Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.07.2014 ОГОЛОШЕННЯ ПОЗИЦІЇ СЛАВТСЬКОЇ ВО"СВОБОДА" УСТАМИ СВОБОДІВЦЯ ЮРІЯ ЯРИНОВСЬКОГО

8 липня 2014 року на черговій сесії Кам'янець-Подільської міської ради депутат-свободівець Юрій Яриновський виголосив заяву фракції ВО "Свобода" з приводу участи кам'янецьких "тітушків" із ГО "Міська Варта" 3 липня 2014 року в бандитському нападі на заступника голови Хмельницької ОДА Олександра Симчишина.

В заяві зазначено:

"Уже понад три місяці голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус затягував із призначенням на посаду директора Департаменту охорони здоров'я лікаря Майдану Бориса Ткача – нейрохірурга, активного учасника Революції гідности, який оперував активістів, рятуючи їм життя в день розстрілу 20 лютого на Майдані. Його кандидатуру висунула лікарська спільнота, підтримали громадські організації та Рада Майдану. Три місяці голова ОДА обіцяв призначити активіста на посаду, але 2 липня відмовився призначати лікаря після того, як висуванець від громади пройшов усі погодження та перевірку. Це виклало обурення громади, тож люди почали вимагати звільнення голови ОДА. Наляканий посадовець втік через вікно. Люди звернулися до Президента України та Кабінету Міністрів з вимогою звільнити Леоніда Пруса.

У відповідь на дії громади та активістів "ударівці" організували справжню бандитську відповідь і помсту. До 100 осіб, серед яких держслужбовці від партії "УДАР", особи спортивної зовнішности, колишні "тітушки" з Кам'янця-Подільського та нинішні члени ГО "Міська варта", увірвалися в кабінет першого заступника голови ОДА, одного з організаторів Революції гідности свободівця Олександра Симчишина. Вони нахабно перервали спілкування націоналіста з активістами громадських організацій та підприємцями ринків, які забезпечують українських військових бронежилетами та иншими засобами індивідуального захисту. Зловмисники застосовували брутальну лайку та фізичний тиск, домагаючись, аби свободівець Олександр Симчишин написав заяву на звільнення. Отримавши відмову, вони вивели націоналіста на вулицю до людей. Саме там і відбулося спілкування з громадою, яка цілковито підтримала свободівця, тож "тітушки" та "ударівці", зазнавши невдачі, розійшлись.

Фракція ВО "Свобода" у Кам'янець-Подільській міській раді засуджує діяльність громадського об'єднання "Міська варта". На нашу думку, поведінка окремих членів цієї організації ставить під сумнів законність існування самої організації, адже її дії заборонені ст. 37 Конституції України як посягання на права і свободи людини, здоров'я населення. Нинішні члени "Міської варти" були проявили себе як агресивні хулігани в подіях 23 вересня 2013 року, коли до нашого міста приїжджали народні депутати України від ВО "Свобода" Ірина Фаріон, Ігор Сабій, Олександр Мирний. Особи, які перебувають в цьому об'єднанні, під час Революції гідности неодноразово були помічені в антимайданівських заходах. 19 травня цього року вони зірвали розширене засідання депутатського клубу Кам'янець-Подільської міської ради. Протиправні дії членів організації проти Олександра Симчишина зафіксовано у відео- та фотоматеріялах 3 липня 2014 року в приміщенні Хмельницької обласної державної адміністрації. Про сумнівне минуле членів "Міської варти" ходять розмови серед громадян міста.

Виходячи з цього, ми пропонуємо депутатам міської ради засудити та в судовому порядку заборонити діяльність цієї організації, яка дискредитує не лише міську владу, а й всю громаду нашого міста".

Однак влада в особі міського голови відмовилася засудити дії "тітушків", проігнорувавши наведені свободівцем факти.

"Боротьба триває. Люстрація в країні не проведена і ВО "Свобода" має домогтися повного перезавантаження влади, аби у високих кабінетах були морально незаплямовані люди, які не будуть покривати відвертий бандитизм", – зазначив голова Кам'янець-Подільської міської організації ВО "Свобода", депутат міської ради Юрій Яриновський.Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 1

% правди  : сайт. Для ідіотів у влади. А в цей час ...   (написано 09.07.2014 в 11:04 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 9 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік