Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.12.2014 ЯК ОДНА ВЕЛИКА РОДИНА: В МІСТІ СЛАВУТА АКТИВНО ЗАЙМАЮТЬСЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЮ РОБОТОЮ ВЧИТЕЛІ, УЧНІ ТА НАВІТЬ ЗАСОБИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

Як і більшість міст України, наше місто також не стоїть осторонь проблем сьогодення. Славутчани об’єднують свої зусилля для допомоги своїй Батьківщині, співвітчизникам, які зараз воюють за мир і спокій на нашій землі. Волонтерами стають і освітяни і засоби масової інформації. Про свої напрацювання вони розповіли на круглому столі «Поділись любов’ю до України», який пройшов минулого тижня у міській бібліотеці Палацу культури.

Як зауважила начальник управління освіти Наталія Пшетоцька, зараз ми спостерігаємо небувалий сплеск патріотизму і зміцнення громадянської свідомості українців. Не оминає ця хвиля і освітні заклади міста, кожен з яких докладає багато зусиль у патріотичному вихованні молоді, проведенні низки благодійних акцій на підтримку учасників АТО та членів їх сімей.

Представники загальноосвітніх закладів та навчально-виховних об’єднань міста цього дня особисто розповіли про проведену роботу.

Так, стало відомо, що з метою підтримки дітей батьки яких є учасниками АТО, в міських закладах освіти забезпечується необхідна психологічна та соціально-педагогічна допомога, а саме: проведення бесід, консультування, проведення корекційних та розвивальних занять, психологічні тренінги, виховні години з учасниками АТО.

Управлінням освіти внесено пропозиції щодо змін в міській Програмі «Піклування» в частині забезпечення безоплатним харчування в ЗНЗ та звільнення від плати за харчування в ДНЗ, забезпечення безоплатним відпочинком в пришкільних таборах та таборі праці та відпочинку.

Педагогічні колективи та учні навчальних закладів активно підтримують учасників АТО та їх сім’ї. Батьківська громадськість, педагоги, діти стали учасниками проведення ряду благодійних акцій: «Допоможи пораненому», «Турбота. Допоможи солдату», «Зігрій солдата», «Милосердя», «Допоможи українській армії», «Молитва за Україну!».

Вчителями та учнями було зібрано 47 972 грн. Кошти передані родинам учасників АТО, використані для придбання одягу та обладнання для військовослужбовців:

- ЗОШ І-ІІІ ст.№1 - 13 929 грн., з них 3100 грн. переказано безпосередньо в зону АТО.
- НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» - 8300 грн. З них - адресна допомога 2-ом родинам .
- ЗОШ І-ІІІ ст. № 3- адресна допомога чотирьом родинам на суму 2885 грн.
- ЗОШ І-ІІІст. №4 – надано адресну допомогу чотирьом родинам бійців АТО на суму 3165 грн., 1521 грн. використано на зібрання посилки в АТО.
- НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії» №5 – 1330 грн.
- ЗОШ І-ІІІст. №6– 2 900 грн. - надано пораненим бійцям, випускникам закладу.
- ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – 1542 грн., адресна допомога випускнику навчального закладу.
- НВК « СЗОШ, ліцей «Успіх» – 11 800 грн.
- ДНЗ №4 «Сонечко» – 600 грн.

При відкритті сезону роботи позашкільних закладів було проведено низку творчих акцій на підтримку славутчан-учасників АТО: «Напиши лист пораненому», прикріпи на «Дерево єднання» жовто-блакитну стрічку, прикрась обличчя та зроби зачіску в акції «Краса врятує світ», зроби «Оберіг воїну». Також були організовані виставки-продажі робіт вихованців Будинку дитячої творчості, Екологічного центру школярів, Станції юних техніків, обласного професійно-технічного ліцею. Усі кошти, зібрані під час акцій (860 гривень), листи та малюнки адресно передані славутчанам-воїнам АТО.

Окрім цього, школярі активно беруть участь в акції «Ми плетемо сітку». За їх участі виготовлено 10 маскувальних сіток.

В кожному дошкільному навчальному закладі відбулась акція «Підтримаємо наших бійців!». Діти в своїх роботах звертаються до вояків із словами любові, гордості, побажання перемоги та повернення додому живими. 10 числа кожного місяця Управління освіти направляє через Департамент освіти і науки облдержадміністрації листи, малюнки, обереги воїнам.

За цей час зібрано чималу кількість одягу, засобів гігієни, медикаментів, продуктів харчування.

Речі передаються безпосередньо бійцям. Для прикладу, за ініціативи колективів дошкільних навчальних закладів міста Славута 20 жовтня проведена акція «Зігрій солдата» в підтримку наших славутчан, які находяться в зоні АТО. Працівниками зібрані речі: шкарпетки, шарфи, шапочки, светри, рукавиці, взуття, тощо. Багато теплих речей було зв’язано педагогами та технічними працівниками. Все зібране передали у виконавчий комітет Славутської міської ради для подальшого відправлення в зону АТО.

Зі слів директорів закладів було зрозуміло, що робота освітян на цьому не завершується і вже визрівають нові плани як допомогти співвітчизникам.

Не залишилися осторонь розмови й засоби масової інформації міста. Усі ми бачимо мало не в кожній телепередачі ТРК «Контакт-Славута», газетах «Пульс», «Трудівник Полісся» та «Вісті громади», інформацію про сучасні події в Україні, роботу славутчан-волонтерів та історії із життя учасників АТО.

Представники місцевих ЗМІ вкотре закликали до співпраці в інформаційному просторі усіх волонтерів міста.

Джерело: http://www.slavuta-mvk.info/index.php?page=syte%2Ftext%2Faddnews%2Ffull.php&rfile=1818


Розміщено:
Громадська організація "Рідна Славутчина"  
+380961766312   ridnaslavuta2000@ukr.net


  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік