Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.07.2014 РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ

Цей вислів належить знаменитому козацькому отаману Івану Сірку. Знаменитому тим, що за своє довге життя він не програв жодної битви ворогу і саме він підписав відомий за картиною Іллі Рєпіна лист запорожців турецькому султану. Цей крилатий вислів я також неодноразово зустрічав на буремному київському Євромайдані, цей вислів, як життєве кредо, на видному місці висить в офісі Славутського міськрайонного ГО «Майдан».
Набожний отаман добре знав про що говорив, бо найзаповітнішою мрією кожного християнина завжди було, є і буде прагнення, аби його душа після скінчення земного шляху потрапила саме до раю. А за це потрібно було не тільки молитися, а й боротися! Переді мною на моєму робочому столі лежить довгий список, який складається з 53-х історичних дат, починаючи з ХVII століття і закінчуючи ХХ, які ознаменовували намагання чужинців перетворити волелюбний український народ на безсловесних рабів. Безсловесних тому, що підступні чужинці насамперед намагалися заборонити нашу материнську мову, не кажучи вже про українську державність, чудово розуміючи, що нація вмирає тоді, коли втрачає своє ототожнення в мові. Нація без держави перетворюється на манкурта – нещасного полоненого, що забув своє історичне коріння та став поклонятися своєму завойовнику.
Щоб не втомлювати читача цим довгим списком, я наведу тут лише найхарактерніші спроби недоброзичливих сусідів перетворити нас на рабів.
1627 — наказ царя Михайла з подання Московського патріарха Філарета спалити в державі всі примірники надрукованого в Україні «Учительного Євангелія» Кирила Ставровецького.
1690 — засудження й анафема Собору РПЦ на «Кіевскія Новыя Книги» П. Могили, К. Ставровецького, С. Полоцького, Л. Барановича, А. Радзивиловського та інших.
1708 – анафема відомому меценату і розбудовнику українських святинь, борцю за українську державність гетьману Івану Мазепі.
1720 — указ царя Московії Петра І про заборону книгодрукування українською мовою і вилучення українських текстів з церковних книг.
1763 — указ Катерини II про заборону викладати українською мовою в Києво-Могилянській академії.
1775 — зруйнування Запорізької Січі та закриття українських шкіл при полкових козацьких канцеляріях.
1847 — розгром Кирило-Мефодієвського товариства й посилення жорстокого переслідування української мови та культури, заборона найкращих творів Шевченка, Куліша, Костомарова та інших.
1863 — Валуєвський циркуляр про заборону давати цензурний дозвіл на друкування україномовної духовної і популярної освітньої літератури: «ніякої окремої малоросійської мови не було і бути не може».
1870 — роз'яснення міністра освіти Росії Д.Толстого про те, що «кінцевою метою освіти всіх інородців незаперечне повинно бути обрусіння».
1876 — Емський указ Олександра ІІ про заборону друкування та ввозу з-за кордону будь-якої україномовної літератури, а також про заборону українських сценічних вистав і друкування українських текстів під нотами, тобто народних пісень.
1881 — заборона викладання у народних школах та виголошення церковних проповідей українською мовою.
1888 — указ Олександра III про заборону вживання української мови в офіційних установах і хрещення українськими іменами.
1892 — заборона перекладати книжки з російської мови на українську.
1895 — заборона Головного управління в справах друку видавати українські книжки для дітей.
1908 — чотирма роками після визнання Російською академією наук української мови мовою(!) Сенат оголошує україномовну культурну й освітню діяльність шкідливою для імперії.
1910 — закриття за наказом уряду Столипіна всіх українських культурних товариств, видавництв, заборона читання лекцій українською мовою, заборона створення будь-яких неросійських клубів.
1914 — заборона відзначати 100-літній ювілей Тараса Шевченка; указ Миколи ІІ про скасування української преси.
1922 — проголошення частиною керівництва ЦК РКП(б) і ЦК КП(б)У «теорії» боротьби в Україні двох культур — міської (російської) та селянської (української), в якій перемогти повинна перша.
1926 — лист Сталіна «Тов. Кагановичу та іншим членам ПБ ЦК КП(б)У» з санкцією на боротьбу проти «національного ухилу», початок переслідування діячів «українізації».
1933 — телеграма Сталіна про припинення «українізації».
1970 — наказ про захист дисертацій тільки російською мовою.
1989 — постанова ЦК КПРС про «законодавче закріплення російської мови як загальнодержавної».
1990 — прийняття Верховною Радою СРСР Закону про мови народів СРСР, де російській мові надавався статус офіційної.
До сучасних проявів задушити українців як націю і Україну як державу, безсумнівно, є збройне вторгнення Росії на нашу землю, анексія Криму, підла і неоголошена російсько-українська війна. Також – захмарна «братня» ціна на природній газ і періодична відмова від наших продуктів і товарів.
Як лакмусовий папірець виявляє хімічні сполуки, так і останні події в Україні виявили справжніх її патріотів і відвертих манкуртів. Раніше я не зациклювався на релігійних питаннях та лояльно ставився до всіх церков в Україні. До Помаранчевої революції, відколи духовенство УПЦ МП не почало нахабно вести політичну (!) пропаганду за ставленика Кремля Віктора Януковича. Хто є ця людина і чим вона себе проявила на посту глави держави – загальновідомо.
Віддавши злочинний наказ стріляти у своїх громадян і проливши їхню кров, цей диктатор трусливо втік під крило російського імперського двоголового орла, який завжди з задоволенням клював нашу українську плоть. Благословляли його на це клювання російські царі і попи. Благословили і нині – самодержавець і самодур Владімір Путін та патріарх РПЦ, мільярдер Кіріл. Коли до російського самодержавця Путіна, який окупував Крим і послав своє військо в наші південно-східні області грабувати міста і села, вбивати наших солдатів, відношення в Україні загальновідоме – різко негативне, то до головного російського попа Кіріла-Гундяєва, який благословив цю війну – відверто манкуртське, рабське!
Повною несподіванкою для мене стала новина, що в наших так званих українських церквах Московського патріархату, зокрема, в Славуті (!) під час Літургії згадується ця відверто ворожа Україні постать головного російського священика! Відверто ворожа тому, що України як держави і українців як націю Кіріл не визнає і досі, від часів Валуєвського циркуляру 1863 року і Емського указу 1876-го! Захист українських земель і збройну відсіч нашої армії російському агресору і кадировським найманцям російський патріарх називає… братовбивством!
Також до глибини душі мене обурила відмова місцевих священиків УПЦ МП о.Юрія (Свято-Михайлівська церква с. Ганопіль) на Проводи відправити службу Божу за упокій Небесної сотні, та о. Миколи (с.Миньківці) відправити аналогічну службу на 40-й день їхньої загибелі.
Під час нинішньої російсько-української війни, під час смертельної небезпеки і загрози існуванню України як держави, святотатством по відношенню до загиблих майданівців та військовослужбовців України вважаю належність частини УПЦ до патріархату ворожої нам держави. Манкуртами і рабами вважаю тих, що забули власну історію, забули гоніння і переслідування всього українського, забули що Київська Русь була охрещена київським (!) князем Володимиром у 988 р., а Москва вперше згадується в Іпатіївському літописі лише з 1147 року.
Забули, що у 1448 р. від Київської Митрополії відокремилася Московська епархія, яка була самоназвана Московською Патріархією. Лише через 141 рік (у 1589 р.) вона отримала визнання Константинопольського Патріархату.
Забули, що у 1684 р. Московська Патріархія звернулася до Константинопольського патріарха Якова з проханням підпорядкувати їй Українську Митрополію (тобто отримати право рукоположіння Київських митрополитів), але отримала відмову, проте це не заважало таємно висвятити у Москві у сан Київського митрополита єпископа Гедеона Святополк-Четвертинського.
Забули, що у 1686 р. Константинопольський Патріарх Діонісій погодився на підпорядкування Московській Патріархії Української Церкви, але через рік його саме за це було засуджено на Царгородському патріаршому соборі та позбавлено сану, а підпорядкування визнано актом хабарництва та скасовано.
Забули, що 1924 р. було ухвалено декрет (томос) Вселенської Патріархії, підписаний патріархом Григорієм Сьомим і 12 митрополитами про неканоничність передачі Київської Митрополії Москві.
Зрештою, забули про крилатий вислів козацького отамана, що рабів до раю не пускають.

АНДРІЙ ЩУРИК м.Славута


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 8

% правды  : По той информации что имеется на данный момент:
     
     1. Утром действительно произошел прорыв значительной группы террористов из Славянска в Краматорск. Прорвав блокпосты (потери сторон в ходе боя неизвестны), колонна под обстрелом смогла вырваться в соседний город. Украинская армия судя по всему прорыв проморгала и даже не смогла организовать серьезный удар по выходящей группировке, как это например сделала российская армия во время 2-го штурма Грозного, разгромив выходящую из города на прорыв группу Басаева.
     2. Количество прорвавшихся бандитов и техники на данный момент неизвестно - хотя это принципиально важный момент для понимания того, насколько ослабла оборона Славянска. Вывод бронетехники логичен, у нее скоро выйдут ГСМ и боеприпасы, после чего она станет бесполезной, поэтому ее спасают в первую очередь, поскольку в Краматорске ее можно хотя бы дозаправить и в случае необходимости оттягивать назад.
     3. С точки зрения происходящих в последнее время вокруг Славянска событий, подготовка отступления к Донецку, вполне трезвый шаг с точки зрения интересов продолжения борьбы. Но надо понимать, что при оставлении Славянска и Семеновки, силы Украинской армии сдвинуться к Краматорску и Константиновке, вынуждая дальнейшее отступление ополченцев с целью прорыва из оперативного мешка, так как с потерей Славянска удерживать Краматорск особого смысла не имеет.
     5. В перспективе, группа Стрелкова вместе с террористами Краматорска может попробовать прорваться через Артемовск на Донецк, попутно хлопнув танковую часть. В случае успешного отхода к Донецку, там будет организована более плотная оборона, которая сможет получать кое-что через каналы на территории ЛНР, в том числе и технику, а так же ГСМ и боепитание. С точки зрения размеров, Донецк более удобен для обороны (обширная городская застройка) и оставляет больше возможностей для маневров - работа артиллерии и авиации по Донецку вряд ли будет столь уж эффективной в военном отношении. Вот такая ситуация на сегодняшнее утро 5 июля.
      
(написано 05.07.2014 в 13:06 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Католик : Я з вами % всю зиму на цьому сайті боровся з цими виродками типу ЄС , Остап , тверезий котрі не зичили Україні добра . Сьогодні ці неадекватні поховалися по норах і сидять мовчки посопують. Бо їм соромно перед дітьми , внуками і Богом за ту ворожнечу позицію яку займали. Вас поважаю як патріота та мудрого дописувача , але цей коментар до замітки А.Щурика не пасує. Автору : мене також обурила присутність Петра Мельничука з більшовицьким хором , на панахиді 28.07. біля Христа Небесної сотні.  (написано 06.07.2014 в 09:12 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
% правды  : сайт  (написано 06.07.2014 в 09:19 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Украинская армия взяла под контроль Славянск и Краматорск. Впереди Донецк и Луганск. Именно туда убегают боевики.
     
     Две трети территории Донбасса уже имеют мирное небо над головой. Динамика освобождения украинской земли от желающих заработать с автоматом в руках хорошая, но расслася рано. Война продолжается и впереди новые жертвы. К сожалению.
     
     Хотя, сожалеют об этом не все. Самое паскудное в донбасской войне то, что под пули и снаряды русскоязычный Донбасс подставили те, кто на словах за него переживает.
     
     Вдумайтесь во всю нелепость и бредовость того, чем оправдывают свою стрельбу «повстанцы Донбасса». Люди якобы воюют за то, чтобы иметь право праздновать 9 мая, чтить память дедов и разговаривать на русском языке.
     
     А их враги - насквозь русскоязычные министр МВД Аваков, глава пресс-службы «Правого сектора» Береза и командир батальона «Донбасс» Семенченко.
     
     Т.е. русофобство и нацизм, как причина войны отсутствуют напрочь. В батальонах украинской армии русскоязычных ребят не меньше, а то и больше, чем украиномовных.
     
     И никто и никогда не призывал сделать черным днем календаря 9 мая. Разноголосица в украинском обществе лишь в одном. Кто-то считает это Днем Победы, а кто-то Днем скорби по погибшим. Все.
     
     А спекуляции в отношении русского языка? Как должна была происходить украинизация Донбасса? По версии Кремля. Коломойский, Аваков и Ярош приехали бы в Донецк и что? Кто не разговаривает по-украински и не хочет его изучать к стенке? И первым бы к ней поставили Авакова?
     
     Этот бред невозможно всерьез обсуждать. Но ведь факт в том, что гибнут люди, рушатся их судьбы и дома. И если украинская армия воюет за целостность страны против местных предателей и соседей-наемников, то в чем мотивация оных? Кроме денег логика не подсказывает ничего. Ну, нет ни одной вразумительной причины, чтобы брать автомат дончанину и защищать свой дом! Тем более, что на него никто не претендует. Кроме подручных Гиркина-Стрелкова, устраивающих там огневые точки. Так что, если автомат брать и стрелять, то уж точно не в сторону Национальной гвардии.
     
     Получается так, что с одной стороны, Кремль уверяет, что война неприемлема, а с другой стороны помогает «повстанцам» Донбасса «всем, чем может». И это все неплохо стреляет и сбивает самолеты и вертолеты.
     
     Впрочем, что случилось, то уже случилось. Русскоязычный мир Донбасса оказался для Кремля разменной фишкой в его шашечной партии (о шахматах тут говорить смешно). И она уже проиграна. В дамки Гиркиным, Болотовым и Пушилиным не попасть, их будущее примерно ясно. И совсем неинтересно.  
(написано 06.07.2014 в 10:14 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старий : сайт
     Він теж з малих літ воював за Україну. 7 липня йому виповнилося б 90 років.  
(написано 09.07.2014 в 21:12 з адреси:  SOL-FTTB.187.76.163.188.sovam.net.ua)
Старий : сайт
      Він теж з малих літ воював за Україну. 7 липня йому виповнилося б 90 років.
     Фільм - 2 
(написано 09.07.2014 в 21:14 з адреси:  SOL-FTTB.187.76.163.188.sovam.net.ua)
:) : Наші хлопці сайт  (написано 09.07.2014 в 23:06 з адреси:  115-162-55-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік