Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.10.2014 ГЕРОЇ НЕ ЗРАДЯТЬ!

Є люди, яких не одразу помічаєш. Але коли ближче знайомишся, розумієш: ось – той, надійний, хто не зрадить.
Василь Ковальчук. Розповсюджені ім’я та прізвище. Ну, ще один Василь. Ну, ще один Ковальчук. Не можновладець, не крутий бізнесмен, не естрадна чи спортивна зірка. Нічого особливого у зовнішності. Не гучний голос. Спокійна манера спілкування. Не сипле слова горохом. Звичайний одяг. У натовпі не звернеш увагу на нього …
Та несподівано знайомишся ближче і серце тягнеться до його простого людського тепла. І серед тисяч Ковальчуків, десятків тисяч Василів вирізниш його, малопримітного, але такого близького …
Дитинство. Воно пов’язане із сосновими борами Славутчини, стрімкою течією Горині, оповідками батька-інваліда про армію, матері – про будні рубероїдного заводу, сміхом і суперечками трьох сестер.
Життєві випробування. Вони випали йому ще малому (смерть батька) і потім не обминали. Проте не зламали, а загартували, навчили працювати.
Момент істини. Де бути? На Майдані. Там, де відстоюють справедливість. (З перших днів!) Де бути? На фронті. Там, де захищають Батьківщину. (З перших днів! )

Коли про Василя розповідають рідні, то перше їхнє слово – турботливий: турботливий син, турботливий брат, турботливий батько.
Коли його згадують вчителі, товариші, побратими, то їхнє перше слово – толковий.

Розум, турботливість про інших, патріотизм, рішучість і стійкість – риси, які приваблюють, яких досить часто не вистачає нинішнім народним депутатам.
Відсутність юридичної освіти Василь компенсує бажанням розібратися в тонкощах законотворчості. І це поєднується з досвідом звичайного виживання: пошуки заробітку як за кордоном, так і в Україні, вантаж витрат на виховання дитини, порятунок важкохворого, перешкоди на шляху до побудови власного малого бізнесу …
У нього немає коштів на оренду білбордів, друк яскравої політичної агітації, виготовлення іменних дрібниць для подарунків. Однак у нього є розуміння ситуації в країні, демократичні переконання, палке прагнення захистити ідеали Майдану, зберегти Україну. Він не роздає обіцянки місцевим посадовцям, не заманює виборця розповідями про якісь конкретні місцеві проекти, бо усвідомлює: зміни на місця, в окремі округи прийдуть разом із загальнодержавною стійкою переорієнтацією на європейські цінності, в центрі яких – людина.
Як думаєте, читачу, чи здатен саме Василь Ковальчук стати по-справжньому народним депутатом? Чи буде саме він, чоловік, що здатен ризикувати життям заради нас, зважувати кожну букву закону відповідно до захисту людини, її гідності, державних, а не особистих інтересів?

У виборчому окрузі №190 чимало кандидатів у народні депутати від демократичних сил, але якщо Ви бачите у Василеві Ковальчуку Вашого справжнього представника у Верховній Раді, розкажіть про нього знайомим, давнім і новим. Від Вас сьогодні залежить урівноваження у владі олігархів з чиновниками незрадливими представниками дійсно місцевих і дійсно звичайних громадян України.Розміщено:
Громадський Актив Славути  
+380933910608   pablik.asset.slavuta@i.ua


  коментарі: 5

Валерий : чи здатен саме Василь Ковальчук стати по-справжньому народним депутатом? Чи буде саме він, чоловік, що здатен ризикувати життям заради нас, зважувати кожну букву закону відповідно до захисту людини, її гідності, державних, а не особистих інтересів?На це питання , відповідь вже є-я особісто,та багато спільних знайомих які також знають Василя кажуть так!Він довів це с перших днів майдану,та с перших днів бойових дій,не лякаючись загарбника він був там,куди клика сердце та Батьківщина.Давайте всі підтримаемо Василя!!!Слава Україні!!!  (написано 08.10.2014 в 21:53 з адреси:  44-12-174-213.ovpn-rv.uar.net)
антихрист : Звісно Василю , Герої не зрадять ! а ось героям всякі скоморохи за ради власної наживи зрадять і аж бігом !  (написано 22.10.2014 в 21:53 з адреси:  SOL-FTTB.139.78.163.188.sovam.net.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік