Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.05.2014  ПРО ПОДІЇ В М СЛАВУТА 18.05.2014


Недільним ранком до нашого міста, точніше (міський базар) за запрошенням базаркома Юр'єва С. , прибули зелені чоловічки з м. Хмельницького.Форма одягу типова — комуфляж, легкі броніки, дрини, пастолі(пневмо).Що найбільш збивало з пантелику , то емблеми самооборони Майдану. А збивало тому, що молодики виявляється прибули приборкати ту частину підприємців ринку, яка вже 3 місяці намагається навести лад із сплатами риночних зборів(за останні 8 років бютжет міста, ми з вами , не дотримали не один мільйон грн.).Та не туди впхнулись. Наші хлопці , які ще не зовсім відмили одяг від коктейлю молотова, які памятають холодне скло неживих очей побратимів , за ідеали Майдану(емблема самооборони, як шмат) готові повати любого. Обійшлося - зайд провели до МвеСу, там зафільмували ,та завели справу.
Потім ще приїздили їх патрони, трохи чмокали та дивували: ”Ми ж мовля так всюду працюєм, і нічо, це тіко у вас в Славуті кіпіш ”. На питання - чого з броніками (славутський “Майдан” надлишками своєї амуніції поділився з Запоріжжям,ще місяць тому), і чо не зв'язались - якесь невнятне, та ж хотіли, чи забули....
Висновок: деяка частина Самооборони попутала береги та пріорітети . Участі у подіях не брали ні “Правий Сектор”, ні сепаратисти, ні НАТОвський десант. Всім активним славутчанам велике дя за потужний супротив. ХАЙ НЕ ЛІЗУТЬ!


Розміщено:
Вячеслав Соколовський (Славутський штаб національного спротиву)  
+380677573345   shtab38@meta.ua


  коментарі: 30

??? : Прибули надавати допомогу (приборкати)! Це що юридична контора? За запрошенням Юр'єва? Завтра один сусід запросить приборкати іншого і т .д. Це що за бля...о? Це шлях до європи? Це в той час коли повалили бандитську владу?!!! Після цих подій (а інформація розповсюджується бистро і по місту і по району) в людей поселився страх. Вони кажуть, що те, що ми бачимо кожен день по телевізору вже у нас в Славуті. Схаменіться!  (написано 20.05.2014 в 08:23 з адреси:  119-194-201-46.pool.ukrtel.net)
Че : "Після цих подій (а інформація розповсюджується бистро і по місту і по району) в людей поселився страх." це до кого посил?
      Славутське ГО "Майдан" чотири рази ініціювали зустрічі з керівниками міста та попереджали про нездорові рухи.Реакція у мінус. 
(написано 20.05.2014 в 08:51 з адреси:  90-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Ігор : Найцікавіше те, що до народження таких «рухів» і таких страхів в нашому місті, доклали руки й самі славутські майданів ці. Одна «миротворча акція» в Славутській прокуратурі чого варта!.. Але ж про що це я насправді! В усьому, звісно, винна місцева влада…   (написано 20.05.2014 в 09:44 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Че : Ігор :Нема чо хвилюватись,вас там (в домє бєлом)і без наших потуг лишать відсотків з десять,більше точно шо не тра..А ми допоможєм,ще і лиця змінити.Прокуратура то лише початок,як і Майдан....  (написано 20.05.2014 в 10:18 з адреси:  90-3-178-94.pool.ukrtel.net)
Ігор : Че, та хто б сумнівався у ваших можливостях! Звісно, що допоможете! Тільки чого, аж 10% цих дармоїдів лишаєте?! Громаді вистачило б 1-2% під саму зав’язку! А краще взагалі дошками навхрест виконком той забити, а вхід автомобільними шинами забарикадувати. Ну, як в Краматорську, приблизно. Іде якийсь знахабнілий чинуша на своє робоче місце щось у громади поцупити, а ви його тут як тут - «коктейльчиком Молотова» і пригощаєте… Благодать! Демократія! Пряма народна люстрація в дії, так би мовити. А чиновників на ваш вік, ще вистачить! Україна велика, ще понароджує і прокурорів і суддів і різних там корупціонерів...  (написано 20.05.2014 в 15:09 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Че : ЗОЛОТІ СЛОВА юрій бенєдіктовіч,ой ігор дмитрович.  (написано 20.05.2014 в 16:55 з адреси:  26-186-113-92.pool.ukrtel.net)
 : народ бідує і мало хто їсти вже має а базарники з жиру бісяця і мільони поділити вже неможуть. Ганьба!  (написано 20.05.2014 в 20:43 з адреси:  154-176-200-46.pool.ukrtel.net)
кум : Ігор!Тільки ти з усіх коментарів в різних мережах винуватцем події 18 травня в Славуті зробив майданіців,які саме і навели порядок в цей день.І тобі не соромно?Чи може "любов" до прокурора,який не хоче розслідувати факти відправки райдержадміністрацією людей на "антимайдан" за гроші тобі затьмила очі?А твою посаду в виконкомі точно треба ліквідувати,як і багато інших.Напиши(ти ж вважаєш себе самим розумним) яким боком твоя робота на займаній посаді дає користь славутчанам - дуже хотів би почути аргументи в підтримку дармоїдів.   (написано 20.05.2014 в 22:16 з адреси:  176-8-15-127-slvt.broadband.kyivstar.net)
Анатолій Казіміров : Ігору.
     А чи не ця прокуратура, яку ти захищаєш, викликала тебе в лютому на допит? Ой, вибачте, на бесіду? 
(написано 20.05.2014 в 22:43 з адреси:  192-221-93-178.pool.ukrtel.net)
Адекватний : Підняли бурю в склянці води. базар є базар.  (написано 20.05.2014 в 23:13 з адреси:  176-241-149-26-dynamic.retail.datagroup.ua)
Анатолій Казіміров : Для кума.
     Піголь Ігор Дмитрович – головний спеціаліст відділу споживчого ринку та сфери послуг управління економічного розвитку.
     Основні завдання відділу (служби)
     · Реалізує державну політику, спрямовану на розвиток роздрібної та оптової торгівлі, а також торгівельно-виробничої сфери (ресторанне господарство), сфери послуг, на основі використання ринкових механізмів господарювання на території міста.
     Здійснює в межах своєї компетенції, встановленої законодавством, контролю за організацією та якістю обслуговування населення суб’єктами підприємницької діяльності, підприємствами сфери послуг, роздрібної та оптової торгівлі, ресторанного господарства та на ринках міста.
     · Приймає участь у підготовці програми соціально - економічного розвитку міста за розділом „Споживчий ринок”. Здійснює заходи щодо реалізації державних, регіональних та міських програм розвитку галузі.
     
     · Планує та організовує проведення місцевих ярмарок та виставок-продажу з залученням промислових, торговельних підприємств міста з вказівкою місця і часу проведення.
     
     · Аналізує існуючу мережу підприємств торгівлі, дрібно-роздрібної торгової мережі, торгових відділів, підприємств ресторанного господарства та сфери послуг усіх форм власності, здійснює заходи щодо розширення та вдосконалення торгової, побутової мережі та ресторанного господарства.
     
     · Планує, організовує, залучає до перевірок посадових осіб контролюючих служб відповідно до законодавства, проводить комплексні перевірки на підприємствах торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг усіх форм власності в межах повноважень, наданих законодавством.
     
     Сприяє розширенню та вдосконаленню мережі підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг всіх форм власності.
     Готує пропозиції щодо встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг всіх форм власності.
     · Готує проекти та перевіряє документи дозвільного характеру – дозволів на розміщення та експлуатацію об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг згідно вимог законодавства.
     
     · Сприяє організації місцевих ринків, у відповідності до законодавства, здійснює контроль за їх діяльністю.
     
     Готує проекти рішень міської ради, виконкому, розпоряджень міського голови з питань, що належать до компетенції відділу.
     · Розглядає за дорученням керівництва міської ради заяви та скарги громадян з питань, які відносяться до компетенції відділу з питань торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.
     
     Сприяє забезпеченню державного захисту прав споживачів щодо якості та безпеки товарів та послуг.
     Розробляє матеріали, інформаційні довідки, організує наради та бесіди з суб’єктами підприємницької діяльності незалежно від форм власності з нормативними та законодавчими актами, що регламентують торговельну діяльність.
     Взаємодіє з іншими місцевими органами державної виконавчої влади в питаннях мобілізаційної підготовки, забезпечення потреб цивільної оборони для стабілізації роботи підприємств торгівлі, сфери послуг в умовах надзвичайних ситуацій.
     Надає пропозиції виконавчому комітету про скасування дозволу на розміщення та експлуатацію об'єктів у разі порушення екологічних, санітарних правил, інших вимог законодавства
     Приймає участь у забезпеченні реалізації в місті державної цінової політики. Здійснює моніторинг цін на основні продовольчі товари в об’єктах торгівлі та на ринках міста.
     Забезпечує доступ до публічної інформації.
     
     От так от. А ти кажеш, шо дармоїди!!! :-) 
(написано 21.05.2014 в 00:38 з адреси:  192-221-93-178.pool.ukrtel.net)
Ігор : Для Кума. Я, шановний, з Нового року, окрім цього сайту, більше ніде не дописую. Це по-перше. По-друге, пишу під своїм ім’ям. По-третє, до сьогоднішнього дня, по подіях в Славутській прокуратурі, не давав жодного коментаря. То чому мені повинно бути соромно?! Соромно, Куме, повинно бути тим, хто будучі «майданівцем», дозволяє собі поводитись як останній гопник, хто у спілкуванні з працівниками прокуратури (а не всі ж вони там хабарники і злодюги, правда?), переходить елементарні межі пристойності та діє за принципом армійського «діда»: мовляв, ось мене колись ці прокурори (судді, податківці, міліціянти і т.д.) гнобили та принижували, так і я по відношенню до останніх буду поводитись так само. Ось такій от «новий порядок» виходить, вельмишановний Куме. А найцікавіше, Куме, те, що в результаті наведення такого «порядку», той, хто мене викликав на «співбесіду» і дійсно повинен був понести бодай адміністративну відповідальність, пішов … на підвищення до ГПУ. Ну, а яким боком моя робота «дає користь славутчанам» не мені судити. Зазвичай, це робить мій безпосередній начальник, а також атестаційна комісія.
     Для Анатолія. Якось так, але не зовсім. У кожної посадової особи ОМС є посадова інструкція, якою він і керується в повсякденній роботі. Положення про відділ носить більш загальний (системний) характер.
      
(написано 21.05.2014 в 08:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
??? : ЧЕ, а ти знаеш, що ті хто не працює в бєлом домі завжди називали тих хто там працює дармоїдами? Так було є і буде. І якби ти ти там працював тебе також називали б дармоїдом. І це не через те, що там хтось працює, а хтось штани протирає, а через те, що так люди заспокоюють себе називаючи їх дармоїдами. І ще - ті хто називає держслужбовців дармоїдами чомусь не хоче йти на держслужбу або якщо приходить, то перестає себе вважати дармоїдом. Зверніть увагу, що я далі по тексту не кажу бєлий дом, а кажу держслужбовці, а це вся державна система. А без системи державних органів та органів місцевогго самоврядування (за твоїми словами ЧЕ - дармоїдів) держави не буде. Але саме головне те, що якби кожен сумлінно виконував свої посадові обовязки, то ми були б в Європі давно, а може жили б навіть краще!!!   (написано 21.05.2014 в 08:42 з адреси:  119-194-201-46.pool.ukrtel.net)
Ігор : Що стосується подій 18 травня на міському ринку, то на цей рахунок, я також маю власну думку. Втім, з огляду на ваше уявлення про «порядок», думаю, вона вам також не сподобається:)  (написано 21.05.2014 в 08:58 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Ігор : Для ???. Саме так, шановний, саме так. По-перше, дуже легко сьогодні стояти осторонь державного управління, ні за що реально не відповідати і при цьому критикувати, критикувати, критикувати... По-друге, проблема окремих «полум’яних революціонерів» як раз у тому і полягає, що вони не розуміють свого власного ОБОВЯЗКУ за жодних обставин не застосовувати методи управління тих, кого знесла революція Гідності.  (написано 21.05.2014 в 10:18 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
pkbq : Ігор, А кого "знесла революція Гідності" в Славуті?
     Такі як ти і бояться щоб "революція Гідності" не докотилася до Славути!
     І всіляко принижують та дескредитують «полум’яних революціонерів» (Те що в лапках - це твої цитати).
     Штани не мокрі? 
(написано 21.05.2014 в 10:37 з адреси:  156-5-132-95.pool.ukrtel.net)
pkbq : Крапкам, питанням та Ігору.
     Дійсно важка у Ігоря робота. Хвилин 40 вивчав основні завдання відділу. Не осилив. А якщо це кожного ранку вивчати посадову інструкцію, то взагаді буде десь до 15.00-16.00. Це якщо без перекурів. :-) А там і додому пора збиратися.
     А ви Че, Анатолій, кум і т.д. кажете дармоїди!!!
     Срраждають бідолахи там за нас цілими днями наші слуги!!! 
(написано 21.05.2014 в 10:47 з адреси:  156-5-132-95.pool.ukrtel.net)
Че : Чотка така у вас робота Ігоре,сиди собі в соцмережі лий бруд на громаду ,у робочий час доречі.А громада за то ще і зарплатню та пенсію.  (написано 21.05.2014 в 11:23 з адреси:  165-196-94-178.pool.ukrtel.net)
Ігор : М-да, pkbq, а з логікою у Вас явні проблеми. З культурою спілкування, схоже, також. Якщо Ви самі себе зараховуєте до категорії «полум’яних революціонерів», то це Ваш вибір. Я тут до чого? А кого «знесла революція гідності в Славуті», Вам, як, напевне, найактивнішому її учаснику, повинно бути видніше)) І навчіться, будь-ласка, відрізняти коментар від запитання. А тож воно якось навіть не личить, такому сміливцю, та з сухими штанами…
     Для Че. Гарна у Вас така логіка вимальовується, Че, прямо «майданівська»! Значить, якщо хтось не згідний з деякими Вашими поглядами чи діями (поглядами та діями ГО «Майдан»), – він автоматично «льє бруд на громаду»... Далеко підете, Че, з такім підходом, ой далеко! Раз Вам так муляють мої дописи, я можу і не писати. Тільки, що це змінить, Че? Адже всім «дармоїдам» рота не закриєте. Знайдуться інші «корупціонери», ще не знесені Революцією та підступно бажаючі «вилити бруд» на Вашу адресу… То може вже краще я, по старій традиції?:))
     Коментар написано в обідню перерву. Час витрачений на попередні дописи зобов’язуюсь відпрацювати понаднормово. Амінь.
      
(написано 21.05.2014 в 12:11 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Друга думка : Шановний В"ячеслав Соколовський, Ви мабуть щось спутали, переказуючи місцеві байки, а не оперуя фактами, а саме: Громадське об"єднання "Самооборона" нічим не гірша за мету об"єднання ГО "Майдан", але деякі члени, як Ви їх називаєте "вірних побратимів", коли одні були на майдані в пеклі, ціж побратими відсиджувались дома, а зараз рубаху на грудях рвуть, що порох нюхали, але питання ЯКИЙ? може вони перенюхали його чи навпаки недонюхали, але висновок один - від жиру бісяться і дуже замучала грудна жаба, що вище голови пригнути не можуть. За інтелектуальні здібності взагалі нічого говорити лише поспілкуватися з панянкою Криловою, паном Степанюком, якого чуть параліч не розбив так намагався кричати застосовувавши ненормативну лексику. Це квіт нації, що рветься до Європи, хоча варті лише ...опі. Те що ваші побратими вже взяли в звичку брати на храпа - це ще нічого не каже про правоту замислів та дій, бо цивільні люди ведуть себе відповідно - оперують лише холодними фактами, а не емоціями та бажаннями, які у декого зашкалюють, вже дійшли до того, що на таких же як і самі нападають.   (написано 21.05.2014 в 12:56 з адреси:  188-0-94-100-dynamic.retail.datagroup.ua)
Совість : Скажіть будь ласка, хто хоч раз проїхав у нашій маршрутці без грошей? А чому жтакий подив, що адміністрація ринку вимагає оплату за займанне торгове місце? Це так у Європі. Ви хоч один раз були там? За невірно припаркований велосипед штраф і немалий. А тут авто поставили на проході , як у себе в дома. Нам із нашим уявленням справедливості не в Європу йти а в ж....у. Я тоже хочу поставити контейнер на ринку і не платити за нього, і думаю безліч Славутчан тоже. А Ви попробуйте , попросити звільнити місце хоч кого небудь із тих хто " нюхав порох " вони ж Вас загризуть. А доречі чого тут не всі коментарі , тут тоже природний відбір. Здорово Удачі Вам на Вашому шляху в Ж..у.  (написано 21.05.2014 в 13:30 з адреси:  188-0-94-100-dynamic.retail.datagroup.ua)
% правды  : Сайт - Народный комитет по борьбе с коррупцией.
     • 22 марта 2013 /
      Кто привёл на Славутский рынок Владимира Старовойта - бывшего главу земельной комиссии Киевсовета, главу Оболонской организации партии Юлии Тимошенко – «Батькивщина»?
     
     Старовойт Володимир Миколайович. Народився 25 серпня 1966р у м.Львів. Освіта вища: Київський державний торгівельно-економічний університет та Інститут політичних наук.Член партії «ВО «Батьківщина» з 2007р. Член бюро Київської міської партійної організації «ВО «Батьківщина».Член бюро Оболонської районної партійної організації «ВО «Батьківщина». Голова Оболонської районної партійної організації «ВО «Батьківщина». Обирався депутатом Київської міської ради від 43 виборчого округу (2002-2006 роки кадеції). Має ногароди: нагрудний знак «Знак пошани» від Київського міського голови (2005р), Почесну грамоту «За особливі заслуги перед Українським народом» від ВРУ (2005р) Голова РПО: Старовойт Володимир Миколайович
     Керівник ГП: Свириденко Ганна Вікторівна
     вул. Лайоша Гавро, 7-а
     тел: 426-77-79, 426-77-91
     "Знайомтесь список Батьківщини до Київради 25 травня 2014 року", - написав Павловський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
     "1. Бондаренко Володимир Дмитрович, …, 10. Старовойт Володимир Миколайович, … Как же случилось, что оппозиционер пригрелся на груди у ставленника Януковича? Видимо, партийная идеология и громкие лозунги всего лишь мишура, за которой скрывают нелегальные схемы быстрого обогащения.
     Но самое интересное то, что все эти герои состоят в абсолютно разных партиях. Анатолий Брезвин – депутат Киевсовета от Народной партии Литвина. Василий Антонов возглавляет районную организацию Партии Регионов. А вот Владимир Старовойт – глава Оболонской организации партии Юлии Тимошенко – «Батькивщина». Как же случилось, что оппозиционер пригрелся на груди у ставленника Януковича? Видимо, партийная идеология и громкие лозунги всего лишь мишура, за которой скрывают нелегальные схемы быстрого обогащения.
     По материалам: obozrevatel.com
     Источник: сайт
     
      Сайт – Форум чесних людей. Старовойт Володимир Миколайович паралельно балотується по 33 округу. За даними ЗМІ, Старовойт є власником ринків "Мінській", "Люкс" та "Лілія" на Оболоні. У 2012-2013 роках Старовойта називають партнером тодішнього голови Оболонської РДА Василя Антонова по незаконному будівництву понад 180 МАФів. Тому ймовірним є лобіювання інтересів ЗАТ МЖК "Оболонь" та забудовниками ТОВ "Пателі Лізінг", ТОВ "Градбуд-1", ТОВ "Сото" і StolitsaGroup, які пов’язують з Антоновим.
     Неспроста ведь говорят, что в стихийных рынках и МАФах в районе метро «Минская», «Оболонь» и «Героев Днепра» у Антонова 60% доходов, у Старовойта – 40%. Источник: KievNews 18.03.2013 г. Виктор Стариков
     Владимир Старовойт - KievNews
     kievnews.glavcom.ua › События Вот почему МАФы для Антонова – дело достаточно прибыльное. Тем более, что в бизнесе МАФов у Антонова есть надежный партнер – бывший глава земельной комиссии Киевсовета Владимир Старовойт, являющийся ныне неким «семейным банкиром» Антонова. Скорее всего, и доходы Антонова «оседают» именно в банке Старовойта – в «Национальных инвестициях». Публичное акционерное общество «Банк. Национальные инвестиции», местонахождение: г. Киев, ул. Владимирская, 54. Уставной капитал Банка составляет 161 миллион гривень.
     К руководство Оболонской Самообороны причастен бывший депутат Киеврады, "король оболонских базаров", муж певицы Окси – Владимир Старовойт.
     Игорь, так откуда ноги растут? 
(написано 22.05.2014 в 06:27 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : А чого Ви мене про це питаєте? Я, на щастя (або нещастя), не є співзасновником "Оболоні":)   (написано 22.05.2014 в 08:04 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Че : А чого Ви мене про це питаєте?
     ПОЧИТАЙ СВОЮ ПОСАДОВУ ІНСТРУКЦІЮ, і досить прикидатись дурнуватим гвинтиком який нічого не знає. 
(написано 22.05.2014 в 11:41 з адреси:  98-186-113-92.pool.ukrtel.net)
Ігор : Відповідальність, Че, має прізвища. Це по-європейськи. Ви ж саме так прагнете жити? До того ж, ти, як завжди, є досить неуважний. Бо те, що ти вичитав в люб’язно викладеному на цьому сайті небайдужим до служби в органах МС Анатолієм, називається «Положенням про відділ». «Посадова інструкція» - це, як я вже вказував, дещо інше. Попри це, передбачаю, що тобі не дає спокою одне із завдань нашого відділу, а саме: «Сприяння організації місцевих ринків у відповідності до законодавства, здійснення контролю за їх діяльністю». Якщо це дійсно так, то із задоволенням роз’яснюю, що відповідно до європейської настанови з якості, «Функція»: «Сприяння організації місцевих ринків у відповідності до законодавства, здійснення контролю за їх діяльністю», має своїх «Постачальників». Для мене такими постачальниками можуть бути: розпорядчі документи вищих адміністративних структур, розпорядження міського голови, або ж доручення керівництва. Бог свідок, від жодного з цих «постачальників», я не отримував ( і не міг отримувати!) жодних вказівок щодо організації Славутського ринку:) Здійснювати контроль за діяльністю ринків, я також маю право виключно у відповідності до законодавства, тобто, - проводити обстеження шляхом візуального огляду цін. Таким чином до питання % Правди «Игорь, так откуда ноги растут?», ні я, ні мій відділ, не маємо жодного відношення. Так, дохідливіше?   (написано 22.05.2014 в 17:05 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
кум : Зрозумів роботу Ігоря:начальник дасть вказівку - роблю,щоб догодити,а не дасть - "провожу обстеження шляхом візуального огляду" - ну настоящий держслужбовець.Так які твої спотереження допомогли ринку Славути?Мовчу про ноги...
      
(написано 22.05.2014 в 21:02 з адреси:  176-8-15-127-slvt.broadband.kyivstar.net)
Ігор : Це добре, Куме, що в роботі виконавчих органів нашої міської ради, Ви хоч щось починаєте розуміти. Втім, Вам слід усвідомити головне: будь яки обстеження того чи іншого суб’єкта господарської діяльності, посадові особи ОМС можуть проводити лише в складі певних робочих груп, без усілякої там самодіяльності. Так пише Закон і ще купа підзаконних актів на додачу. А Закон, Куме, для нас, «дармоїдів», самі розумієте… Іншими словами, посадова особа ОМС не має права, ані допомагати, ані шкодити Славутському ринку. Вона (особа) зобов’язана діяти виключно на підставі, в межах та в спосіб визначений тим-такі Законом. В інших випадках, така «допомога» може кваліфікуватися відповідними органами, як «корупція» чи, не дай Боже, як «перешкоджання підприємницькій діяльності» сумлінного платника податків. Ось такі, Куме, у нас справи вимальовуються. Ви б, якось, разом із Че та Анатолієм, забігли б до «Бієлого дому», я б Вам цілу «бюрократичну лекцію» з цього приводу прочитав. Дистанційне навчання, воно, звісно, цікаве, але як показує досвід, не достатньо ефективне.   (написано 23.05.2014 в 08:23 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : Дмитровичу. а їм хоч в лоб хоч полбу. Тупні і є тупні базарні.  (написано 23.05.2014 в 14:01 з адреси:  236-165-55-37.pool.ukrtel.net)
"""""" : на ринку все просто э дві категорії підприємців одні платять податкі і збори визначені законодавством і другі які не платять ні податків ніяких другіх платежів а просто підкормлюють дільничного капітана Бондіна з цього має зиск м-р Стрелков дружина останнього причому відкрито про це говорить так як сама несплвчує за свої контейнери і працівників мотивуючи посадою чоловіка ну ісам начальник міліції покриває в цьому своїх підлеглих небнезкоштовно в цьому я впевнений міській голова на подібні звернення реагує шаблоном факт не підтвердився для того щоб щось змінити не потрібно в загальному говорити винна влада потрібно називати прізвища такі людей кожен повинен знати в обличчя і щоб кожен міг такому плюнути в рило а то рила ціх уродів при погонах репають від сміху з тих хто кричить винна влада винна не влада а конкретні особи а ці особи завжди винного назначать  (написано 23.05.2014 в 17:50 з адреси:  pool-46-63-78-51.x-city.ua)
кум : Ігоре!І це Вам не можна,і друге закон забороняє,- то навіщо така посада?Просто диву даюсь.Ще раз підтверджую - дармоїд;отримуєш гроші,чекаєш на підвищення пенсіїї,тупо підтримуєш очільника(твого роботодаця,на якого ти строчив пасквилі) і плюєш на думку громади.А з міліцією після розберемось і очистимо,як і прокуратуру.Тільки ми тримаємо слово і до виборі припинили всі акції.Мабуть треба подумати і про скорочення штатів міськвиконкому і твоєї посади в тому числі.І повір,громада якщо захоче - то свого доб"ється.   (написано 23.05.2014 в 23:38 з адреси:  176-8-15-127-slvt.broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 4 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік