Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.11.2014 ВІЙНА РОЗПОЧАЛАСЯ ДАВНО…

Якщо говорити про Україну і прогнозувати бути подальшій війні з «Расеєю» чи не бути, то об’єктивних фактів для заспокоєння, на жаль, немає. Є тільки надія на Бога та Пречисту Діву Марію. Чому так? Ви вірите в те, що Путлер віддасть владу, а це має статись у випадку його поразки в Україні? Я - ні! Далі - всі засоби масової інформації в «Расеї», як і поліція, так і внутрішні війська, а також весь адміністративний апарат - все, що контролюється Путлером та його оточенням і далі працює на війну, «вбиваючи » у мізки громадян ідею великого, непогрішного, морально цнотливого Путіна (тут йде наслідування Сталіна та Гітлера, так що для історії нічого нового немає). Однак, як діє психологія людини? Фахівці стверджують, якщо людині 10 000 раз говорити, що вона мавпа, то таки почне лазити по деревах. Простіше кажучи, відбувається процес нав’язування людині чужої думки, яку людина сприймає за абсолютно правдиву і правильну, а в кінцевому підсумку- за свою. З погляду на те, що говорять «масковскі» ЗМІ, - це є одним із основним елементів підготовки та ведення війни. Тим більше, що думка про «жидобандеровцев - фашистов» та інші дурниці всіляко підтримується. «Кримнаш», але без зв’язку з суходолом, а унікальні ракетні заводи в Дніпропетровську –ні, далі у списку таки ж унікальні розробки конструкторських бюро, інші заводи, поставки продовольства і т.д.. Навіть десятої частини того, що має Україна досить, щоб бажати це мати в себе. Найпростіше – завоювати, бо створювати довго і дуже дорого, а так раз – і все наше! Тому, якщо не вийде всю Україну, то принаймні її половину. Жириновський, обізнаний з планами Путлера, вже не раз висловлювався з цього приводу. Тому до справи! Беремо все, що погано лежить, адже у нас - ядерна зброя, що нам зроблять! Отже, якщо хоч в однієї країни є бажання, то війні бути!
Однак, почалися проблеми, Можливо б, деякі держави і погодилися на анексію території України (зважаючи на довгорічну, добре оплачуванну працю «расейських агентів»), так Америка та деякі бувші країни «соціалістичного табору» підняли такий галас, що Евросоюз пішов з ними, ще й санкції ввели. Тепер рубль «сиплеться», капітали та технології тікають, їсти немає що («расейські» санкції у відповідь подіяли зовсім не так як хотілось би). Того і дивися, щоб плебеї (тобто народ) проти влади думати почне. Залишається або втратити владу, або воювати до переможного кінця. Останне для Путлера набагато приємніше. Вмирають же не його діти і не діти інших можновладців, всі вони у безпеці у родинних маєтках. Можна ще й світ полякати підготовкою до ядерної війни і не думає хвора голова, що в такому випадку до справжньої ядерної війни – одна людська помилка. Почне будь-хто стріляти (не дай Боже!) і почнеться... «У нас всё под контролем, окромя нашей головы».
Співробітник КДБ (комитету государственной безопасности, аналог ФСБ) Путлер, чудово знає принцип життя західних країн – людське життя і свобода є найвищими цінностями. Крім того, завдяки збалансованим механізмам розподілу влади важливі рішення (вступ у війну, надання або продаж зброї і т.д.) не приймаються одноосібно. Подібно діє і колективна система безпеки НАТО. За рахунок цього країна з диктатором на чолі має колосальний виграш у часі. Однак, військовий та економічний потенціал НАТО значно перевищує «Расейський». Значить треба грати так , щоб НАТО у війну не вступило. За це говорить ще один важливий і беззаперечний фактор - у разі війни з НАТО всі накрадені багаторічною важкою працею сотні(!) мільярдів доларів та майно за кордоном будуть конфісковані. Не для того путлеровська банда грабила все життя.
За Україну НАТО на пряму не вступиться (своїх людей пошкодують), надання допомоги можна завдяки агентам «потопити» у бюрократичних процедурах, а значить виграти час і як мінімум зберегти владу та створити на сході України, щось на зразок Абхазії, де простим людям не те, що жити, а вижити практично неможливо. Засилаючи диверсантів та задіюючи раніше заслану та завербовану агентуру, зробити нестерпним життя людей та неможливим розвиток економіки і державності решти України. Вам це нічого не нагадує? Мені – Ізраїль, який незважаючи на всі потуги Радянського Союзу, відбувся як демократична держава і має потужну економіку. Тому багато готових рецептів як боротись з путлеровською гібрідною війною ми знайдемо там. Думаю, що з нами охоче поділяться, бо євреї, як я переконався, дуже поважають Український народ і ненавидять «расейський» фашизм.
Міжнародна допомога, досвід, розробки – це все добре, але є певні речі, від яких нам слід негайно зробити:
1) У гібрідній війні не має тилу, вся територія є об’єктом бойових дій , тому в усіх установах, організаціях, закладах підприємствах, заводах і т.д. мають регулярно проходити навчання як діяти у відповідних ситуаціях. Не буде потрібно – нічого не втратимо, не дай Боже – збережемо життя наших людей;
2) Має організовано вестись робота по створенню загонів самооборони і навчанню існуючих, швидкому укомплектуванню їх зброєю у разі потреби, використанню їх для охорони громадського порядку. Тоді всілякій наволочі буде складно робити свої чорні справи;
3) Зберегти наскільки можливо демократичні свободи громадян, але разом з тим внести відповідні зміни у законодавство щодо антитерористичної операції, поділити територію України на зони контролю з відповідними обмеженнями громадян і правами військових та правоохоронців. Наприклад: перша зона – там де бойові дії; друга – прифронтова і так далі…
Ніхто не здолає Український народ, люди незважаючи на національність, відчувають себе УКРАЇНЦЯМИ і віддають нерідко останне на потреби нашого війська. Роблять вони це від щирої душі, з любові до власної країни. Тому ми не переможні!Розміщено:
Петро Ясень  
+380639814221   piotrjasen@gmail.com


  коментарі: 38

% правди Млявливому та не здатному на любов до України. дресату: 95.111.229.101) : Прогнав ахінею і думаєш, що вдалося возродити СРСР. Світ не такий та час не такий, аби повернутися назад. Росія на голці нафти та газу довго не вседить. Путлер це знає. Тільки ти та тобі подібні можуть повіріти цьому шизофреніку в відродження "великої росії". Смертельно хвору людину або лікуюють, або вона вмирає. На жаль хвороба має ценз розповсюджуватися. І чим раніше ми знищемо тю хворобу, тім раніше світ заживе спокійніше. Приклад СРСР. Розвалився, бо захворів на манію величі. Вчися дурнику жити в нових реаліях. Мабудь батьки не щепили тебе любові до батьківщини. Зрадники гинуть так саме, як і злодії.  (написано 10.11.2014 в 19:06 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Для просветления мозгов да в Магадан или на Колыму. Там враз найдёте себе то за, что так свою подставляете. Путлер таких к нам на Донбасс посылает. Если вам бездарям, хоть под гавном, хоть в самом гавне жить всё равно, абы свою кишку набить, то память моей земли мне дорога. Гавнюки и засранцы продадут всё ради своего благополучия. Жаль, что Бог носит такое дерьмо по земле. И потому вы относитесь к грязному болоту, которое рано или поздно высохнет. Нет в истории человечества примера живучести коммунистической морали. Гнить вам еще не долго осталось. Жива память фашизма в блоке с коммунизмом. Грош вам цена в базарный день. Зависть и ненависть находится на грани преступления.   (написано 11.11.2014 в 06:47 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
22-RUS : Война на луганщине и Донбассе будет шаить долго. Теперь уже ради того, чтобы Украина не вошла в НАТО. ВВП, на мой взгляд, сам не ожидал такой реакции ЮВУ после Крыма. Крым нужен был ему для поднятия рейтинга внутри своей страны. Всякие НР-ы там не не предусматривались.
     Все торги по газу-ЮВУ-санкциям ещё впереди. Сейчас для Пу главное усидеть, чтобы не уподобится Хусейну ну и сохранить своё лицо перед зомбированными.
     Обидно, что из меркантильных интересов одного разоср@лись два родственных народа. 
(написано 11.11.2014 в 09:06 з адреси:  detroit.securenet-server.net)
% правды  : Мне также обидно, что ты 22-RUS проснулся немного поздновато. Но как говорится лучше поздно, чем никогда. Жаль, что русский стал убивать украинца. А ещё жаль, что у нас не перевелись предатели и стукачи, готовые ради красной тряпки убить своих внуков. Этим злодеям, старческим склерозом, уже давно открыта дорога а АД. Но всему своё время. Бог воздаст каждому за дела его. Желаю тебе 22-RUS подняться выше своих мыслей и помочь двум братским народам в борьбе с этой мразью, как можно быстрее покинуть наш Мир.   (написано 11.11.2014 в 11:11 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : ... "Головне аби та праця творила славу і прогрес країні та добробут і інтелектуально-творчий скарб для суспільства власної країни". З наведених тобою сайтів "Слов'янин (або той, що розпістонив Ясеня", проглядається ностальгія за радянським минулім. Пройшов час на цьому зациклюватися. Прийшов час діяти, а не топтатися на місці. Невже не зрозуміло, що Свобода не пройшла до парламенту. Так навіщо про неї говорити. І не такий наш український народ дурень, щоб загружати собі мозки всякою пустотою. Не лови собі журавля, бо синиця тобі не по твому подобію. ... І запам'ятай, йолопе давню, але дуже актуальну для нашого часу мудрість: «Патриотизм — последнее прибежище негодяя». Це ж ти написав, Слов'янин? Так що шукай собі подобіє по свому разуму. Нема чого з тобою сперечатися. Бо умішка твій не заслуговує мого часу на тебе уваги звертати. Засланий рашист, відробляє гроші на користь шизонутого ВВП-*йла.  (написано 11.11.2014 в 12:42 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Так исторически сложилось, что Украине постоянно приходится бороться за свою независимость. Исходя из сегодняшних реалий, вывод можно сделать один... Россия 100% проиграет войну против ВСЕГО МИРА ! Не спасут ее ни ракеты, ни армия. Дело в том что Россия просто нищая страна , не имеющая духовности и потенциала. Для того что бы не быть в мире простоотребьем которым сегодня путин выставляет страну на показ, под названием Россия , народ реально должен его снести на хрен. Ибо один упырь ставит в заложники всю страну. Жаль что наша власть продолжает играть в «Минские договоренности» и в «как бы не раздражать Москву», иначе она введет «миротворческий контингент», является проявлением дефетизма и это давно всё выпало из реальности. Весь вопрос в том, готовы ли мы отразить это наступление и обратить орду вспять? На мой взгляд, чем большую мягкотелость мы проявим по отношению к интервентам, тем больше жизней придется отдать нашему народу в борьбе за независимость против уголовной тирании Кремля.  (написано 11.11.2014 в 15:48 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік