Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.12.2014 ЗВЕРНЕННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ГО «РІДНА СЛАВУТЧИНА» ДО СЛАВУТЧАН

Шановні славутчани!

Останнім часом на території нашого міста, в порушення будь-яких законодавчих та етичних норм, невідомими особами масово поширюється друкований матеріал газетного типу під назвою «Хмельницькі новини», у якому опубліковано завідомо неправдиву інформацію, яка дискредитує органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадових осіб. Зокрема, у зв’язках із «мафією», безпідставно звинувачується народний депутат України, депутат обласної ради, міський голова, прокурор міста, начальник Славутського РВ УМВС України та інші.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що, в порушення Закону, так званий друкований засіб масової інформації не має державної реєстрації. Окрім цього, матеріали, вміщені в ньому, підписані неіснуючими авторами.

Провокатори, які розповсюдили цей бруд, приписують себе до лідерів Майдану. Втім, чи є вони такими на справді?

Справжні учасники Майдану не приховують своїх облич, не прикриваються анонімками! Їхня зброя – правда, а не дешеві побрехеньки! Їхня критика відкрита, а головне – обґрунтована!

До того ж, виникає ще одне запитання: а хто фінансує цю «продукцію»? Адже так звані «Хмельницькі новини» виходять у світ тиражем 200 тисяч екземплярів! Чи не краще було б завзятим «демократам» витратити ці кошти на допомогу учасникам АТО?!

Як переконливо засвідчує сумний досвід, дезорієнтація населення Південно-Східних областей України до запровадження там Антитерористичної операції, розпочиналася саме з таких «інформаційних бомб».

Цілком очевидно, що відверта брехня про діяльність органів влади, місцевого самоврядування Славутчини, покликана посіяти неспокій серед городян, розбурхати в них радикальні настрої та налаштувати на порушення громадського порядку.

Координаційна рада ГО «Рідна Славутчина» розцінює появу подібних «газет», як цинічну спробу дестабілізації соціально-економічної ситуації в місті Славута та вимагає від правоохоронних органів оперативного реагування!

Координаційна рада ГО «Рідна Славутчина» закликає славутчан негайно повідомляти про всі випадки появи в місті подібної «літератури» міськрайонний відділок міліції за телефоном 102.

Координаційна рада ГО «Рідна Славутчина» заявляє: будь-які антиукраїнські провокації «п’ятої колони» на місцевому рівні не пройдуть!

Попри складну суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні, на території міста Славута буде забезпечено спокій і порядок.

Слава Україні!

Координаційна рада ГО «Рідна Славутчина»


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 3

Че : Та надайте хоть саму газету,би ми могли самі робить висновок бреше вона ,викриває,чи то просто глузує із хворих на голову чиновників дрібного калібру.  (написано 20.12.2014 в 21:16 з адреси:  95-119-135-95.pool.ukrtel.net)
кум : Газети не бачив,але мабуть когось "зацепило" якщо вся івська рать заворушилась.  (написано 21.12.2014 в 18:23 з адреси:  176-8-15-132-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік