Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.07.2014 НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ФОРМУЮТЬСЯ ЗАГОНИ ГРОМАДСЬКОЇ ОБОРОНИ

Спільно з органами місцевого самоврядування і виконавчими органами державної влади, на базі райвійськкоматів Хмельниччини, буде сформовано загони громадської оборони.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, основними завданнями, які покладені на загони оборони, є забезпечення умов для постійного функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, охорона важливих об’єктів і комунікацій, об’єктів регіонального та місцевого значення, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника та підтримка безпеки і правопорядку в містах і районах, організація руху опору партизанських загонів у разі захоплення територій, підтримка правового режиму воєнного стану у разі його введення.

Загони оборони формуватимуться на базі місцевих військових комісаріатів, як військові формування за окремим штатом. Як наголосив Сергій Присяжнюк, у нинішній ситуації, це є одним зі складних завдань і треба прикласти максимум зусиль органам місцевого самоврядування та виконавчої влади спільно з силовими структурами, аби це завдання виконати.

З моменту вступу в дію відповідного розпорядження місцеві громадські оборонці призиваються на військову службу з отриманням статусу військовослужбовця.

Переодягання особового складу у військову форму не планується, для розпізнавання передбачається пов’язка білого кольору з написом чорними літерами «ЗГО», які носитимуться на лівому рукаві.

Джерело: «НГП»

***
Отже, краще пізно ніж ніколи. Відтак, «ЗГО» повинні стати кістяком всенародного руху опору під час можливого прямого вторгнення військ Російської Федерації на територію України.

Якби така робота була проведена державою значно раніше, наші силовики, на тому ж Донбасі, мали б сьогодні значно менше роботи.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 24

Старий :
     Сьогодні на самому початку ранкової акції по збору коштів воїнам, вихідцям зі Славути і району, які протистоять московським окупантам на сході нашої країни, один відомий славутський підприємець (до речі - колишній регіонал) пожертвував 20 000 гривень! Після закінчення акції, коли я повертався додому і зайшов у один з магазинів, сім'я власників, взнавши звідки я повертаюсь, також пожертвувала нашим воїнам 1000гривень, які я завтра покладу до скриньки 
(написано 26.07.2014 в 23:05 з адреси:  SOL-FTTB.120.77.163.188.sovam.net.ua)
космополіт старому : А чому ти сам, ще не на сході? Вже без малого рік тут в інтернеті воюєш? Я там був, там НЕМАЄ московських окупантів. Їх зброя є, військових нема. ТИ БРЕШЕШ. Якби Москва почала війну, їх армія стояла б в Києві на другий день. Я бачив російську армію, і бачив те, що кличуть "українськи озброєні сили". Не дай бог, таки ідіоти як ти і Порошенок почнуть війну з Росією, тоді Україну заллє кров'ю і її не стане, і ні яки американці не захистять. А ти, падло, втічешь, як Яник або Азаров за кордон. Чи може ти, ідіот, справді вважаєш, що в Україні є армія? Або Європа перестане газ в Росії закупляти, бо українці горда нація? Ти або ідіот, або іуда.  (написано 27.07.2014 в 21:26 з адреси:  dnsholdings.net)
Католик - Калашнікову : Та нічого Віктор цей неадекватний космополіт розумного не виклав. Таких як він , просто потрібно знищувати як і сепаратистів . В минулому році , тут на цьому сайті памятаєш були такі собі українофоби як : ЄС , Остап , тверезий та інші перевертні. Котрі старалися як вимога більше насолити Україні . Сьогодні обявився ще один "умнік"- стратег космополіт . І коли б В.Гавюк читав уважно ці дописи , він би терміново видалив той коментар . А саме те , що цей неадекват написав старому . Це ж треба таке видати ,що на Сході немає московських окупантів . Він просто хворий Віктор , а щодо старого , то такі космополіти не зро користі Україні за все своє життя , скільки той старий зробив за останні 10 років !  (написано 28.07.2014 в 08:24 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
 : кал-ов ти геть запутася, то згоден з 1 то зовсім з 2 , ти мабуть неадекват. бач як бувші ригіки спокутують гріхи, а ти розкажи як спокутуєш гріхи за співпрацю з ригіками, як тобі спиться?   (написано 28.07.2014 в 15:42 з адреси:  78.26.144.202)
 : кал-ов не бреши що ти вийшов коли партія була на підйомі . всі добре памятають коли ти вийшов - коли вже кожен ідіот і не тільки, зрозумів про наміри ригіків,коли ти пролетів на виборах ,будучи у списках ригіків. спиться тобі нормально - бо нема і каплі совісті чи сорому за співучасть з ригіками .  (написано 28.07.2014 в 16:14 з адреси:  216.172.138.116)
 : кал-ов , не бреши що ти вийшов коли партія була на підйомі . всі добре памятають коли ти вийшов - , коли ти пролетів на виборах ,будучи у списках ригіків ,коли вже кожен ідіот зрозумів про наміри ригіків. а спиться тобі нормально - бо нема і каплі совісті чи сорому за співучасть з ригіками .  (написано 28.07.2014 в 17:25 з адреси:  78.26.144.202)
 : ригыв на гылляку!  (написано 28.07.2014 в 18:10 з адреси:  68-192-201-46.pool.ukrtel.net)
 : кал-ов ,у тебе 7 пятниць на неділю : то сам говориш що аж 4 роки був у пр то вже -йти на вибори по спискам партії не зНачить бути її членом. розкажи як ти піарився на гуманітарці ,яку тобі дали, чуже роздавати херой ?   (написано 28.07.2014 в 18:54 з адреси:  78.26.144.202)
калашникову : так ти сам був в рыгах. ти теж е перекрашений. значить тебе тоже треба гнати з нашого миста. ось тоди буде чесно. а то тилько гумою торгуеш та людей дуреш.  (написано 29.07.2014 в 17:53 з адреси:  223-212-178-94.pool.ukrtel.net)
цинік-католіку : сайт Що зараз збрешеш? Я б таких як ти хоробрих, сидячих біля компьютеру розстрілював би з граду. Ти хоч гвинтівку в руках тримав, вояка?  (написано 03.08.2014 в 09:37 з адреси:  dnsholdings.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік