оментар до фото: «будовано на данний час гарний м≥крорайон —он€чний...
«авантажуЇтьс€ пошукова система...
englisCal  :  —пасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
 уплю/продам:       ѕродам картину виложену ...
–обота:       € натали€ 27 рок≥в шукаю буть €ку роботу п≥д робот...
ѕослуги:       ћурую груби, кам≥ни, печ≥,димоходи 098-741-80-1...
     ƒогл€ну людину похилого в≥ку в “ашках або ¬арвар≥вц≥, по договору або з умовою успаткуванн€ житла. 0972724717 ...
≤нтернет-ресурс м≥ста —лавута
—лавута

меню сайту

     петиц≥њ
     ≥нтегральний св≥т
     головна
     фото з супутника
     в≥ртуальна подорож
     WEB камера
     фотограф≥њ
     гостьова книга
     в≥танн€
     сп≥вчутт€
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта м≥ста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     пов≥домленн€
     б≥знес м≥ста
     зал≥зниц€≥нформери

 урс долара


 19.06.2015 ƒ≈ ЌјЎ≤ √–ќЎ≤?!

” звТ€зку з недостатн≥м розм≥ром субвенц≥њ з державного бюджету м≥сцевим бюджетам на ф≥нансуванн€ заход≥в соц≥ально-економ≥чноњ компенсац≥њ ризику населенн€, €ке проживаЇ в зон≥ спостереженн€ ’мельницькоњ ј≈—, м≥ський голова —лавути та голова јсоц≥ац≥њ територ≥альних громад 30-км≥лометровоњ зони спостереженн€ ¬асиль —идор, просить найвище державне кер≥вництво по€снити громад≥ нашого м≥ста, €ким чином ¬ерховна рада та  аб≥нет м≥н≥стр≥в ”крањни визначили суму зазначеноњ субвенц≥њ.

√олов≥ ¬ерховноњ –ади ”крањни √ройсману ¬.Ѕ.
ѕремТЇр-м≥н≥стру ”крањни яценюку ј.ѕ.

Ўановний ¬олодимире Ѕорисовичу!
Ўановний јрсен≥ю ѕетровичу!

—таттею 12-1 «акону ”крањни Ђѕро використанн€ €дерноњ енерг≥њ та рад≥ац≥йну безпекуї ‘≥нансуванн€ заход≥в щодо соц≥ально-економ≥чноњ компенсац≥њ ризику населенн€, €ке проживаЇ на територ≥њ зони спостереженн€, зд≥йснюЇтьс€ ≥з спец≥ального фонду ƒержавного бюджету ”крањни за рахунок збору на соц≥ально-економ≥чну компенсац≥ю ризику населенн€, €ке проживаЇ на територ≥њ зони спостереженн€ (дал≥ - зб≥р).

 ошти в≥д збору на соц≥ально-економ≥чну компенсац≥ю ризику населенн€, €ке проживаЇ на територ≥њ зони спостереженн€, спр€мовуютьс€ у вигл€д≥ субвенц≥њ ≥з спец≥ального фонду ƒержавного бюджету ”крањни до спец≥альних фонд≥в бюджет≥в обласних, районних, м≥ських рад монофункц≥ональних м≥ст-супутник≥в €дерних установок ≥ п≥дприЇмств з видобуванн€ ≥ переробки уранових руд, на територ≥ю €ких поширюютьс€ в≥дпов≥дн≥ зони спостереженн€ платник≥в збору, ≥
розпод≥л€ютьс€ м≥ж цими бюджетами. (ч.1 ст.12-2 «акону).

Ћистом в≥д 10 кв≥тн€ 2015 року ƒержавне п≥дприЇмство ЂЌј≈  Ђ≈нергоатомї по≥нформувало —лавутську м≥ську раду, що за 2014 р≥к цим п≥дприЇмством нараховано та сплачено до ƒержавного бюджету збору на соц≥ально-економ≥чну компенсац≥ю ризику населенн€, €ке проживаЇ на територ≥њ зони спостереженн€, у сум≥ 229 865 524, 58 гривень. «а 2 м≥с€ц≥ 2015 року ƒѕ ЂЌј≈  Ђ≈нергоатомї нараховано та сплачено до ƒержавного бюджету збору на соц≥ально-економ≥чну компенсац≥ю ризику ц≥Їњ категор≥њ населенн€, у сум≥ 49 208 369,91 гривень.

ќднак, в≥дпов≥дно до «акону ”крањни Ђѕро ƒержавний бюджет ”крањни на 2015 р≥кї, а також в≥дпов≥дно до ѕостанови  аб≥нету ћ≥н≥стр≥в ”крањни Ђѕро внесенн€ зм≥н до ѕор€дку та умов наданн€ субвенц≥њ з державного бюджету м≥сцевим бюджетам на ф≥нансуванн€ заход≥в соц≥ально-економ≥чноњ компенсац≥њ ризику населенн€, €ке проживаЇ на територ≥њ зони спостереженн€ї в≥д 29.04.2015р. є284 - загальний розм≥р субвенц≥њ з державного бюджету м≥сцевим бюджетам на ф≥нансуванн€ заход≥в соц≥ально-економ≥чноњ компенсац≥њ ризику населенн€, €ке проживаЇ на територ≥њ зони спостереженн€ становить лише 112 052,0 тис.грн.

¬ зв'€зку з цим, прошу по≥нформувати —лавутську м≥ську раду ’мельницькоњ област≥, громада €коњ проживаЇ у зон≥ спостереженн€ ’мельницькоњ атомноњ електростанц≥њ, €ким чином та в≥дпов≥дно до €ких правових п≥дстав ¬ерховна –ада ”крањни та  аб≥нет ћ≥н≥стр≥в ”крањни визначали загальну суму вищевказаноњ субвенц≥њ, а також зд≥йснювали розпод≥л кошт≥в збору м≥ж спец≥альними фондами бюджет≥в нижчих р≥вн≥в.

¬≥дпов≥дь прошу надати з наведенн€м калькул€ц≥њ конкретних розрахунк≥в та обірунтуванн€м њх проведенн€.

« повагою м≥ський голова м.—лавута, голова ƒќќћ— Ђјсоц≥ац≥€ територ≥альних громад 30-к≥лометровоњ зони ’мельницькоњ ј≈—ї ¬асиль —идор


–озм≥щено:
√ромадська орган≥зац≥€ "–≥дна —лавутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментар≥: 2

јктив≥ст : ѕравильно треба писали. Ќе наш≥, а моњ.  (написано 20.06.2015 в 16:28 з адреси:  SOL-FTTB.96.77.163.188.sovam.net.ua)
¬≥ктор  : як взагал≥ можна таке писати "ƒ≈ ЌјЎ≤ √–ќў≤"??? „ињ ЌјЋЎ≤??? Ќа що були витрачен≥ субвенц≥њ минулих рок≥в??? „ому за них згадали зарас?  (написано 25.06.2015 в 10:36 з адреси:  217.117.64.249)


¬аше ≥м'€:

“екст коментара:


якщо пишетьс€ щось проти ”крањни, видал€ю вс≥ коментар≥ дописувача. ѕрошу не дублювати коментар≥ до р≥зних статей. ѕрошу не коп≥ювати текст у коментар≥ з ≥нших сайт≥в, вкаж≥ть лише посиланн€ на текст, чи сайт. “акож,прошу придумати соб≥ н≥к/псевдон≥м ≥ писати пост≥йно п≥д ним, до кожного коментар€ дописуЇтьс€ спец≥альне число, або наб≥р з буквами (IP-адреса), €кщо воно однакове у коментар€х, то велика ймов≥рн≥сть, що написано з одного комп'ютера, або з одн≥Їњ локальноњ мереж≥. Ћюбилет≥ анон≥майзер≥в(схована, зам≥нена IP-адреса), сильно не переймайтес€ даною можлив≥стю приховати походженн€ посту. якщо ¬аш коментар не в≥добразивс€ п≥сл€ натисканн€ кнопки в≥дправити, то, або не в≥рно введена сума, або ¬аша поточна IP-адреса з €кихось причин заблокована. ƒе€к≥ слова у коментар€х автоматично приховуютьс€(€кщо у когось, щось особисте, то вир≥шуйте приватно, а не поливайте брудом з≥ стор≥нок сайту/т≥в).

1 + 2 + 2 =  (обов'€зково до заповненн€)


¬≤“јЌЌя
— новым годом, земл€ки!
«доровь€ вам, благополучи€ и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
 алендар св€т ≥ под≥й. Ћист≥вки, в≥танн€ та побажанн€

—ѕ≤¬„”““я
ѕравл≥нн€ —лавутського в≥дд≥ленн€ —п≥лки ѕол€к≥в ”крањна висловлюЇ сп≥вчутт€ ѕан≥  атерин≥ —евич з приводу важкоњ втрати- траг≥чноњ смерт≥ брата —тан≥слава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галерењ

‘ото є
ƒень вуличноњ музики

‘ото розм≥щене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
ќголошень 6926
‘отограф≥й 1679
¬≥дпов≥дей у гостьов≥й 1690
«апис≥в у пошуку 440
“ем у форум≥ 456ƒл€ б≥льш детальноњ статистики натисн≥ть на зображенн€
л≥чильника.гумор

 аталог украњномовних сайт≥в –ейтинг каталога сайтов ’мельницкого региона

зв'€зок з адм≥н≥стратором
¬аше ≥'м€:  

“екст пов≥домленн€:  
(текст читаЇ т≥льки адм≥н)  

¬аша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

—лавута


—лавута 2018 р≥к