Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.08.2014 ДЕПУТАТ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД ВО"СВОБОДА" ОЛЕГ КОСТИРКО ВІДЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ РОБОТУ

30 липня 2014 року в Славуті, що на Хмельниччині, відбулася зустріч депутата міської ради 6-го скликання свободівця Олега Костирка з громадою міста, де були присутні представники громадських та політичних об'єднань , ЗМІ, місцеві мешканці.

У своєму виступі-звіті Олег Костирко зазначив, що з часу його обрання депутатом міської ради за списком ВО "Свобода" минуло неповних 4 роки. Цей напружений період депутатської роботи депутат-націоналіст намагався використати на благо мешканців рідної Славути.

Так, завдяки наполегливій позиції свободівця в мікрорайоні "Мокроволя" по вулицях Набережній, Шевченка, Кобзарській, Котляревського, Невського, Стуса було проведено вуличне освітлення. Значно покращено дорожнє покриття проїзду від вул. Шевченка до вул. Острозької. На приміській ділянці траси Рівне – Хмельницький, у районі Славутського маслоробного комбінату, для зручности проїзду громадян встановлено дорожній знак "Зупинка за вимогою". Суттєво покращено рух міського транспорту, зокрема маршруту № 2а. Завдяки свободівцю в Славуті встановлено пам'ятний знак на місці, де в жовтні 1990 року відбулося одне з перших на Хмельниччині підняття синьо-жовтого прапора біля кінотеатру ім. Шевченка; на відкритті знака 23 серпня 2013 року був присутній народний депутат України від ВО "Свобода" Олександр Мирний.

Робота депутата-свободівця не залишилася непоміченою мешканцями міста, які часто зверталися по допомогу у вирішенні соціяльних проблем та питань покращення благоустрою міста. Депутат подав 84 депутатські запити, 97 звернень, зробив 42 політичні заяви, 48 виступів з трибуни міської ради, 114 виступів з місця. Із 44 проведених сесій Славутської міської ради брав активну участь у 42 (47 пленарних засідань). Наполегливо працював у постійній депутатській комісії з питань промисловости, підприємництва, торгівлі, транспорту та інвестицій.

Звичайно, залишається багато проблем, зокрема не вдається вирішити питання освітлення вулиці Пилипа Орлика та покращення дорожнього полотна проїзду від вул. Острозька до вул. Набережна. Над цим та багатьма иншими питаннями Олег Костирко продовжує працювати.

Як зазначив голова Славутської міської організації ВО "Свобода" Олександр Дячук, "славутським свободівцям не соромно за роботу депутата Костирка – він є одним із найактивніших обранців міської ради. Звичайно, один депутат від націоналістів – це замало, депутат-свободівець завжди відстоює соціяльні та національні інтереси української громади. Нині Славутська "Свобода" всіляко допомагає підприємцям із захистом їхніх прав у конфлікті з власниками місцевого ринку, що триває вже кілька місяців. На сьогодні Олег Костирко додатково до своєї депутатської діяльности очолює відокремлений підрозділ Хмельниччини "Самооборона-контроль" у Славуті, основним завданням якого є підтримання громадського порядку".

Олександр Дячук підкреслив, що славутські свободівці і надалі продовжуватимуть роботу в місті та районі щодо надання допомоги та збору коштів для військовослужбовців-вихідців зі Славути, люстрації місцевих чиновників та виконуватимуть настанову партії щодо проведення дочасних виборів депутатів всіх рівнів. По закінченні зустрічі свободівці відповіли на запитання громади та прийняли численні звернення.
Прес-служба Славутської міської організації ВО "Свобода"Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 9

??? : А ви кажете... Виявляється в Славуті працює лише Костирко!!! Треба меру з нього брати приклад або Костирка в мери. Шановний Костирко прошу завершити до зими будівництво дороги на мікрорайоні "Сонячний".  (написано 03.08.2014 в 18:06 з адреси:  194-114-145-99-dynamic.retail.datagroup.ua)
??? : Землі теж уже немає...  (написано 03.08.2014 в 23:08 з адреси:  195.114.156.188)
 : а без швободы в этом городе солнце сходит?  (написано 08.08.2014 в 20:37 з адреси:  59-186-113-92.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік