оментар до фото: здоров≥ д≥ди в≥д св≥жого л≥сового пов≥тр€ коли в л≥сах сид≥ли в крињвках...
«авантажуЇтьс€ пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
√натюк ¬олодимир  :  ¬д€чний мешканц€м села за збережену пам'€ть про мого д≥да ¬≥ктора.  ...
 уплю/продам:       ѕородам 1500грнсапожки 3...
–обота:       ¬ишию картини0684400378...
ѕослуги:       Ћюди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     —ниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
≤нтернет-ресурс м≥ста —лавута
—лавута

меню сайту

     петиц≥њ
     ≥нтегральний св≥т
     головна
     фото з супутника
     в≥ртуальна подорож
     WEB камера
     фотограф≥њ
     гостьова книга
     в≥танн€
     сп≥вчутт€
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта м≥ста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     пов≥домленн€
     б≥знес м≥ста
     зал≥зниц€≥нформери

 урс долара


 23.06.2015 ЂЌ≈ ћќ∆≈ћќ ѕќ√ќƒ»“»—№, ўќ ¬—≤ ѕ–ќЅЋ≈ћ» ¬»–≤Ў”ё“№—я Ћ»Ў≈ «ј –ј’”Ќќ  ѕ–ќ—“»’ Ћёƒ≈…Еї

«верненн€ —лавутськоњ м≥ськоњ орган≥зац≥њ профсп≥лки прац≥вник≥в осв≥ти до кер≥вництва держави

ѕремТЇр-м≥н≥стров≥ ”крањни ј.ѕ. яценюку

Ўановний јрсен≥ю ѕетровичу!

ќсв≥т€ни м≥ста —лавути, що на ’мельниччин≥, под≥л€ють та п≥дтримують нам≥ри ”р€ду, ¬аш≥ особист≥ зусилл€ щодо всеб≥чноњ модерн≥зац≥њ держави на Ївропейських засадах, посиленн€ правового захисту громад€н, забезпеченн€ безумовного дотриманн€ прав громад€н на €к≥сну осв≥ту незалежно в≥д р≥вн€ матер≥ального стану родин, забезпеченн€ звТ€зку осв≥ти з вимогами сучасного ринку прац≥.

ѕрац≥вники осв≥ти нашого м≥ста займають активну позиц≥ю по в≥дстоюванню ≥нтерес≥в держави, захисту њњ Їдност≥ ≥ соборност≥. Ѕагато педагог≥в м≥ста сто€ли на майдан≥, в≥дстоюючи справедлив≥сть, реальними д≥€ми п≥дтримують волонтерський рух ≥ наших воњн≥в, що захищають державу на сход≥ ”крањни, виховують д≥тей патр≥отами. Ќаш≥ д≥ти в≥д дошк≥льника до випускника Ї активними учасниками акц≥й Ђћолитва за ”крањнуї, Ђѕ≥дтримай воњнаї, Ђ«≥гр≥й солдатаї, Ђћаскувальна с≥ткаї та ≥нших. Ќа двох школах встановлен≥ мемор≥альн≥ дошки в пам'€ть про випускник≥в, що загинули, захищаючи ”крањну в≥д сепаратист≥в на сход≥.

”св≥домлюЇмо всю складн≥сть сьогоденн€. –азом з тим не можемо погодитись, що вс≥ проблеми вир≥шуютьс€ лише за рахунок простих людей, що звужуютьс€ права прац≥вник≥в осв≥ти.

ѕроект нового «акону, що внесений до ¬ерховноњ ради, не м≥стить державних гарант≥й належного розвитку перш за все середньоњ загальноосв≥тньоњ школи. ќсв≥та тепер стаЇ все б≥льш залежна в≥д умов у кожному рег≥он≥, в≥д вол≥ конкретноњ особистост≥. ќсновним принципом отриманн€ €к≥сноњ осв≥ти, на жаль, став - за все плати: п≥дручники, додатков≥ курси, харчуванн€ та ≥н. ј зв≥дки платити, €кщо робоч≥ м≥сц€ в≥дсутн≥, допомога на д≥тей зменшена, багато соц≥альних гарант≥й в≥дм≥нено, а зарплата вчител€ та й взагал≥ прац≥вника бюджетноњ сфери зведена до м≥н≥муму?

’≥ба ¬ам такий стан нев≥домий? ’≥ба це нормально, що висококвал≥ф≥кований педагог, досв≥дчений спец≥ал≥ст, шановний л≥кар стоњть у черз≥ за субсид≥Їю на комунальн≥ послуги? „ому держава зал≥зши в кишеню до пенс≥онера, не д€куЇ йому за терпл€ч≥сть, а продовжуЇ принижувати його, позбавл€ючи м≥зерних п≥льг, €кими в≥н користувавс€?

¬»ћј√ј™ћќ!

1. «арплату, г≥дну профес≥њ педагога.
2. Ќе обманювати людей необірунтованим прожитковим м≥н≥мумом.
3. ≤ндексувати зароб≥тну плату в звТ€зку з ≥нфл€ц≥Їю.
4. √арантувати доступн≥ комунальн≥ тарифи.
5. «алишити соц≥альну п≥дтримку дл€ учн≥в: п≥дручники, дов≥з до осв≥тнього закладу, харчуванн€, оздоровленн€.
6. ”законити соц≥альн≥ гарант≥њ педагога. ќбовТ€зково включити надбавку за престижн≥сть до «акону Ђѕро осв≥туї.

«а дорученн€м осв≥т€н м≥ста, голова —лавутськоњ м≥ськоњ орган≥зац≥њ профсп≥лки прац≥вник≥в осв≥ти «о€ —ироп€това

√олов≥ ¬ерховноњ –ади ”крањни ¬.Ѕ. √ройсману

Ўановний ¬олодимире Ѕорисовичу!

” ц≥ дн≥ у ¬ерховн≥й –ад≥ розгл€даЇтьс€ «акон про осв≥ту. ќсв≥т€ни м≥ста —лавути активно обговорювали проект «акону, направл€ли своњ зауваженн€ ≥ пропозиц≥њ. ѕозитивно оц≥нюючи зм≥ни в систем≥ осв≥ти, стурбован≥ тим, що реформуванн€ системи осв≥ти знову перекладаЇтьс€ на плеч≥ м≥сцевих громад ≥ простих людей.

як≥сна осв≥та неможлива без належного ф≥нансового забезпеченн€. ¬продовж д≥њ попереднього «акону ”крањни Ђѕро осв≥туї найб≥льше незахищеною була ланка середньоњ загальноњ осв≥ти. ќбс€г видатк≥в складав 50-60% в≥д потреби. ѓх обмежений обс€г не забезпечував створенн€ необх≥дних умов дл€ належноњ орган≥зац≥њ навчально-виховного процесу. Ѕ≥льш≥сть задекларованих позитивних зм≥н не була виконана. ƒержава так ≥ не змогла забезпечити г≥дний р≥вень оплати прац≥ педагог≥чних прац≥вник≥в, а також спец≥ал≥ст≥в заклад≥в осв≥ти, гарантований статтею 57 «акону ”крањни Ђѕро осв≥туї. «ароб≥тна плата украњнських учител≥в не дос€гаЇ нав≥ть половини законодавчо встановленоњ норми ≥ Ї найнижчою в ™вроп≥.

Ќа жаль останн≥м часом прийн€то низку нормативних акт≥в, €к≥ т≥льки поглиблюють незадов≥льний стан у загальн≥й середн≥й осв≥т≥ ≥ становище працюючих у ц≥й галуз≥. ¬становленн€ надбавок за престижн≥сть прац≥, наповнюван≥сть клас≥в, орган≥зац≥€ груп продовженого дн€, харчуванн€ д≥тей, забезпеченн€ п≥дручниками - все ірунтуЇтьс€ на можливост€х м≥сцевого бюджету ≥ самих громад€н. ƒержава фактично не оп≥куЇтьс€ жодним з цих важливих питань. јле ж можлив≥сть здобутт€ загальноњ середньоњ осв≥ти, њњ доступн≥сть дл€ вс≥х верств населенн€ - базовий принцип, адже саме в≥н визначаЇ грамотн≥сть населенн€.

–≥вн≥ умови повинн≥ створюватись ≥ гарантуватись державою ≥ не залежати н≥ в≥д рег≥ону проживанн€, н≥ в≥д функц≥онера-чиновника. Ќавчанн€ в школ≥ триватиме за новим «аконом 12 рок≥в, за цей час чиновники р≥зних р≥вн≥в м≥н€тимутьс€ по дек≥лька раз. «веденн€ осв≥ти до м≥стечкових можливостей загубить покол≥нн€. ‘≥нансове забезпеченн€ ланки середньоњ загальноњ осв≥ти повинно бути визначене державними нормативами.

” складних соц≥альних, економ≥чних, пол≥тичних умовах саме осв≥та маЇ стати п≥дірунт€м дл€ консол≥дац≥њ сусп≥льства, дл€ виходу з кризовоњ ситуац≥њ.

«вертаЇмось до ¬ас, шановний ¬олодимире Ѕорисовичу, з вимогою не допустити пог≥ршенн€ далеко неналежних умов функц≥онуванн€ системи загальноњ середньоњ осв≥ти, подальшого зубож≥нн€ прац≥вник≥в осв≥ти. «абезпечити дотриманн€ вимог статт≥ 22  онституц≥њ ”крањни, €кою заборонено при прийн€тт≥ нових закон≥в або внесенн≥ зм≥н до чинних звужувати зм≥ст та обс€г ≥снуючих прав ≥ свобод.

«а дорученн€м осв≥т€н м≥ста, голова —лавутськоњ м≥ськоњ орган≥зац≥њ профсп≥лки прац≥вник≥в осв≥ти «о€ —ироп€това


–озм≥щено:
√ромадська орган≥зац≥€ "–≥дна —лавутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментар≥: 4

 : а медики почему молчат? ¬се устраивает?  (написано 25.06.2015 в 17:54 з адреси:  136-182-132-95.pool.ukrtel.net)
 : и вообще нефиг стрелки переводить!  (написано 25.06.2015 в 20:17 з адреси:  136-182-132-95.pool.ukrtel.net)


¬аше ≥м'€:

“екст коментара:


якщо пишетьс€ щось проти ”крањни, видал€ю вс≥ коментар≥ дописувача. ѕрошу не дублювати коментар≥ до р≥зних статей. ѕрошу не коп≥ювати текст у коментар≥ з ≥нших сайт≥в, вкаж≥ть лише посиланн€ на текст, чи сайт. “акож,прошу придумати соб≥ н≥к/псевдон≥м ≥ писати пост≥йно п≥д ним, до кожного коментар€ дописуЇтьс€ спец≥альне число, або наб≥р з буквами (IP-адреса), €кщо воно однакове у коментар€х, то велика ймов≥рн≥сть, що написано з одного комп'ютера, або з одн≥Їњ локальноњ мереж≥. Ћюбилет≥ анон≥майзер≥в(схована, зам≥нена IP-адреса), сильно не переймайтес€ даною можлив≥стю приховати походженн€ посту. якщо ¬аш коментар не в≥добразивс€ п≥сл€ натисканн€ кнопки в≥дправити, то, або не в≥рно введена сума, або ¬аша поточна IP-адреса з €кихось причин заблокована. ƒе€к≥ слова у коментар€х автоматично приховуютьс€(€кщо у когось, щось особисте, то вир≥шуйте приватно, а не поливайте брудом з≥ стор≥нок сайту/т≥в).

1 + 1 + 1 =  (обов'€зково до заповненн€)


¬≤“јЌЌя
— новым годом, земл€ки!
«доровь€ вам, благополучи€ и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
 алендар св€т ≥ под≥й. Ћист≥вки, в≥танн€ та побажанн€

—ѕ≤¬„”““я
ѕравл≥нн€ —лавутського в≥дд≥ленн€ —п≥лки ѕол€к≥в ”крањна висловлюЇ сп≥вчутт€ ѕан≥  атерин≥ —евич з приводу важкоњ втрати- траг≥чноњ смерт≥ брата —тан≥слава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галерењ

‘ото є
ƒень вуличноњ музики

‘ото розм≥щене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
ќголошень 6910
‘отограф≥й 1679
¬≥дпов≥дей у гостьов≥й 1690
«апис≥в у пошуку 439
“ем у форум≥ 456ƒл€ б≥льш детальноњ статистики натисн≥ть на зображенн€
л≥чильника.гумор

 аталог украњномовних сайт≥в –ейтинг каталога сайтов ’мельницкого региона

зв'€зок з адм≥н≥стратором
¬аше ≥'м€:  

“екст пов≥домленн€:  
(текст читаЇ т≥льки адм≥н)  

¬аша електронна скринька:  


7 + 9 + 7 =  
 331491233

—лавута


—лавута 2018 р≥к