Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.08.2014 ПРОПИСНІ ІСТИНИ ДЛЯ ГО «МАЙДАН»

Третій місяць поспіль спостерігаю за процесом «примушення до миру» (читай: до вчинення неправомірних дій) виконавчого комітету Славутської міської ради з боку ГО «Майдан».

Прикриваючись ім’ям всієї територіальної громади, окремі члени цієї організації вимагають від органу місцевого самоврядування нашого міста, ні багато, ні мало, - відібрати міський ринок у його законного власника та передати об’єкт, або в комунальне управління, або ж в управління їх самих. Мовляв, теперішнє керівництво ринку безбожно обдирає доведених до відчаю підприємців, а міська влада просто «дахує» це неподобство.

При цьому, над правовими підставами таких своїх вимог (висновків), «полум’яні революціонери» особливо не заморочуються. Яке в біса право, коли існує реальна можливість перерозподілити привабливий шматок чиєїсь власності одним лише «іменем революції» та ще й чужими руками!

Відтак, у зв’язку із подальшими намаганнями деяких гіперактивних патріотів землі славутської втягнути міськвиконком в цю відверту авантюру, не підтримуючі в даному випадку жодну із конфліктуючих сторін, хотів би нагадати усім зацікавленим особам ряд прописних істин. Можливо, комусь, ці істини допоможуть дещо утихомирити свій «революційний запал», а комусь - просто уникнути юридичної калюжі.

Отже, подобається це комусь чи не подобається, але:

1. На відміну від громадських (політичних) організацій, які можуть вчиняти дії не заборонені Законом, органи місцевого самоврядування в Україні, їх посадові особи, зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

2. Представляти інтереси та виступати від імені всієї громади міста Славута можуть: а) Славутська міська рада; б) міський голова у визначених законом випадках. Осередки громадських (партійних) організацій можуть представляти та виступати лише від імені своїх організацій (частини громади міста Славута).

3. Конфлікт між керівництвом ТОВ «Універсалінвестцентр» з одного боку та окремими суб’єктами підприємницької діяльності з іншого, є господарським спором. Спори подібного характеру розглядаються відповідно до Закону. При цьому, ані Славутська міська рада, ані її виконавчий комітет, не мають і не повинні мати до цього конфлікту жодного стосунку. Втручання органів місцевого самоврядування у господарську діяльність суб’єктів господарювання заборонено Законом.

4. Події, що мали місце на ринку 18.05.2014 року не можуть бути правовою підставою для розірвання договору оренди землі між Славутською міською радою та ТОВ «Універсалсервіс». Такі підстави чітко прописані в самому договорі.

5. Міський голова не може, ані звільнити, ані призначити директора ринку ТОВ «Універсалінвестцентр» у зв’язку із відсутністю на це відповідних повноважень. Кадрові рішення такого роду може приймати виключно засновник (власник) Товариства з обмеженою відповідальністю.

6. Особа, яка підозрюється у вчиненні злочину або правопорушення, є невинною до того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством і встановлено вироком суду, який набрав законної сили.

7. Виконавчий комітет Славутської міської ради створюється представницьким органом місцевого самоврядування та утворюється у складі: міського голови, заступника (заступників) міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, інших осіб. До складу виконавчого комітету міської ради входить також за посадою секретар відповідної ради. Кількісний склад виконавчого комітету визначається самостійно відповідною радою, а його персональний склад затверджується радою за пропозицією міського голови.

П.С. Цілком імовірно, що керівництво міського ринку такі порушило майнові права окремих суб’єктів господарювання, чім і спровокувало бурхливе невдоволення останніх. Але ж пора вже, шановні «майданівці», навчитися захищати свої інтереси в цивілізований і головне - законний спосіб! Тим більше, що сьогодні, всі можливості для такого захисту у вас є. В іншому випадку, ця незграбна справа, ну вже дуже схожа на банальну спробу рейдерського захоплення.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 59

% правди для Піголя. : Комітет з питань економічної політики в порядку парламентського контролю постійно аналізує практичні результати застосування державними органами та органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами Закону України «Про оренду державного та комунального майна», а також низки пов’язаних із ним законів і підзаконних нормативно-правових актів.
     Як відомо, питання оренди державного та комунального майна регулюються загальними законами України (Конституція (ст. 92), Закон «Про Кабінет Міністрів України», Закон «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільний кодекс, Господарський кодекс), і спеціальними законами («Про оренду державного та комунального майна», «Про управління об’єктами державної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень»).
     Право комунальної власності визначено статтею 60 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
     Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до законодавства здійснюють повноваження з володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності в постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здавати їх в оренду, продавати й купувати, використовувати як заставу, вирішувати питання їхнього відчуження, визначати в угодах та договорах умови використання й фінансування об'єктів, що приватизуються та передаються в користування та оренду.
     На вимогу пункту 2 статті 19 Закону «Про оренду державного та комунального майна» органи місцевого самоврядування визначають методику розрахунку орендної плати та порядку її використання щодо майна комунальної власності. Це право місцевого самоврядування передбачено статями 142–144 Конституції.
     Необхідно розробити ПРОГРАМУ забезпечення ефективності управління та контролю за використанням майна, яке належить на праві комунальної власності територіальній громаді м. Славута. Про це і просили, на останній сесії міської ради, підприємці нашого ринку міського голову міста Василя а та депутатів міської ради.
     На жаль, ані міський голова В. , ані депутати Славутської міської ради та і сам «запеклий» активіст пан Ігор Піголь не прислухалися до думки Славутського ГО «Майдан».
      
(написано 04.08.2014 в 16:57 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : Ось тільки прибріхувати не треба, % правди. Бо на останній сесії був і я. В зверненні, що стосувалося проблеми ринку, серед "води", вимагалося одне - змінити склад виконкому. А щодо розробки "програми забезпечення ефективності управління та контролю за використанням майна громади" - так хто ж проти - розробіть і переконайте депутатів її прийняти! Вчіться, шановні, не лише критикувати, а й брати відповідальність на себе, зокрема!  (написано 04.08.2014 в 17:17 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Шановний пане Ігоре! Я також був на сесії. Ти що не чув, як казала жіночка підприємець: "Поверніть ринок громаді. 4 млн. гривень на рік, що надходять до кишені власника ринку, поверніть громаді міста". 200 неврахованих місць на міському ринку не війшли до схеми збору податку, а з них беруть плату по повній програмі живими грошима. Чого з себе "дурника" корчиш? Це ти, а не я посадовець. Ти головний спеціаліст, тільки з якого боку ти головний? Головний по чому? Так розроби програму. Це твої прямі посадові обов'язки. А вчитися тобі вже запізно. Глухий ти до потреби громади. Шоб люди не запроваджували, чи вимагали, у тебе все зводиться до ла-ла-ла. Так і хочеться сказати "Ігор захисник винкому! Ігор позапартійний лала, лала, лалала".  (написано 04.08.2014 в 18:53 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Че : Михалич не спорте .Пес на то і на цеп привязаний би брехати,і лизати чобота свому хазяїну.Бридота .  (написано 04.08.2014 в 20:30 з адреси:  135-177-201-46.pool.ukrtel.net)
покупатель : Ах какие бедные у нас наши предприниматели. Ах какие они несчастные. А я вот считаю, что наши предприниматели только о себе и думают. И все ихние вздохи и ахи, это вздохи и ахи о том, как-бы побольше облапошить конкурента и нас, покупателей. Ничего, не обеднеют, сейчас всем тяжело.  (написано 04.08.2014 в 21:50 з адреси:  94-153-30-158-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ігор : М-да… «И эти люди борются за звание дома высокой культуры быта!..»
     
     Ну, рівень правової обізнаності таких як Че мене вже давно не дивує (для них бридким є все, що так чи інакше стосується «не їхньої правди»), але ж ви, шановний % правди, ви мене відверто розчаровуєте!..
     
     Що ж, особисто для вас, доведеться знову все «розкласти на пальцях».
     
     Отже, серед гармидеру, який час від часу стояв у той день в сесійній залі, я багато що чув… Але до уваги слід брати не безпідставні емоції поодиноких людей, не гикання та улюлюкання з місця, а офіційні звернення представників конкретних організацій. Відтак повторюю, що в той день, від ГО «Майдан» надійшло два звернення, одне з яких, стосувалося ринку. В цьому зверненні була поставлена лише одна вимога – зміна складу виконкому. Крапка.
     
     На жаль чи на щастя, % правди, моїми посадовими обов’язками не передбачено створення жодних програм «за побажаннями трудящих». Натомість, якщо «трудящі» вважають, що місту конче необхідна якась програма, вони мають повне право, або розробити її самостійно, з подальшим поданням останньої на розгляд депутатських комісій (а слабо, до речі?), або доручити таку розробку своїм депутатам. В свою чергу, виконавчий комітет міської ради повинен таку програму виконувати. Різницю – ловите, % правди? Якщо ні – дивитись пункт №1 «прописних істин». Крапка.
     
     Якщо ви, винятково з метою захисту своїх же інтересів, не спроможні зробити елементарних речей, як то спрямувати відповідні звернення на ім’я Держцінінспекції, наприклад, чи Антимонопольного комітету, якщо вам так важко подати відповідний позов до Господарського суду та відновити справедливість у вашому розумінні цього слова, то хто ж вам лікар, % правди? Чому ми (виконком), всупереч Закону(!) (Див. пункт №3 «прописних істин»), повинні це робити за вас? Ні, я, звісно, розумію, що загрібати жар краще чужими руками, але ж і совість треба мати! Знак оклику.
     
     І, будь-ласка, якщо ви дійсно прагнете жити «по-європейськи», більше ніколи не виступайте від імені однієї (двох, п’яти, десяти…) громадських організацій, не інакше, як від імені усієї громади! Не прикривайтеся цим ім’ям де треба і де не треба. Не ваша це «парафія». Будьте скромнішими і люди до вас потягнуться… (Див. пункт № 2 «прописних істин»).
     
     То, що, % правди, «ла-ла-ла» знову заспіваєте, чи з другого разу таки дійшло? Знак запитання.
      
(написано 05.08.2014 в 08:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Особисто мені вже давно дійшло, що владу потрібно контролювати та критикувати. Інакше вона, влада, зажреться. Так саме і з тобою пане Ігоре. Не зажирайся. Інакше пропадеш як булька на воді, тобто людей будеш ховатися, бо ніхто, в кращому випадку, руки не подасть. Сам лишишся. Пливеш ти дорогий друже за течею без своєї думки та ініціативи на користь територіальної громади. Влада вона не вічна. Яник теж критики не любив. Все хотів жити по закону та від закону драпу дав. На те вона і влада, щоб працювати на людей та прислухатися до людей.  (написано 05.08.2014 в 09:53 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : Коли у людини закінчуються аргументи, вона, зазвичай, переходить на особистості. Іноді прибріхує на особистому ґрунті, іноді лякає, а іноді просто «бере горлянкою»… Хочете критикувати і контролювати владу, % правди? Так хто ж проти! Це потрібно робити скрізь і всюди! Ось тільки є в цьому бажанні одне «але» – критикувати і контролювати владу теж потрібно вміти! Чи ви думаєте, що критика і контроль - це дикий лемент ні про що, або необґрунтовані обвинувачення?! Ні, шановний, об’єкт і суб’єкт критики (контролю) мають кожен свою міру відповідальності! І це є справедливо! Тож для початку, шановний % правди, розпочніть з себе - звісно, якщо ви дійсно прагнете жити «по-європейські». А люди наші, вони вже якось без нас із вами розберуться, кому подавати руки, а кому й ні…  (написано 05.08.2014 в 10:45 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Пане Ігоре! З твоєю "дитячою" мовою далеко - далеко підеш.   (написано 05.08.2014 в 11:37 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : +100 пиголю. продовжуйте  (написано 05.08.2014 в 11:48 з адреси:  246-211-53-37.pool.ukrtel.net)
Злий : Є інформація, що в Нетішині секретар ради та мер готують документи про передачу Нетішинського міського ринку для приватної структури.
     пан революційний мер в Славуті говорить на майдані одне і його вірні пси краяни йому підгавкують. а в Нетішині робить інше.
     Тепер напрошується запитання: " А чи не хочуть просто переділити Славутський ринок?" 
(написано 05.08.2014 в 16:18 з адреси:  119-162-54-37.pool.ukrtel.net)
Че : По перше ти не злий а Галімий плагіатор.Бо дядька під ніком "Злий "я знаю і він зовсім не .  (написано 05.08.2014 в 17:04 з адреси:  135-177-201-46.pool.ukrtel.net)
Ігор : Злому. Наразі зрозуміло лише одне – хтось досить вміло маніпулює настроями окремих підприємців з одного боку та керівництва ринку з іншого. Для чого? А хоча б для досягнення тактичної мети - загальної дестабілізації ситуації на славутському ринку. Чи являються ці дії прелюдією до чогось більш серйозного – покаже лише час. Як кажуть, дай Боже, щоб обидві сторони знайшли таке-сяке порозуміння ДО, а не ПІСЛЯ...  (написано 05.08.2014 в 17:06 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Че : . "Чи являються ці дії прелюдією до чогось більш серйозного " Так являються .Більш серйозним має бути кримінальна справа про розкрадання коштів громади в особливо великих рорзмірах. Ніхто на цей раз зупинятись навіть не думає.  (написано 05.08.2014 в 17:22 з адреси:  135-177-201-46.pool.ukrtel.net)
Че : Ігоре шо замовк.Картинка твоя з книгою законів саме враз.Але і твої пости всі пишем ,не отмажися.  (написано 05.08.2014 в 21:23 з адреси:  135-177-201-46.pool.ukrtel.net)
Ігор : Картинка, що треба, Че, фактурна, спеціально для вас підібрав, кажуть від дурниць оберігає)) Ось якби ви ще не лише зображенням Закону захоплювалися, але й і його безпосереднім змістом – ціни б вам, як громадськім діячам не було!
     
     А пости мої пишіть на здоров’я я не жадний, правду говорити завжди приємно і легко. Самі спробуйте…
     Ви головне нас у справи ваші «ринкові» не втягуйте, тоді й мені «відмазуватись» не доведеться.
      
(написано 06.08.2014 в 07:31 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Пане Ігоре: "Ви головне нас у справи ваші «ринкові» не втягуйте, тоді й мені «відмазуватись» не доведеться". Тут ти нарешті правду сказав. Доведеться пане Ігоре відповідати за все, рано чи пізно.   (написано 06.08.2014 в 08:11 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
ха ха : один пиголь всю бригаду майданутих намисце поставив. молодець пиголь. ич-молочай бери приклад.  (написано 06.08.2014 в 18:58 з адреси:  94.179.195.97.pool.3g.utel.ua)
кум : Ігорю Піголю:9 років назад,коли пан став мером - почав формувати громадську думку про те,що славутський ринок збитковий для комунальної власності і що його треба передати в приватні руки.Ціль була поставлена і виконана.Все зроблено технічно грамотно - проведені всі процедури - не підкопаєшся.Невже ти, Ігоре, вважаєш,що якась приватна фірма зайшла в Славуту без відома а і очолила самий масний кусок?Якщо так - то ти повний прихвостень а.Сьогодні сторож ринку,який став директором - міняє машини,як хробаки на рибалці.А які доходи отримують кияни? - ну просто збиткове підприємство!А зроблено це для фінансової підтримки самого а.Приклади: за кордон - Юрьєв десь рядом,треба щось профінансувати для піару мера - знову Юрьєв рядом.І сьогодні тільки одне бажання а послухати громаду - і все закрутиться назад,хоч і важко,але півдстава все таки є -злочинні дії самого Юрьєва .І не бреши, Ігоре,собі самому - добре все ти розумієш,але маєш задачу кривдити майдан і робиш це по наказу роботодавц я- відпрацьовуєш гроші та заробляєш пенсію.Але нічого не вічне в цьому світі.Друзів в тебе було не багато а тепер і зовсім бракує.А жити все таки в Славуті,чи думаєш скакати за ?То він тебе першого і здасть,коли треба буде.З усіма недоліками - гарний господарник.Але все робить під свій інтерес.А якщо чиясь думка співпадає з його,але виказана раніше,та ще й з уст громади - то це вже ворожа думка.І ти підписався під цим своїми публікаціями.А ще називаєш себе незалежним громадським діячем - бридко!  (написано 06.08.2014 в 23:21 з адреси:  5-248-206-158-broadband.kyivstar.net)
Анатолій Казіміров : Дорогий наш Ігоре
     (дорогий тому, що ти нам, платникам податків, дорого обходишся, а не тому, про що ти подумав зразу).
     
     1. Громада міста, села, держави ОБИРАЄ собі представника (сільського, міського голову, Президента – далі с,мгП) для того, що покласти на нього функції управління від імені громади та контролю за подіями, що відбуваються на територіальній одиниці. І впливу в межах законодавства на ці події. (Коли ти одружився ти ж положив частину сімейних обов»язків на ОБРАНУ дружину – готування їжі, прибирання, виховання дітей і т.п. А ти забивав цвяхи, ремонтував унітаза, приносив додому і клав в сімейну тарілочку гроші. І ти довіряєш їй в тому числі і в питанні раціонального використання сімейного бюджету).
     2. Вибравши собі представника (с,мгП) громада має надію, що він (с,мгП) свідомо обрав собі цей нелегкий тягар. Крім того, вона (громада) має надію, що її представник буде робити все, щоб захистити інтереси громади. В тому числі і раціонально використовувати та примножувати бюджет громади. (Я думаю, що дружина тебе сповіщала, що гроші в тарілочці закінчуються, і ви радилися, що купити - чи дівчатам взуття, чи тобі світер, чи банку червоної ікри. Виходячи на ринок дружина вибирала де петрушка дешевше, де вона свіжіша, де пучечок більший і т.д. А в суботу ви їхали до батьків, щоб допомогти їм по господарству, а заодно і привезти щось із села).
     3. Громада сподівається, що її представник (с,мгП) буде раціонально використовувати належне їй (громаді) майно. ( Якщо дружина і позичить сусідці каструлю, то прослідкує щоб її повернули без дірки. Якщо буде чистити картоплю, то лушпайки будуть тоненькі. Що борщу буде зварено стільки, щоб він (борщ) не скис і т.п.)
     4. Громада сподівається, що її не будуть обкрадати та дурити. ( Представив собі, як на столі в тебе стоїть мисочка пісного супчику, кусочок хліба, половина солоного огірка та стакан води з під крана, а в шафі красуються нові жіночі чоботи з «перламутровими пуговіцами»).
     Но то все лірика.
     Так от скажи мені, чому за те, що представник громади вирішив передати в оренду ринок (належить громаді), кожен член громади повинен платити немалі гроші? Громада отримує від оренди 2 грн. за кв.м., а платить орендарю 70 грн на КОЖНОМУ квадратному метрі. Підприємець, що торгує на ринку, тут є лише посередником, «транзитером коштів», тому що ці 70 грн. він вимушений закладувати в ціну товару. Як тобі: 14 грн – підтверджені витрати (хоча зрозуміло, що натягнуті до «нєпрілічія»), і 56 грн – «інші витрати»? Це не грабунок громади? Всі, хто іде на ринок (в тому числі і ти, і я, і пенсіонер з копійками у гаманці) «жертвують» бідному та нещасному орендарю ТОВ «Універсалінвестцентр»!!!
     Хіба це не грабунок?
     Чому представник громади (міський голова, міська рада….) засунули голову в пісок?
     Що би ти сказав своїй дружині, якби вона з кожної тисячі тратила 800 гривень «на шось»?
     Або якби тобі в бухгалтерії сказали, що вирахували 1000 грн "іншого податку"?
      
(написано 07.08.2014 в 07:33 з адреси:  130-161-92-178.pool.ukrtel.net)
Ігор : Куму та Анатолію Казімірову. Наче не глухі ви люди, а не чуєте. Повторюю вкрай спрощено і востаннє, бо чесно кажучи, притомили ви мене одне й те саме розжовувати.
     
     Розумієте, хлопці, нехай ви, у своїх припущеннях (здогадках, домислах і т.д.) будете 1000 разів праві, а В., разом / чи поодинці із С.Юревим, 1000 разів не праві, - ДІЯТИ ТРЕБА ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ!!! Це означає, що всі ваші припущення (здогадки, домисли і т.д.) залишатимуться такими доти, доки не стануть ФАКТАМИ та матимуть ПРАВОВІ НАСЛІДКИ. Сподіваюся, що для цього треба зробити, знову пояснювати не потрібно?
     
     Тепер, КОМУ це треба зробити.
     
     Ну, якщо Законом чітко визначено, що собою представляє конфлікт між керівництвом ринку та підприємцями, якщо чітко прописано, в яких випадках розриваються ті чи інші договори, якщо чітко сказано, куди органам місцевого самоврядування можна пхати носа, а куди ні, то ЩО ВИ ВІД НАС ХОЧИТЕ і НА ЩО ПІДБИВАЄТЕ? До чого тут «голова в піску», коли ми (на відміну від вас, до речі) зобов'язані(!) діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України?! Коли втручання у господарські спори суб’єктів підприємницької діяльності знаходиться ПОЗА МЕЖАМИ наших повноважень! Усвідомте, нарешті, прості речі, і не вимагайте від нас неможливого! Амінь.
      
(написано 07.08.2014 в 10:01 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : ... "Усвідомте, нарешті, прості речі, і не вимагайте від нас неможливого! Амінь." Так шановний Ігоре! Від вас неможливо вимагати. Вас потрібно на звалище відправити. Бо ви чиряк на тілі. А чиряки, як правило, видаляють. Будь здоров та живи багато.  (написано 07.08.2014 в 10:40 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Анатолій Казіміров : Ігоре, а на Майдан ти їздив " лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"? А Януковича скидав "в межах своїх повноважень"?  (написано 07.08.2014 в 11:15 з адреси:  236-117-132-95.pool.ukrtel.net)
Анатолій Казіміров : І до речі.
     Зрозумійте нарешті, що це конфлікт між ТОВ «Універсалінвестцентр» (чи як їх там зараз) та ГРОМАДОЮ міста !!! Громада міста платить Юрьєву і т.п. за всі його (їх) витрибеньки. ВСІ МИ, хто отоварюється на ринку. Підприємці ринку як лакмусовий папірець винесли всі неподобства на люди. 
(написано 07.08.2014 в 11:22 з адреси:  236-117-132-95.pool.ukrtel.net)
LOM для Анатолія Казімірова : Анатолiю, вся проблема у тому, що мова йде не про оренду власностi громади!!!
      У 2007 ринок продали на аукцонi у Хмельницькому i вiдтодi вiн перестав бути власнiстю громади та отримав повноправного власника... PRIVATE PROPERTY ншими словами... 
(написано 07.08.2014 в 11:57 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Анатолій Казіміров : LOMе, ви не зовсім в темі. У приватній власності ЧАСТИНКА ринку (та, що колиь була райпотребсоюзівська). Причому умудрилися продати ту частинку разом із землею.   (написано 07.08.2014 в 12:08 з адреси:  236-117-132-95.pool.ukrtel.net)
Ігор : Анатолію Казімірову. Саме так, Анатолію, «лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України». Спочатку я (ми), як у кого виходило, брали одно-дво-триденні відпустки за власний рахунок, а потім особисто я взяв чергову відпустку за 2014 рік. Так що діяв я (ми) виключно в рамках Закону, навіть прокуратура це визнала)) Ну, і, оскільки, під час перебування на Майдані, я офіційно знаходився у відпустці (тобто не при виконанні службових обов’язків), виходить, що і Януковича «скидав» цілком законно – тобто «в межах повноважень громадянина України» і винятково мирним протестом)) До речі, ніхто його не «скидав», він сам утік, за власним так би мовити бажанням))
     
     Щодо «витребеньок Юр’єва» то, якщо це навіть і так, станом на сьогодні, правових підстав для розривання укладеного між міською радою та його Товариством договору, нажаль чи на щастя (тут вже, як для кого:)) не має. Натомість, як на мене, для підприємців в цій ситуації, є три варіанта вирішення проблеми: 1. Мирова; 2. Суд; 3. Дочекатися закінчення терміну Договору оренди земельної ділянки та, або прийняти особисту участь в новому аукціоні на право її тимчасового володіння, або запропонувати міській раді повернути ринок у комунальну власність міста. В будь-якому випадку, діяти треба на законних підставах. Амінь.
      
(написано 07.08.2014 в 12:16 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Анатолій Казіміров : Ігоре, держаки від лопат, бруківка, коктейлі - це "спосіб, що передбачені Конституцією та законами України" ? А закони 16 січня ти теж виконував?  (написано 07.08.2014 в 13:05 з адреси:  236-117-132-95.pool.ukrtel.net)
Че : Ну прамо піголь з бачинським на промові за справедливість та велич патрона:
     сайт 
(написано 07.08.2014 в 13:32 з адреси:  218-213-53-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Дійсно два придурка. Розмішив. Ти В'ячеслав в саму істину попав. Такі вони і є ці два клоуни. "...Так що діяв я (ми) виключно в рамках Закону, навіть прокуратура це визнала))... ." Пан Ігор з цім погоджується.   (написано 07.08.2014 в 14:01 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : Ні, Анатолій, «держаки від лопат, бруківка та коктейлі Молотова» - це був спосіб самозахисту людей від незаконних дій влади, яка застосувала проти мирних протестувальників невиправдану силу. Право людини - громадянина України на самозахист закріплене законодавчо. «Диктаторські закони» від 16 січня не виконував, оскільки їх прийняття відбулося в нелегітимний спосіб та всупереч Закону України «Про Регламент Верховної Ради України». І ти це знаєш не гірше мене.
     
     Анатолій, хід твоєї думки мені зрозумілий, але він хибний. Ти хочеш, але чомусь не можеш сказати прямо, що «якщо не можна порушувати Закон, але дуже хочеться, то інколи й можна…» Вимушений тебе розчарувати - так, в цьому світі все відносно, але ж не до такої міри! Тому паралель між подіями на Майдані та ситуацією навколо міського ринку – нікчемна. Хоча б через те, що події на міському ринку - це такі господарський спір, оскільки він виник в процесі здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання.
     
     Че, % правди, не плутайтесь під ногами, у нас тут якраз із Казіміровим конструктів намічається:)
      
(написано 07.08.2014 в 14:16 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Че : " конструктів намічається" ти напутав ,кримінал у вас там намічається.А ще в країні скорочення нероб,що по сайтах в робочий час лазять,і заказуху всяку поширюють-теж намічається.  (написано 07.08.2014 в 15:11 з адреси:  218-213-53-37.pool.ukrtel.net)
Злий  : Свобода молчит потому что те рекитёры которые приежали на Славутський рынок и были представителями партии ВО Свобода. Кстати в Ярмоленцах им удалось захватить рынок.
     Свобода прийде порядок наведе ! 
(написано 07.08.2014 в 15:15 з адреси:  226-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Ігор : А що, «нефіг писати бо нам альтернативна думка просто не подобається» - теж «вагомий» аргумент, Че! Визнаю, своїм останнім постом ти дійсно підловив – ай підловив, Че, клятого чиновника! Що ж, молодець, нічого не скажеш! Завжди дивувався твоїй спроможності вчасно «з’їхати» з теми та звести будь-яку розмову до рівня «сам дурень». У цьому «мистецтві» з тобою може позмагатися хіба що % правди. Він також, «виключно заради справедливості», завжди помітить скалку в оці опонента і не помітить колоди в своєму. А то розвели тут, розумієш, підозрілі розмови про якісь закони… «Люміній» – ось головний закон революціонерів! Каюсь, каюсь, Че і готовий нести за цей злочин заслужене покарання! Принагідно обіцяю більше ніколи не тільки не писати, але й і не читати усіляких там «заказух» в робочий час. Завжди пам’ятатиму - інформаційний простір правильної Революції повинен бути або «революційним», або … його взагалі не повинно бути! Амінь.  (написано 07.08.2014 в 17:18 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : Игорь ну че ти пижися для дураков. им что в лоб что полбу. майдан даром непроходит. лучше в електроночку свою глянь можит знайдеш че.  (написано 07.08.2014 в 17:53 з адреси:  94.179.195.97.pool.3g.utel.ua)
% правди : Пане Ігоре, а що скажеш про це? сайт  (написано 07.08.2014 в 19:56 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
спостерiгач : На мою думку ми бачимо одвичний конфликт миж владою, яка завжди е злодийською, и представниками бизнесгруп з невгамовними апетитами, яки вважають себе обдиленими, з певним домишком люмпенив.  (написано 07.08.2014 в 21:46 з адреси:  37-115-116-78-broadband.kyivstar.net)
Ігор : % правди. Ви так запитуєте, наче прочитали щось надсенсаційне. Банальний конфлікт інтересів, яких, нажаль, сьогодні в Україні тисячі. Але якщо є рішення суду і якщо таке рішення набрало законної сили, то без сумніву, влада повинна його виконувати.   (написано 08.08.2014 в 07:36 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Анатолій Казіміров : «держаки від лопат, бруківка та коктейлі Молотова» - це був спосіб самозахисту людей від незаконних дій влади, яка застосувала проти мирних протестувальників невиправдану силу. Право людини - громадянина України на самозахист закріплене законодавчо. «Диктаторські закони» від 16 січня не виконував, оскільки їх прийняття відбулося в нелегітимний спосіб та всупереч Закону України «Про Регламент Верховної Ради України».
     Ігоре, на тебе хтось нападав у Славуті? Чого ти " особисто я взяв чергову відпустку за 2014 рік" і поїхав до Києва захищатися? Відповідь наперед знаю. І вітаю твоє рішення як громадянина, як патріота, як вільної людини (і це купа компліментів за ті рішення та дії) :-) 
(написано 08.08.2014 в 09:37 з адреси:  23-41-132-95.pool.ukrtel.net)
я : Правда про владу сайт  (написано 08.08.2014 в 09:42 з адреси:  dnsholdings.net)
Анатолій Казіміров : Ігоре, погоджуюся в тобою повністю в тому, що це банальний конфлікт інтересів. 100%. Але це конфлікт інтересів ГРОМАДИ міста та певних бізнес кіл, що умудрилися взяти в оренду територію МІСЬКОГО ринку. І дійсно таких конфліктів по країні тисячі. Коли хтось за рахунок жителів громади (адже на місцевий ринок ходять в основному місцеві жителі) набиває собі калитку. Адже вже в березні місяці було винесено на загал, що орендарі дають в міський бюджет 2 грн з хвостиком, а деруть з жителів громади (підприємці це лише "посередники", вони заложать свої витрати в ціну товару) 70 грн. Навіть в наданій калькуляції реальних витрат (натягнутих як тільки можна) тільки 14 грн - це зарплата, податки, електроенергія, прибирання і т.п., а 56 (П"ЯТДЕСЯТ ШІСТЬ) грн - "інші витрати". Як підприємець, тобі скажу, що це те, що не можна доказати документально. В даному випадку - навар. А потім з нього - відкати, хабарі, спонсорство, машини, коні, літаки, Італії, Болгарії, Польші… Але цих 56 грн з моєї, твоєї, твоїх і моїх сусідів, рідних, співробітників. І так кілька міліонів в рік.
     Ти давав згоду, щоб з ТВОЄЇ кишені ТВОЇ гроші перекладувалися в чиюсь? Я ні!
      
(написано 08.08.2014 в 10:49 з адреси:  23-41-132-95.pool.ukrtel.net)
Анатолій Казіміров : Всі чиновники вважать себе апріорі завжди правими. Бо завжди підганяють під свої рішення законодавчу базу. І Янукович так вважав. І так робив. І Азаров. І Ядуха. І нижче, і нижче….І де вони?
     
     Треба вміти визнавати свої помилки і не боятися це робити.
     
     Що потрібно було зробити?
     1. Міському голові УСВІДОМИТИ нікчемність договору оренди. Стати на бік інтересів громади.
     2. Органам місцевого самоврядування поставити орендаря в "стойло". (400% рентабельності - це не занадто?) Але це треба було захотіти зробити. (зміни до договору, заборона суборенди чи п.3).
     3. Разом з контролюючими та правоохоронними органами, громадськими організаціями та ситуативними об*єднаннями (активістами ринку) заставити працювати орендаря в правовому полі (оформити всіх працівників, платити їм легальну зарплату ( і відповідно податки), виконувати всі заявлені послуги (прибирання снігу, просто прибирання, безкоштовний туалет, належне освітлення та охорона і т.д.).
     4. Відреагувати відповідним чином на заяви підприємців про фінансові махінації Юр"єва (він сам в цьому привселюдно признався в сесійній залі)
     5. Надати підприємцям (частині громади) правову допомогу.
     6. Збирати матеріали для розірвання договору оренди (їх достатньо).
     Але щоб це робити, треба було ЗАХОТІТИ це робити. (Чому і хто не хоче це робити в мене є особиста думка.)
     
     Я впевнений, що після п. 3 та 4 орендодавець знайшов би можливість зустрітися з активістами ринку та набагато зменшити свої апетити. І на цій стадії конфлікт би був погашений. Хоча б на деякий час. Бо дехто забуває класику: «Жадность фраєра сгубіла»
      
(написано 08.08.2014 в 11:01 з адреси:  23-41-132-95.pool.ukrtel.net)
Анатолій Казіміров : Ігоре, не спрощуй конфлікт на ринку до господарського - це конфлікт суспільний, конфлікт інтересів громади та господарюючого суб"єкта.  (написано 08.08.2014 в 11:04 з адреси:  23-41-132-95.pool.ukrtel.net)
Ігор : В тому то і вся справа, Анатолій! Нажаль, просто усвідомити нікчемність будь-якого договору - замало! Потрібно, аби цю нікчемність визнав суд! А до суду міська рада (на відміну від вас, до речі!) звернутися не може – не має на те правових підстав. Чому? Та тому, що «Орендар» виконує умови укладеного з міською радою Договору. І ні яки чиїсь бажання чи небажання тут ні до чого. До речі, будь-які зміни до укладеного Договору, повинні прийматися за погодженням з іншою стороною. Інша сторона, як ти розумієш, на такі зміни не погоджується. Все решта, то лірика, Анатолій, бо за великим рахунком, міська влада не може «хотіти чи не хотіти» («заставити» – це взагалі злочин!), вона зобов’язана діяти «лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб…» - далі ти знаєш.   (написано 08.08.2014 в 11:58 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Тошно читати твої діяти "... лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб…". Ти мабудь Ігор більше нічого і не знаеш, як в спосіб та в межаш своїх повноважень, вибач за слово - лизнути. Читай матчасть Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" та Конституцію України. Право комунальної власності визначено статтею 60 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».
      Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до законодавства здійснюють повноваження з володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності в постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здавати їх в оренду, продавати й купувати, використовувати як заставу, вирішувати питання їхнього відчуження, визначати в угодах та договорах умови використання й фінансування об'єктів, що приватизуються та передаються в користування та оренду.
      На вимогу пункту 2 статті 19 Закону «Про оренду державного та комунального майна» органи місцевого самоврядування визначають методику розрахунку орендної плати та порядку її використання щодо майна комунальної власності. Це право місцевого самоврядування передбачено статями 142–144 Конституції. Безгосподарність твоїх "любих друзів" і привела місцевих підприємців до конфліктної ситуації на нашому ринку. Якби в нас була правова держава, давно тобі заткнули пельку. Сидів би тишком нишком та сопів би в дві дирки. А так дереш глотку про правовий захист своєї бездіяльності.  
(написано 08.08.2014 в 14:36 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : Ви хоч самі зрозуміли, до чого ви це написали, % правди? Добре, ще раз: яку КОНКРЕТНО, з усіх передертих вами законодавчих витримок, порушила міська рада? Ви, взагалі, розумієте про що наразі йдеться? Вибачте, шановний % правди, але у мене складається стійке враження, що ви дещо перегрілись на сонці. Перепрошую, але я б рекомендував вам відпочити.   (написано 08.08.2014 в 16:02 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
dee : %, в твоєму ж коментарі "відповідно до законодавства", тобто те саме Ігоря "... лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб…".. та ч.2 ст. 19 Закону «Про оренду державного та комунального майна» міг би прочитати до кінця "на тих самих методологічних засадах, як і для об'єктів, що перебувають у державній власності", тобто нічого нового наш виконком собі не придумає..та й взагалі варто було б знати, що передали в оренду з\д, а тому тут діють норми іншого закону - "Про оренду землі"   (написано 08.08.2014 в 16:12 з адреси:  pool-46-63-78-40.x-city.ua)
% правди : Цілком вірно, окрім майна є і земля. А тому норми Закону, що мною наведені, (це загальна норма Закону про місцеве самоврядування) як раз і є підстава для об'єктивного рішення даного питання. Тобто місцеве самоврядування зобов'язує посадових осіб реагувати на випадки порушення оредних зобов'язань орендаря. Юридичної не стиковки тут не має. Було би бажання порядок навести. А що стосується пана Ігоря, так це пригрітий пан. Гріється на сонечку та і годі. Сам собі піар робить, а справі шкодить.   (написано 08.08.2014 в 20:11 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік