Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.08.2014 КОНЦЕРТ АНІ ЛОРАК У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ТАКИ СКАСУВАЛИ

У Хмельницькому скасували запланований на 17 вересня концерт Ані Лорак. Про це розповів НГП представник організаторів концерту співачки у Хмельницькому Владислав.

Всі гроші за куплені квитки організатори обіцяють обов’язково повернути.

“Згідно з чинним законодавством, гроші за скасований концерт повертаються впродовж десятиденного терміну. У тому, що люди отримають свої гроші назад, можете навіть не сумніватись”, – запевнив представник організаторів.

В касі філармонії, де мав відбутись концерт, НГП розповіли, що викуплені квитки почали здавати вже давно.

Нагадаємо, що рада Хмельницького “Майдану” хотіла заборонити всі майбутні виступи співачки на теренах області та надіслала відповідні звернення до голови обласної ради Івана Гончара.

А громадська організація “Правий сектор Хмельниччини” звернулася до Міністра культури України Євгена Нищука з вимогою засудити на державному рівні артистів з України, “які починаючи з моменту окупації Криму російськими військами, брали участь в концертах та конкурсах, організованих державою-агресором – Російською Федерацією”.

Джерело: «НГП»Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 9

PRAVEDNIK : Тупо...  (написано 14.08.2014 в 16:02 з адреси:  pool-46-63-78-164.x-city.ua)
 : дурость  (написано 14.08.2014 в 21:51 з адреси:  28-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Ігор : А й справді, чому Клавдія Шульженко, наприклад, не співала для німців?!.. Чому Вахтанг Кікабідзе, одразу після того як Росія вдерлася до Грузії, розірвав із країною-агресором усі свої стосунки?!..   (написано 15.08.2014 в 09:39 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Ігор : Нажаль, політика тут до всього... Адже війна (а війна – це також політика!) зачіпає усі сфери суспільного життя, в тому числі і вітчизняний шоу-бізнес. «Поэтом можешь ты не быть, но гражданином быть обязан!» - якщо я не помиляюся, так казав Маяковський. Казав, до речі, правильно. Бо не може бути так, що одні воюють, а інші, перепрошую, «на біді спекулюють». Ця дама, ще під час Майдану, неодноразово заявляла про те, що її, бачите, дуже заважають барикади в центрі Києва, і що саме через них вона постійно запізнюється на шоу «Голос країни». При цьому, після втечі Януковича, ніщо не завадило їй відзняти музичний кліп на тему того ж таки Майдану…   (написано 15.08.2014 в 15:46 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Католик : Мають рацію ГО "Майдан" міста Проскурів . Молодці ! Бо в Славуті концерт би відбувся 100% . Які підстави так думати запитаєте ? Тому , що не місце було московському священнику а також і В.Мальчук , на панахиді біля хреста Небесної сотні.  (написано 15.08.2014 в 15:51 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік