Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.06.2014 ЯК Я ПРЕЗИДЕНТА ПО ПЛЕЧУ ПЛЕСКАВ

Як плескав, запитаєте? А так просто, по-дружньому, як і він мене - мов давнього товариша, хоча до того часу ми ніколи навіть не зустрічалися, про моє існуванні він міг хіба що здогадуватися, а його я бачив лише на екрані телевізора.

Цікаво, якого ще такого президента? Справжнього! Не якого-небудь директора, що віддаючи данину нинішній моді, величає себе президентом чи то фонду, чи якоїсь дочірньої компанії, а чи навіть корпорації, а президента держави! України! Правда, на той час – майбутнього. Але розповім про все по порядку.

Про події на київському Євромайдані вже списані тони паперу, здебільшого це хронологія народного спротиву, сповнена героїзму і самопожертви, це розповіді про велич духу простих майданівців і ницість душ провладних чинуш. Я ж хочу повідати про один буденний епізод, можливо, дещо комічний, але він мав місце того грудневого вечора 2013 буремного року.

Це трапилось у мою першу поїздку на київський Євромайдан 1-2 грудня. Тоді ми добирались у столицю автомобілем депутата міськради Володі Кушнірова, з нами ще були директор першої школи, теж депутат Андрій Смолійчук і місцевий громадський активіст, поет-аматор Юра Брославець.
Вже в Києві ми зустрілися ще з багатьма славутчанами, які також добирались власним транспортом. Саме Юра Брославець, з яким ми потім ще не раз їздили «на Київ» і став свідком того цікавого епізоду мого спілкування з майбутнім президентом.

Одним з перших кроків опозиції, коли ще не була навіть змонтована майданівська сцена, став заклик блокування держустанов, зокрема Кабінету міністрів, на яке ми з Юрієм і відправились. Блокування тривало до 18-ої години, після ми повернулися на Майдан. Пам’ятаю, що хотілося ще побувати на Лютеранській та Банковій, аби згадати події Помаранчевої революції десятирічної давнини і аналогічне блокування Адміністрації Президента Кучми. Але втома брала своє, потрібно було шукати якийсь нічліг у багатомільйонному незнайомому місті. Наметів у достатній кількості на той час ще не було, до знайомих добиратися вже було надто пізно, тож довелось якось пробиратися у Будинок профспілок. Саме тоді і трапився той кумедний випадок.

Не встигли ми підійти до входу, який посилено охоронявся самими майданівцями, як з нього на якісь розборки числених провокацій швидким кроком, майже бігом вискочили Володимир Кличко і Петро Порошенко.
Багато хто вперше зблизька на віддалі витягнутої руки побачили таких відомих особистостей! Проворніші одразу кинулися до Кличка за автографами, але не тут то було – якісь молоді хлопці, взявшись за руки, влаштували відомому боксеру живий коридор і надійно огородили його від недоречних у цей час прихильників.

Позаду крізь натовп поспішав Порошенко, а я мимоволі виявився на його шляху, тож майбутній президент, мабуть завваживши на мій чудернацький вигляд у танковому шоломі, на ходу якось так по дружньому поплескав мене по плечу і запитав: «Як справи, танкіст?» Від несподіванки я не знайшов нічого кращого, як теж поплескати його у відповідь і мовити: «Нормально, Петро!», забувши на ту мить як Порошенка по-батькові.

Не встиг я отямитися від цього епізоду, як бачу широку сяючу посмішку Юри Брославця, який пробираючись до мене, видав, ставшу пророчою, фразу: «От бачиш, через свій шолом ти ще попадеш в історію – такий відомий чоловік тебе привітав! Може ще колись президентом стане!»

Хто на пору міг подумати, що через якихось п’ять місяців так і трапиться? Хто міг знати, що за цей час українці повалять кривавого диктатора і оберуть нового президента, докорінно змінивши хід власної історії? Хто міг уявити яку страшну ціну заплатить за свою гідність наша держава, положивши на вівтар історії молоді життя сотень своїх найкращих синів?

P.S. Спішу заспокоїти недоброзичливців і людей позбавлених почуття гумору: цією публікацією, я аж ніяк не маю на меті заявити про своє наближення до першої особи держави і вимагати для себе якихось субвенцій, преференцій і високих посад у затишних владних кабінетах.

АНДРІЙ ЩУРИК м. СлавутаРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 18

tur : "Хто міг знати, що за цей час українці повалять кривавого диктатора і оберуть нового президента, докорінно змінивши хід власної історії?"
     
     ))) игорёк ты новости ваще читаешь или как. В Донецкой и Луганской областях уже столько мирного народу погибло, что ваша "небесная сотня" это просто детский лепет.  
(написано 13.06.2014 в 14:55 з адреси:  btb.btb.ua)
Ігор : С чего начинается гадина
     
     С чего начинается гадина?
     С удушливой лжи по ТВ,
     С попов, пешеходов таранящих
     На "Лексусах" и "БМВ".
     А может, она начинается
     С той первой абхазской войны,
     С тех криков, и плачей, и выстрелов,
     Что не были русским слышны?
     
     С чего начинается гадина?
     С невтоптанных в грязь кумачей,
     С портретов тирана усатого,
     И чествованья палачей.
     А может, она начинается
     С той мантры про "Родину-Мать",
     Не просто с незнанья истории,
     А и с нежелания знать?
     
     С чего начинается гадина?
     С креста перед входом в МИФИ,
     С гламурной накрашенной курицы,
     Которой политика - фи.
     А может, она начинается
     С завистливой злобы раба,
     С мечты, чтоб соседу свободному
     Скорей наступила труба?
     
     С чего начинается гадина?
     С парадов и олимпиад,
     С вельможно-холуйского барина,
     Что лижет начальственный зад.
     А может, она начинается
     С дворцов и офшоров вдали
     И с маленьких глупых гаденышей,
     Что курс Селигера прошли?
     
     С чего начинается гадина?
     С истерики на площадях,
     С надкрыльев жука колорадского
     На невоевавших блядях.
     А может, она начинается
     С "портянок" и "ботов" сетей,
     С уменья воспитывать ненависть
     Ко всем, кто не любит плетей?
     
     С чего начинается гадина?
     С визгливых имперских понтов,
     С орущих под флагами гопников
     И лупящих женщин ментов.
     А чем же закончится гадина
     Всея озверелой Руси?
     Спроси у повешенных в Нюрнберге,
     Саддама Хусейна спроси...
     
     Юрий Нестеренко 
(написано 13.06.2014 в 15:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
красиво звонишь : Долго сочинял? Так напиши виршик о звонкоголосых педофилах, тыкающих оружием в милицию, о просраной стране, об нищей армии, об армии импортных наёмников, убивающей женщин и детей на твоей земле, о переделе собственности по сотому разу, о разгуле охлократии, цинично называемой демократией и свободой, напиши о тотальной цензуре в купленных олигархами СМИ, об отсутствии работы, об отсутствии преспектив для молодёжи в стране, о тысячах граждан, работающих гастарбайтерами за копейки. Ты или иуда или придурок. Скорее всего иуда, поскольку в украинских школах русский язык теперь не изучают, и годов тебе хорошо за тридцать.  (написано 13.06.2014 в 21:03 з адреси:  90-21-207-82.ip.ukrtel.net)
колорадові: : 90-21-207-82 ти все тут пишеш з однієї адреси ,а сам хоч з Славути , бом виглядає що з Чечні  (написано 13.06.2014 в 23:13 з адреси:  pool-46-63-78-188.x-city.ua)
придурку : З чечнi, а тож звідки. В тебе всі, хто має щось в голові, крім ТВ пропаганди євреїв -олігархів - всі з чечні. А ти сам мабуть з небесної сотні. Щоб ти знав, я з Лашановки, сільрада там біля клуба, біля ставка, мало вже там людей осталось, половина від рака вмерли, половина п'ють гірку, слава незалежні, але ти курва, їдь за залізницю, шукай, знайдеш-медаль тобі за геройство. Є таке в Інтернеті, проксі сервер кличуть, тебе що, в школі ляхи з американцями не вчили?   (написано 13.06.2014 в 23:52 з адреси:  43-135-182-107-static.reverse.queryfoundry.net)
Ха! : Ти точно із Лашановки. а у нас в районі такого села немає.Це як рускі та інші найманці кричать що вони донеччани та луганщани. Баран хоч би село на карті правильно прочитав.  (написано 14.06.2014 в 15:23 з адреси:  194-114-158-25-dynamic.retail.datagroup.ua)
% правды  : сайт   (написано 17.06.2014 в 18:27 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
районо-знавцеві : Це тебе в Україні немає, а в районі є. На карті нема, але в районі є. Хто в Славуті живе, той знає де шукати. Але ж тобі як знати :-((( Сам звідки? Порошенковський холуй? З Вінниці? Або може з Америки? Дивись уважно, довбо.б, а то господарі-американці тай хазяї-євреі коржики за брехню платити перестатимуть, від маминої цицьки відірвуть, поїдеш на донбас воювати. І що це за новина така : -dynamic.retail.datagroup.ua? Підмінний IP?  (написано 17.06.2014 в 19:23 з адреси:  90-21-207-82.ip.ukrtel.net)
??? : Ви мабуть обох не з Славути бо село яке є в районі і на карті доречі теж називається Улашанівка  (написано 18.06.2014 в 07:53 з адреси:  177-166-54-37.pool.ukrtel.net)
де вона, та правда : А ще Баран'є колись було, зараз це частина Улашанівки. Колгосп ім. Чапаєва, самий багатий в області . Такого на картах не знайдеш, як не шукай. Та, багата Україна, що я пам'ятаю, вмерла, молоді ії не знають, і ніколи не взнають, бо нема кому розповісти. Тільки брехню по ТВ крутять, мозок засира.ть. А як все добре починалось, свої "купони", дешевий хліб, робота. Де воно все? Невже все в Росію за газ вивезли? Або може таки в Ізраїль та в Америку і Швейцарію? Все мало, мало, вже кров людську на гроші почали міняти. Якщо Бог хоче наказати людину, він лишає її розуму. Пусть хранит Бог Украину и людей её. В Росії ворогів Україні нема, шукайте зрадників крізь себе.  (написано 18.06.2014 в 22:57 з адреси:  LMontsouris-156-26-34-130.w80-14.abo.wanadoo.fr)
??? : Хлопці звідки ви? Перестаньте перекручувати назви сіл Славутського району! Село називається не Баран'є, а Бараннє і воно теж є на карті України!!!  (написано 19.06.2014 в 13:29 з адреси:  177-166-54-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : ВЧЕРА В ТОРЕЗЕ ДОНЕЦКОЙ ОБЛАСТИ, В РАЙОНЕ ШАХТЫ ИМЕНИ КИСЕЛЕВА, ПРОИЗОШЛА СТРАШНАЯ ТРАГЕДИЯ. Это рядом с г. Снежное, где в настоящее время бандиты-боевики оборудовали себе новый боевой фортпост.
     
     Около двух часов дня заместитель городского головы сообщил в 6-й ВГСО о том, что в "копанке", якобы, произошёл "взрыв", который застиг несколько человек. Когда горноспасатели приехали на место, оказалось, что никакого взрыва и не было, и произошло всё не в "копанке", а в трубном ходке, где люди пытались вырезать металл. Концентрация угарного газа в ходке, куда забрались мужчины, была несовместимой с жизнью, люди задохнулись.
     
     Около места происшествия обнаружены следы от костра. Видимо, работали "старатели" ночью: и тепло от огня было, и светло. Погибли отец - 1964 года рождения, и его трое сыновей, самому младшему – 14 лет, средний - 1996 года, а старший 1986. Причём, случилось это в лучшем случае утром: тела уже закоченели.
     
     Известно, что у погибших братьев осталась сестра: она приходила на место гибели родных, на вид ей лет 20. О матери пока никаких сведений нет. Это сообщение специально для одного нашего "земляка" родом с Донбасса, который в последние годы перешел на сторону серпа та молота в лице отца всех народов. Этот "землячок" всё продолжает винит Майдан во всех грехах, которые происходят сейчас на его родине.  
(написано 20.06.2014 в 10:35 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Sashookk : Учора, 19 червня, в бою під Ямполем та Закитним Донецької області загинуло семеро військових із Львівщини, які служили в 24 окремій механізованій бригаді оперативного командування «Північ», що дислокується в Яворові
     
     Старший сержант Андрій Повстюк, заступник командира взводу-командир розвідувального відділення штабного батальйону 24 окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. Народився в м. Славута Хмельницької області 1983 р., залишилася дочка, родина в Яворові. 
(написано 20.06.2014 в 12:37 з адреси:  178-30-207-82.pool.ukrtel.net)
Старий : Я дуже добре знаю батьків загиблого героя, обоє працювали на фаянсовому - Леонід і Марія. Які вони хороші працьовиті люди! Повз їх будинок я щоразу проходжу, коли іду на роботу, або в місто. Хай їм Бог дасть силу витримати цей страшний удар. Вічна пам'ять їхньому синові.  (написано 20.06.2014 в 19:22 з адреси:  211-91-132-95.pool.ukrtel.net)
% правды  : Отцы семейства многих беженцев, нашедших приют на Харьковщине, воюют за террористов (+видео) сайт  (написано 22.06.2014 в 13:47 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : сайт  (написано 23.06.2014 в 16:40 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : сайт  (написано 24.06.2014 в 08:47 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік