Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.08.2015 СЛІДОМ ЗА МІСЬКОЮ, СЛАВУТСЬКА РАЙОННА РАДА ТАКОЖ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО НАЙВИЩОГО ДЕРЖАВНОГО КЕРІВНИЦТВА ТА ДО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ РОМАНА МАЦОЛИ, З ВИМОГОЮ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТАРИФИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ

ЗВЕРНЕННЯ

Президенту України П. Порошенку
Голові Верховної Ради В. Гройсману
Прем’єр-міністру А. Яценюку
Народному депутату України Р. Мацолі

Ми, депутати Славутської районної ради, виступаючи на захист інтересів громадян України, звертаємось до Вас, вищих посадових осіб держави, з вимогою перегляду рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інших рішень НКРЕ про підвищення тарифів на електроенергію та газ для населення.

Підставою до цього звернення стали скарги жителів Славутського району на непомірно високу плату за газ та електроенергію. При цьому слід зазначити, що, крім комунальних послуг, значно зросли ціни на продукти харчування, ліки, товари першої необхідності, але незмінними з початку року залишилися заробітні плати та пенсії людей.

Вважаємо, що рішення про значне підвищення комунальних платежів є необґрунтоване, без урахування реальних доходів населення та рівня безробіття.

Населення нашого району вже не перший рік використовує природний газ для індивідуального опалення і, як показує практика, встановлений зазначеною постановою обсяг споживання на місяць (200 куб. м) протягом опалювального періоду не забезпечуватиме належного рівня опалення осель громадян. Тож, відповідно, вони будуть вимушені перевищувати вказаний обсяг та сплачувати за перевищення обсягу вже за ціною 7188 грн за тисячу кубічних метрів, що негативно позначиться на фінансовому становищі громадян та ще більше погіршить рівень життя і так вкрай збіднілого населення. Місцева влада працює над введенням у дію альтернативних джерел опалення, але швидко це зробити не можна.

Практика показує, що надання субсидій для населення не є ефективним заходом, здатним вирішити проблему. Ми переконані, що економічно виправданим кроком є направлення коштів не на субсидіювання, а на впровадження енергозаощаджувальних технологій.

Особливе занепокоєння у жителів району викликає підвищення тарифу на електроенергію. Славутський район частково входить у зону спостереження Хмельницької атомної електростанції, але вже другий рік держава не виконує своїх зобов’язань щодо субвенції з державного бюджету місцевим радам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в цій зоні.

Турбує нас також купівельна спроможність громадян. Сьогодні практично незахищеними стали працівники бюджетної сфери. Вчитель, лікар, працівник державної установи не може забезпечити свою сім’ю навіть найнеобхіднішим. Адже соціальні стандарти життя всіх верств населення знизились - у порівнянні з 2014 роком.

З огляду на зазначене, враховуючи складну економічну ситуацію, стрімке зростання цін на продукти харчування, товари першої необхідності, ліки та інші речі, необхідні для забезпечення життєдіяльності людей, незмінний низький рівень заробітних плат громадян, що призводить до зубожіння населення, висловлюючи думку жителів Славутського району, ВИМАГАЄМО:

1) переглянути у бік зменшення встановлені тарифи на газ та електроенергію до рівня, який здатен витримати український споживач;
2) провести індексацію пенсій і заробітних плат, враховуючи рівень інфляції;
3) взяти під суворий контроль цінову політику на медпрепарати в усій Україні.

Вважаємо, що це - реальні кроки, які допоможуть уникнути зростання соціальної напруги та збурення серед людей, а українці відчують справжню турботу про народ, який заслуговує покращення життя уже сьогодні.

Прийнято одноголосно на 38 сесії депутатами Славутської районної ради.


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

письмо на деревню дедушке : ЛУчше бы ГОСПОДУ БОГУ написали.Тот бы скорей ответил  (написано 16.08.2015 в 13:59 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)
письмо на деревню дедушке : Правильно, а давайте будемо просто мовчати, нікуди не звертатись, нехай все так і буде!!! А ти шановний дописувач що особисто доброго зробив?  (написано 17.08.2015 в 10:00 з адреси:  5-1-26-98-dynamic.retail.datagroup.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік