Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2014 УСІМ, ХТО МАЄ БАЖАННЯ ТА МОЖЛИВІСТЬ!

Цього тижня 20-ть добровольців - членів громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Славутській курінь» на чолі з міським головою Василем Сидором, вирушили на підсилення державного кордону до Волинської області.

Додаткова потреба в охороні саме цієї ділянки державного кордону викликана тим, що певна частина волинських прикордонників була тимчасово передислокована до південних і східних рубежів України.

Відповідно до домовленостей із керівництвом головної державної прикордонної служби України, граничний термін перебування славутських добровольців у прикордонній зоні – до 25-го травня 2014 року. Втім, у разі необхідності, цей термін буде продовжено.

Несення служби членами громадського формування здійснюється шляхом патрулювання, як в складі прикордонних змін (нарядів), так і самостійно (в складі окремих громадських груп).

Ротація членів ГФ «Славутський курінь» здійснюватиметься за потребою та щотижнево.

Матеріально-технічне забезпечення – автономне. У зв’язку із складною економічною ситуацією в країні, кошти з міського бюджету не залучалися.

Усім, хто має бажання та можливість прийняти особисту участь в справі захисту нашої Батьківщини, просимо звертатися за телефонами: 2-18-84 та 2-19-40.
Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 10

Ігор : Мо, залиште там а назавжди:)  (написано 10.04.2014 в 22:26 з адреси:  5-1-6-155-dynamic.retail.datagroup.ua)
Ігор : Мо, залиште там а назавжди:)  (написано 10.04.2014 в 22:27 з адреси:  5-1-6-155-dynamic.retail.datagroup.ua)
Скиба П.П. : Звичайно, що "Славутський курінь" сам собі вибирає сферу, поле, напрямки діяльності, завдання, що прагне виконати, тощо.
     Але є деякі думки (сумніви) щодо необхідності або доцільності залучення "Славутського куреня" до охорони державного кордону:
     1. Наскільки відомо - ворог (Росія) наступає на сході, а не на північному заході держави. Невже Польща або Білорусь слали для нас ворогами?
     2. Інтернет переповнений зверненнями громадян сходу і півдня і проханнями про допомогу і підтримку, у тому числі жителів центральних і західних областей. Невже немає потреби організовувати взаємодію з іншими структурами МГО "Козацтво Запорізьке" на східних і південних теренах України з питань її охорони і оборони, у тому числі і державного кордону?
     3. Законом України "Про Державну прикордонну службу України" передбачено, що загальна чисельність ДПСУ становить 50000 осіб, у тому числі 42000 військовослужбовців". За інформацією 1-го заступника керівника ДПСУ генерал-полковника Шишоліна, яку він 8.04.2014 р. оприлюднив на засіданні Комітету ВРУ з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, ДПСУ зараз нараховує 35 тис. осіб. Таким чином в ДПСУ не вистачає 15 тисяч осіб. Але про мобілізацію оголосили лише для Збройних сил (20 тис.) і Національної гвардії (20 тис). А для прикордонників, які причетні до здачі Криму і зараз пропускають в Україну диверсантів з Росії, вже мобілізацію проводити не треба? Вони й до цих пір про це і не заікаються. Лише тішаться тим, що вони не причетні до подій на Майдані (мається на увазі до ліквідації). Хоча ще не все відомо. Можливо і причетні.
     4. Свою недолугість і прорахунки керівництво ДПСУ прагне компенсувати зусиллями громадських організацій, у тому числі і зі Славути.
     Але ж прості громадяни - платники податків платять гроші своїм захисникам у мирний час не для того, щоб вони хизувалися новою формою або марширували на парадах. Потрібно, щоб у скрутний час ці захисники не зраджували присязі і виконали свій обовязок, а не прикривалися тими ж платниками податків і показували свою професійну неспроможність.  
(написано 15.04.2014 в 22:06 з адреси:  5-248-207-154-broadband.kyivstar.net)
Ігор : В цілому, я з Вами погоджуюсь, Петро Павлович але, за неофіційною інформацією українських прикордонників та членів ГФ "Славутський курінь", на тій ділянці кордону разом із білорусами несуть службу "зелені чоловічки" без розпізнавальних знаків. Тож за їх словами запевняння "Бацьки" про відсутність російських "миротворців" на білоруській землі - звичайна деза.  (написано 16.04.2014 в 10:03 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Ігор : ГФ зверталося до Держприкордонслужби з проханням відправити своїх членів саме на східний кордон України, проте керівництво останньої надало таку можливість лише на Волині.  (написано 16.04.2014 в 10:23 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Ігор : До Геннадія Москаля можна ставитись по різному, але особисто я не виключаю і такого розвитку подій до кінця квітня: сайт
      
(написано 16.04.2014 в 13:22 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Оля  : "ваєватть і пагібать" - сказав -. Він -кулявлоба№2  (написано 17.04.2014 в 17:27 з адреси:  80-170-55-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : сайт  (написано 17.04.2014 в 19:02 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік