Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.09.2014 НЕ ХОВАЙТЕ МОСКОВСЬКУ РЯСУ!

Відкритий лист редакторці «Трудівника Полісся»

Давно маю за честь бути особисто знайомим з Вами вже багато років і співпрацювати з газетою, за виключенням, коли вона, захлинаючись, прославляла партію Януковича і його приспішників. Також цілком щиро поважаю Вас за Вашу набожність і віру в Бога. Ви завжди підкреслювали це, публікуючи чудові матеріали на релігійні теми, але висвітлюючи лише одну конфесію з приставкою «МП». Оте «МП» завжди було присутнім у Ваших публікаціях про Українську Православну Церкву підпорядковану чужій ворожій державі. Як знак виняткової правильності і канонічності! Як дороговказ істинної віри!

Проте вже чимало останніх номерів «Трудівника Полісся», де ви висвітлюєте діяльність російської окупаційної церкви в Україні,іменуємої УПЦ МП, виходить без канонічної приставки «МП»! Чому?

Давайте називати речі своїми іменами! Не ховайте того, що УПЦ МП напряму підпорядковується Москві, яка веде з нами підлу неоголошену війну, яка анексувала Крим, яка вторглась у наші східні області і чинить криваву розправу над мирними жителями і нашими військовослужбовцями!

Так звана УПЦ МП у південно-східних областях України благословляє московських зайд - вбивць наших воїнів! Окремі священики УПЦ МП відмовляються поминати загиблих з Небесної сотні та у зоні АТО, багато хто з них перетворює Божі храми на бази терористів та склади зброї, якою вбивають наших дітей! Всі вони люто ненавидять УПЦ Київського патріархату та УГКЦ, які завжди були українським за суттю, від самого Хрещення Київської (!) Русі у 988 році київським (!) князем Володимиром Великим.

Кричущим є той факт, що у всі роки незалежності України центральною дійовою особою на святкуванні Хрещення Київської Русі був… Московський Патріарх, який навіть терпіти не міг поруч себе Філарета, Святішого Патріарха всієї Руси-України!

Ви, як глибоковіруюча людина, мали б хоч трохи поцікавитися історією Української Православної церкви, та пригадати всі гоніння і переслідування її Московією:

Як у 1627 році за наказом московського царя Михайла було спалено всі примірники надрукованого в Україні «Учительського Євангелія» Кирила Старовецького.

Як у 1690 році була оголошена анафема Собору РПЦ на «Кіевскія Новыя Книги» П. Могили, К. Ставровецького, С. Полоцького, Л. Барановича, А. Радзивиловського та інших.

Як у 1708 році московіти оголосили анафему відомому меценату і розбудовнику українських святинь, борцю за українську державність гетьману Івану Мазепі.

Як у 1720 році вийшов указ царя Московії Петра І про заборону книгодрукування українською мовою і вилучення українських текстів з церковних книг.

Не вдаваючись у деталі Валуєвського циркуляру 1863 року та Емського указу 1876 року, які мали на меті витравити все українське, включаючи духовну літературу, нагадаю лише, що Москва вперше згадується в Іпатіївському літописі лише з 1147 року.

Нагадаю, що у 1448 р. від Київської Митрополії відокремилася
Московська епархія, яка була самоназвана Московською Патріархією. Лише
через 141 рік (у 1589 р.) вона отримала визнання Константинопольського
Патріархату.

Нагадаю, що у 1684 р. Московська Патріархія звернулася до Константинопольського патріарха Якова з проханням підпорядкувати їй
Українську Митрополію (тобто отримати право рукоположіння Київських митрополитів), але отримала відмову, проте це не заважало таємно висвятити у Москві у сан Київського митрополита єпископа Гедеона Святополк-Четвертинського.

Нагадаю, що у 1686 р. Константинопольський Патріарх Діонісій погодився на підпорядкування Московській Патріархії Української
Церкви, але через рік його саме за це було засуджено на Царгородському патріаршому соборі та позбавлено сану, а підпорядкування визнано актом хабарництва та скасовано.

Нагадаю, що у 1924 р. було ухвалено декрет (томос) Вселенської Патріархії, підписаний патріархом Григорієм Сьомим і 12 митрополитами про неканоничність передачі Київської Митрополії Москві.

Зрештою, цілком слушно вважаю, що під час нинішньої російсько-української війни УПЦ МП слід визначитися зі своїм підпорядкуванням, слід позбутися кривавої приставки «МП» та перестати молитися за здоров’я мільярдера Гундяєва, що по сумісництву очолює РПЦ і перейти у лоно Київського патріархату, або спакувати валізи та перебратися у неосяжну обожнювану Московію.

АНДРІЙ ЩУРИК, м. СлавутаРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 2

% правди : Ukrainian songs Сніги, Сніги сайт  (написано 16.09.2014 в 15:19 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Пару слов еще об одном наемном выродке ЛНР
     Читать полностью: сайт 
(написано 20.09.2014 в 08:39 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік