Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.03.2014 ОКУПАНТИ ЗАХОПИЛИ КОРВЕТ “ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ”

Шість десятків російських вояків у супроводі кримської “самооборони” скоїли напад та захопили у Севастополі корвет “Хмельницький”.

Про це 5-му каналу повідомив один з членів команди.

“Щоби запобігти його знищенню, командир наказав команді залишити корабель. У то й же час, 47-м українських моряків категорично відмовились порушувати присягу і переходити на бік Росії”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначив помічник капітана корвета Микола Бурдов, люди, які висадились на корабель, пошкодили його обладнання та двигуни.

“Люди, які висадилися на корабель, пошкодили повністю весь ходовий місток, пошкодили дизель-генератор №2, за допомогою якого корабель забезпечувався електроенергією, вивели з ладу управління головними двигунами. Особовий склад був заблокований на ходовому містку.

На даний момент весь екіпаж виведений з корабля за допомогою озброєних осіб, на кораблі залишився тільки командир корабля – капітан 3-го рангу Рубковский і командир БЧ-5 капітан 3-го рангу Павлов. Корабель силами ЧФ РФ відбуксирували в бухту Куряча.

На пропозицію особового складу, який захоплював корабель, про прийняття екіпажем присяги ЧФ РФ – 47 його членів, які були на кораблі, відкинули пропозицію, сказавши, що присягу приймали 1 раз – на вірність українському народові”, – повідомив він.

Як відомо, керівництво та екіпаж протичовнового корвету “Хмельницький” Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що дислокується на Севастопольській військово-морській базі у бухті Стрілецька, запевнили українців, що жоден із членів команди не зрадить присязі українському народу та подякували громаді Славути за підтримку.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 19

Старий : То нахрена мені такі захисники, що себе не можуть захистити?! Прої бати цілий корабель, який коштує уйму грошей - це тра талант мати! ПриклАдом чи чоботом в рило хоч хтось з команди заї бенив хоча б одному нападнику?
     Це і є зрада присязі, навіть більше того, злочин - віддати бойовий корабель ворогові! А їм ще люди гроші збирали. Краще вони б потопили це судно. 
(написано 21.03.2014 в 20:50 з адреси:  184-85-132-95.pool.ukrtel.net)
Я : Говно водоплавающее этот микола а не морской офицер!  (написано 21.03.2014 в 23:33 з адреси:  91.218.86.1)
Я : Ща посмотрел фотки этогозахвата ржал шо оборванцы лазящие по какому-то списаному корыту ну не разу не спецназ а так ки бендерские.  (написано 21.03.2014 в 23:43 з адреси:  91.218.86.1)
Админу : Ви ж грозилися , що коментарі проти України будете видаляти . Чому не не видаляєте цього неадекватного "Я" та ще й з матюками що діти читали ? то ж видно що ...  (написано 22.03.2014 в 09:37 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
Адмін : Ну у мене є певні фізіологічні потреби, тому інколи відходжу від комп'ютера :-)  (написано 22.03.2014 в 09:45 з адреси:  інкогніто)
С.В. : Звісно що захопили якщо їм стриляти заборонили. Це наші генерали винні.  (написано 22.03.2014 в 10:34 з адреси:  245-176-200-46.pool.ukrtel.net)
% правды  : Все понимают, что нормальные россияне сейчас испытывают шок и ужас и не хотят, чтобы из-за плешивого путлера погибали дети. Выходите с цветами и скажите, что вы против войны - пусть говорят дипломаты. Ваш сам себя избравший в 10-й раз царёк , глядя, как сбросили воров, наложил полный памперс - он ведь пугает не только нас, а прежде всего вас - 150 миллионов, а их - всего лишь кооператив говенное озеро. Какой стыд, что вы сидите дома и слушаете придворных шавок киселёвых. Не приезжайте увидеть - хотя бы зайдите в сеть - ничто в мире не оправдывает оружия на улицах мирных городов!!!!!! А крымчане - лохонулись - прощайте, путлеру нужны только глубоководные порты Крыма для торговли с китайскими млрдрами и площадки под ракеты с ядерными боеголовками в сторону европейского образа жизни - где учатся и живут вылупки члеников говенного озера (ах, как там плохо - обычным росиянам низзя).... Какой стыд, россияне, какой позор вам, рукоплескающим войне...  (написано 22.03.2014 в 17:41 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
С.В. : Гарно написано %правди і правдиво. Якби ще це почули росіяни бо кримчан вже не спасти.  (написано 22.03.2014 в 18:15 з адреси:  245-176-200-46.pool.ukrtel.net)
Старий : То нахрена, С.В., мені такі генерали? Нахрена з моєї зарплати вираховують мої важко зароблені гроші на їх утримання, на утримання флоту, який здали навіть не пукнувши? Наказ застосовувати зброю вже був! Навіть домашній кіт стає дибки, сичить і хоробро царапається, коли на його подвір'я забреде чужий собака!
     Палубу хоч помили перед здачею, сируни?
      
(написано 22.03.2014 в 18:55 з адреси:  110-88-132-95.pool.ukrtel.net)
Ю.Брославець : Так старий , наказ щодо застосування зброї був. А хто ж її буде застосовувати ? знаючи про те , що після першого пострілу з їхньої сторони , вони через годину часу , поповнять списки Небесної Сотні. А це необстріляні діти по 19-20 років. Проти яких сьогодні стоїть кримінальний звіринець без розпізнавальних знаків. Самообороною називаються , та йому вбити українського солдата , плюнути через плече. На мою думку , то ці військові заручники в Криму не мали і не мають чіткого плану дій , як і в Києві опозиція до 19.01.2014. А тому , що не так просто взяти на себе відповідальність і віддати наказ , знаючи про те , що співвідношення сил абсолютно не розумне.   (написано 22.03.2014 в 22:13 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
Старий : сайт
     Ще один бойовий корабель бойові українські генералісимуси подарували Путіну! Хай знає нашу доброту! Хулі нам той корабель, одним більше, одним менше. Що наступати - бігти, що відступати - бігти, один хрен - бігти.
     Згадай, Юра, Гурби, згадай співвідношення сил УПА і НКВС, згадай розповіді покійного Зеленюка. Це та сама війна, це той самий лютий ворог, проти якого ми у свої далеко за 50 записалися добровольцями. Хай приберуть дітей, а поставлять мене, я ще не забув як стріляти. Так, співвідношення сил нерозумне, але на кону доля України. Згадай, скільки за всю історію за неї загинуло людей! Коли прийде час зустрітися з ними на небі, я не хочу ховати від них очі. Прийшов, друже, наш час. Наші побратими з Небесної Сотні вже зробили свій вибір, нам просто дуже повезло ще трохи пожити. Як Божий день ясно, що цей Путлєр не задовольниться одним Кримом, він хоче проковтнути всю Україну.
     Як на мене, то це навіть не війна у прямому сенсі цього слова, це - дідівщина міждержавного масштабу, де у ролі заляканого салабона виступає моя держава! 
(написано 22.03.2014 в 23:14 з адреси:  110-88-132-95.pool.ukrtel.net)
Ю.Брославець : Погоджуюся старий з Вашим коментарем але не на 100%. На мою думку з Криму потрібно негайно виводити війська. Бо ще соплі пожують, і солдати перейдуть на сторону Росії. Просто від безвихідності , переконавшись в тому , що їх забула українська влада ! Пора вже зрозуміти та змиритися , що Крим вже не буде українським. Про це лишилося тільки писати , для підняття морального духу на сайті.  (написано 23.03.2014 в 08:53 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
Старий : А я коли ще говорив, що потрібно змиритися з втратою Криму! Золоторук не погоджувався, але маємо, на жаль, те що маємо. Скільки років Україна і ми в тому числі утримували ці кораблі, у яку копійку це влетіло державі і нам з тобою? З наших зароблених грошей вираховувався податок на утримання цього флоту, на утримання генералісимусів, які його здали без бою власовцям.
     То, як кажуть, нахрена воно мені було потрібно? Нахрена було утримувати цей флот стільки років? Завтра десяток-другий власовців з триколорами прийдуть під базу у Цвітосі, скорчать страшну рожу командиру, то що, він має так просто віддати їм за хер собачий увесь арсенал? Війна, Юрко, війна. Справжня. Кінцем якої будемо ми з тобою стояти під шибеницею, а ті наші "друзі", що вчасно прийдуть на поклон Путіну, вибиватимуть табуретку у нас з під ніг. Ти цього хочеш?
     Дивлюся на Яйценюка, і він мені дуже нагадує такого собі "правильного" учня, який скаржиться Марьіванівні, що Вовочка його набив, забрав зошита і при цьому ще й говорив нехороше слово. Марьіванівна, само собою розуміється, має насварити Вовочку, поставити його у куток і забрати та повернути зошита Сєні.
     Турчинов-штунда, теж собі мимрить під ніс що Вовочка ну дуже вже поганий і тра на нього насваритися. Радикальний Олежик тоже кулаками махати здатен хіба що на трибуні, бо на Грушевського, де власне робилась революція, я його не бачив. І Віталік ніяк не може зрозуміти, що це не бокс на рингу за всіма правилами і з рефері. Всі вони чекають, що ХТОСЬ має насварити Вовочку, а самому дати пої балу йому - матня мокріє.  
(написано 23.03.2014 в 12:41 з адреси:  185-104-124-91.pool.ukrtel.net)
LOM : Старий, матимете час - почитайте ось тутсайт
      Думаю, Вам буде цiкаво. 
(написано 23.03.2014 в 15:57 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Тимоха : З теперішньою нашою "владою" ми всі будемо під московським паном. А три "богатирі"- можуть тільки майданити. На жаль помаранчева "революція" нічого не навчила наших людей  (написано 23.03.2014 в 16:02 з адреси:  5-248-206-216-broadband.kyivstar.net)
Старий : Віктор Баранов
     До українців
     
     Я запитую в себе, питаю у вас, у людей,
     Я питаю в книжок, роззираюсь на кожній сторінці:
     Де той рік, де той місяць, той проклятий тиждень і день,
     Коли ми, українці, забули, що ми — українці?
     І що в нас є душа, повна власних чеснот і щедрот,
     І що є у нас дума, яка ще од Байди нам в'ється,
     І що ми на Вкраїні — таки український народ,
     А не просто юрба, що у звітах населенням зветься.
     І що хміль наш — у пісні, а не у барилах вина,
     І що щедрість — в серцях, а не в магазинних вітринах.
     І що є у нас мова, і що українська вона,
     Без якої наш край — територія, а не Вкраїна.
     Я до себе кажу і до кожного з вас: — Говори!
     Говорімо усі, хоч ми й добре навчились мовчати!
     Запитаймо у себе: відколи, з якої пори
     Почали українці себе у собі забувати?
     Запитаймо й про те, як ми дружно дійшли до буття,
     У якому свідомості нашій збагнути незмога,
     Чом солодшим од меду нам видався чад забуття
     Рідних слів, і пісень, і джерел, і стежок від порога?
     Українці мої! То вкраїнці ми з вами — чи як?
     Чи в "моголах" і вмерти судила нам доля пихата?
     Чи в могили й забрати судилось нам наш переляк,
     Що розцвів нам у душах смиренністю "меншого брата"?
     Українці мої! Як гірчать мені власні слова...
     Знаю добре, що й вам вони теж — не солодкі гостинці.
     Але мушу казати, бо серце, мов свічка, сплива,
     Коли бачу, як люто себе зневажають вкраїнці.
     Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
     Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
     Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
     Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..  
(написано 23.03.2014 в 17:24 з адреси:  185-104-124-91.pool.ukrtel.net)
живу в Украине : Скоро все будем с Россией тогда будет жить легче и лучше......А пока чмыри с автоматами бегать будут и правит что хотеть ...Ничего хорошего не построим...Уже так в Жопе сидим  (написано 03.04.2014 в 16:42 з адреси:  5-1-17-14-dynamic.retail.datagroup.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 3 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік