Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.07.2014 У ХМЕЛЬНИЦЬКУ НА ГУБЕРНАТОРА ЛЕОНІДА ПРУСА НАПАЛИ ПРОВОКАТОРИ.

Хмельницька ВО "Свобода", лобіюючи на посаду очільника обласного управління здоров"я свою кандидатуру, вчинали провокацію за участю відомих софістів, так званих громадських активістів, давано відомих для славутських майданівців політичних пристосуванців. Наталії Вишневської - координатора Українського вибору (Віктора Медведчука), ця особа навідувалась в Славуту і агітувала Славутських активістів вступати в її самооборону, під час цієєї ацітації їй продемонстрували її фото та анкету на сайті Українського вибору як координатора по Хмельницькій обл. Реакція на це запитання - пані Вишневська нахамивши швидко ретирувалася і більше в Славуту не приїзжає. Також так званий борець за громаду Алім Міщук - людина, яка за поданням хмельницького майдану була призначена на голову Волочиської РДА, але в кабінет не потрапила через протест громади Волочиська, можливо тому, що пан Алім працював в 2012 році на партію Королевської? яка була сателітом Регіонів. Робимо висновки, хмельничани .
Позиція Леоніда Пруса зрозуміла -запропонована кандидатура не має досвіду управлінця


Розміщено:
Шульга Степан  
+380963918001   udar_m_slavuta@i.ua


  коментарі: 33

РОМБ : Якщо СВОБОДА невміє культурно поводитися і у неї чешуця руки, нехай вирушають на передову визволяти Україну і показують свій героїзм там, а не устраювати провокації і граючи на руку окупанта роблячи бардак в тилу. Ну справжні диверсанти інше в голову нелізе!!!  (написано 02.07.2014 в 23:06 з адреси:  78-148-112-92.pool.ukrtel.net)
Anatoly : сайт
     Інша точка бачення діяльності ударного керівника 
(написано 03.07.2014 в 00:44 з адреси:  245-164-55-37.pool.ukrtel.net)
1 : (написано 03.07.2014 в 00:53 з адреси:  78-148-112-92.pool.ukrtel.net)
РОмБ : Говорив з Друзями зі Львова. Розповів, що у нас в області Свобода чудить. Сказали незвертай увагу , у них Тягнибока, поіншому як Тягнибакс давно неназивають. Сміявся дуже довго))))  (написано 03.07.2014 в 00:58 з адреси:  78-148-112-92.pool.ukrtel.net)
В точку) : А це незалежна точка зору на ситуацію сайт  (написано 03.07.2014 в 08:07 з адреси:  119-80-132-95.pool.ukrtel.net)
Ігор : Хто дав право цим «полум’яним революціонерам» вчиняти очевидні неправомірні дії? Майдан? Але ж Майдан стояв саме за те, аби всі жили по Закону! Бути «майданівцем» не означає мати право на кричущу вседозволеність, а якраз навпаки – це означає мати обов’язок бути взірцем особистої поведінки, дотримання прав і свобод інших громадян тощо. До Л.Пруса, як до голови ОДА, можна ставитись по-різному. Але те, що дозволяють собі ці люди не лізе ні в яки ворота. Участь в подіях на Майдані не може бути індульгенцією для відвертих порушників Закону. Тому за таку поведінку, не дивлячись на колишні заслуги і на політичне забарвлення, потрібно притягувати до відповідальності.  (написано 03.07.2014 в 09:47 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : "... потрібно притягувати до відповідальності." Так-так пане Ігоре! Тебетеж потрібно притягнути до відповідальності. В. Янукович - старший баньдюків післав на Донбас саме тому, аби впіймати саме тебе. На жаль ти сховався у Славуті. А посуті, мені шкода, що такий поважний чиновник тікає від людей, через вікно. А тобі не соромно за такого?   (написано 03.07.2014 в 10:38 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
В точку) : Для % гуспакойся ьі ненеси ахинєю  (написано 03.07.2014 в 10:51 з адреси:  119-80-132-95.pool.ukrtel.net)
Католик : Що то було провокація чи кастрація час покаже. На мою думку події ,що розгорнулися в в обл. центрі відповідають сучасній атмосфері України. Можливо ми в Славуті трохи гуманно повели себе. Завдяки нашим не радикальним та нерішучим діям , такі перевертні як Льоня Радзивілюк та інші залишилися при кориті і до нині. А потрібно було діяти як Олег Ляшко , а не не припиняти АТО в Славуті.  (написано 03.07.2014 в 11:07 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
Ігор : %ту правди. Ви, як завжди, все сплутали. Мораль і право, наприклад. Соромно, не соромно… Яке це має значення в даному випадку? Головне те, що втеча Пруса – це наслідок (а не причина!) неправомірних дій окремих неадекватних протестувальників. Можна, звісно, їх пробачити, але тоді не згадуйте про правову державу, в якій всі ми прагнемо жити. Тоді, не дай Боже, цю країну буде "майданити" вічно.   (написано 03.07.2014 в 11:27 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Ігор! Про яку правову державу ти говориш? ЇЇ не було та і не буде, доки бізнес буде при владі. Ще раз, пахан також втік. Саме процес втікача, через вікно, і є соромом. Дійсно, цю країну буде "майданити" вічно, доки чиновники будуть відокремлені від народу. А ти, як себе поводиш в своїх постах, і є запродажним чиновником. Наведи хоть один приклад, де ти не став захищати свого чинного "брата". Жодного критичного слова в адресу своїх "побратимів" від тебе я не почув. У тебе ВИ-чиновники завжди праві, а ми, прості люди" завжди порушуємо ВАШ спокій та заважаємо ВАМ працювати. Як казав мій батько: "Горбатого тільки могила справить".   (написано 03.07.2014 в 11:56 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : Важко вести дискусію з людиною, яка перескакує з теми на тему та переходить на особистості. Зазвичай, це буває від браку аргументів, або від абсолютного нерозуміння сенсу обговорюваної проблеми. Що ж, доведеться пояснити «на пальцях». Отже, чи мав в принципі законне право Л.Прус відмовити тому чи іншому претенденту на посаду керівника управління охорони здоров’я області в своєму погодженні? Так. Які вимоги чинного законодавства України були порушені Л.Прусом під час відхилення запропонованої йому кандидатури? Ніякі. Чи порушили «полум’яні революціонери», під час свого «мирного спілкування» з очільником ОДА, вимоги чинного законодавства України? Так. Чи повинні ці люди нести відповідальність за такі свої дії? Так. Тож, шановний %, питання сорому в даному випадку - питання другорядне, питання з категорії моралі. І взагалі: на дешевому популізмі, шановний %, можна заїхати дуже далеко... Ось тільки назад повернутися доволі складно.  (написано 03.07.2014 в 13:55 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Ігор : І наостанок, шановний %, про «аморальність втечі Пруса», яка вас так турбує… Так, як на мене, картина неприглядна. Не повинен голова ОДА, як і будь-який інший чиновник в нашій постреволюційній країні, втікати від людей. Але ж то від людей, а не від агресивного і вже нічого не здатного чути натовпу! Тому, в даному випадку, Прус вчинив хоча й неприглядно, але цілком розумно і прогнозовано. Переконаний, що кожна тверезомисляча людина на його місці вчинила б так само. Бо ж відомо, що краще з розумним загубити, ніж з дурнем знайти.   (написано 03.07.2014 в 14:29 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Анатолій Казіміров : Щось мені хочеться повернутися до теми Майдану. Не раз говорилося, що Майдан, як явище, як спосіб та інструмент волевиявлення народу з Києва має опускатися донизу - до областей, потім до районів, міст та сіл.
     Потробую на словах Ігора доказати, що це вже відбувається. Тільки переїхавши з Хмельницького до Києва.
     Отже,
      Чи мав право В.Ф.Янукович (обраний більшою кількістю голосів Президентом України) не підписувати асоціацію з ЄС? Так. Які вимоги чинного на той час законодавства були порушені В.Ф.Януковичем? Ніякі. Чи порушили студенти, підприємці, інтелегенція і т.д. під час свого "мирного протистояння" в Києві вимоги чинного на той час законодавства? Так! Чи повинні Майданні мирні протестанти нести відповідальність? ??? І наостанок, про "аморальність втечі В.Ф.Януковича" Не повинен Президент України втікати від людей! Але ж то від людей, а не від агресивного і вже нічого не здатного чути натовпу! Тому в даному випадку В.Ф.Янукович вчинив хоча й неприглядно, але цілком розумно і прогнозовано. Переконаний, що кожна тверезомисляча людина на його місці вчинила б так само. Бо ж відомо, що краще з розумним загубити, ніж з дурнем знайти. Цікаво получилося, чи ні? 
(написано 03.07.2014 в 16:30 з адреси:  69-92-124-91.pool.ukrtel.net)
Анатолій Казіміров : Революція гідності поширюється по Україні. І як би не хотіли "князьки" різних рівнів цьому перешкодити, результат буде один - повне перезавантаження органів влади. А якщо в силу якихось причин цього не станеться, то чи варто було все це починати?  (написано 03.07.2014 в 16:34 з адреси:  69-92-124-91.pool.ukrtel.net)
Ігор : Ти порівнюєш не порівнюване, Анатолій! До того ж, змішуєш грішне із праведним! Ставити на один рівень подію не підписання епохальної Угоди від якої залежала подальша доля всього українського народу з одного боку, та скандал із приводу не призначення на посаду якогось кандидата в чиновники – не коректно. І не тільки тому, що масштаб не той, але й тому, що Всеукраїнський Майдан з одного боку і сотня людей невдоволених кадровою політикою Пруса з іншого – речі несумісні. Це по-перше. По друге, Майдан починався якраз таки у повній відповідності до Закону: була подана відповідна заявка до КМДА, люди мирно відстоювали свою позицію на головній площі України та вимагали змін. А перші заворушення з боку протестувальників почалися лише у відповідь на брутальне порушення Закону з боку тодішньої влади (згадай побиття студентів). Ну і по-третє, «Яник» дійсно вчинив прогнозовано і розумно, бо якби він не втік, то в кращому випадку, опинився б на місці Тимошенко. Ні, ні, я зовсім не проти, аби «революція Гідності поширювалась по всій Україні». Я лише застерігаю про те, аби «повне перезавантаження влади» не перетворилося на "повний беспредел"  (написано 03.07.2014 в 18:05 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Анатолій Казіміров : Законно обраний Президент України та призначений за абсолютно незаконними партійними квотами голова облдержадміністрації. Хто є грішне, а хто є праведне? 
     А якщо серйозно, то саме з таких дрібничок складається велике зло. І ніхто не давав права дурити навіть «сотню людей», бо саме з таких «сотень людей» складається громадянське суспільство. (Перед цим Прус говорив людям зовсім інше).
     По друге, саме з таких «сотень людей» і починався Майдан (заклик Мустафи Наєма). А вже потім подавалися заявки, просилися дозволи і т.д.
     По третє. Саме призначення за приналежністю до ПР чи наближеність до сім*ї призвели до «повного безпрєдєлу» часів Януковича.І зараз саме призначення не за професійними якостями, а за приналежністю до «потрібних партій», дає поживний грунт різним політиканам для початку теперішнього «повного безпрєдєлу».
     P.S. Про студентів я не забував і не забуду.
      
(написано 03.07.2014 в 20:21 з адреси:  245-164-55-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Ага, для Игоря абы он остался и его братушки. Чиновник он и в Африке чиновник. Ты дорогой друг смотри в корень. Яныка нет уже пятый месяц, а чинуш не убавилось. Наоборот, дармоедов всё прибавляется. И как не крути, ты один из них. Хоть и хороший ты парень, а чинуша из чинуш. Уж больно много вас развелось.  (написано 03.07.2014 в 20:34 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Че : Анатолік ,аплодую стоячи.Так взути професіонала пропагандиста...  (написано 03.07.2014 в 20:45 з адреси:  94.179.195.66.pool.3g.utel.ua)
Анатолій Казіміров : % правды :
     Це не той Ігор. :-)
      
(написано 03.07.2014 в 20:53 з адреси:  245-164-55-37.pool.ukrtel.net)
а : для Че
     Присядь вже! І не тра аплодувати, у вухах лящить :-) 
(написано 03.07.2014 в 20:56 з адреси:  245-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Анатолій Казіміров : а -це я Ги-ги
     Звиняйте. 
(написано 03.07.2014 в 21:07 з адреси:  245-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Для софістів : Майстри прям віртуози   (написано 03.07.2014 в 22:41 з адреси:  78-148-112-92.pool.ukrtel.net)
Старий : Давайте подивимось на ситуацію з точки зору "кому це вигідно".
     1 - Що намагається нав'язати путінська пропаганда про ситуацію в Україні? - там дестабілізація і "бєспрєдєл".
     2 - Що сталося в Хмельницькій ОДА? - дестабілізація і "бєспрєдєл".
     3 - То кому це вигідно? На чий млин ця смердюча вода? 
(написано 04.07.2014 в 08:07 з адреси:  7-65-132-95.pool.ukrtel.net)
Ігор : А.Казімірову. "Залізобетонна" логіка, десь з середини 90-х, як мінімум! Значить, якщо мені обіцяли посаду, а потім раптом «забули» про свою обіцянку, я маю право начистити обіцяльнику пику! Ти зовсім заплутався, пане Анатолій! Я не знаю, що обіцяв Л.Прус «перед цим» чи «після цього», але його слова – це лише його слова – не більше і не менше того. Інша справа – конкретні вчинки його полум’яних опонентів! Погодься, вони ганебні! Бо навіть десять разів обдурені Прусом люди не мають права застосовувати проти нього фізичну силу! Чи в ім’я революції такі можна? Тоді я з жахом можу уявити собі це «громадянське суспільство», в якому справедливість буде встановлюватись виключно за допомогою кулаків і горлянок. Ось вчора, наприклад, «ударівці» майже в такий само спосіб відновили свою, розтоптану позавчора «справедливість»… Помстилися за однопартійця його заклятому першому заступнику… Абсурд? Повний! І все на радість Кремлю.
     % правди. Так а я про що, %! Розвелося нашого брата – чиновника далі нікуди! Пора вже не кулаками, а чімсь по ефективніше зменшувати популяцію дармоїдів в Україні! В ім’я революції і до повного перезавантаження влади, так би мовити!
     Че, взути мене доволі складно. Я ваші дешеві чоботи з сотен пар впізнаю)
      
(написано 04.07.2014 в 08:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Ігор : Отож бо і воно, Старий, отож бо і воно… Жаль «полум’яні революціонери» цього не розуміють.   (написано 04.07.2014 в 09:14 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Ігор! Так на радість кремлю і ти. Бо твоя логіка, це десь на рівні совка, а може і нижче. Не чіпай мене, бо я при посаді. А якщо критикуєш, то получиш кулака. Так ти бажаєш захистити свою братію біля свого корита. Не зробив ти ніяких висновків з Майдану та загиблих на ньому. У тебе в голові каламбур та зневага до всього нового, що намагаються запропонувати та зробити прості люди. Тобі постійно щось заважає бути на передовій змін нашого суспільства. Так собі пристосувався та і годі. Як в народі кажуть "И там меня нету и здесь меня нету". Так догадайся, где ты?   (написано 04.07.2014 в 09:17 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : % правди. Та куди вже мені, «совковому чиновнику», та до Вас і до Вашої «просунутої» логіки! «Хто не з нами - той проти нас!» - класна така логіка! Вперед, % правди, до «світлого і нового майбутнього», «на передову змін нашого суспільства», як Ви кажете! А я вже якось без Вашого «нового порядку» обійдуся. "Пристосуванець", що з мене візьмеш:)  (написано 04.07.2014 в 09:36 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Че : Нічого особистого,просто про профпридатність.Перебуваючи на своїй посаді декілька місяців деякий чиновник спромігся лишень на стадії призначеннь власних замів розвести бардак з мордобоєм:куча на кучу.Хєровий якись чиновник,бездарний(саме йго недолуга діяльність бруднить ту воду,ну шо на чужий млин пада)-тра мінять.  (написано 04.07.2014 в 10:23 з адреси:  175-208-53-37.pool.ukrtel.net)
Че : Ігор мабуть в дешевому взутті дійсно спец,а от риторикою -один в один секретар партосередку картонної фабрики 80х.
      
(написано 04.07.2014 в 10:28 з адреси:  175-208-53-37.pool.ukrtel.net)
Анатолій Казіміров : Ігору.
     Попробуй в зверненні до мене поміняти Прус на Янукович і "ударівці" на "беркут". Прикольно виходить! Чи не так?
     Проблема не в Прусі, симчишині чи Гладунякові, проблема не в "Ударові", "Свободі" чи "Батьківщині". Проблема в тому що ці партії та їх представники узурпували собі право на призначення, та право на прийняття рішень. УЗУРПУВАЛИ!!! І жодних кроків на зміну системи влади, що призвела до гадебного бігства Януковича, вони не ро. Жодних кроків. Навіть напівкроків. І не хочуть робити. Ось і пожинають засіяне та вирощене ними ж. І такі жнива будуть поки не поміняють вони.  
(написано 04.07.2014 в 14:58 з адреси:  143-157-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік