Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.11.2015 В СЛАВУТІ СТВОРЕНО ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ РЕВОЛЬВЕРНИЙ ФОНД ДЛЯ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ!

З початку грудня мешканці міста зможуть отримувати пільгові позики на підвищення енергоефективності помешкань. Пріоритетними заходами є утеплення та використання відновних джерел енергії.

У час, коли Україна перебуває в енергетичній кризі, потенціал її енергозбереження складає понад 40%. До надмірного та нераціонального споживання викопних ресурсів призводить низька поінформованість населення про формування тарифів, нерозуміння можливостей інвестування в утеплення будівель та використання відновних джерел енергії – переконані природоохоронці. Саме з метою заохочення до підвищення енергоефективності власних помешкань у Славуті було створено Револьверний фонд – фінансовий інструмент для надавання поворотних позик на заходи з енергозбереження.

Вкладання коштів в термомодернізацію помешкань надзвичайно вигідне. Такі інвестиції окупляться за період від кількох місяців від одного до трьох опалювальних сезонів. Окрім того, це внесок у безпечне довкілля та вирішення екологічних проблем, зокрема, утеплення призводить до зменшення викидів парникових газів, що утворюються при спалюванні викопного палива.
«Про багатоквартирні будинки говорять, а приватні споживачі лишаються поза увагою.

А в той же час власники приватних будинків фактично не мають жодних обмежень при реалізації заходів з енергозбереження, адже є одноосібними власниками житла, – коментує координатор проекту Дмитро Сакалюк. – Унікальність Фонду якраз і полягає у зверненні уваги на цей сектор житла. Процедура отримання коштів з Фонду легша, аніж у банків, а механізми роботи значно зручніший», – підкреслює експерт Екоклубу з енергоефективності. «Мені приємно, що вперше така ініціатива запрацювала у моєму рідному місті», – додає активіст.

«Розвиток міста має багато складових. Стан житла його мешканців – один із головних складників добробуту, – розповідає Василь Сидор, міський голова Славути. – Ми впевнені, що цей перший крок дозволить залучити в майбутньому більше інвестицій у проекти з утеплення як приватних садиб, так і багатоквартирних будинків, що призведе не лише до зменшення плати за енергоносії, а й до стимулювання всієї економіки міста».

Створення Револьверного фондуу Славуті є хорошим прикладом співпраці громадськості та місцевої влади задля підвищення енергоефективності. Сподіваємося, цей фінансовий інструмент буде активно розвиватися та слугуватиме зразком для інших зацікавлених в енергозбереженні міст.

Револьверний фонд розроблено Екоклубом спільно із Славутською міською радою за фінансування Представництва Гайнріха Бьолля в Україні.

Початкове наповнення фонду становить 100 000 гривень. Він функціонуватиме на базі міського виконавчого комітету Славути.

Контактна особа для консультацій у Славуті – Дербугов Юрій Павлович, начальник Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою виконавчого комітету Славутської міської ради (м. Славута, вул. Церковна, 46а. Тел. 2-35-02, 2-13-59, Моб. 0971613646, e-mail: sl_mvk@ukr.net).


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 3

 : Який до біса фонд та ще Револьверний. Перестаньте опалювати повітря та теплотраси що пролягають в землі. Встановіть модульні енергозберігаючі дахові чи прибудинкові котельні, які опалюють один будинок. Ви відразу відчуєте збитковість вашого фонду. Там де господар дбає про людей там фонд не потрібен. Люди самі собі дадуть ради. Ви тільки їм не заважайте.   (написано 12.11.2015 в 13:34 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : очень хорошая идея и справедливая! почему жители частных домов по сравнению с пятиэтажками должны ущемляться? нам тоже нужны дешевые кредиты на утепление!  (написано 12.11.2015 в 17:55 з адреси:  75-180-178-94.pool.ukrtel.net)
справедливий : Получили наконец то героические платежки на тепло.за двушку начислили без субсидий 1000гр.Власть уравняла всех.Кто не платил и получает деньги в конверте тот и не платит ничего.А сейчач и мвф пошлет нас попрошаек на фуй.доскакались идиоты  (написано 04.12.2015 в 15:13 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік