Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.05.2014 ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КРУГЛОГО СТОЛУ

Відкрите звернення представників інститутів громадянського суспільства міста Славута з нагоди Дня памяті жертв політичних репресій в Україні

Голові Верховної Ради України
Турчинову О. В.
Міністру юстиції України
Петренко П.П.

Ми, учасники «круглого столу», представники громадських організацій міста Славута, змушені констатувати, що діяльність Комуністичної Партії України та її представників у владі усіх рівнів, зокрема, найвищому представницькому органі держави - Верховній Раді України - загрожує державному суверенітету і цілісності держави, веде до масових грубих порушень прав та свобод громадян.

Останні події в Україні свідчать про те, що представники Комуністичної партії України у Верховній Раді в розпал суспільно-політичної кризи не спромоглися на жодні дії, спрямовані на налагодження ситуації. Натомість діяльність Комуністичної партії України, політична позиція, яка реалізується її керівництвом, організаціями на місцях та місцевими осередками, мають відверто антиконституційний характер.

Дії цієї політичної партії назавжди заплямували себе нелюдським ставленням до власного народу та не мають права на існування, а тому визнаємо діяльність Комуністичної партії України на території держави такою, що суперечить засадам державності, Конституції України, веде до порушення базових людських прав і свобод та звертаємось з проханням спрямувати до Верховного Суду України представлення про заборону діяльності Комуністичної партії в Україні.

Закликаємо до 70-річчя Великої Перемоги оприлюднити суспільству усі без виключення архівні документи, зокрема ті, які є явним свідченням терору тоталітарного комуністичного режиму. Український народ після десятиліть брехні заслуговує почути правду.

З метою покращення та контролю процесу люстрації в Україні також пропонуємо усім без виключення депутатам Верховної Ради України, вищим органам державної влади, заповнити Декларацію чесності, підтримавши відкриту ініціативу громадських активістів та сил Майдану.

14 травня 2014 року м. СлавутаРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік