Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.07.2014 ДЛЯ НАТАЛІЇ ВОЙТЮК. (ВІДПОВІДЬ НА СТАТТЮ В ТРУДІВНИКУ ПОЛІССЯ ВІД 10.07.14)

Відповідь для Наталії Войтюк, члену Партії розвитку України, на статтю «Кому винні прості українці?» («Трудівник Полісся» від 10.07.14, стор. 2)

Пані Войтюк, Ваша Партія розвитку України – це нове відгалуження Партії регіонів ( нова назва Прогресивно-демократичної партії, що входила у ВР до коаліції Партії регіонів). І сьогодні ваша організація «стурбована» й виступає «проти перекладання державних проблем на плечі простих українців»?
А чому Ви не були стурбовані, коли при Януковичі у Славуті ціна за газ зросла у 2010 році, а за воду і стоки – двічі: у 2011 і 2013 роках? Чому ви не згадуєте, що й усі роки існування незалежної України тарифи потихеньку росли?
Замороження пенсій? Та недавно ж був їх перерахунок у бік підвищення, як і при Януковичі!
«Перекладання державних проблем на плечі простих українців»? Не тільки на них, а й на плечі багатих. Досить швидко (4 липня) нова влада провела через ВР закон про податок з відсотків по депозитах, і мінімум, що обкладається цим податком – 1725,5 гривень (відсотки за місяць). Чи є у більшості простих українців депозити з такими сумами відсотків за місяць? Тож проблеми розподілені хоч трохи по справедливості. І тут доречно згадати, як довго тримала під сукном ваша Партія регіонів при Януковичі закон про податок на багатство (та і той хитренький у деяких пунктах).
А ваш закид про те, що «міжнародна спільнота не виконала жодної з обіцянок»! І не соромно? Це ж треба так не поважати читачів «ТП», маючи нас за дурнів! Ми бачимо:
1. Макрофінансова допомога ЄС Україні: вже виділено 20 травня – 100 млн. євро, 17 червня – 500 млн. євро.
2. Автономні торговельні преференції (одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, що походять з України) – вже діють.
І це, напевно, допоможе нинішньому уряду в плані соціальних виплат.
Члени Партії регіонів чи то Партії розвитку України! Ще у нас, простих українців, не пройшов біль від Антимайдану з «титушками», від снайперів, які стріляли у беззбройних на Майдані, шок від викриття корупційних схем «сім’ї» Януковича, ще ллють сльози українські матері, а ви, ледь перефарбувавшись, вже тягнете на себе політичні симпатії критикою нової влади! (Коли ви були на різних посадах, то тільки вихваляли свої справи у різних статтях.) Хочете знову пролізти у «теплі крісла» як не прямо, то боком? Хто стоїть за вами, пані Войтюк, з мрією про це? Кому готуєте плацдарм?
Ми ситі по горло вашою «стурбованістю»! Маски геть, панове, і – на політичну пенсію! Поживіть наближено до простих українців. І тоді, сподіваємось, наша «вина» поступово стане рівнопропорційною з можновладцями.

Не підписуюсь, бо не хочу наражати на зайві хвилювання
своїх старих батьків (обіцяв не займатись політикою, але
допекло).

P. S. Якби ви у свій час не організовували бюджетників району на Антимайдан, хто зна, чи ризикували б сьогодні ваші племінники життям, захищаючи Україну на Сході … Як дивно, що стаття про одного з них і ваша … поряд! Привіт з району п'ятого заводу.Розміщено:
Громадський Актив Славути  
+380933910608   pablik.asset.slavuta@i.ua


  коментарі: 10

 : а коли буде т  (написано 17.07.2014 в 20:59 з адреси:  112-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : а коли буде т  (написано 17.07.2014 в 21:00 з адреси:  112-166-54-37.pool.ukrtel.net)
 : адм  (написано 17.07.2014 в 21:07 з адреси:  112-166-54-37.pool.ukrtel.net)
Добрый человек : Мой ответ Наталье Войтюк на статью в газете.Мне лично да и не только,я так думаю многим статья понравилась.Вот тут выше сказано пишут что замашки Януковича в статье,коррупцией попахивает.Люди вы подумайте.Так как с Вас дерут шкуру в Славуте коммунальные службы,Водоканал,газовая .Разве так дальше можно молчать.Работы нет в городе много безработных.Каждый старается где то заработать копейку да бы одеть обуть прокормить семью,а его еще и тарифами давят.Сначала надо обеспечить в городе рабочие места,достойную зарплату а потом уже подымать тарифы. По этому такая партия как Развитие Украины очень даже актуально затрагивает тему.Я бы с удовольствием стал бы членом такой Партии.   (написано 18.07.2014 в 08:13 з адреси:  5-1-10-203-dynamic.retail.datagroup.ua)
Микола : Доброму.... та не дуже обізнанній людині відповім, що не "шкуру деруть" названні службі, а беруть плату за послуги...Без води наприклад ви і 3-х днів не проживете... Тоже перш ніж писати відверту брехню про шкуру зайшли би на водоканал та подивились якою працею працівникі водоканалу доставляють вам воду та що за це отримають....також поцікавтесь скільки за електроенергію платять, та коли останній раз ім держава різницю в тарифах та затратах перераховувала....член вы наш такой партии....  (написано 18.07.2014 в 22:31 з адреси:  176-8-15-165-slvt.broadband.kyivstar.net)
% правди : Знайомтесь, прокурор Хмельницької області Руслан Мартиненко.
     
     Призначення цієї людини свідчить про те, що ідеали Майдану та загибель героїв «Небесної сотні» для нової влади не стали уроком. «Пишні» лозунги про боротьбу з корупцією, очищення правоохоронних та контролюючих органів від хабарників, не професіоналів, безпринципних підлабузників, які готові пристосовуватись до будь-яких умов та керівництва, аби тільки мати повноваження для заробляння коштів, залишились виключно словами на Майдані.
     
     Насправді, найбільш «заплямовані» та одіозні постаті вже зібрали кошик, склали в нього грошики, та підтвердили таким чином свою лояльність та готовність виконувати будь-які накази нової влади.
     
     Саме до цієї когорти «героїв» відноситься наш Руслан Миколайович.
     
     Безпринципність останнього дозволяє спокійно «мігрувати» серед політичних рифів для досягнення настільки бажаної для нього посади прокурора, а за його власними словами «хазяїна області».
     
     Природжена мімікрія вельмишановного прокурора може вразити будь-якого звіра, що використовує свій природній камуфляж для щоденного виживання.
     
     Ось яскравий приклад цього. Руслан Миколайович у 2010 році – заступник прокурора Рівненської області, і, як заведено в будь-якому державному органі, тримає рівняння на старших товаришів. У службовому кабінеті заступника прокурора, на поличках розміщені всі його авторитети – президент Віктор Янукович, генеральний прокурор Віктор Пшонка, ну й декілька християнських картин та ікона. Якщо уважно придивитись, то помітимо, що картина одного зі святих, за спиною радника юстиції, зроблена з бурштину. Про бурштин наголошуємо не даремно, оскільки у Рівненській області Руслан Миколайович став, як модно було казати за «родинних» часів Віктора Федоровича, «смотрящим» за нелегальним видобутком бурштину-сирцю. Не переймаючись особливо питаннями щоденної рутинної роботи прокурорського працівника, заступник обласного прокурора зосередив всю увагу на півночі Рівненщини, особисто «прибиваючи» місцевих старателів. Щотижня наш герой отримував 2 тисячі доларів США з однієї помпи, з яких одну тисячу він залишав для себе та свого «патрона» – прокурора області Василя Присяжнюка (а працювало тоді в районах близько 260 помп). За неповних два роки на Рівненщині хмельницький «прокурор-мігрант» зміг придбати собі позашляховик RANGE ROVER, цінники на який в салонах України починались від 80 тисяч американських доларів. До речі, зараз очільник хмельницької прокуратури, побоюючись звинувачень в корупції та розкоші, ховає свого «залізного коня» на батьківщині в Шепетівці.
     
     Поневірявшись на «заробітках» у Рівненській області (де прибуток, за оцінками колег, склав приблизно 2 млн доларів США), Руслан Миколайович вирішив віддати себе всього професійному зростанню та кар’єрі. Повернувшись на Хмельниччину він посів посаду першого заступника обласного прокурора, поступово готуючи підґрунтя до отримання давно омріяної посади прокурора області. Але, набутий досвід підкилимних ігор підказав нашому «фахівцю», що без політичного та економічного лоббі, його існування в області буде приречено на пошук одноразових заробітків, які не гарантують швидке кар’єрне зростання. І тому, пан Мартиненко став «ручним цуциком» найбільш авторитетного вихідця з області – кримінального авторитета Володі Мельниченка (за сумісництвом цивільного чоловіка Інни Богословської), який в той час дуже хотів стати публічною особою та висунув свою кандидатуру до парламенту. Пікантність ситуації полягала також в тому, що Володимир Володимирович очолював організацію Партії регіонів у м. Кам’янець-Подільський, яка особливим авторитетом в цьому краю ніколи не відрізнялась.
     
     Акція по відмиванню Мельниченка, його передвиборча кампанія та отримання необхідного результату, тема для окремого журналістського розслідування, в якому обов’язково повинен з’явитись розділ про зловживання службовим становищем місцевих правоохоронців. І наш Руслан Миколайович відіграв в цьому мало не ключову роль. Саме він повністю організовував та координував процес порушення кримінальної справи проти найбільш прохідного кандидата округу Ростислава Яреми за надуманими звинуваченнями у зловживаннях при розподілі земельних ділянок під час перебування останнього на посаді голови районної державної адміністрації. Дії Мартиненка та його слідчої команди по дискредитації Р.Яреми відрізнялись особливим цинізмом – незважаючи на лікарську заборону щодо проведення слідчих дій з Яремою, який знаходився в той час на стаціонарному лікуванні, Мартиненко тиснув на слідчих, примушуючи проводити багатогодинні допити прямо в палаті лікарні. Постійний тиск привів до суттєвого погіршення здоров’я підслідного, в результаті чого він зняв свою кандидатуру з виборів (слід відзначити, що відразу після оголошення результатів виборів до парламенту 2012 року кримінальне провадження стосовно Р.Яреми було припинено). Руслан Миколайович також прямо причетний до фальсифікації результатів виборів на користь Мельниченка, забороняючи місцевій прокуратурі відкривати провадження за фактами тиску представників криміналітету на членів виборчих комісій та отримання відкріпних талонів студентами ВИШів міста для штучного підвищення показників голосування.
     
     Така «замовна» законність для Мартиненка є абсолютно прийнятною та впроваджується ним на всіх рівнях. Пана прокурора не хвилює об’єктивність розслідування, а лише власний фінансовий зиск та можливість встановлення контактів з «сильними мира сього».
     
     Наглядною ілюстрацією такого ставлення Руслана Миколайовича до виконання своїх обов’язків є «наполеглива» робота щодо руйнування кримінального провадження за фактом скоєння дорожньо-транспортної пригоди зі смертельним наслідком сином «короля швейного контрафакту» Західної України Олега Червонюка. Впродовж другого року Мартиненко настирливо затягує слідство, надаючи «високо професіональні вказівки» слідчому відділу прокуратури, водночас дублюючи їх Червонюку та його адвокату. Така позиція прокурора області є зрозумілою, оскільки родина потерпілого бідна і з неї нічого взяти, а Червонюк платить за прикриття своїх цехів (опікується якими до речі його дружина), а також може замовити слівце у столиці за «розуміючого» нагальні проблеми прокурора.
     
     Але повернемось до подій 2013 року. Масові акції в столиці, що почались у листопаді 2013 року, наштовхнули нашого героя на думку, яким чином можна відзначитись та стати обласним прокурором.
     
     Для цього Мартиненко очолив негласну групу в прокуратурі області, члени якої займались збором компромату відносно організаторів та активістів «Майдану». Не вірячи в перемогу народу, Руслан Миколайович планував організувати низку репресивних заходів, продемонструвавши таким чином генеральному прокурору Пшонці свою відданість. Неодноразово він особисто привозив Пшонці в столицю компрометуючі дані на народних депутатів від опозиції Мирного, Сабія та інших. До того ж, впродовж кінця 2013 – початку 2014 року Мартиненко особисто організовував відкриття кримінального провадження за фальсифікованими фактами стосовно нардепа-»свободівця» Сабія, доводячи в столиці виключну роль останнього в організації та діяльності хмельницького «Майдану».
     
     Цинізм пана Мартиненка дійшов до того, що коли в Києві гинули люди, він зібрав з керівників районних прокуратур 80 тисяч доларів США під приводом організації привітання з днем народження генерального прокурора Пшонки, намагаючись таким чином розчистити собі дорогу до керівної посади в області. Однак тоді його сподіванням не довелось справдитися – улюбленець генеральної прокуратури накивав п’ятами за своїм президентом. Проте і в цьому винахідник Руслан Мартиненко найшов для себе зиск, просто привласнивши кошти, які він зібрав для Пшонки.
     
     І вже після перемоги революції Гідності, наш апологет законності та порядку (згадайте картини за спиною на Рівненщині), відразу помчав до представників Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», щоб заручитися їх підтримкою для залишення в посаді та проходження люстрації. Функціонери з «Батьківщини», а це були дуже відомі на Хмельниччині Буханевич та Гладуняк, вагались не дуже довго. Наявність повністю підконтрольного наскрізь корумпованого керівника прокуратури відкривала для них безліч горизонтів. Так, Хмельниччина набула для себе нового-старого прокурора, який дуже швидко із ярого прихильника «блакитних» ідей став демократом, котрому все рівно чиї завдання виконувати, лише б залишили його корупційне відро, з якого він продовжує їсти. Це він відразу довів ставши під прапори народного депутата України від партії «УДАР» Олександра Корнійчука, який привселюдно оголосив себе «смотрящим» від Президента України П. Порошенка та В. Кличка за областю.
     
     Безумовно така порядність, принциповість, наявність власної думки та непідкупність нинішнього прокурора Хмельницької області Руслана Миколайовича Мартиненка принесуть громаді мир та спокій, повний захист конституційних прав та свобод, а саме головне переконають у тезі, яку висловив герой Валентина Гафта у кінофільмі «Гараж»: «Дорогая, вовремя предать – это не предать, а предвидеть». 
(написано 19.07.2014 в 17:59 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Добрый человек : ОТВЕТ для МЫКОЛЫ.Вы или чиновник защищающий свою кормушку или саботажник.ОДИН ВОПРОС к ВАМ....КАК пенсионеру прожить месяц на пенсию в 1087грн.При том что за коммунальные услуги в него уходит в зимнее время более 600грн. и ВТОРОЕ.Как прожить семье где один человек работает а в семье трое маленьких детей и зарплата 1750грн........Ответь Товарищ ....  (написано 19.07.2014 в 21:50 з адреси:  176-241-137-53-dynamic.retail.datagroup.ua)
% правди : Для Миколи. Як раз шкуру деруть, а не беруть. Приклад. При оформлені дозволу на виделення земельної ділянки на гараж в місцевий бюджет сплачується не більше 200 гривень. Приватна фірма за офрмлення гаражного плану здирає шкуру більш як на 2000 гривень. Без цього плану вам депутати не проголосують. Просто землі не дадуть. І так скрізь по всіх штаблях влади та надання так званих адміністративних послуг. Влада розсадила своїх сателітів во всі крісла, аби перекладати бумажки з одного столу на інший. Дармоїд на дармоїді сидить та дармоїдом погоняє. А ви тут політику розводите. Хто з вас кращий дармоїд. Ви є головний ворог України.  (написано 20.07.2014 в 05:51 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік