Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 07.04.2014 ЧИНОВНИКУ ДО УВАГИ.

Прочитав чергову статтю чиновника міської ради, і чесно кажучи, мало що там зрозумів.
1) хто такі “полум`яні революціонери” і чим вони так регулярно дратують автора?
2) які такі супер- спеціалісти наповнюють владні кабінети?Бувший міліціант,що керує комуналкою? Відставний політрук у відділі економіки?
3) Хто такі “люстратори” і хто серед них злодій? Я знаю лише одну особу? яка стверджувала,що має повноваження із самого Хмельницького очолити люстраційний комітет -це О.Мазуркевич,але він вже давно виключений з ради “Майдану”.То ви писали саме про нього?
4) Що має на увазі речник «мерського слова» пишучи «банальним зведенням особистих рахунків» ? Чи не процеси які розпочалися на славутському ринку, де вже навіть за досить наближеними підрахунками активістів та юристів із бюджету міста та кишень мешканців за 8 років було «здуто» мільйони гривень. Постійно лунають погрози до тих, хто має сміливість пробувати наводити законний порядок з розрахунками і все ж таки знайти імена осіб, які так довго і так жадібно грабували славутчан. Скажу більше -в ніч на суботу одна із таких погроз була реалізована. Пошкоджено автомобіль одного з активістів місцевого ринку.
5) Який зв`язок має боротьба з хабарництвом,неробством ,злодійством та брехливим піаром і з вашим:”Коли «старший брат» на східних і південних кордонах нашої країни продовжує брязкотіти зброєю, а хробак сепаратизму виїдає Україну зсередини.”???
6) Який зв`язок між люстрацією і 9 травня?
7) І останнє, чого вам пане Ігоре (чи вашим замовникам) так муляють громадські рухи? Що вас так дратує та лякає? Так! Ми об`єднались! Так! Ми робим свою справу -це і робота з молоддю(походи,навчання,екскурсії) і допомога(посильна) біженцям, інформаційні та патріотичні акції, ну і звичайно- збір інформації про всілякі негідності та зловживання чиновників місцевих. Це є звичайна робота громадського об`єднання. Що ж ви все випорожняєтесь та випорожняєтесь в інтернет , та ще й у робочий час! Я особисто проти, щоб з моєї кишені платили зарплатню таким як ви - неробам, що перебуваючи на державній посаді і ще у робочий час, писали всіляку піарську дешевизну у інтернеті, та ще і з казеного комп`ютера.


Чеслав Соколовський ГО "Майдан" Славута.


Розміщено:
Вячеслав Соколовський (Славутський штаб національного спротиву)  
+380677573345   shtab38@meta.ua


  коментарі: 3

% правди : А пан Ігор працює. У нього все по Закону. Це ми, прості люди, плутаємося у них по під ногами та заважаємо їм виконувати їх посадові обов'язки.   (написано 07.04.2014 в 20:08 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
РОМБ : Добре що у нас в Славуті ще є такі патріоти як Чеслав, котрі можуть поставити на місце будь-якого чиновника задершого носа незважаючи на те з якої він партії просто по спрведливості. Саме на таких людях тримався майдан по всій Україні. А якби у нас були одні такі славетні отамани то би хам до цих пір у Межигірї сидів би!!!!!  (написано 08.04.2014 в 00:21 з адреси:  198-184-113-92.pool.ukrtel.net)
В.Закурдаєв : Читать всем кто надеется на власть. На самом деле, все проще паренной репы. А нам тут в Верховной Зраде втюхивают пакет антикризисных законов, благодаря которым нищие еще больше обнищают, а богатые еще больше розбагатеют. Люди включайте мозги!
     
     сайт 
(написано 08.04.2014 в 09:54 з адреси:  37-229-112-164-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік