Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.11.2014 ПІДСВІДОМА НЕНАВИСТЬ ДО УКРАЇНЦІВ. МАЛЕНЬКА ІСТОРІЯ З ЛУГАНСЬКОГО СЕЛА

Є відомий вислів Винниченка, що «там, де починається українське питання, зникає російський демократ».

Ніхто ніколи задавався питанням, а чому так?

Цікавий висновок з цього приводу я зробив після однієї розмови з хлопцем, за освітою істориком, що їхав з АТО на побивку в Київ до дружини та малої дитини. Повертаючись з лекційного туру, я підібрав його в Черкасах та відвіз до Києва.

Він мені розповів цікаву історію з одного села в Луганській області. Він ходив купувати молоко до однієї дуже старої жінки, якій було далеко за 80 років. Він ходив саме до неї навмисно, бо вона з люттю ставилась до наших військових, але гроші все ж таки для неї були не зайвими, тому продавала молоко тим, кого, насправді, щиро ненавиділа.

Сама ця бабка родом з Росії. Привезли її ще зовсім малою дитиною в це село батьки, яких туди цілеспрямовано переселила радянська влада. Переселяла в село, де під час Голодомору загинуло від голоду більше 90 відсотків селян. Селили росіян саме в ті хати, де жили та вмирали від голоду українські селяни цілими сім’ями. І ця стара жінка люто ненавиділа все українське, бо розуміла, що колись її батькам, віддали те, що належало українцям. Зробили, як мародери. Привласнили у вбитих ними ж.

Тому у цієї старої жінки виникала така підсвідома ненависть до тих, хто може вважатись нащадками загиблих українських селян. Це ненависть, що базується на страху викриття скоєного колись злочину.

Теж саме ми спостерігаємо на рівні підсвідомості у переважної більшості росіян. Вони розуміють, що їхніми прапрадідами колись в українців була вкрадена історія, назва народу – все, що є основою нації. А тому така ненависть до всього українського, заперечення українських традицій, мови, культурної спадщини.

Бо якщо визнати, що все це вкрадено, тоді стане зрозумілим, більшість з того, що росіяни оголошують «исконно русским», їм не належить. Це вони колись лише захопили з надзвичайною підступністю та жорстокістю у тих чи інших народів. Це ненависть лиходіїв, які бояться, що колись прийдуть та назвуть злочин – злочином, а вкрадене – вкраденим.

Недарма так часто можна почути від цілком інтелігентних росіян емоційну думку, що питання взагалі не в Україні та не в українцях, яких вони ніколи на підсвідомому рівні не визнавали окремою нацією. Питання зараз в самій Росії. Визнавши Україну та українців, доведеться визнавати, що саме вони є нащадками тих, хто жили в Київській Русі – Україні. А тоді вся концепція «руського світу» розвалюється в прах. Що нічого справді свого в них немає. Все було в когось з розбоєм забрано.

Тому зараз дійсно вирішується доля Російської імперії. Якщо українці збережуть свою державність, тоді остаточний розпад цієї тюрми народів, це лише питання часу. Причому, впевнений, що йдеться, навіть, не про десятиліття. Це питання лічених років.

Борис КУШНІРУК

Стаття копійована за любязним дозволом автора з сайту http://uainfo.org/blognews/435071-pdsvdoma-nenavist-do-ukrayincv-malenka-storya-z-luganskogo-sela.html#comment


Розміщено:
Петро Ясень  
+380639814221   piotrjasen@gmail.com


  коментарі: 79

airy : Сколько можно публиковать на сайте бред? Вы хоть читаете что пишете? Хватить разжигать вражду между людьми. Бога вы не боитесь, ну ничего по заслугам всем будет, и на вашей совести будет то, что люди убивают друг друга.  (написано 11.11.2014 в 18:16 з адреси:  37-229-180-97-broadband.kyivstar.net)
% правди : Сьогодні починаються проблеми всередині Росії, а завтра може початися її розвал. Тому що історія показує, що саме так починається загибель шовіністичного націоналізму і загибель держави, яка хоче знищити іншу державу. Нагадаю, Путін не один раз заявляв, що Росія не має відношення до конфлікту на сході Украни. Більш того, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія не може і не збирається гарантувати територіальну цілісність України, оскільки ніколи не брала на себе подібних зобов'язань. У самій Росії військова агресія Путіна на Донбасі розбудила опозиційні сили, які вже здатні вийти і на Майдан. А тепер він ще підлив масла у жевріючий вогонь забороною сибірського маршу. Росіяни вже переходять від дискусій у соціальних мережах про долю Сибіру, Уралу, Кубані, східної Пруссії у Російській Федерації до рішучих дій. А це свідчить, що процес розвалу Росії почав набувати темпів.  (написано 11.11.2014 в 19:03 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
22-RUS - % : "...А он еще подлил масла в тлеющий огонь запретом сибирского марша. Россияне уже переходят от дискуссий в социальных сетях о судьбе Сибири, Урала, Кубани, восточной Пруссии в Российской Федерации к решительным действиям..."
     
     Бред чистой воды. Никакого сибирского марша и решительных действий! Большинство продолжают аплодировать ВВП, т.к. не понимают сути происходящего.
     
     По поводу статьи. Заказуха для разжигания вражды между людьми. Как можно не признавать Украину и украинцев??? Я, сколько себя помню, всегда ездил на УКРАИНУ ! И друзья у меня были украинцы! Ну ведь бред, а не статья!!!!!!! 
(написано 12.11.2014 в 05:54 з адреси:  128.199.227.167)
% правды  : Странные паралели из прошлого в выступлении Путина в Сочи сайт Это и есть будущее России.  (написано 12.11.2014 в 07:55 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : "Ruska kurwa", - в Польше на День независимости прошла массовая акция националистов под антирусскими лозунгами. ФОТОрепортаж сайт  (написано 12.11.2014 в 08:02 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : З ПРОСТОРІВ ФЕЙСБУКУ (автор невідомий, хто впізнає-пишіть)
      Cнова пишут, звонят из России
     И толкают гуманные речи,
     Чтобы мы россиян простили,
     Чтобы сделали шаг навстречу:
     «Вы поверьте - Россия брат,
     Вместе пройдено столько дорог!»
     …Как же сделает шаг солдат,
     Если нет у солдата ног?
     Как сказать россиянину «друг»
     И обняться по-братски при встрече,
     Если нет у солдата рук?
     Оторвало по самые плечи…
     Это «друг» в нас кидал гранаты
     И разжег в Украине костер.
     Не хочу я такого брата.
     Не хочу я таких сестер… 
(написано 12.11.2014 в 08:04 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : НИЩАЯ РОССИЯ перейти на сайт" target="_blank" rel="nofollow">сайт  (написано 12.11.2014 в 08:27 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
22-RUS : %, ну ведь вроде бы взрослый мужик... наци есть в любой стране в пределах 5%. даже в России. Погугли польские сайты - найдёшь и про украинцев, про бандеровцев. набери в поисковике "антибандеровские выступления в Польше" - пшеки тебе много расскажут. По поводу "параллелей" - пропаганда. навыхватывали неизвестно чего и откуда. Поэтому не аргумент. Это как про бабку с коровой - ХЗ откуда и 80 слишним корову доит. ВВП я не защищаю, отнюдь. Сам не согласен с его политикой. По поводу нищей России - нищая, проблемы замалчиваются властью. Потому что во власти ОЛЛИГАРХИ. В Украине вроде бы тоже. Скажи, что народ богатый. Такой же нищий к сожалению.  (написано 12.11.2014 в 08:43 з адреси:  128.199.227.167)
% правды  : Российский военный: В войне с Украиной виноваты мы (Видео)
     Источник: [url=сайт]Украина без цензуры[/url] 
(написано 12.11.2014 в 09:00 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
22-RUS : В войне виновато бездарное руководство обеих стран. Один для поднятия рейтинга брякнул про запрет языка и последующие санкции, другой - Крым отжал. А НР-ы решили жить "богато", как в России. Но они в эту схему не вписались...  (написано 12.11.2014 в 09:14 з адреси:  128.199.227.167)
% правды  : Так вот 22-RUS, когда наш народ восстал против олигархов, так твой ВВП ввёл войска. Увидев расслабленную Украину, как тот Гитлер в 1939 году, отобрал Крым. Мало стало, захотел Донбасс. А теперь и коридор до Крыма ему нужен. А потом и весь Мир. Что очки тёмные одел, не видишь чем это пахнет. Будь готов, что эта война и к тебе придёт, если и дальше молчать будешь. Конечный итог этого самодержавия, полный развал твоей страны или война. Вот Путин и выбрал войну. Как знаешь победителя тут не будет, проиграешь ты, проиграю я. И если мой народ решил отстоять своё право на лучшую жизнь, а ты выбрал раба, не осуждай меня в этом, мягко говоря.  (написано 12.11.2014 в 09:28 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Российские военные изнасиловали и убили снайпера "ДНР" сайт  (написано 12.11.2014 в 10:14 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Слов'янину : Твої слова - агонія перед кончиною. Я маю на увазі не твою особисту кончину, а росії. Живе два міста - Москва і Пітер, а в окраїнах не тільки газу немає, а й буржуєк також  (написано 12.11.2014 в 10:15 з адреси:  149-237-95-178.pool.ukrtel.net)
% правды  : Колонны российской техники пересекают границу с Украиной, - главнокомандующий НАТО сайт  (написано 12.11.2014 в 14:39 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Неужели не понятно, что в этой войне проиграет Россия сайт И не дай Бог ей начаться.   (написано 12.11.2014 в 21:15 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Почему у вас украинский флаг, или поворот не туда сайт  (написано 12.11.2014 в 22:01 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Экстренное заседание Cовбеза ООН по Украине. Онлайн-трансляциясайт  (написано 12.11.2014 в 22:03 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : по импотенту офицеру сайт  (написано 13.11.2014 в 05:55 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Топ-5 самых сильных армий мира — The National Interest. Соединенные Штаты
     Безоговорочным лидером по наземным войскам являются Соединенные Штаты. В состав ее армии входят 535 000 солдат, многие из которых имеют опыт участия в боевых действиях. Народно-освободительная армия Китая.
     Китайская армия — официальное название Сухопутные силы Народно-освободительной армии Китая — является крупнейшей в Азии. В ее состав входят 1,6 млн.солдат. Индийская армия
     Индийская армия, в состав которой входят 1,12 миллиона солдат. Российские наземные войска - 285000 солдат. Британская армия - 120000 солдат.  
(написано 13.11.2014 в 06:58 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Віктор для "Славянин" : Прочитав ваші недоречні коментарі до статті і виникло бажання " написати коментарі на ваші коментарі". Відразу хочу сказати вам що ви не патріот України, а навпаки патріот ворожої до нас держави, і я рекомендую вам поїхати туди на пмп, бо тут ви ніколи не будете щасливо жити , а лише існувати. Про ваше захоплення рф можна багато писати , я лише напишу про своє ставлення. Я довг працював в рф був і в москві та по іньшим містам і 100% підтримую вислів що "є москва і є росія" це дві різних країни. Можлив вже все там так змінилось що просто ах... та ще пів року назад спілкувався з колишнім співробітником з Курська він просто волав про занепад регіону про те що немає нормальних шкіл,лікарень,доріг ... нічого ,а цей путін в Крим заліз. Скажу ще про тарифи... в росії населення платить за електрику приблизн в 5 разів дорожче!!! за воду 2-3рази залежно від регіону, за газ "народное достояние" так само як і ми (Українці). Отримуючи виличезні прибутки від постачання газу та нафти можна і кинути кістку на літакобудування та корабельні верфі. Викачуючи "народное достояние" на сам народ повністю байдуже. Скілкі заводів таких як Хмельницькій "Катіон" зникли в росії взагалі , чи лишаються закинутими, а таки міста як Хмельницькій виживають самі по собі і фарбуються перед приїздом путіна. Наш працовитий народ створює "несерьёзые производства с примитивной продукцией", працює, заробляє не надіючись на когось, не чекаючи змін, а роблячи зміни сам. Щодо "несерьёзые производства с примитивной продукцией" то скажу що акції Фейсбука чи Твітера дорожче акцій багатьох російськіх важкіх підприємств. Ще додам про армію ... Так за останні роки російська армія перетворилась із купи металобрухту в щось більш сучасне (дякувати газу та нафті від яких повністю залежить економіка), грощі йшли і раніше просто зарас вже нажерлись генерали. Та порівняти зігнаних наказом 18 річних вояків збройних сил рф з нашими добровільними батальйонами по самовіддачі та бойовому духу можна як з армією Ксеркса та 300 спартаньцями. Так Україна не витримає відкритої війни з рф та якщо вона почнеться то це буде ІІІ світова. Можна багато писати та суперечити...
      Я просто люблю Україну, люблю нашу Славуту , пишаюся працовитими людьми. Хтось садить квіти на вулицях,, хтось будує нові цехи на околицях міста, хтось щоранку мете вулиці , іньши з посмішкою ідуть по цих вулицях на роботу... 
(написано 13.11.2014 в 12:22 з адреси:  217.117.64.251)
% правды  : Маски сорваны – верить некому (Стих Анастасии Дмитрук)сайт  (написано 13.11.2014 в 19:05 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Война. Дебальцево. Не надо сцать. Жизнь под землей. Такой народ не победить. сайт  (написано 13.11.2014 в 19:45 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
another way of truth: : Что ще бажає в ЕУРОПУ, вам сюди - сайт  (написано 14.11.2014 в 00:39 з адреси:  23.99.85.64)
22-RUS : Вот я не припомню в истории, чтобы во времена войны противники покупали что-то друг у друга.
     сайт 
(написано 14.11.2014 в 08:20 з адреси:  128.199.227.167)
% правди для шизанутого  : Скажу лише, що то моя особиста справа де я буду мешкати, тут, де жили і трудилися мої діди та прадіди. А вот уж *уй. Если взял в руки оружие, будешь гнить там где сейчас твои предки. А взагалі, ти хвора людина.   (написано 14.11.2014 в 08:25 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : А я припоминаю, когда "зелённые человечики", которые окуппировали Крым, от которых открещивался кремль, вдруг потом признали российскими солдатами и наградили медалью.  (написано 14.11.2014 в 08:44 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Віктор  : Прочиав ще одну оду безмежного кохання "Славянина" до росії та її "надсучасної армії"... знудило.
       
(написано 14.11.2014 в 11:38 з адреси:  217.117.64.251)
% правды  : Смотрите россияне, это вы убиваете наших детей сайт  (написано 14.11.2014 в 15:35 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : А ведь ваш хваленый Путин неумный, хоть и прикидывается порядочнымсайт  (написано 14.11.2014 в 16:34 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : «Воюешь два месяца и не видел ни разу правосека. Как такое может быть?» - допрос российского наемника сайт  (написано 14.11.2014 в 17:34 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
100 of the truth: : Another way of truth: сайт and сайт  (написано 15.11.2014 в 01:47 з адреси:  23.99.85.64)
хохол : То, что сейчас творится в/на Украине лишний раз показывает, что нацизм есть последнее утешение неудачников. Когда человеку больше нечем гордится, ни достижениями в науке, ни в экономике, он гордится своим происхождением, он лучше всех потому, что он именно украинец. А решта - Хто не скаче, той москаль, москаляку на гілляку. Сейчас Украина напоминает наглухо зомбированную секту, состоящую из обворованных верхушкой сектантов, 20 лет тыкающую в Россию палкой. Доцибалися, шановні? Медведь разозлился. Для справки, человек по генетическому коду на 50% банан. Укроарии походу на все 100%.  (написано 15.11.2014 в 02:04 з адреси:  23.99.85.64)
% правды  : Путину выдвинули условие, на которое не согласится только психически больной человек сайт  (написано 16.11.2014 в 17:38 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Флаги УПА в 50 километрах от Донецка. В Красноармейске прошел Марш патриотов сайт  (написано 17.11.2014 в 08:28 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Террорист Козицин подтвердил, что в составе бандформирований воюют россияне ВИДЕО сайт  (написано 17.11.2014 в 16:46 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Житель Горловки объяснил и продемонстрировал, что город бомбит "ДНР" ВИДЕО сайт  (написано 17.11.2014 в 16:56 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Никогда мы не будем братьями сайт  (написано 19.11.2014 в 15:01 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : БАБИЙ БУНТ. ВТОРАЯ СЕРИЯ: «НАРОД СЕЙЧАС ДИКИЙ» сайт  (написано 19.11.2014 в 18:41 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
ось де ваші гроші, панове.  : За все треба платити, за Майдан також. сайт  (написано 20.11.2014 в 07:37 з адреси:  131-22-31-64.static.reverse.lstn.net)
тупому : Так в розгар революції золото було, але після завершення революції і втечі януковича воно зникло. Ось тобі і відповідь - пропало разом з яником!  (написано 20.11.2014 в 08:36 з адреси:  89-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Светлана : С 80 года живу в России. Дома до сих пор разговариваем на украинском, даже уже взрослые внуки знают и любят украинский язык. Но не перестаю удивляться, заходя на страницу родной Славуты, той ненависти, которую сеют между украинцами и россиянами на ваших страницах. Полный бред! Неужели вам не надоело???? Вы уже натворили со своим майданом, разве вам этого мало? Очнитесь! Не надо искать виноватых, разберитесь у себя, вас же дети ваши возненавидят потом!  (написано 26.11.2014 в 23:52 з адреси:  83.220.236.61)
% правды для Светланы : Прошу прощения: "... Дома до сих пор разговариваем на украинском, даже уже взрослые внуки знают и любят украинский язык. ... Вы уже натворили со своим майданом, ... . Не надо искать виноватых, разберитесь у себя, вас же дети ваши возненавидят потом!" А пишите на російській мові. Особисто вас прокляли вже більшість народів Європи. А якщо ваш *уйло почне пряму військову агресію, проти українського народу, прокляне все світове суспільство. Перемога буде за народом України. Уважаемая Светлана! Зачем осуждать наш Майдан, если у Вас свой на носу. Крым то зачем забрали силой? Почему Ваши сыновья блуждают по нашей территории? Зачем вторглись к нам на Донбасс с оружием в руках? Зачем послали своих сыновей умирать на нашей земле? И таких зачем очень много. Простой русский и простой украинец не будут защищать олигарха при власти. Ваш шизофреник ВВП будет осуждён русским народом.  (написано 27.11.2014 в 02:47 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
циник - % правды : За российское *уйло проголосовало 70% населения. После зимнего майдауна проголосуют все 100%. Страна 404 показывает всему миру как жить не нужно. Будет и перемога и все остальное, только не сейчас и не у твоих внуков и правнуков, их перспектива - быть холуями и подтирать чужое дерьмо за гомосеками в демократической эуропе. Они забудут и неньку и мову и будут проклинать вас за то в чем оказались и будет шуршать земля на кладбищах страны 404, когда вы будеть крутиться в гробах. ты и такие как ты проср*ли Украину и не нужно сваливать на Россию и ВВП, поищи в раде, там одни щирые Вальцманы и Этинзоны, ни разу не олигархи. Стараниями таких как ты, "тружеников клавиатуры" и развалилась моя Украина, чтоб ты здох п*дло прямо у клавиатуры, ты еще хуже Яныка, ты- иуда. А не здохнешь сам, я вернусь с Донбасса, найду и откопаю тебя из твоей гнилой норы и лучше бы ты здох сам.  (написано 28.11.2014 в 14:39 з адреси:  195.191.25.221.hostpro.com.ua)
% правды для *уйла : В России в ближайшее время либо произойдет государственный переворот, либо она развалится на куски.
     
     Об этом заявил известный историк и писатель из Великобритании Виктор Суворов (в прошлом - офицер ГРУ СССР Владимир Резун) во время интервью для польского телеканала TVN24, информирует Киевское время.
     
     Виктор Суворов приехал в Варшаву для встречи со своими читателями и презентации новой книги "Азбука Суворова".  
(написано 28.11.2014 в 18:25 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
народ для % пи*дежа : Ти, вже за*бав всіх лінками на всяку *йню. Або пиши людське, або шукай інакшу роботу. Я б тебе вигнав би в шию, ледащо. Вальцман багато платить тобі, занадто багато.   (написано 28.11.2014 в 21:32 з адреси:  119.81.148.196-static.reverse.softlayer.com)
% правди : Так що людське писати, коли кожен сам собі голова. Так нас виховали в радянські часи. І поки ми в себе не витравимо совка так і далі буде. А все інше, це травля один проти одного. Бажаю успіху вигнати з себе комуняку.  (написано 29.11.2014 в 09:24 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік