Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.11.2014 ЧЕРЕЗ ТЕРНИ – ДО ЗІРОК!

Отже, вибори до парламенту України завершилися. Радує, що «камуністи» розпочали свій шлях до перетворення у партію балакунів, яка реально ні на що не впливає. Вірю , що на гроші Путлера ще не рік і не два їх будуть реанімовувати у різний спосіб, щоб не дати народу України жити заможно і спокійно. Напевно, що «Расея» не залишить у спокої нашу державу ще довго, хто б там до влади не прийшов. Бо в імперському стилі мислення населення та вождів тієї країни, Україна і українці є чимось нижчим , третьосортним, землею і народом зобов’язаним кормити і давати інші блага, ресурси, людей. Наприклад, постачати своїх юнаків для ведення бойових дій (Афганістан, В’єтнам та ін..), щось на зразок в усьому залежної країни данника - васала. Крім того, якщо Українці завдяки власній праці будуть жити краще (а таки будуть!), то це несе в собі загрозу для будь – якої влади Московської Імперії. Бо у підданих рано чи пізно виникне запитання: в нас ліс, газ, нафта, алмази, а вони живуть краще?! Куди дивиться влада і скільки «расейська» влада краде?! І тут поряд думка – владу треба докорінно поміняти! Страшно! Тут і до розвалу Імперії один крок і втратити надприбутки можна, а все через «хахлов». Тож поки вони всі не відчули себе українцями, треба їх загнати назад у стійло. Потрібні бо Імперії покірні раби-хохли, раби з інших народів, а не нормальні сусіди. Тільки так, обдурюючи власний народ, перетворюючи його на зомбі, поневолюючи і свій, і чужі народи шляхом сили, підлості, підкупу, обману, імперія може жити. Государ же з оточенням має жити ще на землі у раю, витрачаючи сотні мільярдів доларів на нові палаци, прикраси, одним словом на безумну розкіш, у голодній та вкрай небагатій країні, де вибачте, за даними Інтернет близько 30 мільйонів «расеян» не мають туалету.
Однак, «камуністи» – це не єдина сила, яка діє в нашій країні. Згадаємо про тих хто «засвітився» - «регів», які перефарбувались в «апазіційний блок» , не забуваємо про тих, хто й залишається у тіні, і підленько так, тихесенько шкодить землі, на якій виріс, українському народу. І не хвилює їх загибель на війні наших найкращих юнаків та дівчат, бо «так надо», бо доберуться до неправедно нажитих грошей та бізнесу, тому треба «вернуть понятія, вместе с дружбой масковского царя, тагда будет порядок» . Засобів для цього – скільки завгодно. Для прикладу візьмемо любе село, там люди м’яко говорячи змушені прислухатися до свого роботодавця, а хто в 80-90% мав свій бізнес на землі за часів Януковича? Правда, люди на заході та центрі України намагаються протидіяти таким місцевим «государям від політики», то на сході держави – дай Боже кращого! Ті, хто хотів стріляти мирних демонстрантів, підтримував й наймав «тітушок», надихав до розколу країни зараз стали, вгадайте ким? Вірно! Про те , вірно й те, що Бог дав нам шанс (можливо останній) стати цивілізованою, заможною, побожною державою з європейськими цінностями. Ще у нинішній війні є цікава особливість, проукраїнськи налаштованих людей (патріотів), які мають вплив на суспільну думку останнім часом стали переслідувати нещастя: хулігани поб’ють, то нещастя з кимось із близьких станеться, то пияки майно підпалять, то й просто, як дехто з організаторів Майдану у Києві зникнуть… Скажете перебільшую! Якби ж то, на собі випробував і почав друзів та знайомих обдзвонювати, як воно в Україні. Виходить, що Путлер, прислав у наші міста кримінальні елементи, які підпорядковуються його резидентам. В основному – це кримінальники українського походження які перебували в «Расеї». За гроші докуповують тут решту, криміналитет намагаються використовувати «в темну», очевидно коли «привяжуть » до себе сильніше, то дадуть команду влаштовувати «бійся вийти на вулицю» у наших містах та селах. Разом з тим за цією хвилею розбійників є друга хвиля вельми інтелігентних, освічених людей душею і тілом безмежно відданих «Расеї», за сприятливої ситуації вони готові взяти владу у свої руки і бандитизм за помахом чарівної палички негайно припиниться. І опиниться український народ знову у ярмі «Расеї» навіки… Демократія повинна бути сильною! Гарантувати наш поступ на цьому шляху може тільки власна сила. Добровольчі батальйони Національної Гвардії – як гарант збереження демократичного ладу і дотримання конституції, Збройні сили України – як захисники вітчизни та громадян від посягань зовнішнього та внутрішнього ворога.
Щодо ворога внутрішнього, мабуть, тільки в нашій країні є унікальна демократична система, рівній якій немає в усьому світі… Бо кожен, хто тільки бажає може спокійно паплюжити державу Україна та українців на її території. Вважаю, що все ж є різниця між демократією та вседозволеністю. Йдучи містом, я мав нагоду вислуховувати розмову трьох жінок на російській мові, які шли попереду мене. Проте не мова , а зміст розмови мене обурили. Виявляється, за всі роки Незалежності України в нас все гірше (об’єктивно, заперечувати нічим ), ніколи ці українці не наведуть у себе ладу (отже, пані незважаючи на те, що живуть тут не менше як 25 років, частиною українського народу себе не вважають) і скоріше б прийшов Путін, щоб Україна стала цивілізованою і ці хохли знали своє місце, а то вони геть розпустились. Ви собі щось подібне уявляєте в тій же Росії, Польщі, Німеччині? Я –ні! Став гарячково думати, що робити? Підійшов до жінок, привітався і чемно кажу: «Перепрошую, як вам тут погано не живеться , але Ви ж не їдете звідси до Росії, хоча за Вашими словами там і всі Ваші родичі і краще живеться. То ж майте до цієї землі та народу елементарну повагу. Так, тут в нас багато негараздів але не можна ображати і народ і рідну мою землю тими матюками, що Ви постійно вживаєте» . Те, що я почув у відповідь мене ошелешело: «Хахол исчезни, а то я сейчас на себе все порву и заявлю, что ты хотел меня изнасиловать, у меня двоє свидетельниц», далі вкрай непристойна лайка. Йдучи по чужу голову, неси й свою, позаду мене йшли колеги – журналісти , які почали направляти камери на тріо. Побачивши це, жінки зі спринтерською швидкістю повернулись спиною і побігли до таксі. Ось так… Перебуваючи у лікарні, лежачі на крапельниці доводилось чути подібний стогін за диктатурою та поневоленням і від інших людей. Не знаю, чи можна назвати їх українцями… Разом з тим я маю сім чоловік друзів –росіян, вони давно живуть в Україні і вважають себе частиною української нації, шанують мову і звичаї українців, бережуть свою мову і звичаї. Крім того, роблять все, щоб нині у війні Україна вистояла і перемогла.
Підсумок простий, диктатура нам непотрібна, але влада (повторюся) повинна бути сильною, за пропаганду проти держави та народу України, зафіксованими технічними засобами, при наявності свідків карати великим штрафом, ув’язненням, позбавленням громадянства і висиланням з країни. Бо, якщо не ми «любих друзів», то «любі друзі» нас.


Петро ЯсеньРозміщено:
Петро Ясень  
+380639814221   piotrjasen@gmail.com


  коментарі: 49

Семен : а что, всё правильно про нас написано.  (написано 03.11.2014 в 18:28 з адреси:  46-164-170-154-dynamic.retail.datagroup.ua)
мацога : вы все .  (написано 06.11.2014 в 08:22 з адреси:  37-229-112-250-broadband.kyivstar.net)
кум славутчанину : І це не так і так не це -як ви думаєте схаменутися,особисто ви?  (написано 06.11.2014 в 19:55 з адреси:  109-162-25-99-slvt.broadband.kyivstar.net)
справедливый : После этих выборов мы стали еще беднее.Европа доит нас как хочет...Все хают прошлое правительство...А чем оно было лучше чем теперь...Не было войны,доллар был 8 гривен...худо бедно был товарооборот с Россией и газ был...Теперь нищета кругом цены космические все в упадок идет...Чего добились...ничего...были в дерьме по пояс теперь уже отхлёбываем.Так как дальше жить..Не было и не будет порядка в Украине ...  (написано 06.11.2014 в 21:01 з адреси:  5-1-16-34-dynamic.retail.datagroup.ua)
% правди : Порядок буде тоді, коли всяку наволоч знищемо. Тільки тоді нація очиститься від зрадників українського народу. Мразь повзуча та живуча. Народ довірчивий та наівний. А сама Держава була, є та буде. Етап очищення, на жаль, без крові не відбудеться.   (написано 07.11.2014 в 06:46 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Адмін : гордей, ви тому такий сердитий, що я заблокував доступ до сайту через кабель, а мобільний інтернет для вас на пару копійок дорожчий? Чи через те, що на мобільному телефоні один палець на три літери одночасно натискає?  (написано 08.11.2014 в 22:08 з адреси:  5-248-206-140-broadband.kyivstar.net)
Адмін : Я рідко читаю коментарі. А людину з певної адреси заблокував через те, що не потрібно писати коментарі у розділі повідомлення. Один раз видалив текст з того розділу, два рази видалив, три, чотири, кільканадцять. Є чат, форум, місце для коментарів під статтями, якщо не доходить, то нічим допомогти не можу. Якщо блокую адресу, то відповідно зникають всі повідомлення з сайту з тієї адреси.   (написано 09.11.2014 в 19:43 з адреси:  5-248-206-140-broadband.kyivstar.net)
 : скоро ригі і сепари такі як Калаш прийдуть з такми реформами  (написано 02.09.2017 в 13:11 з адреси:  117-167-55-37.pool.ukrtel.net)
 : ИДИОТ.  (написано 03.09.2017 в 06:41 з адреси:  5-248-206-47.broadband.kyivstar.net)
 : ПУХИЛЬСКИЙ НАКОНЕЦ ВЫШЕЛ С ЗАПОЯ  (написано 03.09.2017 в 06:44 з адреси:  5-248-206-47.broadband.kyivstar.net)
0 : (написано 03.09.2017 в 07:06 з адреси:  5-248-206-47.broadband.kyivstar.net)
0 : (написано 03.09.2017 в 07:07 з адреси:  5-248-206-47.broadband.kyivstar.net)
позичальник : а це не пухильский часом бере.В мене взяв на вічно і так в багатьох не говорячи про банки і сплати жкх  (написано 09.09.2017 в 07:10 з адреси:  5-248-206-47.broadband.kyivstar.net)
. : (написано 13.09.2017 в 08:10 з адреси:  5-248-206-47.broadband.kyivstar.net)
. : (написано 13.09.2017 в 08:10 з адреси:  5-248-206-47.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік