Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.10.2014 ПРИЙШЛА БІДА В УЛАШАНІВКУ

В неділю 28 вересня в Улашанівському будинку культури відбувався схід села, який мав вирішувати долю кар’єру. ПП «Консталь» із м. Хмельницького, який при «кришуванню» злочинців попередньої влади м. Києва, м. Хмельницького, Славутського району незаконним шляхом, не маючи необхідних документів, рейдерським шляхом розпочали рити біля людських городів та хат кар’єр. Це все склалося через злочинні земельні закони. Спочатку землі забрав у сільських рад район, а після забрала право розпоряджатися ними область, а за для того, щоб останнє відібрати в простих людей і щоб нажились, і нахапали ті, в кого не має де дівати грошей. В результаті в сільських радах земель запасу 0,0%. А що більше не буде молодих сімей, яким необхідно будувати, жити, хазяйнувати, яка перспектива?

Ніхто не питає в людей які живуть на місцях, все вирішують в кабінетах. Ось і ніхто не запитав у громади с. Улашанівка чи хоче вона під своїми хатами кар’єр глибиною 50-60 м, а ті дяді лише порахували скільки вони на тому можуть заробити, їх лише хвилювали прибутки. І скрізь прослідковується корупційна схема. Навіть коли сільська рада мала дати дозвіл на геологічну розвідку «крупецького кар’єра», представник ПП «Консталь» жалівся що багато пішло грошей в конвертах на отримання тих попередніх паперів і загоджував сільську раду, подарувавши ксерокс, холодильник в Перемишельську школу, штахети в Улашанівський НВК, щоб огородити дитячий садок, подарунки і взагалі обіцяв золоті гори щоб лишень дали дозвіл.

Після того, коли в неділю ПП «Консталь» пригнало техніку і почало рити котлован, згортати родючий шар з поверхні ґрунту, люди схаменулися і зрозуміли що їх чекає. Тоді депутати почали звертатися в різні інстанції: в природоохоронну прокуратуру, земельний відділ, міліцію, обласну прокуратуру до депутата Лісового і отримали одні лишень відписки, напевно хтось дуже впливовий «кришує», стоїть над цим. А тим часом ПП «Консталь» виготовляло державні документи, щоб узаконити свою злочинну діяльність. Навіть голова обласної державної адміністрації Леонід Прус, в якого із даною проблемою були наші депутати із головою села ще в травні вже в вересні підписав ПП «Консталь» дозвільні документи, не давши нам офіційної відповіді на запит депутатів. Де правда і де справедливість?

Вже на сході села, коли люди сказали категоричне ні кар’єру, представники району (заступник голови Славутської РДА Кузмінчук О.П., заступник голови районної ради Притуляк П.П.) схиляли людей до іншої думки, пояснюючи це тим, що ПП «Консталь» буде відстоювати свої права в суді, бо він затратив свої гроші, а на нас видно їм начхати, наше життя, наші екологічні проблеми до яких призведе цей кар’єр, який має розташовуватись на 14 га і на глибину шару кремнію, а може ще й глибше.

Влада міняється, але думки і люди у влади ті ж самі, вони лише як хамелеони міняють колір аби лишитись при владі. Влада не прислухається до людей, хоча владу обирають люди. Ще багато людей взагалі черствих і байдужих до проблем села і взагалі суспільства, це ще наслідки радянських часів, коли кращих людей радянська влада винищувала і тасувала їх як колоду карт висилаючи їх з одного місця в інше і поселяючи інших щоб не було єдності і легше ними керувати перетворивши їх на бидло.

Президент Порошенко не раз говорив про самоврядування і що всі проблеми має вирішувати в себе на місцях громада. Громада с.Улашанівка вирішила заборонити розробку кар’єра і зобов’язати ПП «Консталь» навести лад, заривши котловани і здійснити рекультивацію цих земель.

За дорученням місцевої громади розмістив Андрій Щурик, уродженець с. Улашанівка.


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 8

 : бесспредел и только  (написано 02.10.2014 в 11:34 з адреси:  134-102-92-178.pool.ukrtel.net)
Ось така цікава депутатська діяльність : Коли на сесії районної ради восени розглядалось дане питання депутат районної ради Микола Мазур перший підтримав пропозицію не затверджувати документацію і був проти розробки карєра, а на менулій сесії він був теж першим, але вже за те, щоб затвердити документацію і щоб карєр працював. Ось така цікава депутатська діяльність?!  (написано 09.02.2015 в 09:38 з адреси:  56-162-54-37.pool.ukrtel.net)
яяя : а де подівся коментар "про толщину поданого заявления"? це було дуже правильно написано  (написано 11.02.2015 в 14:28 з адреси:  169-36-92-178.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік