Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - easy auto insurance quotes
     
    &nbs  ...

Scottitemy  :  http://globalcarinsurance.top/
      - auto auto insurance
     
     <a  ...

Куплю/продам:       Плиткорез Sturm TC9822U<...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Ремонт квартыр та оыисных прымищень пид ключ та...
     guest test post
     [a href=" http://temresults2018.com/ "]bbcode[/a]
     [a href="http://temresults2018.com/"]html[/a]
     http://temresults2018.com/ simple
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.04.2014 ДІЙТЕ, ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!

Нещодавно Верховною Радою України був ухвалений Закон України "Про відновлення довіри до судової системи України" (про люстрацію суддів).

Тож замість культивування окремими «полум’яними революціонерами» практики прямого застосування відомого принципу «око за око, зуб за зуб», пропоную останнім скористатися реальними можливостями цього нормативно - правового акту.

Тим паче, що метою Закону, у тому числі, є з’ясування фактів, що свідчать про порушення суддями присяги, наявності підстав для притягнення їх до дисциплінарної або кримінальної відповідальності.

Відповідно, в разі наявності таких фактів, «полум’яним революціонерам» слід не гаючи часу підготувати заяви про проведення перевірки індивідуально визначеного судді (суддів).

Такі заяви можуть бути подані, як юридичними так і фізичними особами до Тимчасової спеціальної комісії протягом шести місяців з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення про її утворення.

Заяви повинні містити наступні відомості:

1) найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я, по батькові для фізичних осіб) особи, яка подає заяву, її місцезнаходження (для юридичних осіб), або місце проживання (для фізичних осіб), номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти (за наявності);

2) прізвище, ім’я, по батькові судді (суддів), щодо якого (яких) має бути проведена перевірка, його посада;

3) повна назва суду, в якому працює (працюють) відповідний суддя (судді);

4) обґрунтування необхідності проведення перевірки щодо відповідного судді (суддів) з зазначенням судових рішень, що складають зміст перевірки суддів відповідно до цього Закону;

5) перелік матеріалів, які додаються до заяви.

До заяви додаються копії судового (их) рішення (нь) прийнятого суддею щодо перевірки якого подається заява, що були винесені у справах (справі) з питань визначених у статті 3 цього Закону, а також у випадках наявності копій рішень апеляційної та касаційної інстанцій у цих справах.

Важливо! Суддя суду загальної юрисдикції підлягає перевірці у разі прийняття ним одноособово або у колегії суддів таких рішень:

1) про обмеження прав громадян на проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій в Україні у період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом;

2) про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків, рішень судів апеляційної та касаційної інстанцій про перегляд обвинувальних вироків, наслідком якого не було їх скасування, щодо осіб, які визнані політичними в’язнями, за дії пов’язані з їх політичною та громадською діяльністю;

3) про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом, у зв’язку з їх участю у таких акціях;

4) про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом, у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на підставі статті 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання водіями вимог працівника міліції про зупинку транспортного засобу та про залишення зазначених рішень без змін судом апеляційної інстанції в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом;

5) про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом, на підставі статті 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця та про залишення зазначених рішень без змін судом апеляційної інстанції в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом.

6) про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом, на підставі статті 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій та про залишення зазначених рішень без змін судом апеляційної інстанції в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом.

7) про накладення адміністративних стягнень на підставі статті 185-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом, за створення умов для організації і проведення з порушенням установленого порядку зборів, мітингів, вуличних походів або демонстрацій та про залишення зазначених рішень без змін судом апеляційної інстанції в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом.

8) у справах, пов’язаних з проведенням виборів до Верховної Ради України сьомого скликання, скасування їх результатів або позбавлення статусу народного депутата України особи, яка була обрана народним депутатом до Верховної Ради України сьомого скликання (перевірка суддів проводиться за заявою особи чиї права або інтереси були порушені безпосередньо);

9) про надання дозволу на проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій відносно осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року, у зв’язку з їх участю у таких акціях;

Перевірка проводиться також щодо суддів, які одноособово або у колегії суддів розглядали справу або ухвалили рішення з допущенням порушень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, констатованих у рішенні Європейського суду з прав людини.

Заяви, що надійшли після закінчення визначеного цією статтею строку, а також заяви, відносно яких Тимчасова спеціальна комісія не встигла прийняти рішення до закінчення своїх повноважень, передаються для продовження розгляду до Вищої ради юстиції за загальною процедурою.

Тож дійте, шановні пані та панове! В даному випадку - все у Ваших руках.

П.С. Наразі, Люстраційним комітетом України опрацьовуються ще три законопроекти «Про люстрацію». Було б зовсім непогано, якби громадськість Славутчини також долучилися до цієї роботи та надала до законопроектів власні пропозиції.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 14

% правды  : Государственное предприятие Государственного управления делами по обслуживанию официальных мероприятий Гарант-сервис 2 апреля по результатам тендеров заключило ряд соглашений на поставку продуктов питания на общую сумму 7 млн.грн. Об этом сообщают Наші Гроші, ссылаясь на данные Вестника государственных закупок.
     
     Питание приобретено для столовых №1 по ул. Банковая и №2 по ул. Шелковичная, 1. Всего потратят на мясо и мясопродукты - 4,45 млн.грн. В том числе заказана ягнятина по 542,86 грн./кг и 380,00 грн./кг соответственно, свиную корейку на кости и без нее - по 69 и 72 грн./кг.
     
     Также заказана свинина запеченная в черносливе по 81,59 грн./кг, говяжий язык в сале по 97,87 грн. /кг, Дарницкий балык по 161,81 грн./кг.
     
     Еще 15,6 млн.грн. потратят на молочные продукты, 0,99 млн.грн. - на сыры. Из импортных сортов самыми дорогими являются итальянский "Пармиджано Реджиани" по 351 грн./кг, итальянский "Грано Падано" по 264,60 грн./кг французский "Мини Бейби Бель" по 218,75 грн./кг. 
(написано 10.04.2014 в 11:26 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Українець : наскільки мені відомо згідно з люстраційним зоконом суддів голови райсудів та їх замісники мають буди звільнені та обрані нові терміном на 1 рік. чи відомо коли, з якого числа мацюк буде звільнений? якщо є така інформація - повідомте пане ігор  (написано 11.04.2014 в 22:20 з адреси:  146-31-207-82.pool.ukrtel.net)
Скиба П.П. : Вже давно помічаю, що Ви, пане Ігорю, неодноразово вживаєте термін "полум'яні революціонери". Цікаво б взнати, яку категорію осіб Ви розумієте під цим визначенням. Чи це щось персоніфіковане?. Дайте, будь-ласка, відповідь.  (написано 15.04.2014 в 22:13 з адреси:  5-248-207-154-broadband.kyivstar.net)
Ігор : Українцю. Розділ 2/2 «З дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що звільнені з адміністративних посад, голови вищих спеціалізованих судів, їх заступники, голови апеляційних судів, їх заступники, голови місцевих судів та їх заступники. З дня набрання чинності цим Законом вважаються такими, що звільнені зі своїх посад, також секретарі судових палат вищих спеціалізованих судів, їх заступники та секретарі судових палат апеляційних судів». Наскільки мені відомо, буквально вчора, суддя Мацюк став звичайним суддею, а головою суду - суддя Н.Воробченко.
     
     П.П.Скибі. За моїми спостереженнями, в будь-якому суспільстві, є така категорія людей, які постійно перебувають в «революційному режимі», тобто в режимі постійного соціального конфлікту. Це стан душі, певна потреба таких людей, яка обумовлена їх психологічними особливостями. В часи великих соціальних потрясінь, ці люди опиняються на вістрі революційних подій (це, врешті-решт, їх стихія), і в залежності від цілей революції, можуть принести користь/шкоду суспільству. В умовах «мирного часу», вони, зазвичай, привносять деструктив в суспільні процеси.  
(написано 16.04.2014 в 09:44 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Скиба П.П. : Все-таки я не отримав відповіді. Тоді виникає питання: До якої категорії (чи то "полум'яних" чи "не полум'яних" революціонерів) належить пан Ігор? А хто сказав, що в Україні уже мирний час і закінчився "революційний режим"? Чого ж тоді козаки охороняють державний кордон? Чи, може і козаки вже не козаки, а "козаки"?
     Чи є факти, коли "полум'яні революціонери" (це не мій вислів) натворили шкоди у Славуті чи районі? Може, я перебуваючи на Майдані щось пропустив і не знаю?  
(написано 16.04.2014 в 22:13 з адреси:  5-248-207-154-broadband.kyivstar.net)
Ігор : Шановний, Петро Павлович. Як на мене, не варто скидати все в одну купу. Оскільки режим повалено – революція, в розумінні широкомасштабного народного протестного вибуху, закінчена 22 лютого 2014 року. Далі слід зайнятися перебудовою та оновленням країни, у тому числі – повним перезавантаженням системи влади. І чім швидше ми це зробимо - тим краще. Це не значить, що народу слід припинити тиснути на нову владу, але робити це потрібно вкрай обережно та виважено, з огляду на військову агресію з боку Росії. Всім відомо, що будь-яка війна супроводжується війною інформаційною. І, коли, з подачі Росії, в ефірах світових телеканалів з’являються сюжети про «люстрацію» від Сашка Білого – це неприпустимо. В цьому контексті, до окремих славутських «полум’яних революціонерів» також є певні запитання, але, наразі, з огляду на суспільно-політичну ситуацію в Україні, я утримаюсь від коментарів. Себе ж вважаю звичайною людиною, яка любить свою країну.  (написано 17.04.2014 в 10:18 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Скиба П.П. : Я нічого в одну купу не скидаю, якщо і висловив якісь думки в одному посланні. Як їх сприймати - це особистісна проблема кожного, хто читає ці думки. Адже між висловами є відповідні знаки (крапки, коми тощо).
     Хто сказав, що революція закінчилася саме 22 лютого? Майдан ще стоїть, подобається це комусь, чи не подобається. Раджу тим, хто вважає, що революція закінчилася, ще раз поїхати на Майдан і запитати тих, хто там стоїть, заради чого це все було і зараз відбувається. Можливо відпаде ділити революціонерів на певні категорії.
     Не треба валити все на агресію Росії. Я вже не раз чую, що й посад не треба знімати, бо Путін заважає і треба на відсічі Росії акцентувати увагу (в цьому ніхто й не сумнівається) або неможливо знайти кращих професіоналів, окрім тих, що вже сидять на певних посадах.
     Тоді що розуміється під "повним перезавантаженням системи влади"? 
(написано 17.04.2014 в 15:33 з адреси:  5-248-207-154-broadband.kyivstar.net)
Ігор : Шановний, Петро Павлович! Ми з Вами можемо і далі дискутувати навколо визначення поняття "революція", але остання не може продовжуватись вічно. Хочемо ми цього чи не хочемо, але рано чи пізно, настає час "склити вікна". Переконаний, що для більшості учасників цієї революції, "це все було" саме для того, аби докорінно змінити життя в цій країні на краще, - змінити раз і назавжди! Ви кажете, що не треба все валити на Росію... Так ніхто і не валить все. Я кажу лише про те, що російський чинник суттево впливає на внутрішню ситуацію в Україні, і легковажно ставитись до нього в сучасних умовах неприпустимо. А під повним перезавантаженням системи влади, якщо говорити спрощено, слід розуміти: а) її розумну люстрацію; б) ухвалення цілого ряду нормативно-правових актів щодо змін до Конституції України, виборчого законодавства, порядку проведення місцевого та всеукраїнського референдумів, бороть з корупцією тощо; в) перевибори усіх владних гілок. Погодьтеся, Петро Павлович, що зробити усю цю роботу в умовах "вічної революції"(як і в умовах військової агресії, до речі), практично неможливо.  (написано 18.04.2014 в 07:52 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : Что такое люстрация?
     
     Люстрация (от лат. lustratio — «очищения посредством жертвоприношений») — очищение правительства, полиции, судов и других важнейших общественных институтов от людей, причастных к нарушениям прав человека.
     Как правило, после революции победившие новые власти проводят люстрацию, чтобы откреститься от старой власти, которая воспринимается людьми как преступная и несправедливая. Люстрация – одно из главных требований Майдана. 24 февраля Верховная Рада зарегистрировала проект постановления о проведении люстрации в Украине, авторы которого – группа народных депутатов от ВО «Свобода». Согласно постановлению, Закон о люстрации Рада должна принять до 24 апреля. Как на мой взгляд то, что происходит сейчас на местах, это избирательно - показательная люстрация. Такой процесс должен касаться всех граждан Украины. Особенно тех, кто пытается провести эту люстрацию. А господам от власти крайне необходимо начать люстрацию с себя! Провести ее необходимо гласно и открыто. Кроме этого, люстрации подлежат члены их семей и ближайшие родственники, чтобы понять на кого оформлен-переоформлен бизнес и всякое прочее! Потому, что львиную долю своих реальных активов чиновники - политики - олигархи зарегистрировали на своих близких и не очень родственников и прочих подставных лиц. Люстрация - это процесс, который будет продолжаться определенное время, в течение которого обязательно дойдет очередь и до новых вождей - лидеров всех уровней. Необходимо запомнить, у нас никакой пукин не сможет удерживаться у власти столько, сколько ему хочется. Так что у нас дело не в царях, а в нас самих. Насколько мы будем помнить и чтить память погибших на Майдане, настолько грамотно и гуманно мы и проведём эту люстрацию. Здесь как и во всём, остаётся главный лозунг. НЕ НА ШКОДЬ!  
(написано 18.04.2014 в 09:33 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : знов цяцькаюця.  (написано 18.04.2014 в 15:49 з адреси:  94.179.193.71.pool.3g.utel.ua)
Старий : Як умру, то поховайте мене на Рублівці,
     Бо не хочуть мого тіла кляті українці…
     Гнали мене із престолу, гнали, як гандона…
     Немав часу, та й забув я з золота батона…
     
     Утікав я вертольотом з свого Межигір’я,
     По дорозі розлетілось моє кодло з пір’я…
     Упирався… та не здався отому Майдану,
     Сам собі своїм указом вирив довгу яму.
     
     Закопайте мене в землю, забудьте образи,
     На могилу покладіть мого унітаза.
     І на ньому прив’яжіть з триколору банта,
     Бо народ уже несхоче такого гаранта…
     
     Друг мій, Путін, ляснув щиро мене по мордяці…
     …Поруч мене ви повісьте «ригів» на гіляці.
     Нехай вітер тіла їхні день і ніч гойдає,
     Хай Украйна таких падлів більше і не знає!
     
     Признаюся, українці: президент я в!
     Поруч мене хай спочинуть Захарченко і Клюєв.
     Після себе я залишив одні лиш руїни…
     Хочу, щоб і Симоненка вигнали з країни!
     
     Бо якщо за ним вам йти — «труден путь и долог».
     Він такий же комуніст, як я геніколог.
     І за мною в Україні ніхто не заплаче,
     Бо смертей Небесной Сотні ніхто не пробачить…
     Лиш пробачте, українці, жителів Донбасу…
     Що довірили країну мені…ПІДА*АСУ…
     (с) автор невідомий 
(написано 18.04.2014 в 18:01 з адреси:  177-101-132-95.pool.ukrtel.net)
 : і коли настане цей час склити вікна Ігор?  (написано 19.04.2014 в 09:26 з адреси:  94.179.193.71.pool.3g.utel.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6938
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік