Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.01.2015 ЛИСТ ДЕПУТАТУ

Народному депутату України Р.М. Мацолі

В межах законних повноважень, просимо Вашого втручання у вирішенні проблеми з приводу обмеження фінансово - господарської діяльності теплопостачальних підприємств, що забезпечують виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Зазначимо, що теплопостачальне підприємство у м.Славуті, задовольняє потреби мешканців міста, медичних установ, дитячих садків, закладів освіти, пожежної частини, інших установ та організацій міста Славута в опаленні.

Попередження Славутським РЕМ КП «Славутське ЖКО» про відключення від електропостачання стратегічного об’єкту життєзабезпечення міста через заборгованість, яка виникла не за рахунок безгосподарської діяльності підприємства, а з причини прийняття Постанови КМУ № 217 від 18.06.2014р. із змінами щодо затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу, адже з врахуванням відсотків розподілу за січень 2015 року надходження коштів від споживачів перераховуються для НАК «Нафтогаз України» у розмірах: від населення – 100%, від бюджетних установ – 72,69%, від інших споживачів – 100% при умові, що складова природного газу в тарифі на теплову енергію складає для населення – 59,7%,а для бюджетних та інших споживачів 87,7%.

Крім того, в тарифі закладенні інші обов’язкові платежі, які підприємство неспроможне виплатити, в т. ч. електроенергія, що складає в тарифі для населення 11,5%, а для бюджетних та інших 2,9% , зарплата плюс обов’язкові відрахування в тарифі населення - 20,0%, а для бюджетних та інших - 5%. Також підприємству необхідно здійснити інвестиційну діяльність, так як в тариф закладено інвестиційну складову для населення -3,8% , для бюджетних, інших-3,3%.

Аналізуючи вище сказане, видно, що підприємство просто позбавлене обігових коштів для розрахунків не лише за електроенергію, але й за іншими зобов’язаннями.

Проте, зауважимо, що дане підприємство і в такій ситуації не є злісним боржником так, як у січні 2015 року оформлено документи для проведення взаємозаліку, який буде закрито при умові відшкодування пільг і субсидій.

Звертаємо Вашу увагу, що будь-які дії, спрямовані на обмеження електропостачання підприємства, не лише не вирішують проблему, а й значно її ускладнюють. Так в грудні м-ці 2014р., внаслідок «віялових» відключень електроенергії КП «Славутське ЖКО» отримало збитків на 24601,18грн.! Отже відключення електроенергії призведе не до зменшення, а якраз до збільшення її використання для того щоб відновити попередній цикл роботи.

Тому, дуже Вас просимо посприяти у вирішенні ситуації, що склалася.

Міський голова Славути, В.Б. Сидор
Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік