Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.07.2014 У ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ БУДЕ ВІДПРАВЛЕНО ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ЧОЛОВІК

Орієнтовно понад дві тисячі жителів області буде призвано до Збройних сил України внаслідок третьої черги мобілізаційного розгортання згідно з Указом Президента України. Про це повідомив на брифінгу обласний військовий комісар Сергій Присяжнюк.

Це громадяни, які служили в армії або навчалися на військових кафедрах і здатні виконувати обов’язки за необхідними на даний час військовими спеціальностями. Вік призваних – до шістдесяти років включно і достатні для служби стан здоров’я та фізична підготовка.

На відміну від перших двох черг мобілізації, тепер, як правило, поповнюватимуться підрозділи бойового забезпечення. Адже мета третьої черги мобілізаційного розгортання – підтримання обороноздатності держави й завершення антитерористичної операції.

Хмельниччина успішно провела дві черги мобілізаційного розгортання, – доповів обласний воєнком. Третя черга розпочнеться за додатковою командою, якою буде вказано частини і військові підрозділи на Хмельниччині, що підпадуть під неї. Орієнтовно буде призвано понад дві тисячі чоловік, але на медичні комісії для формування команд у військкомати викликано більше. Зараз уточнюється місце проживання і роботи людей, які підлягають новій черзі мобілізаційного розгортання.

Отже, за словами Сергія Присяжнюка, військкомати Хмельниччини комплектуватимуть тільки ті частини, які постійно дислокуються на території області. А вже з них призвані військові фахівці будуть відряджатися на зміцнення військових угруповань в зоні АТО. Бо ж цілі нової мобілізації – як посилення військових угруповань у відбитті військової агресії з боку Російської Федерації, зокрема – посилення Державного кордону, так і посилення територіальної оборони та захисту об’єктів транспортної й іншої інфраструктури.

По суті військові частини переходитимуть зі штату мирного часу на штат воєнного часу шляхом заповнення спеціальностей не затребуваних у мирний час. На них поширюються всі гарантії і пільги, закріплені законом за військовими. Призваним призначається грошове забезпечення і за ними зберігається місце роботи. Якщо призивається військовий пенсіонер, то під час служби він отримує і військову пенсію, і грошове забезпечення.

Крім того, ми готуємося до призову на строкову військову службу юнаків від вісімнадцяти до двадцяти п’яти років, – зазначив Сергій Присяжнюк. – Указу про початок цього призову немає, але орієнтовно заплановано 1650 чоловік. Наприклад, восени ми призвали 250. Тобто, нам доведеться напружено попрацювати, щоб мобілізувати стільки молодих людей.

Оскільки такі призовники ще не мають досвіду військової служби, вони не будуть відряджатися у зону бойових дій.

Джерело: «НГП»Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 1Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік