Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.08.2014 СЛАВУТЧИНА НАДАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Уніч з 24 на 25 липня до Славути повернулася делегація, яка доставляла українським воякам на Сході країни допомогу продуктами харчування та засобами гігієни.

Підприємства та підприємці, сільгоспвиробники, сільські ради, жителі Славутського району та м. Славута проявили неабияку активність та свідому громадянську позицію у зборі допомоги співвітчизникам, які беруть участь в АТО.

До складу делегації увійшли: міський голова Славути Василь Сидор, голова Славутської райдержадміністрації Василь Остапчук, депутат Славутської міської ради Роман Бачинський, заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області Роман Гаврилюк, голова правління організації «Хмельницький фонд захисту Вітчизни» Вікторія Середюк, водій вантажівки Андрій Куц.

Учасники благодійного туру розповіли про побачене:

Міський голова Василь Сидор:

«В першу чергу, перед нами стояло завдання надати адресну допомогу нашим воякам та перевірити їх умови проживання, побуту, що ми й зробили.

Люди, надаючи продукти і гроші, вірили, що надана допомога дійсно буде передана безпосередньо військовим. Ми просто не могли їх підвести, тому спільно із головою Славутської райдержадміністрації Василем Остапчуком, вирішили особисто вирушити на Схід.

Дуже вдячний усім жителям Славутського району, підприємствам та підприємцям, які долучилися до цієї доброї справи.

Дорога була досить складною, оскільки їхали практично усю ніч, щоб на ранок бути вже на місці призначення. Нас попередили, що тим регіоном, куди ми направлялися, краще вночі не проїжджати.

Вже о першій годині наступного дня ми були під Краматорськом. Нас зустрів командир спецпідрозділу, який якраз повернувся із звільненого м.Дзержинська. Військові ділилися з нами враженнями. Викликали жах розповіді про в’язнів, яких вдалося визволити з рук сепаратистів. Їх тримали зв’язаними, вибивали з них гроші, забирали майно.

Приємно було почути, що більшість жителів Сходу схвально відносяться до АТО та висловлюють слова вдячності воїнам за те, що повертають їх населені пункти до нормального життя.

Далі ми заїхали у Слов’янськ, де спільно із заступником начальника УМВС України в Хмельницькій області Романом Гаврилюком відвідали місцеве відділення міліції.

Дуже прикро було побачити, що в органах міліції досі служать ті люди, які в свій час дозволили сепаратистам зривати державні прапори України і не тільки. І зовсім протилежне враження залишила у нас рота патрульної міліції особливого призначення Хмельниччини «Богдан», яка розміщена в смт Борова.

Дана рота забезпечує безпеку в регіоні і утримує визначені блокпости. Скажу, що спецпризначенці батальйону «Богдан» доволі професійно несуть свою службу.

Також ми відвезли допомогу у сьомий територіальний батальйон Хмельницької області, який розміщений у місті Миколаївка. Приємно, що військові цього батальйону погодилися передати решту продуктів ще й Луганському прикордонному загону. Таким чином, уся допомога була передана «з рук в руки» безпосередньо нашим військовим. Дещо ми докупляли на прохання військових уже в дорозі.

Хочу проінформувати громаду регіону про те, що чоловіки, які зараз несуть службу в Збройних Силах на території східної України, належно харчуються, забезпечені доволі нормальними умовами проживання та засобами гігієни. Фактично вони виконують там роботу, яка і покладена на військовозобов’язаних.

В батальйонах відчуваються братерські відносини між вояками, незалежно від висоти військового звання. На військові операції відправляють вояків, які більш підготовлені, мають певний досвід. Головним обов’язком кожного чоловіка завжди був захист своєї Батьківщини і наші хлопці на Сході достойно несуть покладену на них відповідальну службу.

З того, що ми побачили, стало зрозуміло, що на сьогодні військовим потрібна адресна допомога, тобто тими речами, які вони найбільше потребують. Тому в подальшому ми будемо тримати зв’язок з командирами наших батальйонів і намагатися оперативно реагувати на їх прохання.»

Депутат Славутської міської ради Роман Бачинський:

«Уже кілька місяців українці є свідками прямого терору на нашій українській землі. Наші хлопці – військові, національна гвардія, просто добровольці – стали на захист України. Серед них є багато і наших земляків, славутчан. Ми просто не можемо бути осторонь і наш святий обов’язок допомогти їм.

Під час нашої поїздки ми багато спілкувалися з військовими і раді були побачити їх патріотичний запал. На вулицях тих населених пунктів, які вже звільнені від сепаратистів, ми побачили величезну кількість української символіки, багато біг-бордів, банерів патріотичного спрямування.»

Джерело: Офіційний сайт міста СлавутаРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 7

Анатолий : Черкаси, 1 серпня. Добровольці "Кінної козацькоі сотні Івана Сірка" відправилися в зону АТО, щоб змінити товарішів, які служать на сході країни. Бійці у повному обмундируванні та із запасом продуктів харчування відправились у м. Лутугіне Луганської обл., яке знаходиться під контролем українських війскових. Слава Козакам черкашчини !  (написано 02.08.2014 в 00:45 з адреси:  115-166-52-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Такий отаман і тут згодиться. Наобіцяв громаді, "золоті гори", нехай виконує. Наш мер починає потроху розкриватися, як брихун. У верховній зраді такого "щастя" хватає.   (написано 02.08.2014 в 06:30 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
!!! : ви бы в ато поихали а то тильки выхваляетесь  (написано 06.08.2014 в 21:42 з адреси:  94.179.195.97.pool.3g.utel.ua)
!!! : наш мэр тико хвалитись вмие- побув один день та дьору. зато на вибори зобрався. на чужом гори посад не здобудеш.  (написано 06.08.2014 в 21:54 з адреси:  94.179.195.97.pool.3g.utel.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік