Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 24.07.2014 ПУТІНСЬКА РОСІЯ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД СЛАВУТСЬКОГО МОЛОКА

Обмеження щодо ввозу продукції Славутського маслоробного комбінату на територію Російської Федерації вступить в силу з 1 серпня.

Виявляється, Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) у сухій молочній сироватці нашого підприємства знайшла … антибіотики (тетрациклінову групу).

“У зв'язку з виявленням заборонених і шкідливих речовин в період посиленого лабораторного контролю в продукції, яка поступила у Російську Федерацію з України, Россільгоспнаглядом з 1 серпня 2014 року вводиться тимчасове обмеження на поставку у Російську Федерацію продукції з підприємства, вказаного у таблиці №1 (Славутський маслоробний комбінат)”, - йдеться в указі замісника керівника Россільгоспнаглядy Миколи Власова.

До 1 серпня продукція Славутського маслоробного комбінату прийматиметься російською стороною за принципом лабораторного контролю за показниками безпеки.

*Славутський маслоробний комбінат входить до структури міжнародного диверсифікованого виробника молочних продуктів «Мілкіленд».

Джерело: газета «Є»Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 9

 : нехай уксус пють кацапи штопани  (написано 24.07.2014 в 17:28 з адреси:  124-31-207-82.pool.ukrtel.net)
цинік : Хто не скаче, той москаль. Москаляку на гілляку. Нас багато, нас на подолати. Робітників по хатам, масло свиням. Слава Україні.   (написано 24.07.2014 в 18:26 з адреси:  ttbyd.net)
цинік : Хто не скаче, той москаль. Москаляку на гілляку. Нас багато, нас на подолати. Робітників по хатам, масло свиням. Слава Україні.   (написано 24.07.2014 в 18:29 з адреси:  90-21-207-82.ip.ukrtel.net)
Старий : Ось де собака зарита! - москаллі пронюхали, то там працюють Олег Костирко і Анатолій Форсюк!  (написано 24.07.2014 в 19:23 з адреси:  SOL-FTTB.100.77.163.188.sovam.net.ua)
Добрый человек : Скакать точно будем.Газа нет тепла не будет...А масло Пусть в розницу пустят....Ну смешно же Живем в Славуте и Славутского масла нет в продаже.А ведь оно по вкусовым качествам превосходит много других.А правительство какое выбрали такое имеем.Тут не победить.Пока свой своего будет ставить к себе в помощники толку не будет....  (написано 24.07.2014 в 21:22 з адреси:  80.77.34.78)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік