Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.02.2015 «РІДНА СЛАВУТЧИНА» ПОВІДОМЛЯЄ…

19 лютого відбулося перше позапланове пленарне засідання п’ятдесятої сесії Славутської міської ради.
На початку зібрання, депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв «Небесної сотні». Згодом, після нетривалого обговорення, була прийнята Заява щодо підтримки Звернення Верховної Ради України про визнання Росії державою – агресором.

ЗАЯВА

Славутської міської ради щодо підтримки Звернення
Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу, про визнання Російської Федерації державою-агресором

На початку третього тисячоліття людство знову стоїть на порозі світової війни. Схоже, що світове співтовариство не готове негайно та адекватно реагувати на загрози, які наближають його до точки неповернення.

Спроби найти дипломатичні шляхи врегулювання російсько-українського збройного протистояння не дають бажаних результатів. Так, за підсумками важких переговорів лідерів «нормандської четвірки», відповідно до комплексу заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей, з опівночі 15 лютого на Донбасі оголошено режим припинення вогню. Та бажане не стало дійсним. Україна й далі стікає кров'ю. А Росія цинічно заявляє, що не є стороною конфлікту.

Ми розуміємо, що від держави, яка є агресором, причетна до десятків тисяч смертей, яка порушувала усі попередні домовленості та погрожує світові ядерною зброєю, виконання вищезазначених документів очікувати не доводиться. Відтак, приводів для ілюзій щодо миру на Сході у нас немає.

Щодня, щогодини, щохвилини кожен із нас і всі разом - Президент, Уряд, Верховна Рада України, її громадяни, в межах своїх можливостей і навіть поза ними маємо реальними справами зміцнювати обороноздатність України, її економіку, боротися з корупцією, безвідповідальністю, зрадництвом, маємо поширити реформи, розвивати інформаційний простір і далі переконувати світ, що загарбницькі амбіції Росії не закінчуються Україною. Під загрозою мир в Європі та світі.

Саме Росія має нести відповідальність за фактичний зрив других Мінських домовленостей, навіть, якщо формально їх порушують так звані «ополченці», котрі в своїй більшості є частинами регулярної російської армії, які оснащені найновішою зброєю.

Ми, депутати Славутської міської ради, звертаємось до найвищого керівництва держави та пропонуємо: негайно зупинити будь - які економічні стосунки з країною – агресором, як на рівні державних так і приватних підприємств, здійснити диверсифікацію поставок відповідної продукції (в першу чергу - енергоносіїв); звернутися до світової спільноти з вимогою не лише безумовного виконання діючих щодо Росії санкцій, а й введення нових, аж до повного відновлення суверенітету України; здійснити заходи щодо надання Україні країнами НАТО та «Будапештського меморандуму» потужної високоточної летальної зброї; здійснити юридичні та інші заходи, які б зафіксували відповідальність Росії за нанесені Україні та її громадянам економічні збитки, а в майбутньому забезпечили б їх відшкодування та притягнення агресора до відповідальності за вчинені злочини проти людства в міжнародному Гаагському суді.

Ми підтримуємо президента України у його готовності ввести на території країни воєнний стан, що дасть можливість звести до мінімуму загрози державній незалежності та територіальній цілісності України.

Лише поєднання дипломатичних заходів, економічної блокади Росії, персональних санкцій до російських політиків та чиновників, потужного військового опору агресору та створеним ним терористичним організаціям, може відновити цілісність України та мир на нашій землі, забезпечити нерозповсюдження війни на інші країни.

Звертаємось до славутчан та усіх громадян України з проханням – консолідуватися! Лише спільними зусиллями, забезпечивши єдність всередині країни, ми зможемо перемогти зовнішнього ворога.

Звертаємося до всієї міжнародної спільноти - підтримати дії української влади у прагненні повернути мир, протистояти тероризму та визнати так звані "ЛНР" і "ДНР" терористичними організаціями!

Висловлюємо солідарність із Парламентською Асамблеєю Ради Європи, яка застосувала дипломатичні санкції до Російської Федерації, позбавивши її права голосу до квітня цього року, а також наклала інші обмеження.

Висловлюємо моральний осуд депутатам Верховної Ради України, які не підтримали Звернення ВР України щодо визнання Російської Федерації державою – агресором.

Переконані, що світова спільнота, парламенти держав світу визнають факт агресії Російської Федерації проти України, її участь у підтримці тероризму та вимагатимуть притягнути державу - агресора до відповідальності за вчинені на території української держави злочини проти людства.

Прийнято одноголосно на першому позаплановому пленарному засіданні п’ятдесятої сесії Славутської міської ради

19 лютого 2015 року, м.Славута


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 4

% правди : Щодня, щогодини, щохвилини кожен із нас і всі разом - боротися з корупцією, безвідповідальністю. Яка зухвалість! Хто буде боротися? Пан мер та його команда? В Славуті по їх присказках корупції та безвідповідальності не має. Все в них добре і вони добрі. Тільки свого не упустять. Одним словом брехуни та ледащі. В іншому, про Росію - агресора, нарешті спромоглися не пасти задніх.   (написано 21.02.2015 в 07:34 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : процент а ты что имеешь против нашего мэра? ты ему в подметки не годишься сепар ватный!  (написано 21.02.2015 в 13:53 з адреси:  147-180-178-94.pool.ukrtel.net)
патріот : для : дИбил - а ти виявляється просто напросто ПУТОБОТ  (написано 22.02.2015 в 11:13 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
антихрист-точечкам : Не знаю які стосунки у % з мером , але образ щодо сепара ватного він явно не заслуговує. Коли б ще всі в Славуті були такими сепарами , то зміни в нашому місці вже були б на горизонті . А сепарів натуральних , з георгіївськими стрічками ви зможете завтра побачити в центрі . % правди - є патріот ! якого можна поставити в приклад , не дивлячись на його уже не молодий вік , багатьом молодим славутчанам.  (написано 22.02.2015 в 14:16 з адреси:  109-162-25-244-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік