Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.03.2015 В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ІСТОРІЮ СЛАВУТСЬКОГО КРАЮ

Нещодавно у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Миколи Островського відбулася презентація проекту «Джерела з історії Славутчини», яку відкрила директор бібліотеки, заслужений працівник культури України Надія Синиця.

Презентували проект: Владислав Берковський – кандидат історичних наук, директор Центрального державного архіву зарубіжної україніки та Василь Сидор - міський голова Славути.

Вони ознайомили присутніх з виданнями, присвяченими історії Славутчини, а також поділилися планами про подальше дослідження краю.

Серед видань були представлені наступні книги та фотоальбоми:

«Славута. Заснування та походження», впорядковане кандидатом історичних наук Владиславом Берковським. У книзі представлено документи, що відображають історію заснування та розвитку містечка Славути у ХVI-XVII століттях.

«Колективізація та Голодомор на Славутчині 1928-1933», видана за підтримки Славутської міської ради. Дана книга увібрала в себе цінні архівні документи, що розкривають трагічні сторінки колективізації та голодного мору населення сучасного Славутського р-ну Хмельницької області в жахливих 1930-х роках.

«Життя в окупації. Славута і Славутчина 1941-43р.». У збірнику представлено документи, що розкривають повсякденне життя населення сучасного Славутського району Хмельницької області в роки німецької окупації краю.

«Славутчина та Правобережна Україна в історії України». Збірник статей у якому представлено доповіді та повідомлення учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції за напрямками, присвяченими наступним темам: «Археологічні дослідження Славутчини та Правобережної України», «Історія міста Славути та Славутського району», «Персоналії в історії Славутчини та Правобережної України», «Історія Правобережної України: нові знахідки та дослідження».

«Славута. Відродження пам’яті». Написана за документами, спогадами та публікаціями Славутського історичного музею. Вона відображає трагічні події, що мали місце в 1941-1944 роках у таборі військовополонених «Грос лазарет Славута – цвай. Табір 301», де спостерігалася масова смертність бійців і командирів Червоної Армії. У книзі також йдеться про роботу в наші дні Славутської міськради по увічненню пам’яті загиблих.

«Джерела – спільне багатство». Головна ідея видання присвячена розповідям про безцінне водне багатство Славутчини – джерела, які є початком усього живого та своєрідною візитною карткою нашого славного міста.

Фотоальбом «Козацькими шляхами». Підготовлено за матеріалами козацьких походів козаків Славутської Паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» славетними історичними місцями Волинського та Подільського краю.

Фотоальбом «Славута». На сторінках даного видання можна прослідкувати чим жило і сьогодні живе наше місто. Фотоальбом було видано в рамках відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

В ході презентації перед присутніми виступив наш земляк, Владислав Берковський : «Дорогі колеги! Мені дуже приємно після декількох років праці представляти проект саме в Хмельницькому. Ідея видання комплексу джерел пов’язана в першу чергу з річчю, яку потрібно чітко усвідомлювати і розуміти, що без джерел жодної історії не буває. Все, що є і видається, фактично є переповіданням джерел. Тобто, кожна наукова робота – це є аналіз автором джерела, суб’єктивне бачення тих, чи інших процесів, які відбувалися в той, чи інший історичний період через призму бачення історика».

Владислав Георгійович висловив подяку за сприяння і підтримку у виданні книг очільнику м. Славути Василю Сидору, а також заступнику міського голови Галині Фурманчук.

В обговоренні взяли участь: Валентина Лукашук - головний спеціаліст з охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА; Володимир Байдич - директор Державного архіву Хмельницької області; Олександр Григоренко - доктор історичних наук, професор Хмельницького національного університету; Олег Погорілець - директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж»; Валентина Парандій, кандидат історичних наук, директор економіко-правового коледжу при Хмельницькому інституті МАУП та інші.

Прочитати (придбати) презентовані вище видання можна в бібліотеках нашого міста, а також в Славутському історичному музеї.


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік