Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.03.2014 ОЧІ ЛЮДИНИ ГОВОРЯТЬ ПРО ВСЕ!

Леонід Прус - голова Хмельницької ОДА.
Олександр Турчинов підписав розпорядження про призначення.
Документ про кадрові зміни з'явився на офіційному сайті Президента за кілька хвилин до закінчення суботи 15 березня.

"Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України постановляю: Призначити ПРУСА Леоніда Івановича головою Хмельницької обласної державної адміністрації" - йдеться у розпорядження глави держави.

Новопризначеного голову Хмельницької обласної адміністрації Леоніда Пруса відразу охрестили «темною конячкою». Сам же себе він називає людиною не публічною і скромною.

Народився в селі Пилява Старосинявського району Хмельницької області, потім батьки переїхали жити до Старокостянтинова. Там здобув середню освіту і вступив на агрономічний факультет Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту, який успішно закінчив. Трудовий шлях розпочав з агронома-насіннєвода в колгоспі «Іскра» в Старокостянтинівському районі. Потім працював на Старокостянтинівському елеваторі, працював в карантинній інспекції Хмельницької області. Останнє місце роботи – директор Хмельницького обласного державного центру експертизи сортів рослин. Одружений. Виховує з дружиною трьох синів.

– Леоніде Івановичу, правда, що вас подавали просто на керівні посади, а не на голову ОДА?

– Так, оскільки я є рядовим членом партії «УДАР», був у кадровому резерві, і документи подавалися, як ви правильно зазначили, на керівну посаду.

– Після того, як дізналися, що вас подають на губернатора, було у вас якесь знайомство з іншими кандидатами, наприклад Валерієм Лесковим?

– Звичайно, я знав, хто такий Лесков, бо це людина публічна, але особисто ми не були знайомі. Кілька днів тому мене запросили на Раду Майдану. Я прийшов на зустріч і там з ним познайомився. Нам не вдалося поспілкуватися, було мало часу, але знайомство відбулося.

- Вже знаєте з яких кроків почнете свою роботу?

– Знаєте, плани – це одне. Але основна функція адміністрації – це виконання закону про місцеві адміністрації, це дотримання закону і забезпечення дотримання законності, це виконання програми соціально-економічного розвитку. Це виконання бюджету, звіт по бюджету, співпраця з органами місцевого самоврядування і так далі. А стосовно конкретних планів, то я вважаю, що ситуація, ви самі знаєте, критична, і в державі, і в регіоні, тому немає такого розподілу: що в першу чергу, що – в другу. Зараз потрібно ставати, закочувати рукави і працювати, адже прийшла весна, в сільському господарстві негайно треба проводити весняно-польові роботи, оскільки це є продовольча безпека держави. Розбудова інфраструктури, проблеми житлово-комунального господарства, освіта – ті самі закриті школи, медицина – закриті ФАПи і навіть дільничні лікарні. Соціальні питання. Яке з цих питань винести на перший план? Наприклад, соціальні питання – це втримати хоча б на належному рівні ті соціальні виплати, які є, забезпечити захист відповідних верств населення. Тому я вважаю, що потрібно в комплексі всі ці речі робити.

– Ви – нова людина на політичному Олімпі, до вас більше ніж до інших будуть прикуті погляди і опонентів, і прихильників. Чи маєте власні перестороги стосовно якихось напрямків роботи?

– Я планую будувати роботу в тісній співпраці з громадськістю, з тією самою Радою Майдану, з громадськими організаціями, та й взагалі, просто з людьми. Чому – тому що спілкування буде давати і мені, і органам виконавчої влади, по-перше, оцінку (і критику, в тому числі), поради, консультації тощо. Таким чином будуть виваженіше прийматися якісь управлінські рішення.

– Зараз нова традиція – усіх керівників «проводять» через Майдан. Ви до цього готові?

– Готовий. Коли мене запросили на Раду Майдану, я спілкувався, наскільки це було можливо. Спілкувався з людьми просто на вулиці, і продовжую це робити. Я готовий вийти і вислухати побажання людей, розповісти трохи більше про себе. Готовий не лише зараз спілкуватися, як кандидат, а хотів би навіть у подальшому створити консультативно-дорадчий орган на базі Ради Майдану і Народної Самооборони, ініціювати створення люстраційного комітету при облдержадміністрації. І спільно з цими громадськими дорадчими органами будувати подальшу політику, в тому числі, кадрову, адже в команду мають увійти виключно професіонали і виключно люди, які пройдуть люстрацію.

– До речі, про кадри. На Хмельниччині «УДАР» не має сильної команди. З ким будете працювати?

– Спершу хочу зауважити, що «УДАР» має досить потужну організацію в Хмельницькій області, і кадровий резерв сформований досить професійно і кваліфіковано. Але питання в іншому. Я вже зауважив, що на посади будуть пропонуватися лише професіонали і лише порядні та чесні люди, які пройшли люстрацію.

– Це будуть люди виключно з вашої політичної сили?

– Ми будемо консультуватися з іншими політичними силами і з громадськістю, в тому числі, – Радою Майдану, Народною Самообороною.

– Чи будуть в подальшому з вашого боку якісь радикальні кроки?

– Я – людина виважена і мої пріоритети – це конструктив і поетапність. В будь-яких справах, на мою думку, в першу чергу, повинна бути правильно сформована проблематика питання, потім правильно винесене управлінське рішення. І однозначно (це моє переконання) має бути поетапність у вирішенні будь-якої проблеми. Тобто – спілкування з громадськістю, прийняття рішення і доведення до кінцевого результату.

– Ви працювати з кимось із попередньої влади?

– Буде проведений аналіз наявного кадрового потенціалу але, знову ж таки, основними критеріями є професіоналізм і люстрація.

– Чого Ви найбільше боїтеся, переходячи з тіні в публічну сферу?

– Не можу сказати, що я чогось боюся. Я звик ставати до будь-якої роботи. Мій життєвий принцип такий: «Очі бояться, рукави закачуються, руки роблять. І – вперед і далі!»

– Чи готові Ви закривати очі на політичну розбіжність у вирішенні господарських питань?

– На мою думку, будь-який працівник органу виконавчої влади, будь-якого рівня, а тим більше – працівники керівного складу, вони мають бути поза політикою, тому що основне їхнє завдання – це створити комфортні умови для проживання громадян, для ведення бізнесу, для залучення інвестицій. Тому переваги, як такі, не мають надаватися нікому. Консультації допустимі, але переваги – ні.

– Ви налаштовані на довгу роботу чи припускаєте варіант, що після президентських виборів голову ОДА теж змінять?

– Звичайно, я налаштований на роботу, націлену на наведення певного порядку в регіоні – в будь-яких сферах, в будь-яких галузях, в будь-яких напрямках. Відповідно, ніяких думок про тимчасовість навіть не допускаю. Ми маємо працювати на благо нашого регіону.


Розміщено:
Шульга Степан  
+380963918001   udar_m_slavuta@i.ua


  коментарі: 13

ЮЮЮ: : А хто бачив заяву Несена про складання повноважень і чи дійшла вона до Турчинова? Ходять чутки,що після своєї заяви Несен пішов у відпустку і чекає повернення януковича до влади.  (написано 17.03.2014 в 08:55 з адреси:  18-164-54-37.pool.ukrtel.net)
Свідок : Щось не тепло зустрів пана губернатора Хмельницький майдан вчора. Люди невдоволені його призначенням. Чому?   (написано 17.03.2014 в 09:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Олег : Звичайно, невдоволена група ЛЄСКОВА і тих хто за ним стоїть. Свідок, якщо ти був вчора на майдані, то б побачив 2 тис людей, які скандували "МОЛОДЕЦЬ" і кучку (10-15) лєсковських провокаторів, які намагались зірвати майдан.
     Слава Україні! 
(написано 17.03.2014 в 09:37 з адреси:  208-167-54-37.pool.ukrtel.net)
РОМБ : ДИВИВИСЬ ВІДЕО ВИСТУПУ НОВОГО ГУБЕРНАТОРА . ПІДТВЕРДЖУЮ ЩО ОЛЕГ КАЖЕ ПРАВДУ БО ВІЧЕ СПРИЙНЯЛО ЙОГО ДОСТЬ ПОЗИТИВНО!!!!!!!!!!! А ЦЕЙ БАТЬКІВЩИНО-ЛЕСКОВЩЕНСЬКИЙ МАРАЗМ УЖЕ ПОЧИНАЄ НАДОЇДАТИ УСІМ НА ХМЕЛЬНИЧИНІ!!!!!БАЧИВ ТАКОЖ ВІДЕО ДЕ МОЛОДА ДІВЧИНА ІЗ СЛЬОЗАМИ ВІДГАНЯЛА ВІД ЛАМПАДОК ТА ФОТОГРФІЙ НЕБЕСНОЇ СОТНІ АКТИВИСТІВ ЛЄСКОВА КОТРІ НАХАБНО ЛІЗЛИ ВИРВАТИ МІКРОФОН ТОПЧУТИСЬ ПО НЕБЕСНІЙ СОТНІ!!!!!!ХЛОПЦІ ПОБІЙТЕСЬ БОГА!!!!! ЩО ВИ РОБИТЕ!!!!!!!! ТРЕБА БУЛО НА МАЙДАНІ ТАК ВОЮВАТИ І ВОЛАТИ А НЕ ЗАРАЗ!!!!!!  (написано 17.03.2014 в 13:57 з адреси:  35-37-132-95.pool.ukrtel.net)
Юрій Брославець : Фото губернатора , могли б і по серйозніше підшукати. Сьогодні як на мене не час посміхатися , адже Україна в небезпеці . Так , що очі його , ще ні про що не говорять ...  (написано 17.03.2014 в 20:15 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
Старий : Я не знаю цього чоловіка, а короткий витяг з його біографії не дає змогу заглянути в душу. Він є членом "Удару", це добре, але з цього приводу хочу нагадати анекдот, як один єврей прийшов міняти прізвище на "Іванов". Його й питають, а чим погане ваше нинішнє прізвище "Петров"?
      - А тим, каже єврей, що я мене запитають про моє попереднє прізвище, то я вже не буду казати Цукерман, а говоритиму Петров. Так зараз і з партійністю. Судячи з вигляду - важко уявити його біля намету на Майдані з мискою каші в пластиковій мисці. Життя покаже. Є неоціненний досвід будування барикад, видирання бруківки і приготування коктейлю Вячеслава Михайловича 1890 р.н. 
(написано 17.03.2014 в 21:07 з адреси:  174-30-124-91.pool.ukrtel.net)
Старий : 1) Якщо мене називають дурнем прихильники Пруса, то це, апріорі, вже не на його користь, тому то я дуже задумаюсь, коли прийде час ставити галочку у виборчому бюлетені.
     2) Мене влаштує та політична сила, яка забезпечить гідне життя мені і моїм дітям. При тому я дивитимуся на ту силу як на свого слугу і чехвоститиму її у хвіст і в гриву, якщо щось мені не сподобається і її діяльності.
     3) Моє тепле місце на будівництві, в даний час, благо, у закритому приміщенні серед хитросплетіння різних металевих труб, запірної арматури та іншого залізяччя, тягаючи яке ризикуєш зробити яйця довшими за йух. На голову не капає, це вже добре, але дістає дим від зварювального апарата. Зимою буває важче, теплота місця прямо пропорційна температурі навколишнього середовища і опадам у вигляді дощу і снігу. 
(написано 18.03.2014 в 22:21 з адреси:  223-15-124-91.pool.ukrtel.net)
Прокол Харум : Очі людини говорять про все! Сказав - і надів окуляри  (написано 19.03.2014 в 14:22 з адреси:  206-177-200-46.pool.ukrtel.net)
ПМ : А де був цей дядько під час Майдану?  (написано 19.03.2014 в 14:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Старий : Особисто нічого не маю проти цього дядька, може він і гідна людина, життя покаже, але не здивуюся, коли виявиться, що з самого початку Євромайдану він перебував у складі найчисельнішої Диванної сотні. Я вже давно на любого такого дядька" і "тітку" дивлюся як на свого слугу, а не на як якогось вельможу.  (написано 19.03.2014 в 21:28 з адреси:  78-12-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік