Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.08.2015 НА ВІДМІНУ ВІД РОМАНА МАЦОЛИ, ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО ВІДРЕАГУВАЛА НА ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЛАВУТИ ВАСИЛЯ СИДОРА

З приводу піднятого головою міста Славути питання щодо неповернення коштів на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС, народний депутат України Юлія Тимошенко надіслала депутатське звернення до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка.

У листі зокрема зазначено, що оскільки порушене у зверненні очільника Славути питання входить до компетенції Кабінету Міністрів України, Юлія Тимошенко просить Арсенія Яценюка вжити заходів щодо його розгляду у якомога коротші терміни.

«Керуючись ст. 16 ЗУ «Про статус народного депутата України» та ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян», пересилаю лист заявника для його розгляду та прийняття обґрунтованого рішення щодо зазначеного питання.

Про результати розгляду листа прошу письмово інформувати мене, а також автора у встановлений законом строк», - сказано у депутатському зверненні Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що з початку поточного року Славутська міська рада домагається повернути кошти громади міста на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС.

З огляду на резонансність зазначеної проблеми, очільник Славути звернувся до найвищого державного керівництва, а також до міських рад усіх зон спостереження атомних електростанцій, з пропозицією долучитися до її вирішення.
Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 4

% правди : Шановні керманичі міста та його сателіти! Перестаньте замилювати людям очі своїми зверненнями. Ви така сама брехлива влада, як і центральна. Чому не можете вирішити питання опалення окремих квартир, де споживач теплової енергії має складені АКТ-Претензії про температурний режим помешкання 11-13 градусів в зимовий час. Ганьба таким керівникам, які на чорне кажуть біле. Посилають в суд своїх представників оббрехати споживача який платить гроші за холодні батареї, за тепло, якого не було. Безпорадність цієї місцевої влади, на чолі з її очільником зашкалює.   (написано 10.08.2015 в 17:45 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : молодец Василий ! дай то Бог тебе только здоровья и терпения.  (написано 10.08.2015 в 18:58 з адреси:  75-167-52-37.pool.ukrtel.net)
куля в лоб : Пышла Ваша Юля разом з .....знаете куди...Брехуни кляті!!!!  (написано 11.08.2015 в 08:26 з адреси:  5-248-207-173-broadband.kyivstar.net)
 : слава Юлі! ворогів до дупи!  (написано 11.08.2015 в 08:46 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік