Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.08.2014 ПРИЧИНИ ПИШАТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ АРМІЄЮ

У них немає навіть однакової форми, що вже говорити про «броники» та інше спорядження. Сума зарплати може викликати сміх навіть у московського двірника з розкосими очима. Але вони стоять до кінця, і, якщо проаналізувати деякі факти, можна сміливо сказати - наша Армія одна з найкращих у світі, нею можна пишатися. Солдати гідні звання Воїнів Світла. Для цього є цілих десять вагомих причин.

1.Наші Збройні Сили повстали, як птах Фенікс із попелу

Після розвалу СРСР нам дісталося величезна кількість військ і озброєння, цю армію можна було порівняти (принаймні, кількісно) з військами всіх західноєвропейських країн. Але практично 23 роки йшло планомірне знищення Збройних Сил. Техніка та озброєння продавалися, бюджет скорочувався, але навіть ті кошти, що виділялися, йшли до кишень генералів, а не на заправку танків або проведення навчань.

І після всього цього Армія проявила боєздатність і стійкість.

2.Змінилася логіка ведення війни

«Перемога за всяку ціну, захоплення великих міст до святкової дати» - це радянська логіка ведення війни. Як казав маршал Жуков генералу Ейзенхауеру «Наші солдати наступають через мінне поле так, як ніби його там немає». Тільки під час взяття Берліна Червона Армія втратила стільки ж солдатів убитими, як американці за всю європейську компанію. А для чого? Щоб першими увійти до Берліна - взяття міста важливіше людського життя. І до самого кінця СРСР нічого не змінювалося - воїни-афганці пам'ятають, як їх примушували брати висоту або зачищати гірський аул тільки для того, щоб порадувати прибувшого з Москви з інспекцією генерала.

Зараз все помінялося. Загибель більше десяти солдат в одному бою (згадайте Волноваху або недавні події під Шахтарськом) викликає у всієї країни справжній шок. Першим ділом купуються не приціли або озброєння, а бронежилети і каски, тобто засоби індивідуального захисту. Перехід на західну логіку ведення війни, яка ставить людські життя найвищою цінністю, помічається буквально у всьому.

3.Немає бездумних наступів

Зверніть увагу, що найменші втрати наші війська несуть під час наступальних операцій. Напад на колони на марші, засідки, обстріл військ які окопалися та знаходяться в обороні - ось головні джерела втрат.

Так, наші генерали - не найкращі. Так, вони теж роблять помилки. Але ті операції, які вони планують, розраховані таким чином, щоб зберегти особовий склад.

4.Терористи за весь час війни не здобули жодної перемоги

Все, що бойовики можуть записати собі в актив, сталося біля кордону з РФ. Так що, всі ці «котли», всі ці спалені танки і автомобілі, все це - заслуга регулярної армії РФ, артилеристів і диверсантів. Загони цих Гиркиних-Безлерів-Мозгових навіть не можуть захопити оточений аеродром (по суті - невелика ділянка рівною землі), який прострілюється з усіх боків їх артилерією.

Всі успіхи терористів (найманців РФ-окупантів) - це виключно заслуга збройних сил РФ. Але й російські солдати не можуть нею пишається, адже наші не могли їм відповісти. Стріляти, знаючи, що тобі не дадуть відповідь - улюблене заняття російської армії. Як і прикриватися дітьми.

5.Щоб звільнити місто, нашій Армії зовсім не потрібно його знищувати

Звичайно, зовсім без руйнувань не обійтися, але вони мінімальні. Не вірите? Погляньте на фотографії з Чечні. У чеченців не було такої кількості бронетехніки, засобів ППО, артилерії і навіть стрілецької зброї… Але місто Грозний, наприклад, росіяни зрівняли з землею. Ось так РФ бореться з сепаратизмом. А наша Армія вже навчилася звільняти міста і зводити до мінімуму жертви серед цивільних.

6.У нас дуже мало дезертирів і зрадників

За весь час конфлікту, зброю кинули не більше ста чоловік. Якщо припустити, що загальна чисельність нашої угруповання близько 30 000, то це складає всього 0,33%. Коли «дедывоевали», то навіть за офіційними даними відсоток дезертирів склав 3-4%. Із 30 мільйонів мобілізованих, не захотів захищати Батьківщину 1 000 000 чоловік. Це самі «скромні дані», від комуністичних істориків, будь-який інший автор приведе вам набагато більші цифри.

Навіть у мирний час в армії РФ дезертирів більше, ніж в наших Збройних Силах під час війни.

Необстріляні, що не вміють толком тримати в руках автомат призовники, що знаходяться під постійним артилерійським обстрілом з-за кордону з РФ, в більшості своїй стоять до кінця.

7.У нас є справжній Спецназ

А ви знаєте, хто захопив аеродром в Краматорську і утримував його, не отримуючи не тільки боєприпасів, але навіть води? На жаль, номери частин поки не називаються, можна тільки назвати командира - Сергій Кривоніс.

Ще можна згадати про інші аеродроми. Наприклад, в Луганську його «тримає» 80 полк та інші частини ВДВ. У Донецьку - те ж саме. Немає можливості вивести поранених, постійний брак води, боєприпасів, медикаментів - всього. І ці частини найменше скаржаться на життя. Герої стоять до кінця, вони знають, що якщо аеродром потрапить в лапи терористів, російська авіація отримає формальне виправдання для бомбування наших міст - мовляв, це все ополченці, які захопили техніку на аеродромі. У нас є зв'язок з одним офіцером, який вже давно на Луганському аеродромі. Що він говорить? «Мама, у мене все добре, повернуся додому з перемогою». Одне слово - Спецназ.

Наші десантники як-би натякають бойовикам, що атака не атакуй все одно отримаєш ху ...

8.Наші танки їздять і стріляють

Ви коли-небудь пробували тримати машину в гаражі цілий рік, а потім її завести? А два роки? А п'ять, десять, двадцять років? Танки і бронетранспортери, БТР і БМП, да практично вся техніка нашої армії стояла в боксах і не виїжджала десятиліттями. На мінімальне технічне обслуговування гроші не виділялися.

І ось, коли почалася війна, танки поїхали. Так, техніка ламається, вона не витримує такого інтенсивного використання. Але її тут же повертають у стрій.

9.В Армії люди забули про протиріччя

Куди потрапили перші добровольці, активісти Майдану? В Національну Гвардію. А що таке Національна Гвардія? Це колишні внутрішні війська, саме вони стояли на Майдані проти активістів.

Тепер ці люди воюють пліч-о-пліч, вони ділять хліб і патрони. Вони готові віддати життя один за одного, хоча всього лише пару місяців тому між ними була лише прірва з ненависті. Одне слово, патріоти.

10.Навколо Армії згуртувалося все суспільство

«Крила Фенікса», «Армія SOS», «Народний проект» - список організацій та окремих волонтерів можна продовжувати до нескінченності. Сума, яку переводили на потреби Армії через дзвінки на короткий номер, дуже швидко досягла позначки в 100 000 000 гривень і перевалила за неї. Люди віддають для Армії останнє і ні про що не шкодують.

Навіть ворог визнає силу нашої Армії. Відкрийте будь-яке російське ЗМІ. Почитайте будь-яку групу рашистів в соціальних мережах. Скрізь тільки й криків про іноземних найманців, постачання озброєння від країн НАТО, присутність військових інструкторів і найманців з приватних військових компаній.

Нашим ворогам просто соромно визнати, що їх планомірно, спокійно перемагає Армія України. Хоча наша країна обороняє свою територію і має право залучати іноземну військову допомогу, всі прекрасно знають - АТО проводиться без іноземців. Це наші Воїни Світла перемагають терористів, підтримуваних могутньою нафтовою імперією.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 28

Ігор : Опубліковано: сайт  (написано 13.08.2014 в 09:52 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
! : все это хорошо но люди гибнут  (написано 13.08.2014 в 12:43 з адреси:  57-176-200-46.pool.ukrtel.net)
% правди : Шановний Ігоре, а чи можна пишатися нашою владою?   (написано 13.08.2014 в 14:38 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : Шановний, % правди! Іноді, Ви ставите настільки абстрактні запитання, що будь-яки відповіді на них, зводяться до риторичних(   (написано 13.08.2014 в 17:06 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : А це все про те, пане Ігоре, що чужими руками краще жар загрібати. Де в кого це гарно виходить.  (написано 13.08.2014 в 19:07 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : и до полной победы еще ой как далеко!  (написано 13.08.2014 в 21:34 з адреси:  92-36-92-178.pool.ukrtel.net)
% правды  : "На Саур-Могиле разворошили осиное гнездо." Барбос - Юрий, его сын Реал - Евгений и одноклассник Мардас - Алексей. сайт  (написано 21.08.2014 в 18:39 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Вольдемар : Ну вот вам и свобода слова. А вы сами верите, что говорят СМИ Украины? Они же принадлежат олигархам, против котрых боролся Майдан. За что боролись, на то и напоролись. Очень жаль ребят, которых ваша власть отправляет защищать свои миллиарды. Они гибнут, а на этом наживаются ваши олигархи, набивая карианы баксами. Гибнут маленькие дети, старики, женщины в Донбассе под ударами батарей "Град" которые вы сами и спонсируете. Ищете виновных в России? Не там ищете. Пройдет немного времени и власть сменится. Вам будет стыдно за вашу поддержку этой власти, власти олигархов.   (написано 25.08.2014 в 10:57 з адреси:  usr-37-72-90-103.lanck.net)
% правды Вольдемару : А у вас в России какая власть? Какого хрена поучаешь? Не лезь со своим грязным носом к нам, мы и сами с усами. Если бы не вы, мы уже давно погнали своих олигархов на мусор истории. Власть меняет народ, а не ты и Российское правительство. Смотри за своей хунтой которая засела в Кремле. Если сунете носа прямой агрессией, гринете как бульбашка на воде. Советник хренов. Слава Украине!  (написано 25.08.2014 в 11:55 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Католик : Процент , я вас поважаю й розумію , що на такий неадекватний коментар який видав цей українофоб Вольдемар, просто не можливо не відреагувати . Пригадайте минулу зиму , скільки таких вольдемарів виродків було на цьому сайті . І ЄС , і Остап , і тверезий . Ці перевертні , отримують певне задоволення , коли своїми паршивими клешнями тиснуть на клавіатуру. А дай хоч морально принизити нормальних людей , кидаючи свої "умняки". Це процент їхнє хобі , а мінус великий Василю Гавюку . Бо він колись грозився : Що коментарі та дописи проти України - будуть видалятися терміново. Ех Вася -Вася...  (написано 25.08.2014 в 13:58 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
Католик - Калашнікову : Віктор , ви так пишете буцім то Порошенко є головною дієвою особою. Помиляєтесь , козирна карта у московського гноміка, на якого впливати не в силі ніхто ! Тут вже Гриценко закидає , що президент не повинен їхати в Мінськ взагалі. А ви й досі вірите в позитив зустрічі ?  (написано 25.08.2014 в 22:25 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
% правды  : В Пскове прошли закрытые похороны местных десантниковсайт  (написано 26.08.2014 в 07:44 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Вот она великая Россия сайт  (написано 26.08.2014 в 10:00 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Вот такая рекомендация и рукопожатие сайт  (написано 26.08.2014 в 16:19 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік