Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 24.07.2015 ОБЕРЕЖНО, БРЕХНЯ!

Шановні славутчани!

Останнім часом, теренами нашого виборчого округу № 190 (Славутчина, Шепетівщина, Полонщина), став активно поширюватись так званий інформаційний вісник народного депутата України Романа Мацоли під назвою «Солідарність громад».

Попри значний наклад, який складає 10000 примірників, дане друковане видання поширюється безкоштовно та містить у собі інформацію, що не відповідає дійсності.

Так, у номері за липень-серпень 2015 року, автори «вісника» опублікували неправдиву замітку про те, що, мовляв, один із перевізників міста Славути самовільно підняв тариф на проїзд у маршрутному транспорті. Далі, цитуємо: «…Люди поскаржились в приймальню Романа Мацоли. Нарікали також на якість обслуговування, зокрема жахливий стан транспортного засобу та грубе поводження водія з пасажирами. І хоча за цим повинні слідкувати органи місцевої влади, але народний депутат вирішив втрутитися в ситуацію. В результаті ціна була знижена, транспортний засіб приведено до належного стану, а водія-грубіяна звільнено.»

Правда ж полягає у тому, що жоден з шістьох автоперевізників міста Славути не підвищував тариф на проїзд в автомобільному транспорті загального користування та не звільняв своїх водіїв з роботи. Більше того! Як запевнили нас у міській Галузевій раді підприємців з питань транспорту, водії автобусів, які безпосередньо здійснюють перевезення на маршрутах загального користування, люди виховані та не дозволяють собі грубого ставлення до пасажирів.

Що ж стосується технічного стану автотранспортних засобів, то він цілком відповідає вимогам чинного законодавства України, про що свідчать відповідні акти перевірок працівників Держінспекції України з безпеки на наземному транспорті.


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

Че : Дуже влучний заголовок.Реально ,якщо замішана "Рибна Славутчина"-жди брехні.А якщо ще і пігаль то безстижого сраколизтва.
      
(написано 26.07.2015 в 10:21 з адреси:  88-181-178-94.pool.ukrtel.net)
% правди : Що ж стосується технічного стану автотранспортних засобів, то він цілком відповідає вимогам чинного законодавства України, ... . О це вже шановні "ГО РС" зовсім забрехались. А ви дивилися на якій гумі їздять наші автобуси? А часто - густо поломки та автобус знімається з маршруту, особливо в зимку. А зелена по кольору маршрутка, яка їздить по маршруту № 2 та тарахтить, як трактор. Держава загнала перевізників вкрай до злиднів, особливо в м. Славата та Славутському районі. Я більш чим впевнений, що після місцевих виборів, перевізники будуть знову підвищувати тариф на перевезення. І так до нескінченності, поки народ не змінить систему управління державою. А брехуни звісно завжди були, є і будуть. Тільки у владі вони не потрібні. Користі з них, як з козла молока.  (написано 26.07.2015 в 12:34 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік