Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.02.2015 СТАБІЛЬНА ВЛАДА – КРАЩА ПРИМАРНИХ ОБІЦЯНОК

Наш «народний» Уряд, за ініціативи Президента України, прийняв рішення ввести, як винагороду для бійців АТО, систему премій за знищення військової техніки противника. Так, за знищення автомобіля винагорода становить — 10 мінімальних заробітних плат (12 тис. грн.); танка — 40 мінімальних заробітних плат (48 тис. грн.); реактивної системи залпового вогню — 50 мінімальних заробітних плат (60 тис. грн.); бойового літака — 100 мінімальних заробітних плат (121 тис. грн.).
Декому чергова урядова новела може здатися привабливою, але таких громадян я волію застерегти не робити поспішних висновків, адже скоріш за все, означені багатотисячні премії так і залишаться лише тільки на папері. Як і більшість «оригінальних» принадних обіцянок на кшталт високих посадових окладів, квартир, земельних наділів для солдат і нацгвардійців, які є учасниками боїв у зоні АТО. Вже майже рік триває АТО, а хто і що реально отримав за участь у військових діях на Сході України, є неабияк болючим для українського суспільства питанням. Настільки болючим, що теж загрожує спричинити киплячий котел, правда майданний, на відміну від східноукраїнського військового.
У той час, коли у горловині так званого Дебальцівського котла йдуть запеклі позиційні бої, давайте шановні читачі оглянемо обстановку на так би мовити «Великій Україні». А тут відбувається чимало такого цікавого, що на перший погляд не має прямого відношення до війни на Донбасі. Але то лише на перший, і поверхневий погляд...
Більше тисячі шахтарів з Галичини й Волині приїхали на акцію протесту «Немає закриттю шахт!» під Кабмін. Наївні гірники вимагають від свого «вибореного на Майдані» уряду виплати заборгованості по зарплаті (яка не виплачується аж з листопада!), а також повернення соціальних стандартів, скасованих цілком-таки в дусі на Майдані же «вибореної» асоціації з ЄС. Самі просунуті з «трударів» призивають внести зміни до Держбюджету на 2015 рік для того, щоб у ньому були передбачені витрати на - тримаєтеся за стілець - стабільну роботу й розвиток вугільної галузі, охорону праці й заробітну плату шахтарів. Природно, що ніякий прем'єр Яценюк до протестувальників не вийшов - він, звичайно, фантастично безвідповідальне базікало, українська Інтернет-спільнота вже аж вхекалася коментувати Яценюкові перли та прожекти й ілюструвати свої коментарі дотепними фото-демотиваторами.
А от Кличко все уповає на свій ораторський дарунок - вийшов до киян, які, того ж дня що і шахтарі, протестували під мерією проти скасування й скорочення соціальних пільг. Тут самі просунуті тримали плакати «Віталя, давай, до побачення» на англійському, німецькому й інших, більш зрозумілих київському мерові мовах, ніж рідна українська.
Нагадавши про дійсне покликання чемпіона, мітингувальники кинули до східців нинішнього його «рингу» - тобто столичної мерії - білі рушники. У боксі - це сигнал зняття заявленого бійця з бою. Ну а заявники, тобто, виборці - неначебто кияни. Яким, що обирали винятково відомих пройдисвітів, і самим не завадило б задуматися про свою адекватність. Поки ж вони, зрештою як і всі незаможні громадяни України, незадоволені збільшенням тарифів ЖКГ, підвищенням вартості проїзду в міському транспорті, змінами, які погіршують існування незаможних, пенсіонерів, багатодітних родин і студентів, скасуванням безкоштовного харчування для школярів молодших класів і іншими погіршеннями в соціальній сфері.
Виступити перед ними Кличку не вдалося - коли він спробував вийти на трибуну, найбільш екзальтовані учасниці демонстрації його звідти просто відіпхнули.
А от у Кривому Розі протестувальники, в кращих сучасних українських традиціях, протестуючи проти проросійської влади, захопили міськраду.
Звичайно, у цих усіх подіях можна відшукати сліди політичних інтриг усередині владної верхівки, але очевидним є й те, що базис для цих протестів абсолютно реальний і «стартували» вони аж ніяк не 28 січня. Зовсім недавно страйкували працівники «Київенерготранса», виходили на акції протесту й робітники «Південмаша». Флагман українського високотехнологічного машино- і приладобудування не працює з 12 грудня, у січні працівників викликали до робочих місць всього на три дні, після чого розпустили аж до березня цього року. Але подальші перспективи у «Південмаша» є, м'яко кажучи, кепськими, адже «народний» український Уряд, по суті, «вбив» дніпропетровського космічного гіганта, заборонивши підприємству випускати продукцію подвійного призначення (тобто військово-цивільного, експортно-орієнтованого). А це ж флагман
української індустрії, підприємство, яке окрім того, що надає десятки тисяч високооплачуваних робочих місць, є ще й одним з найбільших в країні платників бюджетних соціальних внесків. «А працівники «Південмаша» - це унікальні за рівнем своєї професійної кваліфікації інженери, техніки, робітники», - дивується відомий економіст, екс-прем'єр економіки Віктор Суслов: Такі фахові кадри потрібно вирощувати не один десяток років. Вони ж не можуть харчуватися повітрям, місяцями не отримуючи заробітку. За великим рахунком держава, раз уже прийняла такі розв'язки, повинна була брати на себе клопіт щодо збереження унікальних кадрів - щоб вони хоч не пропали нікуди. Тому що потім відновити цей потенціал буде неможливо.
Зазначу, що «Південмаш», це яскравий наочний приклад процесів прогресуючої в Україні економічно-промислової деградації. Вже не за горами той день, коли ініційований Яценюковою командою «промислово-виробничий параліч» торкнеться й промислових підприємств у місті Славута.
Проте, як це прийнято зараз на владному олімпі, усі «негаразди» можна звалити на війну. Як би там не було, але потрібні майстерно прораховані, політично правильні рішення. Адже, скажімо ж, Чехія не розпочала свого часу війну зі Словаччиною, коли Словаччина вирішила стати незалежною. Жодного вбитого, навіть жодного суспільного зіткнення. І там навіть не про федералізацію йшла мова, а повне територіальне і юридичне від'єднання. У нас же - небажання враховувати навіть просто особливості різних українських земель, і мовні у тому числі.
Повертаючись до економічних реалій, ще раз звернімо увагу, що всі соціальні статті урізаються режимом відповідно до букви асоціації з ЄС (заради якої минулоріч сходився Майдан) і вимог МВФ (який, як випливає з недавньої заяви його директора-розпорядника Крістин Лагард й не збирається надавати нові кредити Україні до завершення збройного конфлікту). Ну й, звичайно, людожерською програмою «скорочення бюджетних витрат» від Арсенія Яценюка, розповсюдженою ЗМІ на початку грудня. У тій програмі передбачено зокрема: скорочення виплат «чорнобильцям»; скорочення бюджетників; закриття частини сільських шкіл; підвищення навантаження на викладачів; повне скасування безплатного проїзду для школярів, для дітей і вчителів у сільській місцевості; скасування пільг на проїзд для школярів, студентів і пенсіонерів; скасування стипендій учням навчальних установ; скасування надбавок за звання й учені ступені; скасування безкоштовного навчання для дітей з багатодітних родин; скасування конституційної норми про безкоштовне медичне обслуговуванняі; скасування безкоштовного харчування для хворих у стаціонарах; скасування раннього виходу на пенсію; скорочення строку обов'язкової середньої освіти з 11 до 9 років і т.д., і т.п.
У ході прийняття Держбюджету в Раді найбільш «оригінальні» урядові ідеї були начебто б відхилені, але ж насправді фінансування багатьох соцзобов'язань (і «право» вирішувати питання про їхнє збереження або скасування) лише просто переведене на рівень місцевих органів влади. «Харчування, проїзд, інші соціальні пільги залишають місцевим органам влади не випадково: це де-факто означає їхню евтаназію (свідому смерть), адже 80-90% витрат місцевих бюджетів - це зарплати й ні на що інше там грошей немає», - вважає політолог Руслан Бортник.
І ось уже в Одеській, та багатьох інших областях з 1 червня цього року буде відмінено безплатний проїзд у суспільному транспорті для пенсіонерів. Учасників Великої Вітчизняної війни, чорнобильців, ветеранів праці, жертв нацистських переслідувань також позбавлять безплатного проїзду. З 1 червня пільги на проїзд будуть надаватися тільки інвалідам 1 і 2 груп, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, учням з малозабезпечених родин, та учасникам бойових дій. «Повезло» жертвам політичних репресій «кривавого тоталітарного совка. Їх таки будуть возити безкоштовно, на держрівні.
Загалом, у наявності гримуча суміш такої консистенції, що масштабний соціальний вибух у самому найближчому часі виглядає просто неминучим. От і виходить, що реально справна державна влада набагато необхідніша для теперішньої країни, ніж приманливі для суспільства премії, особливо якщо вони ще й примарні.

Віктор Калашніков, громадський діяч, м. Славута.
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 21

патріот : в тебе руска фамиіліо - значить ти не українець тому навіть не читаючи твою письдню хочу тобі сказати ТИ КАЦАП НЕ МАЄШ ПРАВО ВІДКРИВАТИ СВІЙ ПОГАНИЙ РОТ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ ТА НАРОДУ посипай свою москальську лисину попелом  (написано 15.02.2015 в 09:05 з адреси:  208-170-55-37.pool.ukrtel.net)
независимый : Патриоту! Ты зачем оскорбляешь человека? Калашников умнее тебя в 100 раз. Из-за таких ов , как ты не может установиться мир на Украинской земле. Это ты, падло, гавкаешь из подтешка. Назови свое настоящее имя, собака!  (написано 15.02.2015 в 18:44 з адреси:  usr-176-222-192-56.lanck.net)
Завісімий Петров : Млять какашніков в тебе вже не роздвоєніє,а розмноженіє.Тіко не лічності,а якоїсь мні,бо лічності в твому сцикливому тілі давно нема.
      
(написано 15.02.2015 в 19:22 з адреси:  11-164-52-37.pool.ukrtel.net)
 : Какие ы эти Зависимые Петровы!Ты хоть сам понял, что написал! О чем можно говорить с тупыми ами? Я защищаю Калашникова, да! Он один пишет то, что думает. Иди в свою тическую Европу и давай там в . Там это любят и разрешают.  (написано 15.02.2015 в 20:12 з адреси:  usr-176-222-192-56.lanck.net)
патріот : твій грьобаний восток вже давно треба бити в рило разом з такими як ти, що правда зараз вже трохи пізно, тому що з часів позорного пакту хмельнгицького з кацапами вас КАЦАПУР на україну понїхало стільки що ніяких концтаборів не хватить на вас, а ви кацапурни самі в країну ведмедів і балалайок не хочете повертатись тобі козлу пишу окремо - якщо всі патріоти підуть на війну , то не буде кому тут на рідній славутчині бити в гризло вас кацапських бидлюків та хохлів запроданців ( що заїло кацапуру клятого - живеш падло на українській землі а мови не можеш вивчити - потому что тупой!!!!!!!  (написано 16.02.2015 в 20:21 з адреси:  93-221-93-178.pool.ukrtel.net)
патріот : НЕЗАВИСИМЫЙ, я не кривджу людину, а висловлюю свою точку зору і надалі рахую, що критикувати україну і її народ має право тільки українець. а ти нерозумна людинко, живеш на україні а користуєшся свинським язиком - то ж засунь його в дупу, напяль куфайку і вали  (написано 16.02.2015 в 20:28 з адреси:  93-221-93-178.pool.ukrtel.net)
 : Какой ты патриот, твою мать! И какой ты украинец? Это ты свою готов подставить кому угодно. Я живу в России. На заработки в Россию , а Россию обсираете. Так как вас вообще моно людьми называть? Дибилы, да и только.  (написано 17.02.2015 в 20:37 з адреси:  213.176.236.46)
 : А ты приезжай на заработки в Москву! Здесь тебя поимеют в дупу, патриот хренов.  (написано 17.02.2015 в 20:45 з адреси:  213.176.236.54)
патриот2 : калаш мусорных ящиков у нас хватит и для тебя и для всех кацапов. приезжайте.  (написано 17.02.2015 в 21:14 з адреси:  161-248-132-95.pool.ukrtel.net)
 : Патриот 2! Вот что скажу тебе. Вы так хотели в Европу - идите туда. Вам никто не мешает. Вы, бандеровские, ублюдки пришли на землю Донбасса, а не они на вашу. Замечаешь разницу? Скоро всем вам настанет п....ц вместе с вашим нацистским правительством, хохол е....ный.   (написано 18.02.2015 в 08:02 з адреси:  77.93.114.53)
СВІДОМИЙ : Актуальна стаття!!!Кинули не тільки чорнобильців(не дай БОЖЕ нам ще якусь аварію на АЕС-бо не один дурень після цього вже не піде на ліквідацію)-а кинули ВЕСЬ НАРОД,який нагодували (і продовжують годувати!!!)локшиною про Євроінтеграцію!!!Респект таким небайдужим людям ,як Калашніков!!!  (написано 18.02.2015 в 09:56 з адреси:  5-248-207-205-broadband.kyivstar.net)
Шахта : Ти гандон із Севєродвінська закрий свій рот Путінськім х...єм та цмокай далі  (написано 18.02.2015 в 17:11 з адреси:  217.117.64.249)
 : IP: 217.117.64.249(217.117.64.249)
     Страна по данным GeoIP: UA Ukraine (Украина) Город: Dnepropetrovsk
     
     person: Andrey Cvick
     address: 50, Pobedy Naberezhnaja
     address: Dneipropetrovsk
     address: 49094, Ukraine
     phone: +380 562 390652
     fax-no: +380 562 390750
     nic-hdl: AC7203-RIPE
     source: RIPE # Filtered
     Доброго вечора!!! Навчись писати! 
(написано 18.02.2015 в 21:42 з адреси:  213.176.236.12)
патріот : для : розпочну з ступеня розумового розвитку, те, що ти написав "дИбил". так от , якщо доросла людина не знає значення слів і не правильно пише їх, то це і є дебілізм(як в твоєму випадку) не існує жителів донбасу, лугандону і т.і., а є громадяни україни, серед яких , нажаль малувато патріотів україни. на рахунок заробітків - ніколи не їздив в росію на заробітки і точно не поїду. нормальні люди прориваються на заробітки в європу. так що моя дупа тобі буде тількт снитись - солодких снів, кацапура смердюча  (написано 22.02.2015 в 10:54 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
патріот : всім опонентам - рахую, що критикувати українську владу мають право УКРАЇНЦІ. з українськими прізвищами. ще раз хочу нагадати всім, що за весь час існування України пі русько-азіатським ігом з часів хмельницького дуже багато інородців перемалювалися в українців і щарою українською мовою нещиро, не по доброму критикують все українське. згідний,що в нас далеко не все добре,але якби за останніх 20 років ми більше дбали за україну,а не дослухались до критик всіляких калашнікових,іванових і петрових, то можливо не було б і цієї війни, до якої ми,знову ж таки через засланих кацапів , були не готові, не було б СЛАВА УКРАЇНІ, СМЕРТЬ ВОРОГАМ  (написано 22.02.2015 в 11:07 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)
патріот : от ЩАБУНІН молодець - молодий перспективний, і не злорадствує над діючою владою, а вносить конкретні пропозиції і щиро бореться за УКРАЇНУ, а КАЛАШ на моє враженя злорадствує, тупо констатуючи недоліки, підклади собі гримучу суміш під дупу і лети разом з ригоАНАЛЬНИМ кодлом в росію  (написано 28.02.2015 в 12:20 з адреси:  111-160-135-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік