Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.04.2014 ЛЮСТРАТОРАМ НА ЗАМІТКУ

У своєму блозі на «УП», відомий український політолог Андрій Біденко написав: «Фактично під нинішню ідею люстрації потрапляє 90% всіх державних службовців – це сотні тисяч людей. Замінити їх надзвичайно складно – в Україні відсутній кадровий резерв, на відміну від тої ж Польщі та Прибалтики. Немає достатньої кількості людей з відповідною освітою та досвідом, нікому буде очолити департаменти внутрішніх справ у міських адміністраціях, управління кадрової політики в міністерствах. Немає фінансів, щоб залучити людей з бізнесу – ніхто не піде працювати на 1200 грн керівником сектору туризму. Це помилка, груба і безпідставна, вважати, що в країні безліч молодих спеціалістів, які можуть взяти під свій контроль державний апарат».

Відтак, вважає політолог, «люструвати треба винятково за злочини, за порушення, або за невідповідність кваліфікаційним вимогам. Все інше в наших умовах призведе до колапсу».

Як на мене, доволі слушні твердження, особливо з огляду на істеричні потуги деяких громадських активістів люструвати все і всіх без винятку.

Керуючись революційною доцільністю та діючи за принципом: «хто не з нами - той проти нас», вони, самі того не усвідомлюючи (а, можливо, цілком свідомо), руйнують управлінські функції, як державної так і місцевої влади, що в свою чергу, лише підживлює процес дестабілізації соціально-економічного життя територіальних громад.

І це в той час, коли влада і громада повинні бути консолідовані, як ніколи!

Коли «старший брат» на східних і південних кордонах нашої країни продовжує брязкотіти зброєю, а хробак сепаратизму виїдає Україну зсередини.

Нажаль, незважаючи на очевидні загрози українській державності, окремі люстратори такі не полишають нагоди виплеснути з ночов несвіжу воду разом із дитиною.

«Полум’яні революціонери» ніяк не можуть второпати, що між справжнім процесом очищення та банальним зведенням особистих рахунків досить тонка межа, переступивши яку, вони ризикують перетворитися на тих, проти кого, у тому числі, повстав Майдан.

До того ж, якщо уважніше придивитися до персонального складу певних люстраційних комітетів, виникає природне бажання поставити лише одне риторичне запитання: «А судді, власне, хто?» Бо серед цих «суддів» можна зустріти і вчорашніх шахраїв, і пристосуванців, і навіть злодіїв.

То, хіба, за таке «очищення» віддали свої життя Герої «Небесної сотні?» І чи так уже прагнуть їхні душі звичайної помсти?

П.С. Наближається 9 травня – день, на який, за даними вітчизняних силовиків, може припасти пік сепаратистських виступів в Україні. З огляду на це непотрібно підливати масло в антиукраїнський вогонь та:
- переслідувати опонентів за політичними (ідеологічними) ознаками;
- влаштовувати публічні акції із засудженням наслідків радянської окупації;
- перешкоджати ветеранським організаціям відзначати цей день так, як вони вважають за потрібне.

Пам’ятаймо, що Майдан стояв за Соборну Україну, а не за федеративну Малоросію!Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 28

% правди : Ігор! Чого злякався? Незамінних людей не буває. Таких управлінців, як наш виконавчий комітет Славутської міської ради та керівника КП "Славутське ЖКО" пана Яцюка Василя Володимировича вже давно потрібно піддати люстрації. Набрила ваша бездіяльність в сфері комунальних послуг так званого централізованного теплопостачання в будинки житлового сектору славутчан. Енергоносії зростають, державні програми енергозбереження не виконуються, люди знаходяться на межі виживання. Ви тим самим допомогаєте нашому кремлівському загарбнику знищувати державу Україна. Особисто я "одобрявців та пристосуванців" всіх мастей гнав би поганою мітлою з владних кабінетів всіх рівнів влади.   (написано 07.04.2014 в 11:44 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
LOM : Так, авторе, ми вже зрозумiли, що чергова революцiя знову пройшла мимо ...
      Владний пристосуванець завжди знайде спiльну мову з таким самим пристосуванцем вiд влади, ба навть бiльше - поспiвчувае йому, що не зовсiм вдало вибрав полiтичного кумира, бо у iхньому середовищi таке iнодi бувае...
      Чи потрбно карати за служiння злочинному режиму, що займався вдвертим демонтажем укранськоi державности ??? I тут ваша позиця цiлком слушна - звичайно нi, бо таке воно життя полiтичного пристосуванця, що нiколи не знаеш, що вчергове принесе фривольний вiтер укранських змiн, а чи демократiю, чи авторитаризм,нiколи не знаеш - де знайдеш. а де втратиш...
      Також не можу не подлити Вашоi стурбованостi щодо браку державних службовцiв найвищого гатунку, надзвичайно плiдна праця яких ось уже стiльки рокiв вряд утримуе нас, укранцiв на найвищих позицях серед свiтових держав з найуспiшнiшим державним управлiнням... Безпрецеденто високий рiвень життя краiни цьому найкращий доказ...
      Про клептократiв при владi плещуть злi язики - отож,на них не зважайте...
      I,наостонок, якщо чисто випадково заглянете в рубрику РОБОТА( чи на цьому сайт, чи будь-де- iнде) можу Вам порадити зробити вигляд що не помiчаете усю ту величезну клькiсть безробiтноi молодi з вищою освiтою, яка марно намагаеться зачепитися за будь-яку роботу у себе в мiстi,чи хоча б у свой краiнi, i часто змушена у своi кращi роки виiжджати на заробiтки на неквалiфiковану працю до Европи... Хто ж винен, що iм довелося жити у настiльки успiшнiй державi з такою продвинутою системою державного управлiння...
      
(написано 07.04.2014 в 15:05 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
!!!  : Повністю погоджуюсь з Ігорем. І питання до % правди - "Ігор! Чого злякався?", а кого чи чого має боятися Піголь? і який ти відсоток правди в арифметичному вигляді і від чого відсоток??? Мені здається на таких як ти і робить ставку Путін, щоб ми самі розвалили нашу державу з середини!  (написано 07.04.2014 в 15:13 з адреси:  12-205-95-178.pool.ukrtel.net)
І.Піголь : Саме так, Віктор Михайлович, сміливо пишучий під чужим ніком! Саме така «люстрація» потрібна сьогодні Володимиру Путіну! Гнати усю цю контру! Тільки не поганою мітлою, а автоматом Калашнікова, чого вже тут панькатись! Як там співається, ще не забули? «Весь мир насилья мы разрушим, до основанья, а за тем…» Тільки «за тем» був 1917-й, 1923-й, 1933-й і т.д. і т.п. А своє я вже відбоявся, в акурат у 2005-му :)  (написано 07.04.2014 в 15:38 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
І.Піголь : Так, а я ж про що, Lом! Карати, карати і ще раз карати – всіх, хто «займався відвертим демонтажем української державності!» Без усіляких там сентиментів, суду і слідства – саме так, як заповідав великий Фелікс Едмундович! А якщо серйозно, шановні, то дуже прикро, що дехто з Вас, так легковажно ставиться до того, що сьогодні відбувається в нашій країні.  (написано 07.04.2014 в 16:13 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : Цитата Піголя -"руйнують управлінські функції, як державної так і місцевої влади"
     НАВЕДИ ФАКТИ!!!!!! 
(написано 07.04.2014 в 18:05 з адреси:  131-165-52-37.pool.ukrtel.net)
LOM : Шановний авторе, щодо " Карати, карати і ще раз карати"без усіляких там сентиментів, суду і слідства..." - тут Ви явно пересмикуете i намагаетесь фантазувати , а про суть заповiдей Фелікса Едмундовича - то тут не знаю, кого на чому виховували...)))
     
     P.S. Вашi звинувачення на адресу Віктора Михайловича в тому, що пише пiд чужим нiком безпiдставнi - усi постiйнi вiдвiдувачi цього сайту знають цього шанованого в Славутi чоловiка саме пiд нiком % правди... 
(написано 07.04.2014 в 18:20 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
% правди : Шановний пане Ігоре! А скажи мені, де і що ти зробив, згідно Закону, аби славутчанам жилося по Закону? Всяка влада причетна до сьогодішнього беззаконня. В тому числі і ти, коли запровадив букву "П" на маршрутних автобусах. 100% правди не буває. Правда це прагнення до істини. Всю правду істини ще нікому не вдалося пізнати, окрім Всевишнього.   (написано 07.04.2014 в 19:09 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
В.Закурдаєв : Пане Ігор, я погоджуюсь з Вами, що люструвати треба "с чувством, толком, расстановкой", але у нашому випадку хвороба зайшла так далеко, що гнати треба майже усіх. Однозначно усіх керівників департаментів та відділів. З того часу, як Славутське ГО "Майдан" розпочало збір матеріалів по зловживанням місцевої влади, я однозначно зрозумів, що "спрут" корупції проник майже у всі сфери нашого суспільного життя. Випливають прізвища людей, про яких я й подумати не міг, а обсяги фінансови, майнових та земельних оборуток зашкалюють. І, якщо, Бог дасть, завтра приймуть Закон про люстрацію судів, а там і інших "деятелей", і почнуться судові та кримінальні провадження, от тоді , пане Ігоре, я подивлюся де Ви будете з вашими статтями та коментарями. А що ми всю цю Славутську банду виведемо на чисту воду, то можете й не сумніватися, вже далеко все зайшло. Тому , поки не пізно, міняй "хозяїна."  (написано 07.04.2014 в 23:24 з адреси:  37-229-112-164-broadband.kyivstar.net)
Ігор : Крапкам. Зазвичай, я не відповідаю безіменним, але для Вас зроблю виключення. Ви, що, не бачите, що робиться в країні? Як іменем революції, «люстратори» зі зброєю грабують маєтки, банки, магазини, як без розбору викидають з кабінетів винних і не винних (хто їх там розбере!) чиновників? Якщо Ви вважаєте, що все це не впливає на управлінські функції влади – тоді поїдьте до Рівно та поспілкуйтеся з міським головою на рахунок «люстрації» від покійного Сашка Білого. При всій повазі до його пам’яті, я проти такої «люстрації».
     Lому. Чому ж пересмикую, Lом? Саме такий логічний ланцюжок вибудовується з Вашого ж твердження: «Чи потрібно карати за служiння злочинному режиму, що займався відвертим демонтажем укранськоi державности ??? I тут ваша позиця цiлком слушна - звичайно нi, бо таке воно життя полiтичного пристосуванця…» Виходить, що нам не потрібно ніяких законів, окрім Закону Революції. Ось тільки де Ви узріли таку «мою позицію» – незрозуміло.
     % правди. Відповідальність має прізвища, вельмишановний Вікторе Михайловичу. Тому не треба ось так, усіх, та під один гребінець… Букву «П» запроваджено рішенням виконавчого комітету цілком законно. Принаймні, з двох спроб і до сьогоднішнього дня, нашій прокуратурі не вдалося довести зворотне:) До речі, як варіант компенсації втрат певних категорій населення від майбутнього підвищення проїзду, питання скасування цього механізму - розглядається. А для того, щоб «славутчанам жилося по Закону» (що за «загадкова» постановка питання, пане Вікторе?), то це не до мене, а до ВРУ. І пишіть, будь-ласка, під своїм справжнім ім’ям.
     В.Закурдаєву. Та хіба ж я проти, вельмишановний пане Вікторе! Можете навіть усі державні установи дошками навхрест забити – нема проблем! Тільки, спочатку, таки дочекайтеся цього самого Закону «Про люстрацію», а вже потім «женіть усіх». Бо «гнати усіх» - до, або всупереч Закону – це вже «беспредел», проти якого й постав Майдан. За статті мої, особливого не хвилюйтеся. «Рукописи» не горять, пане Вікторе!:) Тим паче на цьому сайті. В основу обвинувального вироку моє хобі, звісно, не ляже, зате для історії згодиться. А щодо того, що Ви такі «виведете всю цю Славутську банду на чисту воду», я й не сумніваюсь. Боже, збав! Хіба можна сумніватися в професіоналах?! Мені навіть самому буде цікаво подивитися на цих перевертнів при посадах, які всі ці довгі роки знущалися над славутчанами. Да, Вікторе, «хазяїн» у мене один – Господь Бог. І я його не міняю.
     П.С. Прошу відмітити, шановне панство, – коментар написано в обідню перерву, за рахунок власного часу!
      
(написано 08.04.2014 в 12:22 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди для Ігора. :
     В. Золоторук. : На Украине объявили предупредительную забастовку. Число погибших в Киеве на протестах увеличилось
      ИД Алтапресс - ‎20 мин. назад‎
      Один из лидеров украинской оппозиции, глава партии УДАР Виталий Кличко призвал украинцев выйти 23 января на "предупредительную забастовку". Об этом политик написал в своем твиттере вечером 22 января. "Я обращаюсь к каждому: завтра в 12.00 выходите на предупредительную забастовку. ... " На площі, навпроти Славутського міськвиконкому, об 12.00 годині, відбудиться мітінг. (написано 23.01.2014 в 04:05 з адреси: pool-46-63-78-249.x-city.ua) Не шановний пане Ігоре! Мій вік - вік твого батька. Так що принизивши мене ти принизив свого батька. Жалкую про твою мораль.  
(написано 08.04.2014 в 13:11 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
: : Крапкам. Зазвичай, я не відповідаю безіменним, але для Вас зроблю виключення. Ви, що, не бачите, що робиться в країні? Як іменем революції, «люстратори» зі зброєю грабують маєтки, банки, магазини, як без розбору викидають з кабінетів винних і не винних (хто їх там розбере!) чиновників? Якщо Ви вважаєте, що все це не впливає на управлінські функції влади – тоді поїдьте до Рівно та поспілкуйтеся з міським головою на рахунок «люстрації» від покійного Сашка Білого -ЦИТАТА ПІГОЛЯ піголю для замітки -я ровенчанка і дуже добре знаю які там справи.А ваші страхи тягнуть на " золоту калошу" від російського телебачення .КІСЄЛЬОВ " ВІДПОЧИВАЄ .... А МОЖЕ ВИ ЙОГО ВЧИТЕЛЬ ??? І ДЕ Ж ФАКТИ???????????????  (написано 08.04.2014 в 21:56 з адреси:  52-171-55-37.pool.ukrtel.net)
!!!  : На підтвердження статті Піголя, але вже з вуст Міністра юстиції відео сайт  (написано 09.04.2014 в 07:57 з адреси:  61-167-55-37.pool.ukrtel.net)
Ігор : Повідомлень про факти «допомоги» псевдолюстраторів у процесі стабілізації соціально-економічного життя територіальних громад і держави в цілому в інтернеті безліч! Ось через банальне мародерство закрили «Межигірря» сайт та сайт Ось сюжет про участь майданівців у пограбуванні маєтків. Під час підготовки сюжету до журналістів "Грошей" надійшло 17(!) повідомлень про захоплені і пограбовані невідомо ким будинки чиновників, бізнесменів та політиків. сайт Ось «люстрація» у Рівному сайт Ось зовсім свіже про події у Львові сайт і т.д… Подібних фактів, майже в кожному місті, – хоч відбавляй! Було б бажання про них знати та вчасно робити правильні висновки!  (написано 09.04.2014 в 11:42 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Че : То виявляється писанина на сайті райцентру мала на меті зупинити "безпредел" в державі?
      Вам афторе ,розгледівшому тотальний терор та грабіжі в Україні,самий раз відправити резюме до кремля.Бридко читати ці викручування та виправдання. 
(написано 09.04.2014 в 12:43 з адреси:  52-171-55-37.pool.ukrtel.net)
% правди : А це все на користь кремлівської банди. Напевно і в Славуті є заслані козачки з московії.   (написано 09.04.2014 в 14:03 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Ігор : Які викручування, які виправдання?.. Якщо окремі люди не розуміють всю складність внутрішньої ситуації в країні, якщо просять розжувати елементарні речі, як те, що подібні випадки в нашому житті стали непоодинокими, але повинні бути неприпустимими, бо вони суттєво впливають на процес стабілізації соціально-економічної обстановки в Україні, то Кремль тут вже ні до чого. Адже де яки наші занадто полум’яні патріоти можуть й самі зробити за нього всю брудну його роботу. І не лише можуть, але й вже охоче ро! Згадайте хоча б майстерно з режисовані сюжети про «звільнення» директора НТРК представниками «Свободи», чи вирішення «кадрового питання» під ВРУ представниками «ПС» і Самооборони… Жаль, пані та панове, щиро жаль, що до вас так довго все доходить:(  (написано 09.04.2014 в 14:14 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
LOM : Цитата:
      " ...Жаль, пані та панове, щиро жаль, що до вас так довго все доходить:(..."
     
      Авторе, звиняйте, але Ваш стиль ведення дискусii чимось нагадуе стиль iдеолога радянськоi партшколи...))) Тобто подаеться iнформацiя, яка апрiорi визначена, як IСТИНА, а плебс мае те все швиденько, не задаючи зайвих питань, схавати...))) А той, хто на сприймае(а таких на сайтi як бачимо, тотальна бiльшiсть) - автоматично або саботажник, i робить це навмисно, або ж вiдверто тупий i тодi обовязково заслуговуе на зверхню поблажливсть "учителя",тому що" так довго все доходить"...
      А чому б Вам,як, напевне, доволi розумнiй людинi, не пiти шляхом Сократа, з його "я знаю тiльки те,що нiчого напевне не знаю..."??? Чи хоча б наблизитися до нього, припустивши, що "можливо я знаю не все......."??? А там, дивись, i дотичних точок для розумiння побiльшало б, та й Ви б для себе про щось нове дiзналися...
       
(написано 09.04.2014 в 15:50 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
В.Закурдаєв : Пане Ігоре! Я ще раз Вам нагадую, українське суспільство настільки хворе на бюрократію та хабарництво, що вже тільки сліпий, або ж такий "полум'яний захисник" як ви усього цьог не бачать, або свідомо не хочуть бачити. І всіляко тут "упражняются во владении красным словцом", замість того, щоб приєднатися до очищення країни від ціїїєї зарази. Давайте будь ласка не будемо нам розказувати казочки, про те, що у нас тут в Славуті уся влада біла і пухнаста, як Юлія Тімошенко. Я вам ще раз кажу, почекайте трохи, і тоді побачимо who is who.  (написано 09.04.2014 в 17:47 з адреси:  37-229-112-164-broadband.kyivstar.net)
% правды  : Пашинский предпочел рыбалку борьбе с сепаратистами
     Исполняющий обязанности главы Администрации президента Сергей Пашинский в воскресенье, 6 апреля, летал с друзьями на рыбалку на вертолете.
     
     
     Об этом сообщает со ссылкой на свои источники журналист Мустафа Найем в своем Facebook, напоминая, что именно в тот день на востоке Украины сепаратисты начали захватывать органы власти – облгосадминистрации и СБУ.
     
     «В минувшее воскресенье и.о. главы Администрации президента Сергей Пашинский побывал на рыбалке в Национальном природном парке Нижесульский (Семеновский район Полтавской области). К месту отдыха господина Пашинского доставили вертолетом», - написал журналист.
     
     «Организацией рыбалки занимался некий Юрий Антоненко, начальник Сулинского бассейнового отделения охраны, использования и воспроизводства водных биоресурсов и регулирования рыболовства», - уточнил Найем.
     
     Поскольку в тот день сепаратисты захватили здания государственных администраций в Донецке и в Харькове, а в Луганске было захвачено областное управление СБУ, журналист провел аналогию с экс-президентом Виктором Януковичем, который во время разгона Майдана охотился на кабанов.
     
     Ранее в СМИ появилось сообщение, что 6 апреля в урочище Драчки на Полтавщине приземлился вертолет, из которого вышли несколько человек, в том числе и Пашинский.
     
     «Как говорят местные жители, гости сели в лодку и поехали на отдых и рыбалку на речку Борис. Проверять их подплывала водная милиция. Около 16.00 они вернулись к вертолету и улетели».
     
     Согласно Реестру гражданских воздушных суден Украины, владельцем этого вертолета является оффшорная компания «Gerakas AviationA.V.V.», остров Аруба, ее эксплуатант - неназванное «физическое лицо». 
(написано 09.04.2014 в 19:22 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Че : То шо там ігоре на рахунок люстрації? Чи може польоти на голубих вертолєтах перетворюють їх пасажирів у Чебурашок.Пухнастих та невинних,якоюж тра бути звірукою би Чебурашків люструвати. Тьху!  (написано 09.04.2014 в 21:30 з адреси:  52-171-55-37.pool.ukrtel.net)
Че : Апрель 9, 2014 - 18:18
     Вчера, 8 апреля 2014 года, произошло очередное нападение сотрудников ГАИ. Так, журналисты "Дорожного контроля" приехали на житомирский Пост ДПС в г. Киеве чтобы снять сюжет как работает спецподразделение ГАИ КОБРА. Увидев это, к машине подошли двое сотрудников КОБРЫ и потребовали предъявить документы - права и техпаспорт. Не успел журналист "ДК" достать документы, как на него направили автомат.
     
     
     "Быстро бл*дь! Показали руки! Двери открывай! Двери открой бл*дь! Выходи из машины!", - начал как бешенный орать инспектор КОБРЫ в адрес журналиста "Дорожного контроля" Владимира Маралова. Напомним, что ранее на Маралова было совершено три покушения на убийство. Видимо, теперь работники милиции решили открыто уничтожать журналистов "ДК" за публичную критику спецподразделения КОБРА и главы МВД Арсена Авакова. 
(написано 09.04.2014 в 21:41 з адреси:  52-171-55-37.pool.ukrtel.net)
Ю.Брославець : І такий варіант не виключається . Про таку люстрацію як у Грузії , нам залишається лише мріяти. Як не "Беркути " то Кобри нашого брата клювали і будуть клювати. А ще трохи часу і один з віршів котрий я написав з нагоди річниці помаранчевої революції , гадаю буде знову актуальним. ЯК СПАСАЛИ УКРАЇНУ , НА МАЙДАНІ РІК ТОМУ , ДУМАЛИ ЩО РАЙ НАСТАНЕ НА РОБОТІ І В БИТУ. ВСІ БАНДИТИ БУДУТЬ В ТЮРМАХ !!! ЗАПЕВНЯЛИ НАС ТОДІ, МИ ПОВІРИЛИ В ЦІ БАЙКИ , І ДОРОСЛІ , І МАЛІ. ПОРУШУВАЛИ КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ , І В ДОНЕЦЬКУ І У ЛЬВОВІ , ТА НЕ МАЖ КОГО САДЖАТИ , ДЕПУТАТИ НЕ ГОТОВІ. ЛІПШЕ БУЛО ПОСАДИТИ , ВУЙКА ЩО БЕЗ ХАТИ . ЯКИЙ ВКРАВ МІШОК ПШЕНИЦІ - ТА РІК БЕЗ ЗАРПЛАТИ. ЯНУКОВИЧА ЧЕКАЛИ В КРЕМЕНЧУЦЬКІЙ ЗОНІ , ВІН ТЕПЕР ПРЕМЄР - МІНІСТР , КРИМІНАЛ В ЗАКОНІ ! І КІВАЛОВА ШУКАЛИ , ХОТІЛИ ПОКАРАТИ , ВІН ПРИБЛИЗНО І НЕ ЗНАЄ ЯК ТІ " ВЗЯТКИ" БРАТИ !. ПРОДАЛИ ЗАВОД ВЕЛИКИЙ , ЩО В КРИВОМУ РОЗІ , НЕ ПОБАЧИМО ТИХ ГРОШЕЙ В СЕБЕ НА ПОРОЗІ. ОЛІГАРХІВ ВЖЕ НЕ МАЄ !!! ЗВУТЬ ЇХ ТЕПЕР КРУТІ ЛЮДИ, ЯК КУМ ПЕТЯ ПОРОШЕНКО , ШОКОЛАД - ПО ВСЮДИ ! . БУДУТЬ МУЧИТИ І ЦІ НАС , ПЯТИРІЧКУ ДРУГУ. ЗАСЛУГОВУЄ НАРОД НАШ - ОСЬ ТАКУ НАРУГУ. МЕМОРАНДУМ ПІДПИСАЛИ , І ВСЕ ПРОЯСНИЛОСЬ . ТІ БАНДИТИ ЗНОВ ПРИ ВЛАДІ - ТАК ВЖЕ ПОЛУЧИЛОСЬ. МИ КОЗЛИ І БИДЛО ЗНОВУ , ЩО НАМ ЩЕ ЧЕКАТИ ? ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА РИНКУ - ТІЛЬКИ НЕ ЗАРПЛАТИ !. КРАЩЕ ВИПИТИ ПО ЧАРЦІ , Й САЛОМ ЗАКУСИТИ , КОРУМПОВАНА ВСЯ ВЛАДА , ЩО ТУТ ГОВОРИТИ.  (написано 09.04.2014 в 22:48 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
Старий : сайт  (написано 10.04.2014 в 07:01 з адреси:  183-60-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік