Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.07.2014 ЗАЯВА СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»


Ми звикли до чорного піару з боку так званих "партнерів" в демократичному русі.
Вже з 2012 року представниками деяких політичних сил застосовувались брудні технології по відношенню до нашої політичної партії. В передвиборчій гонці 2012 року нас звинувачували у тому, що ми проект Партії регіонів, але наші колеги у ВР України довели всім, що це неправда, зініціювавши низку демократичних законів. Жодної політичної «тушки» не вийшло з фракції «УДАРу» у Верховній раді, депутати від «УДАРу» блокували цілодобово Раду, вимагаючи особистого голосування – і добились цього, «кнопкодавство» в раді було майже зведено на нуль.
Наша політична сила приймала активну участь у революційних подіях, члени партії постійно були на Євромадані, боролись пліч-о-пліч з іншими патріотами в криваві дні лютневих подій. Ми не вихваляємось тим, що саме «УДАР» зробив революцію чи був «спецназом революції», революцію зробив український народ, громадські організації, до прикладу, в Славуті вагому роль відіграв ГО "Край". Наші активісти не пишуть пафосних статей у пресі з фотографіями на фоні обвугленого Будинку профспілок, ми не називаємо себе героями. Учасники тих подій кажуть: «Ті, хто справді боролись проти режиму Януковича в ті криваві дні, не мали часу позувати на камеру на фоні барикад, вони будували ці барикади». Наша задача – і надалі відстоювати демократію в нашій країні.
Славутська міська організація обурена діями та словами «Свободи» у Хмельницьку, ницістю її активістів, які напали на голову ОДА Леоніда Пруса, діями окремих активістів, які розбили портрет героя Небесної сотні при нападі на губернатора.
Ми обурені діями Хмельницького майдану та так званої Ради майдану. Ми пам’ятаємо цю раду, коли в ній було 8 людей, а в даний момент бачимо в ній вже 60, на відміну від Славутського ГО «Майдан», в якому немає нових незрозумілих обличь. Виникає логічне питання: звідки стільки активістів? Деякі з цих «активістів» залишили не найкращі спогади після їх візитів до Славути.
В такий важкий для країни час ви, називаючи себе патріотами, робите картинку для російських ЗМІ.
Маючи намір поставити на посаду свою людину і прикриваючись цінностями Майдану та героїзмом людей, які віддали життя за Україну, в той же час розбиваєте портрет одного з цих героїв – ви руйнуєте досягнення Революції Гідності та паплюжете пам’ять справжніх патріотів, які віддали життя, щоб ми жили далі гідно.
УДАр і далі буде виконувати свою програму розвитку та реформування країни.
Наша політична сила виступає за позачергові вибори до ВР України та місцевих рад. Ми виступаємо за реформування законодавства, відміну посад, які призначаються по вертикалі. Але поки ці зміни не пройдуть, потрібно працювати у сьогоднішньому правовому полі, а не воювати за посади.
Ми звикли працювати на благо громади, а не пафосно говорити.

З повагою до усіх свідомих жителів Хмельниччини голова Славутської міської партійної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Степан Шульга.

Слава Україні!


Розміщено:
Шульга Степан  
+380963918001   udar_m_slavuta@i.ua


  коментарі: 6

% правды  : Что здесь комментировать? Или спрашивать — о чем? УДАР своими действиями опередил все возможные вопросы. Подтвердив полное непонимание процессов, произошедших в обществе. Проявив абсолютную оторванность от реальной жизни. Продемонстрировав деловую неспособность к объективной самооценке. Свою оценку уже дали хмельнитчане. Совет Майдана обратился к президенту и премьер-министру с требованием уволить главу облгосадминистрации, который не справился с возложенными на него обязанностями и стал "фактором дестабилизации в области". В воскресенье на хмельницком Майдане снова — после длительного затишья — собирают народное вече.  (написано 05.07.2014 в 07:13 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : сайт  (написано 06.07.2014 в 07:45 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
крест : скільки в ударі поранених? вбитих?, скільки ударених на фронті? де був Прус в листопаді-лютому?
     знаю відповідь на останнє запитання: працював разом з Ядухою в команді Янека. 
(написано 09.07.2014 в 20:34 з адреси:  93.77.3.203)
крест : Стьопа, ти чого не в Айдарі? сциш?
     сайт 
(написано 09.07.2014 в 21:40 з адреси:  93.77.3.203)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 3 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік