Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.08.2014 МИ ВІДЧУВАЄМО – ВІН ЖИВИЙ…

Як відомо, в числі сімох військових, загиблих у бою під Ямполем на Донеччині, значилось двоє подолян.
37-річного підполковника Ігоря Ляшенка, батька двох дітей, поховали у рідній Шепетівці. А 30-річного Андрія Повстюка, уродженця Славути, який перебуває на Донбасі з березня, рідні шукають і досі.

У четвер, 19 червня, бійці 24-ї окремої механізованої бригади, що дислокується у місті Яворів Львівської області, потрапили у засідку.

А вже 20 червня рідним Андрія Повстюка, заступника командира взводу, заступника розвідувального відділення батальйону повідомили, що він загинув.

Проте ні тіла, ні документів нібито загиблого бійця рідним не надали, пояснивши, що все обгоріло так, що ні привезти, ні ідентифікувати щось немає можливості. Однак усі, хто разом з Андрієм брав участь в останньому бою, стверджують, що мертвим його не бачили.

«Пятьох загиблих поховали, а Андрія та Миколу Шайногу, його бойового товариша, не знайшли, – розповідає дружина Андрія Наталя. – Нам сказали, що Андрій згорів у БТР. Але потім, коли ми самі почали розшуки, виявилося, що він сидів за кермом КАМАЗу. Ми поспілкувалися з хлопцем, який знаходився поруч з Андрієм. Той сказав, що коли почався шквальний обстріл, КАМАЗ зійшов з дороги, врізався в дерево і перекинувся. Андрій отримав удар у груди і знепритомнів. Хлопець, кілька разів безрезультатно спробувавши привести його до тями, втік, бо навколо вівся обстріл.

Жоден із тих, хто був там, не сказав, що бачив Андрія мертвим. Бо поранених терористи добивали, як зробили це з командиром батальйону – пострілом у голову.

У пошуках ми об’єднали зусилля з родиною Миколи Шайноги. Писали Президенту, депутатам Верховної ради, керівникам АТО – ніхто не відгукнувся. Андрієві брати Іван та Сергій їздили в Міністерство оборони, там сказали: «Шукаємо». Лише Анатолій Гриценко відправив лист в Міністерство оборони, після чого, думаю, шукати почнуть старанніше.

Єдине, чого ми конкретно зуміли добитися, це те, що зі списку загиблих Андрія перенесли до списку зниклих безвісти.

Досі наша родина стукає у всі двері, але безрезультатно. Ми звернулися у Міжнародний червоний Хрест. Ми підключили волонтерів зі всіх східних областей та районів. У мене день починається з того, що я обдзвонюю лікарні Луганська, Дніпропетровська та Харкова. І там мене вже впізнають по голосу».

Бойовий товариш Андрія Віталій, який теж брав участь у АТО, але через порання змушений був повернутися додому, уже 21червня поїхав у Карпати, до мольфарів, які займаються пошуками зниклих, і які, незалежно один від одного сказали, що Андрій живий. Що має травми і навіть сказали, де його шукати. Назвали навіть село Закитне, описали хатинку, біля якої він може бути. Рідні їздили туди, але територію вже зайняли терористи. Згодом спецназ робив зачистку території, але нічого не знайшли.

«Не знаємо, чи й шукали, – каже старший Андріїв брат Іван, – бо наші слова сприйняли з іронією. Ми виступали на Громадському телебаченні, на СТБ, у «Надзвичайних новинах», і всюди просили допомоги, даючи номери своїх телефонів. Ще йшла передача, а нам уже надходили дзвінки та СМС-ки – в основному, з погрозами та страшними розповідями про те, що сталося з Андрієм. На щастя, на 10 таких повідомлень одне траплялося адекватне. І хтось зі східної України повідомив, що Андрій у полоні, що там є людина, прізвище та по-батькові якої співпадає з братовими.

… Найстрашніше те, що їх просто здали. Як розповідали ті, хто вижив, колонна, вже після бою, їхала з Ямполя. Мали рухатися зовсім іншою дорогою, але їм сказали звернути і поїхати тим шляхом, де на них уже чекали. Хлопці казали, що чули розмову ополченців: «Не висовуйся, зараз ще одна колонна буде…». Після того почався обстріл. Їх обстрілювали з відстані 50 метрів з крупнокаліберних кулеметів. І хлопці бачили, що Андрій та Коля Шайнога втікали до лісу.

Після обстрілу бандити прочісували територію і, скоріш за все, Андрій з товаришем потрапили в полон.

І що б нам хто не казав, ми відчуваємо, що він живий. Адже Андрій – професійний військовий, розвідник. Має понад 12 років вислуги, брав участь у конкурсах з виживання, у другій ротації був в Іраку.

Такі люди просто так не гинуть».

ЛАРИСА ШАНДОВСЬКА

P.S. Рідні Андрія Повстюка просять усіх, хто володіє хоч якою інформацією з приводу перебування зниклого бійця, телефонувати за номерами: (097) 214-36-21 – Іван Повстюк, (096) 693-06-57 – Сергій Повстюк.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 7

% правды  : Военные из 72-й бригады не стали просить у России убежища
     Солдаты сожгли несколько единиц боевой техники.
     Офицер оправдал переход украинских военных в РФ
     
     Андрей Коновалов ■ 4 августа  
(написано 04.08.2014 в 15:51 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : "Военнослужащие 72 бригады разделились на две части. Одна из них прорвала кольцо террористов, другая часть военнослужащих прикрывала этих военнослужащих. Потом у одной из частей закончились патроны и припасы. Была повреждена военная техника, которая находилась на поле боя. После этого личный состав был вынужден выехать в район пункта пропуска России. По последним данным, военнослужащие находятся на территории России. Количество военнослужащих уточняется", - заявил Дмитрашковский.
     
     По его словам, к военнослужащим уже прибыла подмога.
     
     Утром ФСБ России заявила, что сегодня более 400 украинских военных попросили убежища в РФ. Как там уточнили, украинским военным открыли гуманитарный коридор и пропустили их в Россию. 
(написано 04.08.2014 в 15:54 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : Процент доцент , подмога прямо в Россию подошла? Зал УПА ! Хероям сала!   (написано 04.08.2014 в 16:05 з адреси:  212.175.88.4.dynamic.ttnet.com.tr)
укр : сайт убили его   (написано 04.08.2014 в 17:22 з адреси:  192.166.101.57)
Ігор : Для Укра. Ну дуже «переконливий» доказ, ваш сумнівний сайт. Запам’ятайте: доки людина, яка пропала без вісті не знайдена, – вона жива!   (написано 05.08.2014 в 13:46 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : сайт Возможно это поможет найти Андрея.  (написано 12.08.2014 в 16:32 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 7 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік