Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.03.2015 ВАЖЛИВО! ГОЛОВА ДООМС «АСОЦІАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД 30-КМ ЗОНИ ХАЕС» ВАСИЛЬ СИДОР ЗВЕРНУВСЯ ДО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ ЩОДО ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ НА ЗАХОДИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ КОМПЕНСАЦІЇ РИЗИКУ НАСЕЛЕННЯ

Заступнику голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
Мельнику С.І.

Шановний Сергію Івановичу!

Статтею 12-1 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» (Закон) передбачено фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької атомної електростанції. Зокрема, частина 1 цієї норми Закону визначає: кошти від збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, спрямовуються у вигляді субвенції із спеціального фонду Державного бюджету України до спеціальних фондів бюджетів обласних, районних, міських рад монофункціональних міст - супутників ядерних установок і підприємств з видобування і переробки уранових руд, на територію яких поширюються відповідні зони спостереження платників збору, і розподіляються між цими бюджетами у визначеному співвідношенні. Крім цього, надання субвенції також передбачалось Законом України «Про державний бюджет України на 2014 рік».

Проте, на даний час, вказані кошти до бюджетів населених пунктів, які розташовані в зоні ризику Хмельницької атомної електростанції не надійшли.

Згідно відповіді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (вих. №7/19-6588 від 03.06.2014 р.) – даним міністерством підготовлено відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України, який погоджено з іншими міністерствами, а також отримано позитивний правовий висновок Міністерства юстиції України. В подальшому, у травні минулого року, проект постанови надіслано на розгляд Кабінету Міністрів України. Однак, цю постанову Кабінетом Міністрів України не затверджено.

Стаття 5 Закону визначає основні принципи державної політики у сфері використання ядерної енергії та радіаційного захисту, серед яких, зокрема:
- пріоритет захисту людини та навколишнього природного середовища від впливу іонізуючого випромінювання;
- створення правового і фінансового механізму щодо соціально-економічної компенсації ризику для населення, яке проживає в зонах спостереження;
- створення спеціальної соціальної інфраструктури в зонах спостереження;
- забезпечення заходів щодо соціально-економічної заінтересованості місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, на території яких розташовані ядерні установки та об'єкти, призначені для поводження з радіоактивними
відходами.

Стаття 3 Конституції України утверджує принцип, згідно з яким людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Від імені та з урахуванням інтересів територіальних громад, в межах законних повноважень, прошу Вас сприяти у виділенні в 2015 році коштів на заходи соціально-економічної компенсації ризику населення, які передбачались на 2014 рік, а також забезпечити повне фінансування заходів за рахунок коштів, які закладені у держбюджеті на цей рік.

З повагою, міський голова м. Славута, голова ДООМС «Асоціація територіальних громад 30-км зони ХАЕС» В.Б. СидорРозміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 3

Олександр : Також підтримую.  (написано 20.03.2015 в 11:33 з адреси:  88-183-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : Якщо уряд знову підніме тарифи для людей він собі підпише вирок.  (написано 20.03.2015 в 11:34 з адреси:  88-183-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік