Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.04.2014 ВІДПОВІДІ І ТЛУМАЧЕННЯ

Вельмишановний пане, Чеславе!

Щиро вдячний Вам за розгорнутий коментар до моєї скромної «піарської дешевизни», яку, чомусь, ви вже вкотре сприймаєте виключно на власну адресу.

Оскільки Ви мало що з неї зрозуміли, я постараюсь розтлумачити її в більш зручній та дохідливій для Вас формі – також по пунктах.

1. «Полум’яні революціонери» мене зовсім не дратують, адже я сприймаю їх, як даність. Для мене це збірний образ людей певного психотипу, що живуть в постійному соціальному конфлікті – іноді, в конфлікті із самими-собою.

2. У виконавчому комітеті Славутської міської ради, якщо ви саме його мали на увазі під словосполученням «владні кабінети», працюють люди з достатнім рівнем професійної підготовки, які вибороли право обіймати певні посади виключно на конкурсних засадах та які щороку проходять курси підвищення кваліфікації. І, якщо, особисто Ви бажаєте перевірити себе в якості «чиновника» та маєте для цього достатній рівень знань, як кажуть: «Ласкаво просимо!» Про бізнес, правда, доведеться забути – служба, самі розумієте…

3. Люстратори – це люди, які здійснюють люстрацію. Злодії серед них ті, хто до Революції Гідності сам вчиняв правопорушення, а після останньої, заходився «очищати» інших. Прізвищ називати не буду – я не прокурор.

4. Що мав на увазі «речник мерського слова» з приводу «банального зведення особистих рахунків», я не знаю. А ось для мене цілком очевидно, що при певних умовах та критичній наявності тих самих «полум’яних революціонерів», люстрація цілком може бути використана останніми проти абсолютно невинних людей з метою помсти. Про те, що відбувається на Ринку чув, але звинувачувати чи захищати будь-кого із сторін конфлікту вважаю передчасним. На це є правоохоронні органи.

5. Зв’язку між «боротьбою з хабарництвом, неробством , злодійством та брехливим піаром» із моїм: ”Коли «старший брат» на східних і південних кордонах нашої країни продовжує брязкотіти зброєю, а хробак сепаратизму виїдає Україну зсередини” – звісно ж немає. Про це, до речі, й не йшлося. А ось зв'язок між зовнішньої військовою загрозою з одного боку та розбалансуванням управлінських функцій державної і місцевої влади в наслідок непродуманих дій деяких «люстраторів» з іншого – прямий. І замішаний він на сепаратизмі.

6. Зв’язку між справжньою люстрацією та 9-м травня також немає. А ось зв'язок між «псевдолюстрацією» та 9-м травня знову ж такі - прямий. Адже в умовах певного державного хаосу, цей день може стати критичним для нашої країни. Тупе переслідування «полум’яними революціонерами» інакодумців, лише піділлє масло в антиукраїнський вогонь та допоможе зірвати президентську виборчу кампанію. Далі, як Ви розумієте, наслідки можуть бути фатальними.

7. Громадські рухи, якщо вони рухи, а не судоми, мені абсолютно не муляють, не жмуть і не тиснуть. Навпроти! Такі рухи, я всіляко підтримую та вважаю їх фундаментом демократії. Ось тільки про Ваші глибокі кишені мені розповідати непотрібно, бо у мене є свої, і я так само сплачую з них податки.

П.С. Написано в неробочий час (до 8-ої години ранку). Оприлюднено протягом 5-ти секунд через «списаний» та «приведений до бою» за, у тому числі, власні кошти комп’ютер. Витрачені 5-ть секунд, зобов’язуюсь відпрацювати понаднормово.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік