Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.06.2014 ЯК РОЗБУДУВАТИ МІСТО.

Вчора поділився своїми враженнями від безтолковості забудовної політики міста,сьогодні хочу запропонувати свою ідею (фікс).Як не залучаючи коштів бютжету,не знищивши жодного дерева набудувати у Славуті цілий торговорозважальний квартал,та ще і мати свою пішохідну “стометрівку”.На знімку помарачовими стрічками позначені зони можливої забудови(двох,трьохповерхові будівлі де перший то магазин,кафе...другий третій офіси,житло...Вся ця краса різнобарвними та різностильовими фасадами повернуті до пішохідної зони,в найбільш просторих місцях дві площі(розташування цирків,ярмарків,літніх кінотеатрів....).Пішоходна зона таким шляхом поєднає торгівельний центр(базар)та центр адміністративний “білий дім”(ратуша).Європа та й годі!
Жертвою падуть лиш корпуси колишньої меблевої фабрики.Нічого цінного і капітального там нема(працював,знаю)та і теперішній власник Філінюк В.Р.придбав цю нерухомість у міста(у нас з вами)за мізерні копійки.Назараз створивши прозоре акціонерне товариство,дуже не важко було б за два три роки і розбудувати місто,і заробити капітал. Але я недарма напочатку сказав ,що ідея фікс.Теперішній власник цієї частини міста годен хіба як автостоянку з примітивною автомийкою втулити у цій “золотій”зоні.
Р.С. Як хто має досвід роботи з 3д графікою(програми пректування екстерєрів)та бажання ,пропоную спробувать створити віртуальний проект.


Розміщено:
Вячеслав Соколовський (Славутський штаб національного спротиву)  
+380677573345   shtab38@meta.ua


  коментарі: 3

Ігор : В далекій перспективі, звісно, можливо все, особливо з урахуванням того, що Генеральний план міста річ не остаточна та схильна до корегування… Але, як в сьогоднішніх реалія, "не залучаючи коштів бютжету, не знищивши жодного дерева набудувати у Славуті цілий торговорозважальний квартал, мати свою пішохідну стометрівку, дві площі, цирки, ярмарки, кінотеатри,... словом, «Європу та й годі!» - не зрозуміло. То як, Че? Чи, я намріяв, а ви додумуйте?:)   (написано 05.06.2014 в 14:06 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Володимир : Пропоную побудувати аеропорт (не аеродром) десь під містом. Шей статус - міжнародний!!! Немає грошей? - пофіг, для чого він? - пофіг? як це все зробити? - пофіг. Головне фантазія (ІДЕЯ?) Всі такі мудрі стали, там зробити то, за ним ше шось. А про матеріалізацію цих фантастичних ідей хтось подумав. Взяв придумав - пів міста вирубав, плиткою обклав і т.д. і т.п., і все за тиждень і без бабла - а хулі всьо так просто.   (написано 05.06.2014 в 16:48 з адреси:  pool-46-63-78-173.x-city.ua)
Гість : Викладайте великі фото, вже декілька раз помічав за вами. Викладаєте щось мізерне яке навіть і близько не видно, що і де і як...  (написано 06.06.2014 в 11:33 з адреси:  isida.vitamin.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік