Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.07.2014 ЗАЯВА СЛАВУТСЬКОЇ ВО "СВОБОДА"

Понад три місяці голова Хмельницької обласної державної адміністрації "ударівець" Леонід Прус затягував із призначенням на посаду директора Департаменту охорони здоров'я лікаря Майдану Бориса Ткача – нейрохірурга, активного учасника Революції гідности, який оперував активістів, рятуючи їм життя в день розстрілу 20 лютого на Майдані. Його кандидатуру висунула лікарська спільнота, підтримали громадські організації та Рада Майдану. Три місяці голова ОДА обіцяв призначити активіста на посаду і, як виявилося, дурив людей. 2 липня голова адміністрації відмовився призначати лікаря після того, як висуванець від громади пройшов усі погодження та перевірку.

Це природно виклало обурення громади, тож люди почали вимагали звільнення голови ОДА. Наляканий посадовець втік від громади через вікно. Своєю чергою, люди звернулися до Президента України та Кабінету Міністрів з вимогою звільнити Леоніда Пруса.

У відповідь на дії громади та активістів "ударівці" організували справжню "бандитську відповідь" і помсту. До 100 осіб, серед яких державні службовці від партії "УДАР", особи спортивної зовнішности, колишні активні "тітушки" з Кам'янця-Подільського увірвалися в кабінет першого заступника голови ОДА, одного з організаторів Революції гідности свободівця Олександра Симчишина. Своєю нахабністю вони перервали спілкування націоналіста з активістами громадських організацій та підприємцями ринків, які забезпечують українських військових бронежилетами та иншими засобами індивідуального захисту. Місцеві "тітушки", "ударівці", а також колишні "регіонали" намагалися помститися націоналісту за Революцію гідности. Зловмисники застосовували брутальну лайку та фізичний тиск, аби свободівець Олександр Симчишин написав заяву на звільнення. Однак "тітушки", отримавши цілковиту відмову, вивели націоналіста на вулицю до людей. Саме там і відбулося спілкування з громадою, яка цілковито підтримала свободівця, тож "тітушки" та "ударівці" були змушені розійтися.

Хмельницька "Свобода" обурена спробами влаштувати в області контрреволюцію, із залученням до подій "тітушків" та держслужбовців, і вимагає від правоохоронних органів негайно провести розслідування та дати належну оцінку діям зловмисників.

Нагадуємо, що Революція гідности – це справа української нації. Небесна сотня, у складі якої два хмельницьких свободівця, сотні тисяч українців на майданах міст та сіл зробили усе, аби люди отримали шанс змінити країну на краще.

Громада не допустить фальшу та брехні, жодна контрреволюція не пройде, як і не пройдуть вчорашні методи "регіоналів". Слава Україні!


Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 5

В точку) : Треба тільки змінити назву статті "Заява диверсійної прокремлівської групи ВО "Свобода" про те як ми підриваємо громадський спокій у тилу і потім красиво це маскуємо під патріотичними гаслами.  (написано 04.07.2014 в 12:00 з адреси:  35-92-132-95.pool.ukrtel.net)
pkbq : О, калашнікова випустили. :-)  (написано 05.07.2014 в 20:44 з адреси:  host-176-36-64-134.la.net.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік