Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.02.2015 УКРАЇНА - ВИСТОЇТЬ, АЛЕ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ

На тлі досить умовного перемир'я на Донбасі, де знову активізувалися бойові дії, не зважаючи на оголошений «режим тиші», продовжують гинути люди. Окрім того, локальні інциденти трапляються по всій Україні. Чи настане в нашій країні в недалекому майбутньому мир? Особисто я вважаю, що відповідь на це питання залежить від кожного громадянина України, але найперше вона залежить від проявів політичної мудрості і дипломатичного хисту посадовців вищої державної влади.
Усі ми, українці, західні і східні, південні, північні, сподіваємося на те, що коли-небудь війна в Україні закінчиться. Я, як громадський діяч, очільник обласного осередку чорнобильців, постійно контактую з такими ж українськими громадськими активістами з різних куточків нашої країни, у тому числі й донеччанами, луганчанами, харків'янами, херсонцями, одеситами... Можливо це для когось й виявиться дивиною, але повірте мені, що абсолютно переважна більшість мешканців усіх тих східних і південних областей відчувають себе українцями, а тому бачать своє майбутнє, майбутнє своїх дітей та нащадків лише як громадян України. А отже, вони аж ніяк не мають наміру долучатися до сепаратистських протестів, підтримувати озброєні загони проросійських повстанців тощо. Більше за все вони прагнуть миру, припинення військових дій, обстрілів, багаточисельних жертв як мирного населення, так і службовців українських збройних сил.
До речі, нещодавно у пресі я прочитав результати всеукраїнського опитування, проведеного Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, які свідчать, що майже 80% українців вважають першочерговою справою встановлення миру на Донбасі. А ось світова історія свідчить, що кожна війна завжди закінчується миром, і чим скоріше настане мир, тим менш згубною будуть наслідки війни для країни в якій вона відбувалася. Головне, на мій погляд, поки не зупинена війна, в Україні не можна побудувати сильну економіку. А зупинення війни можливе лише через досягнення миру. Країни, котрі є членами блоку НАТО, вже неодноразово офіційно заявляли, що жодна означена держава не вступить на боці України у відкрите військове протистояння з Росією. Якщо ж така справа, то військовим шляхом ми натиск Росії не здолаємо. А отже, будьмо мудрішими і долучаймося до розпочатої Президентом України Петром Порошенком справи розбудови мирного плану.
Що ж до нас, представників українського громадського активу, то ми маємо гуртувати й консолідувати народ на продуктивну діяльність задля якнайскорішого виведення України з кризи на шлях стрімкого економічного розвитку та потужного оборонного зміцнення.
Прикрим є факт, що за десять місяців нової влади ми під гаслом «Єдина країна! Единая страна!» одержали таку країну, у якій небезпечно говорити українською мовою в Донецьку й вельми небажано виголошувати щось на російській у Львові. Що зробили керівники держави, щоб це виправити? Вони стверджують, що займаються побудовою нового демократичного суспільства, а в цей час на вулицях людей б'ють за переконання, проводяться «смітникові люстрації», недолугі як за суттю так і політично. Але ж войовничим владцям і громадянам належить пам'ятати життєву істину, що одними лише патріотичним гаслами людей, тобто країну, не нагодуєш.
Що ж до конкретики, то вже зараз багатьох хвилює питання, а що робити з тисячами людей, які брали участь у бойових діях? Адже їх буде дуже складно повернути до нормального мирного життя. Як свідчить світовий досвід, «тихо засунути в кут» людей, які вертаються з війни й підсвідомо воліють і надалі бути у громадському середовищі з автоматом у руках, не вдасться. І саме ця обставина збільшує ризик того, що за зброю можуть узятися й звичайні мирні громадяни, що втомилися терпіти триваючу несправедливість з боку судової системи, правоохоронців, корумпованого чиновництва, зажерливих магнатів різного штибу...
Також, особисто мене, вкрай дивує ініціатива уряду Яценюка провести масштабну приватизацію під час військового конфлікту на Донбасі. Я проти подібної безконтрольної приватизації! Вона приведе лише до того, що багаті стануть ще багатше, а бідні – значно бідніші. Теперішні приватизаційні процеси, котрі просуває чинний уряд можна проілюструвати ось так: у тебе горить будинок, і ти починаєш продавати в ньому свою квартиру. Дадуть тобі за неї нормальну ціну? Ні! Її ніхто не купить! А якщо й куплять, то за заниженою ціною. Перед тим, як проводити приватизацію, потрібно зупинити війну на Донбасі. Жоден нормальний інвестор не буде вкладати гроші в країну, яка воює.
На моє тверде переконання, народні депутати не повинні користуватися привілеями в одержанні медичних послуг. Як можна поміняти медицину в країні, якщо за кожним депутатом закріплені лікарняні ліжка, спеціальна поліклініка, спеціальне обслуговування? А ось пречудово фінансовану і оснащену висококласною медапаратурою клініку «Феофанію» слід якнайскоріше віддати тим, хто постраждав у конфлікті на Сході. Кожний же народний депутат нехай іде в районну поліклініку і обслуговується як решта громадян.
Ну й до слова, може це й виглядає дещо іронічно, але я б, якщо я мав повноваження народного депутата, то неодмінно би подав законопроект про заборону продажу спиртного у Верховній Раді. Від самих же народних обранців знаю, що буфет у приміщенні Верховної Ради набитий горілкою й коньяком. Ось знаючи це й думай, з якою потім головою нардепи після відвідань буфету голосують? Не місце продажу алкогольних напоїв у Верховній Раді. У парламенті не має бути місця любителям хильнути «оковитої» у робочий час. І крапка.
Аналізуючи стан державотворення за роки незалежності я дійшов висновку, що чинній владі, якщо вона реально має намір прогресивно реформувати нашу країну, не зволікаючи необхідно зайнятися створенням соціальних ліфтів для молоді, адже більшість молодих професіоналів зараз не мають можливості потрапити у державну владу, причому на всіх рівнях.
Необхідно законом гарантувати для молоді квотування третини посадових місць у держустановах всіх рівнів. Тому, що за широкими спинами дітей і онуків чиновників, і всіх, які сидять там десятиліттями, жодна людина із глибинки, не живучи в Києві, у Печерськом районі, просто ніколи не потрапить до центральної влади. На місцях теж панує аналогічна ситуація. Цьому неподобству потрібно рішуче покласти край.
А ще, я вважаю, і це аж ніяк не іронія, що перед реєстрацією у ЦВК, кандидатам в депутати потрібно проводити психічний огляд, й обов'язково з проходженням комплексу тестів на так званому детекторі брехні. Може хоч тоді українські громадяни отримають депутатів, які не будуть брехати і лобіювати шкурні питання, а натомість, самовіддано й чесно працюватимуть на благо країни й народу.
Отже, я вірю, що у цей нелегкий час Україна зможе гідно вистояти, пережити й здолати численні лиха. Але здійснити це країна здатна лише під орудою професіоналів. У політиці, економіці, юстиції, громадській сфері. Ось тоді окрім миру настане ще й процвітання та благополуччя.
P.S. Не можу не сказати й про роботу місцевих депутатів, яких я дуже поважаю. Якщо у ВР знову почалося «кнопкодавство», то нашим місцевим раджу не голосувати всі як один. Потрібно мати свою думку, щоб потім, при зустрічі із виборцями, ви могли пояснити свою позицію по прийнятому рішенню. А ще побажаю вам більше ходити «в народ». А то виборець, на жаль, бачить свого депутата лише в день голосування. Виборцям хочу побажати розуму пи виборі кандидатів на посади депутатів. Бо негарно якось – за підвищення тарифів голосують колегіально, а відповідати перед громадою має мер… Коли жителі міста вимагають пояснень.
Віктор Калашніков, громадський діяч, м. СлавутаРозміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 5

патріот : ти ніби і укранською мовою пишеш і ніби позіціонуєш себе укранцем,громадським діячем!!! але як тільки читаю критику за кацапським прізвищем КАЛАШНІКОВ 5,45 то мене вивертає від руских патріотів і громадських діячів УКРАЇНИ. рахую, що на критику мають право тільки етнічні українці. так що вас руских та з рускими прізвищами просив би заткнутись  (написано 15.02.2015 в 11:22 з адреси:  53-212-53-37.pool.ukrtel.net)
патріот : україна вистоїть тільки з українськими національними патріотами при бажанні за підтримки руских українців, хоча таких дуже мало - скільки руского медведя не корми українським салов, він все рівно верне рило в сибірський ліс, тільки там йому і місце. СЛАВА УКРАЇНІ !!!  (написано 15.02.2015 в 11:25 з адреси:  53-212-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік