Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.01.2015 БЮДЖЕТНЕ ПОХМІЛЛЯ

Ось і отримали ми під ялинку новорічний сюрприз від нашого мрійника і видатного гравця в покер. Цей бюджет так плідно цілу ніч обговорювали наші обранці, що похапцем, з голоду, прийняли його навіть не читаючи. Вони наперед знали, що всі ті задекларовані висловлювання щодо зняття депутатської недоторканності і обмеження їм, бідолашним, зарплатні не будуть відображені в бюджеті. Що ми і побачили в підписаному Гарантом документі, де ці норми дивним чином зникли. Адже таким «бідним» депутатам як Мустафа Найем та Аня Гопко саме 6000 грн не вистачає для життя. А народові який, приміром, потіє на фаянсовому чи інших підприємствах 2000 грн вистачає. Але хай це буде на їх совісті, їхню плідну працю народ оцінить і, як каже народна мудрість: «катюзі буде по заслузі». Я вже мовчу про те, що бюджет приймався в порушенні регламенту і конституційних норм. Приймати бюджет без обговорення – це було ламання депутатів через коліно. Раду Арсеній взяв елементарно в облогу, як в давнину брали фортеці. А що в тому бюджеті було доброго крім пільг і зарплатні депутатів та чиновників вищого рівня? По-перше, те, що вони урізають значну кількість пільг малозабезпеченим, і це при тому, що підняття пенсій та індексацій не буде. А інфляція уже давно «доїдає» ці мізерні доходи українців.
Закон про децентралізацію влади, по суті, не початий і в руках негідників ставить місцеве самоврядування в недуже вигідне становище. Зокрема, ті податки, що не потребують зусиль по збору, майже всі підуть на Київ. На місцях залишається одіозний податок на нерухомість, який, з підняттям тарифів в чотири рази, поставить в недуже комфортне становище місцеву владу та мерів зокрема. Знову зроблять крайнім мера, а Арсеній Петрович залишиться осторонь. Як він заявив на прес-конференції: «Ви хотіли, то майте…» А його фраза: «Ми вам дали вудочку, а рибу ви ловіть самі в озері». Тільки він забув, що в тому озері рибу виловили «папєрєднікі»… Як завжди вважав, що реформи які роблять за рахунок бідних можуть не відбутися і дуже погано закінчитися для влади. В. Пинзеник прямо заявив: «Цей бюджет є недосконалим, це бюджет виживання». Документ зачіпає величезні прошарки українців, коли законодавчо зменшуються зарплати, заморожуються пенсії і інші соціальні видатки. Такі дії не вирішують проблеми, а лише відкладають їх (бо зростання цін, як не крути, а має бути враховане в розмірі прожиткового мінімуму). Тут є й моральний аспект: а проблеми то всі переклали на плечі бідних! Гуркіт грому все ближче і сильніше, а чути його влада не бажає. Далі ще краще. З 31 січня пенсії будуть нараховуватись по-новому. Тобто, заробітна плата, для нарахування пенсій згідно із Законом, буде вираховуватись з показника середньої зарплатні, як середній показник за 2011, 2012, 2013 роки. Тепер, що зможе показати людина, яка отримувала зарплату в конверті або працювала найманцем на ринку? Яку зарплату вона покаже? А це сотні тисяч працюючих. Подарунки є для всіх крім «бідних» депутатів і чиновників вищої ланки.
Перерахую, що чекає службовців нижчої ланки і прокурорів, якщо вони, звичайно, не витягнуть козирної карти зі свого рукава. Суддів також, сердешних, не забули. Пенсія суддям тепер буде рівнозначна 60% від зарплатні діючого судді. Чорнобильців також не забули. Буде змінено перерахування додаткової пенсії за шкоду заподіяну здоров’ю. Відмінена буде і норма про призначення пенсії робітникам з підприємств, що ліквідуються. А з 1 червня, при коригуванні бюджету, скасують деякі пільги й іншим. Зокрема, безкоштовного проїзду не буде, окрім інвалідів 1-2 груп. Це все нас чекає, звісно при умові, що «реформатори» так керуватимуть й надалі. Не за те стояли люди на Майдані, щоб бідні ставали ще біднішими, а багаті ще заможнішими.
Тепер, що стосується мирного плану та Мінських домовленостей де влада офіційно визнала ДНР та ЛНР. З бойовиками в усьому світі переговорів не ведуть. Навіщо це перемир’я, коли бойовики «гасять» по наших блокпостах, а наші хлопці не мають змоги відповісти. Якщо це мирний план, то чому не була застосована дипломатія, а головний дипломат Дещиця тільки кричав: «Путін ла-ла-ла». Якщо ми не будемо відвойовувати захоплені території, то навіщо стільки руйнувань та крові? Як на мене, то Росія не буде розв’язувати повномасштабну війну, тому що в сучасних умовах і в озброєнні знищені будуть всі. А найманців можна знищити і за декілька тижнів – створивши зі спецназівців, озброєну сучасною зброєю, ударну армію. А не воювати простим українцям з архаїчною зброєю у руках, яка стає серед поля і слугує чудовою мішенню для бойовиків. А то це все дуже нагадує окопну опозиційну війну у 1914 році. До чого вона привела історики добре знають – голодні, роздягнені фронтовики полишили окопи та пішли на столицю в 1917 році. Та це ще не все. На горизонті замаячили і китайці, котрі вимагають від нас 1,7 млрд доларів США за непоставлене зерно згідно з договором. Це зерно наші зернотрейдери успішно продали в інші країни вже при нинішній владі. А там і Росія почне вимагати борг в 3 млрд доларів, які вони надали уряду Януковича. Так що саме зараз всім варто затягнути паски чим тугіше, інакше Дефолт затягне їх нам всім на шиї.
Позиція Уряду стосовно «великого» бізнесу мене таки дивує. Яресько прямо заявила, що Україні потрібна «капіталізація та інвестиції». Мається на увазі капіталізація 18-19 сторіччя в Америці. Щодо інвестицій, то покажіть мені можновладця, який вкладе свій капітал у воюючу та нестабільну країну. Гроші люблять тишу і це аксіома. А як влада обкладає податками «великий» бізнес ми бачимо по ціні на пальне на заправних станціях. Адже вона є складовою цін на всі товари. А всі акцизи та податки багатії перекладають на наші плечі. Тому при зниженні світових цін і падінні долара на міжбанку ми спостерігаємо підняття цін на паливо. І хоч 20 разів хай поцілує Арсеній Яресько, ситуація не покращиться. З усіма цими реформами в лапках, Уряд наносить величезний удар і по бізнесу. Зменшення купівельної спроможності населення вводить бізнес в стагнацію, а це, в свою чергу, до зменшення виробництва підприємств. Видно ті, хто при владі дуже погано вчилися в школі. Адже в економіці як і в природі існує круговорот. Або, як кажуть: «ти мені, я тобі».
Настав час задуматись над тим, що лише від нас залежить, як ми будемо жити. Життя завжди дає шанс з розумом його використати. Доки ми не зрозуміємо, що популісти і говоруни не повинні бути при владі – нас чекає хаос. Дуже шкода, що таку співучу, доброзичливу, роботящу та патріотичну націю мають за ніщо. Тільки за це їх потрібно знищувати. Щоб наше прийдешнє покоління могло гордитися, що воно живе в могутній Державі. Лише тоді гасло «Слава Україні» матиме справжній зміст. А присяга депутата буде не формальністю, а справжньою клятвою на вірність своєму народу.
Слава Нації!
P.S. Ще виникла дуже цікава ситуація із субвенціями з держбюджету за ризик проживання в 30-ти кілометровій зоні спостереження АЕС. Існує небезпека про це також забути. Міський голова вже надіслав звернення до Арсенія Петровича. А от чому наш шановний депутат мовчить, викликає лише подив?
І не дуже цікавий момент. Як заявив Гройсман, зниження зарплатні депутатам і іншим чиновникам вищої ланки є неконституційним.А обмеження соцстандартів для незахищених верств населення є конституційним? Складається враження, що ми є країною подвійних стандартів. Коли декларують одне, а роблять інше. Ось чому реформи так і не розпочали, люстрацію не провели, а мирний план взагалі не діє. А найголовніше – на кожному кроці кричать, що воюють з бойовиками і в той же час ведуть з ними переговори. Як тут не згадати мудру українську приказку: «Бачили очі, що купували – їжте, хоч повилазьте!»
Все по-старому. Єдине, що про Майдан можемо забути назавжди, адже цей уряд, на відміну від боягузливого тапкокрада, що падає від яйця кинутого студентом, вміє вдержати владу. Отже, з роком вас барана та кози!
Віктор Калашніков,
громадський діяч, м. СлавутаРозміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 15

??? : в звязку з підняттям плати за харчування дітей в школах пропоную депутатам міської ради прийняти рішення яким заборонити деректорам шкіл вимагати гроші з батьків на проведення ремонтів, а то вже зовсім знахабніли!!!
      
(написано 29.01.2015 в 15:22 з адреси:  212-167-52-37.pool.ukrtel.net)
 : да такого маразма я давно не читал! а это не тот бывший рыг-калашников?  (написано 05.02.2015 в 20:05 з адреси:  42-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : а почему этот тайный сепаратист калаш еще не в мусорном баке? где люстрация?  (написано 05.02.2015 в 20:08 з адреси:  42-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : ишь как замаскировался рыгоанал-сепар под громадского деятеля! что всю гуманитарку уже продал так сразу деятелем стал!  (написано 05.02.2015 в 20:10 з адреси:  42-166-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік