Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.05.2014 ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА МАЮТЬ ОБ'ЄДНАТИ СУСПІЛЬСТВО, А НЕ СТАТИ ЧЕРГОВОЮ ВІЙНОЮ. СЬОГОДНІ - ЧАС ВІДПОВІДАЛЬНИХ РІШЕНЬ. УКРАЇНА ПЕРЕЖИВАЄ ВАЖКІ ЧАСИ У СВОЇЙ НОВІТНІЙ ІСТОРІЇ.

Українці ціною власного життя відстояли європейське майбутнє країни, відстояли свою гідність. Ухвалюючи сьогодні рішення, ми повинні пам'ятати про жертву Небесної сотні. Пам'ять про цих людей повинна вести нас у всіх рішеннях, які ми будемо приймати сьогодні і далі.

Партія «УДАР» - це партія переможців. Ми перемогли в 2012 році на парламентських виборах. Ми перемогли на Майдані, поваливши антинародну владу.

Сьогодні наш ворог - та розруха, в якій залишив країну режим Януковича. Окупація частини території Росією. Порожня скарбниця. Неефективність влади, корупція і розбрат серед політиків, які провокуються ззовні.

Партія «УДАР» - це партія нового типу. Ми - команда, яка покликана творити. Для нас головне - відповідальність, яку ми несемо перед країною. І всі наші дії спрямовані на те, щоб змінити країну, зробити Україну дійсно європейською державою.

Сьогодні кожен патріот і громадянин, кожен відповідальний політик повинен думати тільки про посилення нашої держави, а не про власні амбіції.

Зараз такий час, коли помилятися не можна. Ситуація вимагає консолідації та об'єднання зусиль заради єдності країни.

Час політичного популізму минув. Прийшов час спільного удару.

Сьогодні треба визнати - ключовим фактором посилення країни є повне перезавантаження влади. Тільки в такому випадку вона отримає високий рівень легітимності; тільки в цьому випадку ніхто не зможе говорити про узурпацію - а тим більше, намагатися її здійснити.

Тільки в такому випадку влада отримає можливість проводити потрібні системні реформи.

У контексті президентських виборів це означає, що майбутній президент України повинен мати максимально можливий в нинішніх умовах рівень підтримки людей. Цього можна досягти, тільки якщо не розтягувати голоси між демократичними кандидатами. Тому вибори Президента України 25 травня мають об'єднати суспільство, а не стати черговою війною всіх проти всіх.

Єдина можливість забезпечити єдність і високий рівень легітимності - це висунення єдиного кандидата від демократичних сил.

Я хочу нагадати - протягом останнього року я наполягав на необхідності висунення єдиного кандидата. Так було, коли ми боролися проти злочинного режиму Януковича. Тим більше так має бути в час, коли країна фактично перебуває в стані війни, а частина її території окупована.

Я завжди говорив: це повинен бути кандидат, який отримає найбільшу підтримку громадян, найвищі шанси на перемогу. Сьогодні таким кандидатом є Петро Порошенко. Петро Олексійович - досвідчена і компетентна людина. Ми стояли і боролися поруч на Майдані - і ми будемо пліч-о-пліч працювати і над перетворенням України.

Переконаний - якби інші демократичні сили підтримали єдиного кандидата, ми б отримали загальну перемогу вже в першому турі. Це не тільки було б демонстрацією нашої єдності, але й дозволило б зберегти значні кошти для бюджету України.

Тому, виходячи з інтересів України, збереження її єдності, я пропоную підтримати як єдиного кандидата від демократичних сил на президентських виборах кандидатуру Петра Порошенка.

Нашу угоду скріплює Декларація про об'єднання, яка буде нам представлена. Я пропоную її обговорити і підтримати. Завдяки цьому партнерству ми отримаємо можливості для реалізації програми « УДАРу» , глибинного реформування країни, перезавантаження влади.

Що це означає?

Ми йдемо у владу, щоб взяти на себе відповідальність за перетворення в країні. Наша мета - повноправне членство України в Європейському Союзі. Це означатиме гарантії європейського рівня життя і забезпечення прав для всіх наших громадян.

А для цього ми повинні вирішити завдання, які вимагають блискавичних дій і системної співпраці всіх гілок влади. Відновити територіальну цілісність України, повернути Крим як складову частину української держави і суспільства; забезпечити ефективне управління країною, знищити корупцію і реалізувати нарешті величезний потенціал України; закласти традиції цивілізованих, європейських відносин між державою, суспільством і громадянином, дієвого контролю людей над владою. Саме для практичного забезпечення таких дій ми об'єднуємо зусилля на всіх рівнях.
У контексті цього, я прийняв рішення балотуватися в мери Києва. Я зроблю Київ справді європейською столицею, а разом ми зробимо Україну європейською країною.

Перед нами - багато роботи. Ми повинні зробити все, щоб і президентські, і київські вибори пройшли чесно. Ми спільно сформуємо команду на парламентських виборах, щоб сформувати нову демократичну більшість. Ми повинні бути готові взяти на себе відповідальність за формування уряду та реалізацію програми реформ. Сьогодні прийшов час ставати державними діячами і робити кроки для стратегічної перемоги - на всіх рівнях.

Я закликаю всі демократичні політичні сили об'єднатися для боротьби за європейське майбутнє країни. Нам потрібно не тільки зберегти країну, але і виводити її до нових стандартів життя. І ми це зробимо разом.

З повагою Віталій Кличко.


Розміщено:
Шульга Степан  
+380963918001   udar_m_slavuta@i.ua


  коментарі: 12

sashok : Ляшко хоть делом занимается,а не по фирташам разьезжает.  (написано 12.05.2014 в 21:01 з адреси:  70-161-52-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : После присоединения к РФ "ополченцы" станут бандитами и будут ликвидированы – российский политолог
     13 мая 2014, 10:56
     
     После присоединения к России "ополченцы" на юго-востоке Украины станут сепаратистами и бандитами, и Москва сделает так, чтобы они не доставляли ей тех проблем, которые сейчас доставляют Киеву. Об этом сказал российский политолог, председатель Исламского комитета России Гейдар Джемаль.
     Джемаль отметил, что, если юго-восточные регионы Украины будут присоединены к РФ, то отношение в России к тем, кого там сейчас называют "ополченцами", резко поменяется.
     
     "Мне бы хотелось восточным украинцам и русским сказать: сейчас они в российских СМИ ополченцы, а вот когда они попадут внутрь Российской Федерации, они точно превратятся в сепаратистов и бандитов", - сказал он.
     "Если они действительно лягут под Москву, от них мало что останется, потому что, в первую очередь, те силы, которые сейчас курируют дестабилизацию юго-восточных регионов, постараются, чтобы эти юго-восточные регионы, став крайне западными регионами России, не доставляли тех же хлопот, которые они сейчас доставляют Киеву, чтобы у Москвы не было с теми же людьми тех же проблем, а Москва умеет решать вопрос по ликвидации проблем вместе с теми, кто их доставляет", - считает политолог. 
(написано 13.05.2014 в 12:05 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : сайт. Він повинен стати Президентом України.  (написано 14.05.2014 в 11:16 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старий : сайт
     Тим у кого пам'ять коротка!  
(написано 14.05.2014 в 18:56 з адреси:  172-86-132-95.pool.ukrtel.net)
 : всі вони однакові.  (написано 14.05.2014 в 20:56 з адреси:  177-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Старий : сайт Це також іде в президенти!  (написано 16.05.2014 в 17:47 з адреси:  193-51-132-95.pool.ukrtel.net)
% правды  : сайт (написано 18.05.2014 в 09:11 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Білий : Адмін нащо допускаєш політагітацію на свому сайті? Тобі хоча б за це платять?  (написано 21.05.2014 в 15:19 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Адмін : Ну хоть не МарксЕнгельсЛенін. Не платять. Дати пароль до сайту, будете антиполітагітацію проводити?  (написано 21.05.2014 в 15:24 з адреси:  Славута)
Білий : Ні дякую, своїх хватає, просто вже тошнить від політики, не звертайте уваги, а ще особливо коли за неї агітують такі відому діячі як Шульга.  (написано 22.05.2014 в 08:09 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік