Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.10.2015 АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ПЛАН ДЛЯ ГРОМАДИ МІСТА СЛАВУТА

За оцінками західних експертів, головною проблемою для України сьогодні поряд із російською агресією, є корупція, що роз’їдає нашу державу з середини. Перемогти корупцію — означає дати шанс країні на краще та справедливе життя.
Звичайно, корупція — це загальнодержавна проблема. Але складається вона з маленьких (чи не дуже) проблем у конкретному місті чи області України. Тому починати боротися з цією заразою треба на місцях.
Команда «Громадського руху «Народний контроль» м.Славута пропонує славутчанам Антикорупційний план для Славути – перелік першочергових кроків, які треба зробити, щоб побороти корупцію у нашому місті.
1) На керівні посади у місті призначаються лише обрані у результаті відкритих, прозорих конкурсів люди. Особлива увага до обрання керівників, котрі розпоряджаються значними коштами з бюджету, на посади, де існує великий потенціал до корупційних дій (управління майном та землею міста, ремонтом доріг, утриманням житлового фонду, освітою та медициною).
2) Бюджет міста повинен стати прозорим. Інформація про кожну витрачену гривню громади міста оприлюднюється в Інтернеті. Чиновник, котрий прийняв рішення про перерахування коштів, повинен вказати, на якій підставі це зроблено, обґрунтувати ціну. Формування місцевих бюджетів має відбуватися на підставі вивчення громадської думки — знизу до гори. Для цього плановані параметри бюджету оприлюднюються за три місяці до прийняття остаточного варіанту.
3) Прозоре ціноутворення усіх послуг, що міська рада надає мешканцям міста. Кожна вартість повинна бути обґрунтована спеціалістами. Найважливіше – прозоре формування тарифів, комунальних послуг. Кожен мешканець міста повинен знати, чому він платить саме таку ціну за ту чи іншу послугу.
4) Публічність усіх рішень місцевої влади. Попереднє оприлюднення всіх проектів рішень міської ради, виконкому, підрозділів виконавчих структур (департаментів). Вільний он-лайн доступ громадян до інформації про плановані рішення міської влади.
5) Продаж/оренда міського майна, що має значиму вартість (земля, нерухомість, комунальні підприємства), здійснюється лише після громадського обговорення.
6) Роботу міських чиновників оцінюють ті, хто користується їхніми послугами, – мешканці міста на підставі визначених критеріїв оцінки. Від цих оцінок залежить зарплата чиновника та його кар’єрний ріст.
7) Контролюючі функції за діями влади, у тому числі через присутність у виконавчих комітетах місцевих рад, мають виконувати представники громади – авторитетні громадські діячі, представники експертного середовища, мешканці міста, а не самі чиновники.
Виконання всіх пунктів цього плану матиме серйозний вплив на подолання головної біди України — корупції, забезпечить серйозний поштовх для розвитку міста та держави в європейському напрямі.Розміщено:
Степан Шульга  
+380963918001   shulga_89@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік