Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.07.2014 ЗАКОН «ПРО ЧАСТКОВУ МОБІЛІЗАЦІЮ»: КОГО ПОКЛИЧУТЬ ДО ВІЙСЬККОМАТІВ

Третя хвиля часткової мобілізації дозволить привести додатково в бойовий стан 15 бойових частин і 44 частини бойового забезпечення.

Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій, який представляв у парламенті законопроект щодо часткової мобілізації.

Як відомо, Верховна Рада України ухвалила закон про затвердження указу Президента України «Про часткову мобілізацію».
«За» підтримку відповідного законопроекту на засіданні у вівторок, 22 липня, проголосували 232 народних депутати. Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Згідно з документом, часткова мобілізація проводиться протягом 45 днів з дня набрання указом чинності на території всіх регіонів України, крім Автономної Республіки Крим і Севастополя.

«Заклик військовозобов’язаних, резервістів і постачання транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву», – зазначено в тексті указу.

Указом визначено, що «місцеві органи виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування та із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності організовують та забезпечують в установленому порядку:
1) своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини;
2) виділення тимчасово будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів, надання послуг Збройним силам України, Національній гвардії України, іншим військовим формуванням України відповідно до мобілізаційних планів».

Як відбувається мобілізація та кого покличуть до військкоматів?

Призов служити Батьківщині зазвичай надсилають поштою, однак надворі ХХI століття, а закон був написаний в 1993 році. Відтоді світ дуже змінився, з’явилися нові засоби зв’язку.

Зараз будуть додзвонюватися телефоном, але багато хто приходить до військкомату самостійно, без всяких повісток і дзвінків.
У військкоматах кажуть, що телефонують переважно офіцерам запасу і тим, хто буде забезпечувати збір – складати списки, шукати контакти призовників тощо. В іншому все як зазвичай під час призову: повістка (дзвінок) – явка – інструктаж – розподіл у частину.

У період, який у Законі України «Про мобілізацію» називається «особливим» або «воєнним», усі державні підприємства повинні працювати на потреби оборони країни, мобілізація торкнеться не лише громадян, а й заводи, фабрики, органи влади. Всі вони будуть переведені на обслуговування армії. Приміром, фабрики з пошиття одягу почнуть шити форму, автозаводи будуть перепрофільовані для випуску військової техніки.

Можуть залучити до виконання військових замовлень і приватні підприємства. Тоді держава даватиме військові замовлення, при цьому оплачуючи їх. До слова, перед Першою світовою війною саме на цьому ґрунтувалося небувале економічне зростання, тоді всі підприємства постійно мали замовлення і отримували за це гроші, а робітники постійно мали роботу, йдеться у публікації.

У разі загальної мобілізації вона буде вибірковою та добровільною. Та й браку у добровольцях зараз немає, військкомати навіть скаржаться, що людей приходить забагато і немає фахівців, щоб усіх записати. Влада заявляла, що брати будуть чоловіків до 27 років, хто старше цього віку, але молодший за 45 років – у штаб, хто старший 45, але молодший за 60 – призначать на роботу з документами і паперами.

Кого не беруть до армії у випадку загальної мобілізації?

Підприємства можуть «забронювати» особливо важливих співробітників призовного віку, щоб вони працювали в тилу на потреби оборони, якщо в цьому є необхідність. Не підуть також ті, хто працюють в органах влади. Можуть звільнити від служби батька, в якого п’ятеро неповнолітніх дітей. Також звільняють і за станом здоров’я, це встановлює комісія.

Правда, навіть отримавши позначку «непридатний», потрібно кожні півроку приходити заново огляд. Наприклад, навіть якщо потенційний солдат без ноги, то йому кожні півроку потрібно буде приходити до військкомату і доводити, що нога не відросла.

З оголошенням мобілізації можуть забрати авто чи будинок?

Згідно із законом, громадяни зобов’язані надавати свої автомобілі та іншій транспорт в тому випадку, якщо військові вважають, що він допоможе оборонятися державі. Крім того, можуть зайняти будинок, якщо він потрібний буде для оборони.

Також громадян можуть залучити до вуличних робіт, необхідних у воєнний час, наприклад, якщо треба копати траншеї або зводити оборонні споруди.

Жіноче питання при мобілізації

Жінок набирати на передову не будуть. Але ті представниці прекрасної статі, які мають близькі до військових спеціалізації (телефоністки, оператори ПК), теж можуть потрапити на службу в армії, на роботу при штабі. Також можуть взяти жінку, яка прийде проситися добровільно – тут потрібно тільки пройти комісію. Багатьох беруть у медсестри.

Нагадаємо, український парламент вже кілька разів затверджував укази колишнього в. о. президента Турчинова про часткову мобілізацію.

Джерело: газета «Є»Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 6

Добрый человек : Не всем война горе...Кому то и мать родна...Кто то наживется там  (написано 24.07.2014 в 21:24 з адреси:  80.77.34.78)
??? : В Крупці хатинка будується двоповерхова зліва при вїзді ніхто не знає чия?  (написано 25.07.2014 в 09:39 з адреси:  27-196-94-178.pool.ukrtel.net)
??? : я помилився - не зліва, а зправа  (написано 25.07.2014 в 11:09 з адреси:  27-196-94-178.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік